MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Overig / Algemeen / Laatst bekeken film

zoeken in:























avatar van AOVV
Gisteravond:

https://www.moviemeter.nl/images/cover/1117000/1117764.jpg?cb=1653746345

Toni Colette speelt ijzersterk, spanning wordt erg goed opgebouwd, maar het einde vond ik toch wat minder, zeker qua sfeer voelde het plots als een andere film aan..


avatar van GrafGantz
M'n megalomane filmproject heeft even een tijdje zomerstop gehad, maar vanavond eindelijk weer eens verder met de allerlaatste film van 1998:

https://weserv.moviemeter.nl/?url=https://www.moviemeter.nl/images/cover/0/363.jpg?cb=1612706239



avatar van AOVV
https://weserv.moviemeter.nl/?url=https://www.moviemeter.nl/images/cover/1126000/1126220.jpg?cb=1421272816

Schitterende film, onverbloemd en rauw. De regisseur heeft het verhaal goed aangevoeld naar mijn mening, de beeldvoering is ook grauw, de kleuren wat flets, alsof er een filter van grijstinten voor de lens hing tijdens het filmen. Sterk acteerwerk (veel naturel), veel mooie muziek ook (naast de talloze klassieke pianostukken ook nog, als klap op de vuurpijl, een prachtige fado van Amália Rodrigues over de end credits).

Koenr, deze zal je al wel kennen, zeker?

avatar van trebremmit
Al vaker gezien, maar blijft erg goed met een fantastische Denzel Washington.
https://www.moviemeter.nl/images/cover/0/875.jpg?cb=1363360255

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:01 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.