MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / MusicMeter Live! / London Calling 2006 #2

zoeken in:
avatar van Raydo
24 en 25 november - Paradiso Amsterdam

Een festival waar (Engelse/Engels klinkende) bandjes spelen die op het punt van doorbreken staan. Ik ben nog nooit op London Calling geweest dus dit wordt mijn eerste keer. Had eigenlijk op goed geluk kaartjes gekocht in de veronderstelling dat het toch allemaal onbekende artiesten zouden zijn, maar de lineup ziet er alvast goed uit met ook wat relatief bekendere bandjes:

The Automatic
Klaxons
The Rifles
The Bees Sound Selection
Bromheads Jacket
Boy Kill Boy

En daar zullen nog een aantal namen bijkomen...zijn er hier mensen die overwegen om er heen te gaan of ook al kaarten hebben?

avatar van bonothecat
Ik ga meestal wel. Maar het zou heel goed kunnen dat ik een keer oversla. Dus op het tweede deel van je vraag heb je dan ook een antwoord

avatar
Wow, The Automatic, Klaxons, Rifles en Bromheads Jacket zijn allemaal zeer tof, ik wil zeker gaan maar moet dan wel ff iemand vinden om mee te gaan :/

avatar van bonothecat
obsessed schreef:
Wow, The Automatic, Klaxons, Rifles en Bromheads Jacket zijn allemaal zeer tof, ik wil zeker gaan maar moet dan wel ff iemand vinden om mee te gaan :/


Ik weet niet hoeveel mensen er in Paradiso passen....maar je zult vast niet alleen zijn

avatar van herman
London Calling is tegenwoordig big business en verkoopt razendsnel uit. Het wordt tijd dat Britpop weer uitraakt.

avatar
Mojo Pin
The Rifles, een goede band.

avatar
Zelfs Jamie T komt.... Waarom is het nu al uitverkocht?

avatar van herman
Ik ga misschien nog naar de after party vanaf de museumnacht. Beetje een schrale troost, maar goed.

avatar van Raydo
Oeeeh...echt blij dat ik ruim op tijd mijn kaarten had gehaald. Wordt echt té vet (nu inmiddels ook oa. Milburn en Guillemots bevestigd). Jamie T ga ik zeker checken, als dat tenminste uitkomt met die andere optredens..

avatar van herman
Guillemots heeft een paar edities geleden toch al opgetreden? Toen waren ze best goed.

avatar
Ik ga alleen naar de vrijdag. Enorm veel zin in!

avatar van Nautilus
Ilskipi schreef:
Ik ga alleen naar de vrijdag. Enorm veel zin in!

Ik ook! The Young Knives (nu wel)!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:45 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.