Ja het was erg vet! Geweldige sfeer en ze waren in vorm. Ik ben twee weken geleden ook naar hun optreden in Brussel geweest daar was de energie aanzienlijk minder. Ook de nieuwe stand-in drummer (leah) presteerde naar behoren. Ze speelden bijelkaar ruim 2,5 uur en ze leken het echt naar de zin te hebben.
De tracklist was ook erg lekker. De dromerige, sfeervolle nummers en de knallende rock 'n roll tracks wisselden mekaar goed af. In het middenstuk van het concert brachten Peter en Robert ombeurten een aantal akoestische nummers zodat de ander even een korte pauze had.
Daarna bouwde het op naar een fantastische climax met de nummers American X, Whatever Happened to my Rock 'n Roll, All you do is talk, Took out a loan en Spread your love.
Kortom een geweldig concert.
4.5*
