MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

De Site / Algemeen / MusicMeter API

zoeken in:
avatar van revadebe
Ik zag dat er bij MovieMeter een API beschikbaar was, maar hier bestaat zoiets niet geloof ik. Is dat iets wat in de toekomst nog gaat komen?

Ik heb er namelijk wel interesse in om er voor persoonlijke doeleinden gebruik van te maken.

avatar
Father McKenzie
Wat mag een API dan wel zijn????

avatar van revadebe
Een mogelijkheid voor webontwikkelaars om makkelijk info van een website af te halen en te verwerken. Wikipedia

avatar
Father McKenzie
Oei oei, not my cup of tea denk ik...

avatar van Jordy
een API zou denk ik niet veel toevoegen aan de webservices van bv. Last.fm of MusicBrainz

MusicMeter iPhone app komt er helaas niet wegens tijdgebrek, de MovieMeter app heb ik inmiddels ook uit de App Store gehaald vanwege allerlei bugs.

avatar van revadebe
Ik zou de API met name willen gebruiken voor het uitlezen van mijn rotatielijst en laatste stemmen. En misschien voor albumhoezen e.d.
Maar ik kan het anders ook wel gewoon uit de HTML-code lezen, als je maar beloofd om niet alles overhoop te gooien binnenkort

avatar
In De Site > Algemeen > API beschikbaar?:

Hallo.

Is er een API beschikbaar die de verschillende lijsten weergeeft van de website, voor programmeurs?

Met vriendelijke groeten,

Maikel.

avatar van Jordy
Nope, zie eerder dit topic

avatar
Naja, jammer dan. Dan kom ik op een moeilijkere manier aan de lijst, door middel van de bron programmatisch uit te zoeken.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.