Muziek / MusicMeter Live! / Wat heb je dit jaar (2015) live gezien?
zoeken in:
0
geplaatst: 5 oktober 2015, 22:53 uur
09-01: Mister and Mississippi, De Kroepoekfabriek, Vlaardingen 4,25*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-09: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-09: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-09: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-09: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
0
geplaatst: 6 oktober 2015, 22:00 uur
23-01: Interpol, HMH, Amsterdam 4*
23-02: The Decemberists, Paradiso, Amsterdam 4*
27-02: John Coffey, 013, Tilburg 4,25*
16-03: Royal Blood, Paradiso, Amsterdam 3,75*
21-04: Dan Mangan + Blacksmith, Paradiso, Amsterdam 4*
19-06: Metz, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 1,5*
19-06: Eaguls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Jesus & Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: John Coffey, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Temples, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Cheatahs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: A$AP Rocky, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2*
20-06: Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Marmozets, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
21-06: Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
26-06: Death From Above 1979, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Oscar and the Wolf, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Flying Lotus, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Ryan Adams, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
26-06: Patti Smith, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Damien Rice, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Damian Marley, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3*
27-06: The Gaslamp Killer Experience, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
27-06: Alabama Shakes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Róisín Murphy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Iggy Pop, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Other Lives, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Birth of Joy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: Motorpsycho, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: The War on Drugs, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
03-07: Modest Mouse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
01-08: Novastar, Schollenpop, Den Haag 3,5*
01-08: the Deaf, Schollenpop, Den Haag 3,5*
21-08: the Antlers, Lowlands, Biddinghuizen 4*
21-08: Slaves, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
21-08: Paolo Nutini, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
21-08: Underworld, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: José González, Lowlands, Biddinghuizen 4*
22-08: While She Sleeps, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
22-08: FFS, Lowlands, Biddinghuizen 2,5*
22-08: Dhaka Brahka, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: De Jeugd van Tegenwoordig, Lowlands, Biddinghuizen 3*
22-08: Mr Zarko, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: The Chemical Brothers, Lowlands, Biddinghuizen 3,25*
23-08: Bear's Den, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Allah-Las, Lowlands, Biddinghuizen 4,25*
23-08: The Maccabees, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Interpol, Lowlands, Biddinghuizen 4*
23-08: Tame Impala, Lowlands, Biddinghuizen 4,5*
05-09: White Hills, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,25*
05-09: Motorpsycho, Vredefeesten, Sint-Niklaas 4,75*
05-09: Briqueville, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,75*
24-09: King Crimson, Tivoli, Utrecht 4,75*
23-02: The Decemberists, Paradiso, Amsterdam 4*
27-02: John Coffey, 013, Tilburg 4,25*
16-03: Royal Blood, Paradiso, Amsterdam 3,75*
21-04: Dan Mangan + Blacksmith, Paradiso, Amsterdam 4*
19-06: Metz, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 1,5*
19-06: Eaguls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Jesus & Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: John Coffey, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Temples, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Cheatahs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: A$AP Rocky, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2*
20-06: Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Marmozets, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
21-06: Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
26-06: Death From Above 1979, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Oscar and the Wolf, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Flying Lotus, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Ryan Adams, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
26-06: Patti Smith, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Damien Rice, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Damian Marley, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3*
27-06: The Gaslamp Killer Experience, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
27-06: Alabama Shakes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Róisín Murphy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Iggy Pop, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Other Lives, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Birth of Joy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: Motorpsycho, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: The War on Drugs, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
03-07: Modest Mouse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
01-08: Novastar, Schollenpop, Den Haag 3,5*
01-08: the Deaf, Schollenpop, Den Haag 3,5*
21-08: the Antlers, Lowlands, Biddinghuizen 4*
21-08: Slaves, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
21-08: Paolo Nutini, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
21-08: Underworld, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: José González, Lowlands, Biddinghuizen 4*
22-08: While She Sleeps, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
22-08: FFS, Lowlands, Biddinghuizen 2,5*
22-08: Dhaka Brahka, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: De Jeugd van Tegenwoordig, Lowlands, Biddinghuizen 3*
22-08: Mr Zarko, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: The Chemical Brothers, Lowlands, Biddinghuizen 3,25*
23-08: Bear's Den, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Allah-Las, Lowlands, Biddinghuizen 4,25*
23-08: The Maccabees, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Interpol, Lowlands, Biddinghuizen 4*
23-08: Tame Impala, Lowlands, Biddinghuizen 4,5*
05-09: White Hills, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,25*
05-09: Motorpsycho, Vredefeesten, Sint-Niklaas 4,75*
05-09: Briqueville, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,75*
24-09: King Crimson, Tivoli, Utrecht 4,75*
0
geplaatst: 9 oktober 2015, 18:32 uur
05-02 Wolf Alice, HMH, Amsterdam
05-02 Alt-J, HMH, Amsterdam
10-02, Absolutely Free, Paradiso, Amsterdam
10-02 Viet Cong, Paradiso, Amsterdam
02-03 Carl Barat And The Jackals, Bitterzoet, Amsterdam
28-04 Dry The River, Tolhuistuin, Amsterdam
07-05 Villagers, TivoliVredenburg, Utrecht
13-05 Balthazar, Melkweg, Amsterdam
10-06 Mikal Cronin, Bitterzoet, Amsterdam
12-06 DIIV, Tolhuistuin, Amsterdam
19-06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
- METZ
- Drenge
- FIDLAR
- Strand Of Oaks
- The Tallest Man On Earth
- The Libertines
22-06 Angus & Julia Stone, TivoliVredenburg, Utrecht
25-06 t/m 28-06 Juni, Rock Werchter
- St. Paul And The Broken Bones
- Eagles Of Death Metal
- Royal Blood
- Rise Against
- Elbow
- Lonely The Brave
- Death Cab For Cutie
- Alt-J
- Mumford & Sons
- FIDLAR
- Royal Blood
- The War On Drugs
- Noel Gallagher's High Flying Birds
- Damien Rice
- Leon Bridges
- Blaudzun
- The Vaccines
- Alabama Shakes
- Kasabian
- Muse
10 t/m 16 Augustus Sziget Festival, Budapest
- Robbie Williams
- Kensington
- Florence + The Machine
- Typhoon
- Enter Shikari
- The Maccabees
- Foals
- Interpol
- Dotan
- Kasabian
- Dropkick Murphys
- Major Lazer
- Kings Of Leon
- Rudimental
- Martin Garrix
07-09 Foals, Melkweg, Amsterdam
16-09 Mac DeMarco, Paradiso, Amsterdam
20-09 Unknown Mortal Orchestra, Tivoli, Utrecht
23-09 Sufjan Stevens, Carre, Amsterdam
08-10 Kid Wave, Melkweg, Amsterdam*
08-10 The Vaccines, Melkweg, Amsterdam*
05-02 Alt-J, HMH, Amsterdam
10-02, Absolutely Free, Paradiso, Amsterdam
10-02 Viet Cong, Paradiso, Amsterdam
02-03 Carl Barat And The Jackals, Bitterzoet, Amsterdam
28-04 Dry The River, Tolhuistuin, Amsterdam
07-05 Villagers, TivoliVredenburg, Utrecht
13-05 Balthazar, Melkweg, Amsterdam
10-06 Mikal Cronin, Bitterzoet, Amsterdam
12-06 DIIV, Tolhuistuin, Amsterdam
19-06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
- METZ
- Drenge
- FIDLAR
- Strand Of Oaks
- The Tallest Man On Earth
- The Libertines
22-06 Angus & Julia Stone, TivoliVredenburg, Utrecht
25-06 t/m 28-06 Juni, Rock Werchter
- St. Paul And The Broken Bones
- Eagles Of Death Metal
- Royal Blood
- Rise Against
- Elbow
- Lonely The Brave
- Death Cab For Cutie
- Alt-J
- Mumford & Sons
- FIDLAR
- Royal Blood
- The War On Drugs
- Noel Gallagher's High Flying Birds
- Damien Rice
- Leon Bridges
- Blaudzun
- The Vaccines
- Alabama Shakes
- Kasabian
- Muse
10 t/m 16 Augustus Sziget Festival, Budapest
- Robbie Williams
- Kensington
- Florence + The Machine
- Typhoon
- Enter Shikari
- The Maccabees
- Foals
- Interpol
- Dotan
- Kasabian
- Dropkick Murphys
- Major Lazer
- Kings Of Leon
- Rudimental
- Martin Garrix
07-09 Foals, Melkweg, Amsterdam
16-09 Mac DeMarco, Paradiso, Amsterdam
20-09 Unknown Mortal Orchestra, Tivoli, Utrecht
23-09 Sufjan Stevens, Carre, Amsterdam
08-10 Kid Wave, Melkweg, Amsterdam*
08-10 The Vaccines, Melkweg, Amsterdam*
0
geplaatst: 11 oktober 2015, 00:44 uur
09-01: Mister and Mississippi, De Kroepoekfabriek, Vlaardingen 4,25*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-10: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-10: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
10-10: Saybia, Paard van Troje, Den Haag 4,5*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-10: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-10: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
10-10: Saybia, Paard van Troje, Den Haag 4,5*
0
geplaatst: 11 oktober 2015, 17:16 uur
19-01 Kraftwerk (Die Mensch-Maschine), Paradiso, Amsterdam (5.0*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Black Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Black Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
0
geplaatst: 22 oktober 2015, 22:55 uur
17-01: Soak (+ support: Charley Marie), Merleyn/Nijmegen
27-01: Luke Winslow-King (+ support: Belle of Louisville), Merleyn/Nijmegen
06-03: Eva De Roovere en Hannelore Bedert, Agnietenhof/Tiel
19-03: Sleater-Kinney (+ support: Slow Worries), Paradiso/Amsterdam
15-04: Ewert and the Two Dragons, Doornroosje/Nijmegen
05-05: Mr. Polska, Kraantje Pappie, CUT_ en Herder, Bevrijdingsfestival/Wageningen
07-06: Vrienden van Straks en Ruben Schaap, Bel Mondo festival/Wageningen
26-08: The Districts (+ Palio Superspeed Donkey), Doornroosje/Nijmegen
12-09: Houndstooth, Villagers, Danny Kroha, Mark Kozelek/Sun Kil Moon, the Weather Station, My Morning Jacket, the Delines, TakeRoot festival/Groningen
01-10: Lou Barlow, Doornroosje/Nijmegen
18-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
27-01: Luke Winslow-King (+ support: Belle of Louisville), Merleyn/Nijmegen
06-03: Eva De Roovere en Hannelore Bedert, Agnietenhof/Tiel
19-03: Sleater-Kinney (+ support: Slow Worries), Paradiso/Amsterdam
15-04: Ewert and the Two Dragons, Doornroosje/Nijmegen
05-05: Mr. Polska, Kraantje Pappie, CUT_ en Herder, Bevrijdingsfestival/Wageningen
07-06: Vrienden van Straks en Ruben Schaap, Bel Mondo festival/Wageningen
26-08: The Districts (+ Palio Superspeed Donkey), Doornroosje/Nijmegen
12-09: Houndstooth, Villagers, Danny Kroha, Mark Kozelek/Sun Kil Moon, the Weather Station, My Morning Jacket, the Delines, TakeRoot festival/Groningen
01-10: Lou Barlow, Doornroosje/Nijmegen
18-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
0
geplaatst: 25 oktober 2015, 11:21 uur
17-01 Kraftwerk (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-01 Barrelhouse (Duycker, Hoofddorp) 4*
30-01 Queen (ZiggoDome, Amsterdam) 4,5*
12-02 Monomyth (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
13-02 Mayra Orchestra (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
14-02 Henny Vrienten (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
20-2 Archive (Melkweg, Amsterdam) 3,75*
23-2 The Decemberists (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
28-2 U.K. (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
6-3 Neal Morse Band (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
13-3 Tim Holehouse (Solution, Hillegom) 3,5*
13-3 Albert Mooneys (Solution, Hillegom) 4*
13-3 Tim Loud (Solution, Hillegom) 3,25*
13-3 Pro (Solution, Hillegom) 3,5*
15-3 Mister and Mississippi (Tolhuistuin, Amsterdam) 4*
20-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
21-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
22-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
23-3 Paul Simon & Sting (Sportpaleis, Antwerpen) 4*
25-3 Underworld (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
26-3 The Gentle Storm (Melkweg, Amsterdam) 4,25*
3-4 Rapalje (Lichtfabriek, Haarlem) 4*
4-4 Frequency Drift (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
4-4 Lazuli (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
4-4 The Enid (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
4-4 IO Earth (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Abel Ganz (De Boerderij, Zoetermeer) 3,25*
5-4 Special Providence (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
5-4 Anglagard (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
8-4 Carl Palmer Band (Het Paard van Troje, Den Haag) 4*
10-4 Renaissance (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
11-4 Daniel Lanois (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
17-4 Leap Day (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 3,5*
17-4 Sylvium (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
25-4 Arena (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
2-5 GB3 Guitar Virtuoso Group (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-5 Typhoon (Bevrijdingspop Haarlem) 4*
5-5 Mister and Mississippi (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 La Chiva Gantiva (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 Walta (Bevrijdingspop Haarlem) 3*
5-5 Schizoid Lloyd (Bevrijdingspop Haarlem) 3,25*
8-5 Slagerij Van Kampen (Schouwburg De Meerse, Hoofddorp) 4*
15-5 Mostly Autumn (P60, Amstelveen) 4,5*
23-5 Eddy & The Ethiopians (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4*
23-5 Typhoon (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4,25*
28-5 Mayra Orchestra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
28-5 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
29-5 Sherry Dyanne (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
29-5 New Cool Collective (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
30-5 Focus (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4,25*
19-6 Sylvan (Patronaat, Haarlem) 4,5*
26-6 Kid Creole & The Coconuts (Patronaat, Haarlem) 3,75*
28-6 OMD (Parkpop, Den Haag) 4*
6-7 Larry Graham & Graham Central Station (Patronaat, Haarlem) 4*
13-7 Trevor Horn Band (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-7 Camel (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
24-7 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
1-8 Scarlet Stories (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Omdulö (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Rastaban (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 La Horde (Castlefest 2015, Lisse) 2,5*
1-8 The Dolmen (Castlefest 2015, Lisse) 4*
7-8 Hawkwind (Melkweg, Amsterdam) 4*
8-8 The Waterboys (Caprera, Bloemendaal) 3,75*
16-8 Big Big Train (Kings Place, Londen) 5*
26-8 The Gaslight Anthem (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,75*
4-9 Lamb (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
5-9 Gilmore & Roberts (De Vermaning, Zaandam) 4,25*
14-9 Marc Almond (Melkweg, Amsterdam) 4*
17-9 Spock's Beard (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-9 The Theater Equation (Nieuwe Luxor, Rotterdam) 4,25*
25-9 King Crimson (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
26-9 Traumhaus (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 3,25*
26-9 Franck Carducci (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 4*
2-10 Steve Hackett (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-10 The Waterboys (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
15-5 Golden Earring (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
24-10 Ulysses (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,25*
24-10 Armed Cloud (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,75*
24-10 PBII (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
24-10 Sylvium (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
24-01 Barrelhouse (Duycker, Hoofddorp) 4*
30-01 Queen (ZiggoDome, Amsterdam) 4,5*
12-02 Monomyth (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
13-02 Mayra Orchestra (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
14-02 Henny Vrienten (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
20-2 Archive (Melkweg, Amsterdam) 3,75*
23-2 The Decemberists (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
28-2 U.K. (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
6-3 Neal Morse Band (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
13-3 Tim Holehouse (Solution, Hillegom) 3,5*
13-3 Albert Mooneys (Solution, Hillegom) 4*
13-3 Tim Loud (Solution, Hillegom) 3,25*
13-3 Pro (Solution, Hillegom) 3,5*
15-3 Mister and Mississippi (Tolhuistuin, Amsterdam) 4*
20-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
21-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
22-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
23-3 Paul Simon & Sting (Sportpaleis, Antwerpen) 4*
25-3 Underworld (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
26-3 The Gentle Storm (Melkweg, Amsterdam) 4,25*
3-4 Rapalje (Lichtfabriek, Haarlem) 4*
4-4 Frequency Drift (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
4-4 Lazuli (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
4-4 The Enid (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
4-4 IO Earth (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Abel Ganz (De Boerderij, Zoetermeer) 3,25*
5-4 Special Providence (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
5-4 Anglagard (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
8-4 Carl Palmer Band (Het Paard van Troje, Den Haag) 4*
10-4 Renaissance (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
11-4 Daniel Lanois (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
17-4 Leap Day (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 3,5*
17-4 Sylvium (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
25-4 Arena (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
2-5 GB3 Guitar Virtuoso Group (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-5 Typhoon (Bevrijdingspop Haarlem) 4*
5-5 Mister and Mississippi (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 La Chiva Gantiva (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 Walta (Bevrijdingspop Haarlem) 3*
5-5 Schizoid Lloyd (Bevrijdingspop Haarlem) 3,25*
8-5 Slagerij Van Kampen (Schouwburg De Meerse, Hoofddorp) 4*
15-5 Mostly Autumn (P60, Amstelveen) 4,5*
23-5 Eddy & The Ethiopians (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4*
23-5 Typhoon (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4,25*
28-5 Mayra Orchestra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
28-5 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
29-5 Sherry Dyanne (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
29-5 New Cool Collective (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
30-5 Focus (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4,25*
19-6 Sylvan (Patronaat, Haarlem) 4,5*
26-6 Kid Creole & The Coconuts (Patronaat, Haarlem) 3,75*
28-6 OMD (Parkpop, Den Haag) 4*
6-7 Larry Graham & Graham Central Station (Patronaat, Haarlem) 4*
13-7 Trevor Horn Band (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-7 Camel (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
24-7 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
1-8 Scarlet Stories (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Omdulö (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Rastaban (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 La Horde (Castlefest 2015, Lisse) 2,5*
1-8 The Dolmen (Castlefest 2015, Lisse) 4*
7-8 Hawkwind (Melkweg, Amsterdam) 4*
8-8 The Waterboys (Caprera, Bloemendaal) 3,75*
16-8 Big Big Train (Kings Place, Londen) 5*
26-8 The Gaslight Anthem (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,75*
4-9 Lamb (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
5-9 Gilmore & Roberts (De Vermaning, Zaandam) 4,25*
14-9 Marc Almond (Melkweg, Amsterdam) 4*
17-9 Spock's Beard (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-9 The Theater Equation (Nieuwe Luxor, Rotterdam) 4,25*
25-9 King Crimson (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
26-9 Traumhaus (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 3,25*
26-9 Franck Carducci (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 4*
2-10 Steve Hackett (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-10 The Waterboys (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
15-5 Golden Earring (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
24-10 Ulysses (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,25*
24-10 Armed Cloud (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,75*
24-10 PBII (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
24-10 Sylvium (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
0
geplaatst: 25 oktober 2015, 15:56 uur
19-01 Kraftwerk (Die Mensch-Maschine), Paradiso, Amsterdam (5.0*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Black Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
22-10 Ryley Walker, Rotown, Rotterdam (4,25*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Black Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
22-10 Ryley Walker, Rotown, Rotterdam (4,25*)
0
geplaatst: 25 oktober 2015, 17:38 uur
23-01: Interpol, HMH, Amsterdam 4*
23-02: The Decemberists, Paradiso, Amsterdam 4*
27-02: John Coffey, 013, Tilburg 4,25*
16-03: Royal Blood, Paradiso, Amsterdam 3,75*
21-04: Dan Mangan + Blacksmith, Paradiso, Amsterdam 4*
19-06: Metz, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 1,5*
19-06: Eaguls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Jesus & Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: John Coffey, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Temples, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Cheatahs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: A$AP Rocky, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2*
20-06: Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Marmozets, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
21-06: Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
26-06: Death From Above 1979, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Oscar and the Wolf, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Flying Lotus, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Ryan Adams, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
26-06: Patti Smith, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Damien Rice, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Damian Marley, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3*
27-06: The Gaslamp Killer Experience, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
27-06: Alabama Shakes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Róisín Murphy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Iggy Pop, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Other Lives, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Birth of Joy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: Motorpsycho, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: The War on Drugs, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
03-07: Modest Mouse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
01-08: Novastar, Schollenpop, Den Haag 3,5*
01-08: the Deaf, Schollenpop, Den Haag 3,5*
21-08: the Antlers, Lowlands, Biddinghuizen 4*
21-08: Slaves, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
21-08: Paolo Nutini, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
21-08: Underworld, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: José González, Lowlands, Biddinghuizen 4*
22-08: While She Sleeps, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
22-08: FFS, Lowlands, Biddinghuizen 2,5*
22-08: Dhaka Brahka, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: De Jeugd van Tegenwoordig, Lowlands, Biddinghuizen 3*
22-08: Mr Zarko, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: The Chemical Brothers, Lowlands, Biddinghuizen 3,25*
23-08: Bear's Den, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Allah-Las, Lowlands, Biddinghuizen 4,25*
23-08: The Maccabees, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Interpol, Lowlands, Biddinghuizen 4*
23-08: Tame Impala, Lowlands, Biddinghuizen 4,5*
05-09: White Hills, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,25*
05-09: Motorpsycho, Vredefeesten, Sint-Niklaas 4,75*
05-09: Briqueville, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,75*
24-09: King Crimson, Tivoli, Utrecht 4,75*
23-10: Starsailor, Oosterpoort, Groningen 3,5*
23-02: The Decemberists, Paradiso, Amsterdam 4*
27-02: John Coffey, 013, Tilburg 4,25*
16-03: Royal Blood, Paradiso, Amsterdam 3,75*
21-04: Dan Mangan + Blacksmith, Paradiso, Amsterdam 4*
19-06: Metz, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 1,5*
19-06: Eaguls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Jesus & Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: John Coffey, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Temples, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Cheatahs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: A$AP Rocky, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2*
20-06: Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Marmozets, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
21-06: Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
26-06: Death From Above 1979, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Oscar and the Wolf, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Flying Lotus, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Ryan Adams, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
26-06: Patti Smith, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Damien Rice, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Damian Marley, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3*
27-06: The Gaslamp Killer Experience, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
27-06: Alabama Shakes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Róisín Murphy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Iggy Pop, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Other Lives, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Birth of Joy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: Motorpsycho, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: The War on Drugs, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
03-07: Modest Mouse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
01-08: Novastar, Schollenpop, Den Haag 3,5*
01-08: the Deaf, Schollenpop, Den Haag 3,5*
21-08: the Antlers, Lowlands, Biddinghuizen 4*
21-08: Slaves, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
21-08: Paolo Nutini, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
21-08: Underworld, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: José González, Lowlands, Biddinghuizen 4*
22-08: While She Sleeps, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
22-08: FFS, Lowlands, Biddinghuizen 2,5*
22-08: Dhaka Brahka, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: De Jeugd van Tegenwoordig, Lowlands, Biddinghuizen 3*
22-08: Mr Zarko, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: The Chemical Brothers, Lowlands, Biddinghuizen 3,25*
23-08: Bear's Den, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Allah-Las, Lowlands, Biddinghuizen 4,25*
23-08: The Maccabees, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Interpol, Lowlands, Biddinghuizen 4*
23-08: Tame Impala, Lowlands, Biddinghuizen 4,5*
05-09: White Hills, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,25*
05-09: Motorpsycho, Vredefeesten, Sint-Niklaas 4,75*
05-09: Briqueville, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,75*
24-09: King Crimson, Tivoli, Utrecht 4,75*
23-10: Starsailor, Oosterpoort, Groningen 3,5*
0
geplaatst: 1 november 2015, 17:49 uur
29-01-2015 - Die Antwoord (3,5*) + Dope D.O.D (3,5*). - Heineken Music Hall, Amsterdam
01-02-2015 - Andy Burrows (2,5*) + Sam Duckworth (2,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
03-02-2015 - Dropkick Murphys (4,5*) + The Mahones (3,5*) + Blood or Whiskey (3*) - Klokgebouw, Eindhoven
05-02-2015 - Alt-J (4*) + Wolf Alice + Gengahr - Heineken Music Hall, Amsterdam
07-02-2015 - Jaya the Cat (4*) + The Shenanigans (2*) - Poppodium De Peppel, Zeist
27-02-2015 - The Exploited (4,5*) + Sham 69 (3,5*) + Murder Inc. III (1*) - Poppodium Iduna, Drachten
28-02-2015 - The Exploited (4*) + Sham 69 (3,5*) + Reverend Horton Heat (4*) + Bazzookas (3,5*) + Cuda (3,5*) + Batmobile (3*) + Four Headed Dog (3,5*) + Bob Wayne (3,5*) + Paceshifters (3*) + John Coffey (3,5*) + Liptease (2,5*) - Van Nelle Fabriek, Rotterdam
14-03-2015 - Peter Pan Speedrock (3,5*) + Death Alley (3*) - Tivoli De Helling, Utrecht
20-03-2015 - The Dandy Warhols (3,5*) + Dark Horses (3,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
27-03-2015 - The Ramonas (3,5*) + Louise Distras (4*) - Deaf Institute, Manchester - ENG
28-03-2015 - The Roughneck Riot (5*) + A Fish Called Bastard (3,5*) + The Lagan (4*) + Bolshy (3,5*) + Faintest Idea (3,5*) + John Player Specials (3*) + Arms & Hearts (3,5*) + Joe Yorke (3*) - Pyramid Parr
Hall, Warrington - ENG
01-04-2015 – Forever Came Calling (3*) + Light You Up (3*) – ACU, Utrecht
04-04-2015 - Blood Red Shoes (3,5*) + Lonely the Brave (4*) + De Staat (3,5*) + July Talk (3*) + Nothing But Thieves (3,5*) + Paceshifters (3,5*) - Paradiso, Amsterdam
18-04-2015 - John Coffey (4*) + Paceshifters (3,5*) - 't Oor, Hilversum
27-04-2015 - The Real McKenzies (4*) + The Dwarves (4,5*) + Peter Pan Speedrock (4*) + Karma to Burn (3,5*) + The Sore Losers (4*) + Radio Bikini (3,5*) - Klok Rock Orange, Eindhoven
30-04-2015 - PVRIS (3,5*) + The Lost Boys Club (3*) + Vortex University (1*) - Melkweg, Amsterdam
03-05-2015 - The Ghost Inside (4*) + Suicide Silence (3*) + Stick To Your Guns (3,5*) + Whitechapel (3*) + Deez Nuts (3*) + Comeback Kid (3,5*) + Carnifex (2,5*) + Bane (4*) + Being As An Ocean (4*) + Adept (3*) + Thy Art is Murder (2,5*) - Melkweg, Amsterdam
05-05-2015 - AC/DC (5*) + Vintage Trouble (3*) - Gelredome, Arnhem
22-05-2015 - Refused (4,5*) + Subhumans (4,5*) + TOTAL CHAOS (4*) + Agnostic Front (3,5*) + Feine Sahne Fischfilet (3,5*) + Absturzende Brieftauben (3*) + Schmeisig (3*) + Bloodsucking Zombies From Outer Space (2,5*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
23-05-2015 - Stiff Little Fingers (4,5*) + The Real McKenzies (4*) + Agnetha - ABBA Tribute (4*) + Danko Jones (3,5*) + Lion's Law (3,5*) + The Dictators (3,5*) + Authority Zero (3,5*) + Knorkator (3*) + Die Kassierer (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
24-05-2015 - The Exploited (5*) + The Adicts (4,5*) + Dritte Wahl (4*) + New Model Army (3,5*) + Mudhoney (3,5*) + Sondaschule (3,5*) + Die Lokalmatadore (3*) + The Baboon Show (3*) + Gotz Widmann (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
28-05-2015 - La Dispute (5*) + Two Inch Astronaut (3,5*) - Tivoli De Helling, Utrecht
05-06-2015 - Die Toten Hosen (5*) + Broilers (4,5*) + Rise Against (4,5*) + Bad Religion (4*) + A Day to Remember (3,5*) + Donots (3,5*) + Yellowcard (2,5*) + Asking Alexandria (2,5*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
06-06-2015 - L7 (4,5*) + Feine Sahne Fischfilet (4,5*) + The Prodigy (4*) + Blues Pills (4*) + Sondaschule (4*) + Slaves (3,5*) + Hollywood Undead (3*) + We Are Harlot (2,5*) + Slash feat. Myles Kennedy & the Conspirators (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
07-06-2015 - Frank Turner & the Sleeping Souls (4,5*) + Motorhead (4,5*) + Slipknot (4*) + Foo Fighters (4*) + Parkway Drive (4*) + In Flames (4*) + Eagles of Death Metal (3*) + Godsmack (3*) + The Ruen Brothers (2,5*) + Lamb of God (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
19-06-2015 - OFF! (4,5*) + METZ (4,5*) + The Libertines (4*) + Pissed Jeans (4*) + The Jesus & Mary Chain (4*) + Eagulls (4*) + Drenge (3,5*) + FIDLAR (3,5*) + Earl Sweatshirt (1,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
20-06-2015 - John Coffey (4*) + Death Cab for Cutie (4*) + Ride (4*) + Noel Gallagher's High Flying Birds (3,5*) + Temples (3,5*) + The Vaccines (3*) + A$AP Rocky (3*) + Little May (3*) + Sue the Night (2,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
21-06-2015 - Marmozets (4,5*) + Jonny Greenwood & the London Contemporary Orchestra (4*) + Pretty Vicious (4*) + Typhoon (4*) + Future Islands (3,5*) + Black Mountain (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Alt-J (3,5*) + Evian Christ (3,5*) + Wolf Alice (3*) + First Aid Kit (2*) - BEST KEPT SECRET
23-06-2015 - Angus & Julia Stone (4*) + Sue the Night (2*) - TivoliVredenburg, Utrecht
25-06-2015 - Marmozets (4*) + Patti Smith (4,5*) + Rise Against (4*) + Elbow (3,5*) + Faith No More (4*) + The Chemical Brothers (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Eagles of Death Metal (1,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
26-06-2015 - Death Cab for Cutie (4*) + Alt-J (4*) + Lonely the Brave (3,5*) + Roisin Murphy (4*) + Mumford & Sons (3*) + Pharrell Williams (2,5*) + Damian ''Jr. Gong'' Marley (3*) + Of Monsters & Men (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
27-06-2015 - FIDLAR (4*) + Angus & Julia Stone (4*) + The War on Drugs (4*) + The Prodigy (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Lenny Kravitz (2,5*) + Hozier (3,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
28-06-2015 - Muse (4,5*) + Catfish & the Bottlemen (4*) + Kasabian (4*) + Red Fang (3,5*) + Enter Shikari (2,5*) + The Script (2,5*) + Counting Crows (3*) + The Vaccines (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
05-08-2015 - Skaciety (4*) + Ted Dibiase & the Million Dollar Punk Band (3*) - The Blue Room, Blackpool - ENG
06-08-2015 - Misfits (4*) + Drongos for Europe (4*) + Anti-Flag (4*) + The Business (3,5*) + Sick of it All (3,5*) + Ferocious Dog (3,5*) + TV Smith & the Bored Teenagers (3,5*) + The Reverends (3*) - REBELLION, Blackpool - ENG
07-08-2015 - The Restarts (5*) + Sham 69 (4,5*) + UK Subs (4,5*) + Subhumans (4,5*) + Skaciety (4*) + Booze & Glory (4*) + Louise Distras (4*) + Gimp Fist (3,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
08-08-2015 - Millions of Dead Cops (4,5*) + Steve Ignorant & Paranoid Visions (4,5*) + Chaos UK (4,5*) + Resistance 77 (4*) + Culture Shock (4*) + Hardskin (3,5*) + The Adicts (3,5*) + The Boomtown Rats (1,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
09-08-2015 - Citizen Fish (5*) + Police Bastard (4,5*) + The Roughneck Riot (4,5*) + Sick on the Bus (4*) + The Partisans (3,5*) + Less Than Jake (3,5*) + Bastards on Parade (3*) + The Terraces (3*) - REBELLION - ENG
20-08-2015 - Pissed Jeans (4,5*) + Interpol (4*) + Paolo Nutini (4*) + Dropkick Murphys (3,5*) + John Coffey (3,5*) + Linkin Park (3,5*) + Enter Shikari (3,5*) + Seasick Steve (3*) + Sigma (2*) + Limp Bizkit (2*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
21-08-2015 - Frank Carter & the Rattlesnakes (5*) + Amenra (5*) + Radkey (4,5*) + FFS (4*) + Ought (4*) + The Gaslight Anthem (3,5*) + The Menzingers (3,5*) + Thy Art Is Murder (3*) + Ellie Goulding (2,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
22-08-2015 - The Dillinger Escape Plan (4,5*) + Baroness (4,5*) + Tame Impala (4*) + Slaves (4*) + James Blake (4*) + In Flames (4*) + Viet Cong (3,5*) + Truckfighters (3,5*) + The Offspring (3*) + Brutus (3*) + All Time Low (1,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
12-09-2015 - John Coffey (4*) + Blood Red Shoes (3*) + La Pegatina (2,5*) - Appelpop, Tiel
14-10-2015 - Opeth (5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
17-10-2015 - John Coffey (4,5*) - Paradiso, Amsterdam
23-10-2015 - Radkey (4*) + St. Tropez (3*) - EKKO, Utrecht
27-10-2015 - Anti-Flag (4,5*) + Red City Radio (3,5*) + Trophy Eyes (3,5*) + The Homeless Gospel Choir (3,5*) - Melkweg, Amsterdam
31-10-2015 - The Lagan (4*) + Grolschbusters (4*) + Spector's Wall (4*) + De Knakkers (2*) - De Zwaan, Hengelo GLD
01-02-2015 - Andy Burrows (2,5*) + Sam Duckworth (2,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
03-02-2015 - Dropkick Murphys (4,5*) + The Mahones (3,5*) + Blood or Whiskey (3*) - Klokgebouw, Eindhoven
05-02-2015 - Alt-J (4*) + Wolf Alice + Gengahr - Heineken Music Hall, Amsterdam
07-02-2015 - Jaya the Cat (4*) + The Shenanigans (2*) - Poppodium De Peppel, Zeist
27-02-2015 - The Exploited (4,5*) + Sham 69 (3,5*) + Murder Inc. III (1*) - Poppodium Iduna, Drachten
28-02-2015 - The Exploited (4*) + Sham 69 (3,5*) + Reverend Horton Heat (4*) + Bazzookas (3,5*) + Cuda (3,5*) + Batmobile (3*) + Four Headed Dog (3,5*) + Bob Wayne (3,5*) + Paceshifters (3*) + John Coffey (3,5*) + Liptease (2,5*) - Van Nelle Fabriek, Rotterdam
14-03-2015 - Peter Pan Speedrock (3,5*) + Death Alley (3*) - Tivoli De Helling, Utrecht
20-03-2015 - The Dandy Warhols (3,5*) + Dark Horses (3,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
27-03-2015 - The Ramonas (3,5*) + Louise Distras (4*) - Deaf Institute, Manchester - ENG
28-03-2015 - The Roughneck Riot (5*) + A Fish Called Bastard (3,5*) + The Lagan (4*) + Bolshy (3,5*) + Faintest Idea (3,5*) + John Player Specials (3*) + Arms & Hearts (3,5*) + Joe Yorke (3*) - Pyramid Parr
Hall, Warrington - ENG
01-04-2015 – Forever Came Calling (3*) + Light You Up (3*) – ACU, Utrecht
04-04-2015 - Blood Red Shoes (3,5*) + Lonely the Brave (4*) + De Staat (3,5*) + July Talk (3*) + Nothing But Thieves (3,5*) + Paceshifters (3,5*) - Paradiso, Amsterdam
18-04-2015 - John Coffey (4*) + Paceshifters (3,5*) - 't Oor, Hilversum
27-04-2015 - The Real McKenzies (4*) + The Dwarves (4,5*) + Peter Pan Speedrock (4*) + Karma to Burn (3,5*) + The Sore Losers (4*) + Radio Bikini (3,5*) - Klok Rock Orange, Eindhoven
30-04-2015 - PVRIS (3,5*) + The Lost Boys Club (3*) + Vortex University (1*) - Melkweg, Amsterdam
03-05-2015 - The Ghost Inside (4*) + Suicide Silence (3*) + Stick To Your Guns (3,5*) + Whitechapel (3*) + Deez Nuts (3*) + Comeback Kid (3,5*) + Carnifex (2,5*) + Bane (4*) + Being As An Ocean (4*) + Adept (3*) + Thy Art is Murder (2,5*) - Melkweg, Amsterdam
05-05-2015 - AC/DC (5*) + Vintage Trouble (3*) - Gelredome, Arnhem
22-05-2015 - Refused (4,5*) + Subhumans (4,5*) + TOTAL CHAOS (4*) + Agnostic Front (3,5*) + Feine Sahne Fischfilet (3,5*) + Absturzende Brieftauben (3*) + Schmeisig (3*) + Bloodsucking Zombies From Outer Space (2,5*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
23-05-2015 - Stiff Little Fingers (4,5*) + The Real McKenzies (4*) + Agnetha - ABBA Tribute (4*) + Danko Jones (3,5*) + Lion's Law (3,5*) + The Dictators (3,5*) + Authority Zero (3,5*) + Knorkator (3*) + Die Kassierer (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
24-05-2015 - The Exploited (5*) + The Adicts (4,5*) + Dritte Wahl (4*) + New Model Army (3,5*) + Mudhoney (3,5*) + Sondaschule (3,5*) + Die Lokalmatadore (3*) + The Baboon Show (3*) + Gotz Widmann (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
28-05-2015 - La Dispute (5*) + Two Inch Astronaut (3,5*) - Tivoli De Helling, Utrecht
05-06-2015 - Die Toten Hosen (5*) + Broilers (4,5*) + Rise Against (4,5*) + Bad Religion (4*) + A Day to Remember (3,5*) + Donots (3,5*) + Yellowcard (2,5*) + Asking Alexandria (2,5*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
06-06-2015 - L7 (4,5*) + Feine Sahne Fischfilet (4,5*) + The Prodigy (4*) + Blues Pills (4*) + Sondaschule (4*) + Slaves (3,5*) + Hollywood Undead (3*) + We Are Harlot (2,5*) + Slash feat. Myles Kennedy & the Conspirators (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
07-06-2015 - Frank Turner & the Sleeping Souls (4,5*) + Motorhead (4,5*) + Slipknot (4*) + Foo Fighters (4*) + Parkway Drive (4*) + In Flames (4*) + Eagles of Death Metal (3*) + Godsmack (3*) + The Ruen Brothers (2,5*) + Lamb of God (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
19-06-2015 - OFF! (4,5*) + METZ (4,5*) + The Libertines (4*) + Pissed Jeans (4*) + The Jesus & Mary Chain (4*) + Eagulls (4*) + Drenge (3,5*) + FIDLAR (3,5*) + Earl Sweatshirt (1,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
20-06-2015 - John Coffey (4*) + Death Cab for Cutie (4*) + Ride (4*) + Noel Gallagher's High Flying Birds (3,5*) + Temples (3,5*) + The Vaccines (3*) + A$AP Rocky (3*) + Little May (3*) + Sue the Night (2,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
21-06-2015 - Marmozets (4,5*) + Jonny Greenwood & the London Contemporary Orchestra (4*) + Pretty Vicious (4*) + Typhoon (4*) + Future Islands (3,5*) + Black Mountain (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Alt-J (3,5*) + Evian Christ (3,5*) + Wolf Alice (3*) + First Aid Kit (2*) - BEST KEPT SECRET
23-06-2015 - Angus & Julia Stone (4*) + Sue the Night (2*) - TivoliVredenburg, Utrecht
25-06-2015 - Marmozets (4*) + Patti Smith (4,5*) + Rise Against (4*) + Elbow (3,5*) + Faith No More (4*) + The Chemical Brothers (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Eagles of Death Metal (1,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
26-06-2015 - Death Cab for Cutie (4*) + Alt-J (4*) + Lonely the Brave (3,5*) + Roisin Murphy (4*) + Mumford & Sons (3*) + Pharrell Williams (2,5*) + Damian ''Jr. Gong'' Marley (3*) + Of Monsters & Men (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
27-06-2015 - FIDLAR (4*) + Angus & Julia Stone (4*) + The War on Drugs (4*) + The Prodigy (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Lenny Kravitz (2,5*) + Hozier (3,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
28-06-2015 - Muse (4,5*) + Catfish & the Bottlemen (4*) + Kasabian (4*) + Red Fang (3,5*) + Enter Shikari (2,5*) + The Script (2,5*) + Counting Crows (3*) + The Vaccines (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
05-08-2015 - Skaciety (4*) + Ted Dibiase & the Million Dollar Punk Band (3*) - The Blue Room, Blackpool - ENG
06-08-2015 - Misfits (4*) + Drongos for Europe (4*) + Anti-Flag (4*) + The Business (3,5*) + Sick of it All (3,5*) + Ferocious Dog (3,5*) + TV Smith & the Bored Teenagers (3,5*) + The Reverends (3*) - REBELLION, Blackpool - ENG
07-08-2015 - The Restarts (5*) + Sham 69 (4,5*) + UK Subs (4,5*) + Subhumans (4,5*) + Skaciety (4*) + Booze & Glory (4*) + Louise Distras (4*) + Gimp Fist (3,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
08-08-2015 - Millions of Dead Cops (4,5*) + Steve Ignorant & Paranoid Visions (4,5*) + Chaos UK (4,5*) + Resistance 77 (4*) + Culture Shock (4*) + Hardskin (3,5*) + The Adicts (3,5*) + The Boomtown Rats (1,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
09-08-2015 - Citizen Fish (5*) + Police Bastard (4,5*) + The Roughneck Riot (4,5*) + Sick on the Bus (4*) + The Partisans (3,5*) + Less Than Jake (3,5*) + Bastards on Parade (3*) + The Terraces (3*) - REBELLION - ENG
20-08-2015 - Pissed Jeans (4,5*) + Interpol (4*) + Paolo Nutini (4*) + Dropkick Murphys (3,5*) + John Coffey (3,5*) + Linkin Park (3,5*) + Enter Shikari (3,5*) + Seasick Steve (3*) + Sigma (2*) + Limp Bizkit (2*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
21-08-2015 - Frank Carter & the Rattlesnakes (5*) + Amenra (5*) + Radkey (4,5*) + FFS (4*) + Ought (4*) + The Gaslight Anthem (3,5*) + The Menzingers (3,5*) + Thy Art Is Murder (3*) + Ellie Goulding (2,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
22-08-2015 - The Dillinger Escape Plan (4,5*) + Baroness (4,5*) + Tame Impala (4*) + Slaves (4*) + James Blake (4*) + In Flames (4*) + Viet Cong (3,5*) + Truckfighters (3,5*) + The Offspring (3*) + Brutus (3*) + All Time Low (1,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
12-09-2015 - John Coffey (4*) + Blood Red Shoes (3*) + La Pegatina (2,5*) - Appelpop, Tiel
14-10-2015 - Opeth (5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
17-10-2015 - John Coffey (4,5*) - Paradiso, Amsterdam
23-10-2015 - Radkey (4*) + St. Tropez (3*) - EKKO, Utrecht
27-10-2015 - Anti-Flag (4,5*) + Red City Radio (3,5*) + Trophy Eyes (3,5*) + The Homeless Gospel Choir (3,5*) - Melkweg, Amsterdam
31-10-2015 - The Lagan (4*) + Grolschbusters (4*) + Spector's Wall (4*) + De Knakkers (2*) - De Zwaan, Hengelo GLD
0
buizen
geplaatst: 1 november 2015, 19:04 uur
Nog blessures opgelopen bij al die ruige punkconcerten, Gloeilamp, met dat moshen, pogo-en en stagediven?
Wow wat een lijst aan belevenissen!
Wow wat een lijst aan belevenissen!
0
geplaatst: 2 november 2015, 14:25 uur
buizen schreef:
Nog blessures opgelopen bij al die ruige punkconcerten, Gloeilamp, met dat moshen, pogo-en en stagediven?
Wow wat een lijst aan belevenissen!
Nog blessures opgelopen bij al die ruige punkconcerten, Gloeilamp, met dat moshen, pogo-en en stagediven?
Wow wat een lijst aan belevenissen!
Genoeg blessures opgelopen dit jaar ja Maar ik ben er iedere keer weer bovenop gekomen, dus gewoon vrolijk doorgaan!
0
geplaatst: 2 november 2015, 21:35 uur
15-2 Henny Vrienten, Victorie, Alkmaar 4,5
17-2 Macy Gray, Tivoli, Utrecht 3,0
22-3 Paul Simon & Sting, Ziggo, Amsterdam 4,25
10-4 The Prodigy, HMH, Amsterdam 2,5
30-4 Godspeed You! Black Emperor, Paradiso, Amsterdam 4,5
08-05 Joy Division Undercover, Victorie, Alkmaar 3,75
11-05 Benjamin Clementine, Tivoli, Utrecht 5,0
16-05 Wasabi Rocket Science, Victorie, Alkmaar 3,25
16-05 zZz, Victorie, Alkmaar 4,25
12-06 Body Count, Pinkpop, Landgraaf 4,25
12-06 Faith No More, Pinkpop, Landgraaf 3,9
07-09 The Slow Show, Zonnehuis, Amsterdam 3,25
13-09 U2, Ziggo, Amsterdam 4,25
31-10 Godspeed You! Black Emperor, Oosterpoort, Groningen 4,25
17-2 Macy Gray, Tivoli, Utrecht 3,0
22-3 Paul Simon & Sting, Ziggo, Amsterdam 4,25
10-4 The Prodigy, HMH, Amsterdam 2,5
30-4 Godspeed You! Black Emperor, Paradiso, Amsterdam 4,5
08-05 Joy Division Undercover, Victorie, Alkmaar 3,75
11-05 Benjamin Clementine, Tivoli, Utrecht 5,0
16-05 Wasabi Rocket Science, Victorie, Alkmaar 3,25
16-05 zZz, Victorie, Alkmaar 4,25
12-06 Body Count, Pinkpop, Landgraaf 4,25
12-06 Faith No More, Pinkpop, Landgraaf 3,9
07-09 The Slow Show, Zonnehuis, Amsterdam 3,25
13-09 U2, Ziggo, Amsterdam 4,25
31-10 Godspeed You! Black Emperor, Oosterpoort, Groningen 4,25
0
buizen
geplaatst: 3 november 2015, 12:14 uur
Het nieuwe Tivoli Utrecht schijnt voor velen een fijne zaal te zijn, echter er zijn (was al langer zo) behoorlijk wat problemen rond Tivoli.
0
geplaatst: 3 november 2015, 15:52 uur
05-02 Wolf Alice, HMH, Amsterdam
05-02 Alt-J, HMH, Amsterdam
10-02, Absolutely Free, Paradiso, Amsterdam
10-02 Viet Cong, Paradiso, Amsterdam
02-03 Carl Barat And The Jackals, Bitterzoet, Amsterdam
28-04 Dry The River, Tolhuistuin, Amsterdam
07-05 Villagers, TivoliVredenburg, Utrecht
13-05 Balthazar, Melkweg, Amsterdam
10-06 Mikal Cronin, Bitterzoet, Amsterdam
12-06 DIIV, Tolhuistuin, Amsterdam
19-06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
- METZ
- Drenge
- FIDLAR
- Strand Of Oaks
- The Tallest Man On Earth
- The Libertines
22-06 Angus & Julia Stone, TivoliVredenburg, Utrecht
25-06 t/m 28-06 Juni, Rock Werchter
- St. Paul And The Broken Bones
- Eagles Of Death Metal
- Royal Blood
- Rise Against
- Elbow
- Lonely The Brave
- Death Cab For Cutie
- Alt-J
- Mumford & Sons
- FIDLAR
- Royal Blood
- The War On Drugs
- Noel Gallagher's High Flying Birds
- Damien Rice
- Leon Bridges
- Blaudzun
- The Vaccines
- Alabama Shakes
- Kasabian
- Muse
10 t/m 16 Augustus Sziget Festival, Budapest
- Robbie Williams
- Kensington
- Florence + The Machine
- Typhoon
- Enter Shikari
- The Maccabees
- Foals
- Interpol
- Dotan
- Kasabian
- Dropkick Murphys
- Major Lazer
- Kings Of Leon
- Rudimental
- Martin Garrix
07-09 Formation, Melkweg, Amsterdam
07-09 Foals, Melkweg, Amsterdam
16-09 Mac DeMarco, Paradiso, Amsterdam
20-09 Unknown Mortal Orchestra, Tivoli, Utrecht
23-09 Sufjan Stevens, Carre, Amsterdam
08-10 Kid Wave, Melkweg, Amsterdam
08-10 The Vaccines, Melkweg, Amsterdam
02-11 Beach House, Paradiso, Amsterdam
05-02 Alt-J, HMH, Amsterdam
10-02, Absolutely Free, Paradiso, Amsterdam
10-02 Viet Cong, Paradiso, Amsterdam
02-03 Carl Barat And The Jackals, Bitterzoet, Amsterdam
28-04 Dry The River, Tolhuistuin, Amsterdam
07-05 Villagers, TivoliVredenburg, Utrecht
13-05 Balthazar, Melkweg, Amsterdam
10-06 Mikal Cronin, Bitterzoet, Amsterdam
12-06 DIIV, Tolhuistuin, Amsterdam
19-06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
- METZ
- Drenge
- FIDLAR
- Strand Of Oaks
- The Tallest Man On Earth
- The Libertines
22-06 Angus & Julia Stone, TivoliVredenburg, Utrecht
25-06 t/m 28-06 Juni, Rock Werchter
- St. Paul And The Broken Bones
- Eagles Of Death Metal
- Royal Blood
- Rise Against
- Elbow
- Lonely The Brave
- Death Cab For Cutie
- Alt-J
- Mumford & Sons
- FIDLAR
- Royal Blood
- The War On Drugs
- Noel Gallagher's High Flying Birds
- Damien Rice
- Leon Bridges
- Blaudzun
- The Vaccines
- Alabama Shakes
- Kasabian
- Muse
10 t/m 16 Augustus Sziget Festival, Budapest
- Robbie Williams
- Kensington
- Florence + The Machine
- Typhoon
- Enter Shikari
- The Maccabees
- Foals
- Interpol
- Dotan
- Kasabian
- Dropkick Murphys
- Major Lazer
- Kings Of Leon
- Rudimental
- Martin Garrix
07-09 Formation, Melkweg, Amsterdam
07-09 Foals, Melkweg, Amsterdam
16-09 Mac DeMarco, Paradiso, Amsterdam
20-09 Unknown Mortal Orchestra, Tivoli, Utrecht
23-09 Sufjan Stevens, Carre, Amsterdam
08-10 Kid Wave, Melkweg, Amsterdam
08-10 The Vaccines, Melkweg, Amsterdam
02-11 Beach House, Paradiso, Amsterdam
0
geplaatst: 6 november 2015, 09:03 uur
19-01 Kraftwerk (Die Mensch-Maschine), Paradiso, Amsterdam (5.0*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Black Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
22-10 Ryley Walker, Rotown, Rotterdam (4,25*)
03-11 Balthazar, Annabel, Rotterdam (4,75*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Black Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
22-10 Ryley Walker, Rotown, Rotterdam (4,25*)
03-11 Balthazar, Annabel, Rotterdam (4,75*)
0
geplaatst: 8 november 2015, 08:45 uur
23-01 Benjamin Herman feat. Daniël von Piekartz - Porgy & Bess Terneuzen 4.25*
05-02 Lionel Richie - Ziggodome Amsterdam 4.25*
28-02 Anouk - Ziggodome Amsterdam 4*
26-03 Shirma Rouse - Porgy & Bess Terneuzen 4.25*
05-05 Bevreidings Festival Vlissingen
- Caro Emerald 4*
- Danny Vera 4.25*
- Jungle By Night 4.25*
- Wipneus & Pim 4*
24-05 Jazz Festival Middelburg
- New Cool Collective 4.5*
- Steve Lehman Octet 4.25*
- Dhafer Youssef 4*
25-05 Jazz Festival Middelburg
- Guillaume Perret & The Electric Epic 4.25*
- Typhoon 4*
20-06 Guus Meeuwis - Phillips Stadion Eindhoven 4.25*
27-06 Concert At Sea - Brouwersdam
- Dotan 3.75*
- Kensington 4*
- Racoon 4*
- Lenny Kravitz 4.75*
10-07 North Sea Jazz A-Hoi Rotterdam
- Sergio Mendes & Brazil 2015 4.25*
- Lizz Wright 4*
- Mary J Blige 4.5*
- Benjamin Clementine 4.5*
11-07 North Sea Jazz - A-Hoi Rotterdam
- Leon Bridges 4.75*
- Michael Kiwanuka 4.5*
- Paolo Nutini 4.75*
- Candi Staton 4.5 *
12-07 North Sea Jazz - A-Hoi Rotterdam
- Curtis Harding 4.5*
- Ben L'Oncle Soul 4*
- Hozier 4.25*
- Lionel Richie 5*
10-10 Dionne Warwick - CCXL Vlissingen 4.25*
01-11 Calexico - Tivoli Utrecht 4.5*
07-11 Sheila E - Dorpshuis Renesse 4*
05-02 Lionel Richie - Ziggodome Amsterdam 4.25*
28-02 Anouk - Ziggodome Amsterdam 4*
26-03 Shirma Rouse - Porgy & Bess Terneuzen 4.25*
05-05 Bevreidings Festival Vlissingen
- Caro Emerald 4*
- Danny Vera 4.25*
- Jungle By Night 4.25*
- Wipneus & Pim 4*
24-05 Jazz Festival Middelburg
- New Cool Collective 4.5*
- Steve Lehman Octet 4.25*
- Dhafer Youssef 4*
25-05 Jazz Festival Middelburg
- Guillaume Perret & The Electric Epic 4.25*
- Typhoon 4*
20-06 Guus Meeuwis - Phillips Stadion Eindhoven 4.25*
27-06 Concert At Sea - Brouwersdam
- Dotan 3.75*
- Kensington 4*
- Racoon 4*
- Lenny Kravitz 4.75*
10-07 North Sea Jazz A-Hoi Rotterdam
- Sergio Mendes & Brazil 2015 4.25*
- Lizz Wright 4*
- Mary J Blige 4.5*
- Benjamin Clementine 4.5*
11-07 North Sea Jazz - A-Hoi Rotterdam
- Leon Bridges 4.75*
- Michael Kiwanuka 4.5*
- Paolo Nutini 4.75*
- Candi Staton 4.5 *
12-07 North Sea Jazz - A-Hoi Rotterdam
- Curtis Harding 4.5*
- Ben L'Oncle Soul 4*
- Hozier 4.25*
- Lionel Richie 5*
10-10 Dionne Warwick - CCXL Vlissingen 4.25*
01-11 Calexico - Tivoli Utrecht 4.5*
07-11 Sheila E - Dorpshuis Renesse 4*
0
geplaatst: 8 november 2015, 19:49 uur
23-01: Interpol, HMH, Amsterdam 4*
23-02: The Decemberists, Paradiso, Amsterdam 4*
27-02: John Coffey, 013, Tilburg 4,25*
16-03: Royal Blood, Paradiso, Amsterdam 3,75*
21-04: Dan Mangan + Blacksmith, Paradiso, Amsterdam 4*
19-06: Metz, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 1,5*
19-06: Eaguls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Jesus & Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: John Coffey, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Temples, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Cheatahs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: A$AP Rocky, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2*
20-06: Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Marmozets, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
21-06: Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
26-06: Death From Above 1979, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Oscar and the Wolf, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Flying Lotus, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Ryan Adams, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
26-06: Patti Smith, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Damien Rice, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Damian Marley, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3*
27-06: The Gaslamp Killer Experience, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
27-06: Alabama Shakes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Róisín Murphy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Iggy Pop, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Other Lives, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Birth of Joy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: Motorpsycho, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: The War on Drugs, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
03-07: Modest Mouse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
01-08: Novastar, Schollenpop, Den Haag 3,5*
01-08: the Deaf, Schollenpop, Den Haag 3,5*
21-08: the Antlers, Lowlands, Biddinghuizen 4*
21-08: Slaves, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
21-08: Paolo Nutini, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
21-08: Underworld, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: José González, Lowlands, Biddinghuizen 4*
22-08: While She Sleeps, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
22-08: FFS, Lowlands, Biddinghuizen 2,5*
22-08: Dhaka Brahka, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: De Jeugd van Tegenwoordig, Lowlands, Biddinghuizen 3*
22-08: Mr Zarko, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: The Chemical Brothers, Lowlands, Biddinghuizen 3,25*
23-08: Bear's Den, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Allah-Las, Lowlands, Biddinghuizen 4,25*
23-08: The Maccabees, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Interpol, Lowlands, Biddinghuizen 4*
23-08: Tame Impala, Lowlands, Biddinghuizen 4,5*
05-09: White Hills, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,25*
05-09: Motorpsycho, Vredefeesten, Sint-Niklaas 4,75*
05-09: Briqueville, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,75*
24-09: King Crimson, Tivoli, Utrecht 4,75*
23-10: Starsailor, Oosterpoort, Groningen 3,5*
31-10: Gazpacho, Boerdrij, Zoetermeer 4,75*
07-11: Alamo Race Track, Paard van Troje, Den Haag 4*
23-02: The Decemberists, Paradiso, Amsterdam 4*
27-02: John Coffey, 013, Tilburg 4,25*
16-03: Royal Blood, Paradiso, Amsterdam 3,75*
21-04: Dan Mangan + Blacksmith, Paradiso, Amsterdam 4*
19-06: Metz, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 1,5*
19-06: Eaguls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Jesus & Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: John Coffey, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Temples, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Cheatahs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: A$AP Rocky, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2*
20-06: Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Marmozets, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
21-06: Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
26-06: Death From Above 1979, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Oscar and the Wolf, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Flying Lotus, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,25*
26-06: Ryan Adams, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
26-06: Patti Smith, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3,5*
26-06: Damien Rice, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Damian Marley, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3*
27-06: The Gaslamp Killer Experience, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
27-06: Alabama Shakes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Róisín Murphy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
27-06: Iggy Pop, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Other Lives, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Birth of Joy, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: Motorpsycho, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
28-06: The War on Drugs, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4,25*
03-07: Modest Mouse, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
01-08: Novastar, Schollenpop, Den Haag 3,5*
01-08: the Deaf, Schollenpop, Den Haag 3,5*
21-08: the Antlers, Lowlands, Biddinghuizen 4*
21-08: Slaves, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
21-08: Paolo Nutini, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
21-08: Underworld, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: José González, Lowlands, Biddinghuizen 4*
22-08: While She Sleeps, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
22-08: FFS, Lowlands, Biddinghuizen 2,5*
22-08: Dhaka Brahka, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: De Jeugd van Tegenwoordig, Lowlands, Biddinghuizen 3*
22-08: Mr Zarko, Lowlands, Biddinghuizen 3,5*
22-08: The Chemical Brothers, Lowlands, Biddinghuizen 3,25*
23-08: Bear's Den, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Allah-Las, Lowlands, Biddinghuizen 4,25*
23-08: The Maccabees, Lowlands, Biddinghuizen 3,75*
23-08: Interpol, Lowlands, Biddinghuizen 4*
23-08: Tame Impala, Lowlands, Biddinghuizen 4,5*
05-09: White Hills, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,25*
05-09: Motorpsycho, Vredefeesten, Sint-Niklaas 4,75*
05-09: Briqueville, Vredefeesten, Sint-Niklaas 3,75*
24-09: King Crimson, Tivoli, Utrecht 4,75*
23-10: Starsailor, Oosterpoort, Groningen 3,5*
31-10: Gazpacho, Boerdrij, Zoetermeer 4,75*
07-11: Alamo Race Track, Paard van Troje, Den Haag 4*
0
geplaatst: 11 november 2015, 00:59 uur
05-02 Wolf Alice, HMH, Amsterdam
05-02 Alt-J, HMH, Amsterdam
10-02, Absolutely Free, Paradiso, Amsterdam
10-02 Viet Cong, Paradiso, Amsterdam
02-03 Carl Barat And The Jackals, Bitterzoet, Amsterdam
28-04 Dry The River, Tolhuistuin, Amsterdam
07-05 Villagers, TivoliVredenburg, Utrecht
13-05 Balthazar, Melkweg, Amsterdam
10-06 Mikal Cronin, Bitterzoet, Amsterdam
12-06 DIIV, Tolhuistuin, Amsterdam
19-06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
- METZ
- Drenge
- FIDLAR
- Strand Of Oaks
- The Tallest Man On Earth
- The Libertines
22-06 Angus & Julia Stone, TivoliVredenburg, Utrecht
25-06 t/m 28-06 Juni, Rock Werchter
- St. Paul And The Broken Bones
- Eagles Of Death Metal
- Royal Blood
- Rise Against
- Elbow
- Lonely The Brave
- Death Cab For Cutie
- Alt-J
- Mumford & Sons
- FIDLAR
- Royal Blood
- The War On Drugs
- Noel Gallagher's High Flying Birds
- Damien Rice
- Leon Bridges
- Blaudzun
- The Vaccines
- Alabama Shakes
- Kasabian
- Muse
10 t/m 16 Augustus Sziget Festival, Budapest
- Robbie Williams
- Kensington
- Florence + The Machine
- Typhoon
- Enter Shikari
- The Maccabees
- Foals
- Interpol
- Dotan
- Kasabian
- Dropkick Murphys
- Major Lazer
- Kings Of Leon
- Rudimental
- Martin Garrix
07-09 Formation, Melkweg, Amsterdam
07-09 Foals, Melkweg, Amsterdam
16-09 Mac DeMarco, Paradiso, Amsterdam
20-09 Unknown Mortal Orchestra, Tivoli, Utrecht
23-09 Sufjan Stevens, Carre, Amsterdam
08-10 Kid Wave, Melkweg, Amsterdam
08-10 The Vaccines, Melkweg, Amsterdam
02-11 Beach House, Paradiso, Amsterdam
09-11 Father John Misty, Paradiso, Amsterdam
05-02 Alt-J, HMH, Amsterdam
10-02, Absolutely Free, Paradiso, Amsterdam
10-02 Viet Cong, Paradiso, Amsterdam
02-03 Carl Barat And The Jackals, Bitterzoet, Amsterdam
28-04 Dry The River, Tolhuistuin, Amsterdam
07-05 Villagers, TivoliVredenburg, Utrecht
13-05 Balthazar, Melkweg, Amsterdam
10-06 Mikal Cronin, Bitterzoet, Amsterdam
12-06 DIIV, Tolhuistuin, Amsterdam
19-06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
- METZ
- Drenge
- FIDLAR
- Strand Of Oaks
- The Tallest Man On Earth
- The Libertines
22-06 Angus & Julia Stone, TivoliVredenburg, Utrecht
25-06 t/m 28-06 Juni, Rock Werchter
- St. Paul And The Broken Bones
- Eagles Of Death Metal
- Royal Blood
- Rise Against
- Elbow
- Lonely The Brave
- Death Cab For Cutie
- Alt-J
- Mumford & Sons
- FIDLAR
- Royal Blood
- The War On Drugs
- Noel Gallagher's High Flying Birds
- Damien Rice
- Leon Bridges
- Blaudzun
- The Vaccines
- Alabama Shakes
- Kasabian
- Muse
10 t/m 16 Augustus Sziget Festival, Budapest
- Robbie Williams
- Kensington
- Florence + The Machine
- Typhoon
- Enter Shikari
- The Maccabees
- Foals
- Interpol
- Dotan
- Kasabian
- Dropkick Murphys
- Major Lazer
- Kings Of Leon
- Rudimental
- Martin Garrix
07-09 Formation, Melkweg, Amsterdam
07-09 Foals, Melkweg, Amsterdam
16-09 Mac DeMarco, Paradiso, Amsterdam
20-09 Unknown Mortal Orchestra, Tivoli, Utrecht
23-09 Sufjan Stevens, Carre, Amsterdam
08-10 Kid Wave, Melkweg, Amsterdam
08-10 The Vaccines, Melkweg, Amsterdam
02-11 Beach House, Paradiso, Amsterdam
09-11 Father John Misty, Paradiso, Amsterdam
0
geplaatst: 15 november 2015, 15:30 uur
Update na 5 maanden:
15-01: Cristobal and the Sea, Eurosonic, Groningen 3,25*
15-01: Sóley, Eurosonic, Groningen 4,25*
15-01: The Staves, Eurosonic, Groningen 4*
15-01: Aurora, Eurosonic, Groningen 4,5*
15-01: Obo, Eurosonic, Groningen 3*
16-01: Kate Havnevik, Eurosonic, Groningen 1,5*
16-01: Árstíðir, Eurosonic, Groningen 3,25*
16-01: The Slow Show, Eurosonic, Groningen 3*
16-01: Narcosatanicos, Eurosonic, Groningen 2,75*
16-01: Rae Morris, Eurosonic, Groningen 4,75*
16-01: Shura, Eurosonic, Groningen 4,5*
16-01: Isaac Delusion, Eurosonic, Groningen 4*
17-01: Typhoon, Eurosonic 4,5*
17-01: Stars, Bitterzoet, Amsterdam 5*
15-02: Ólafur Arnalds, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
27-03: Roosbeef, Luxor Live, Arnhem 5*
10-04: Yumi Zouma, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
10-04: Dollkraut, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,75*
10-04: Lapalux, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,25*
10-04: WEVAL, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,75*
10-04: Palmbomen II, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
11-04: Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,5*
11-04: Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
11-04: The Indien, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,25*
11-04: The Mysterons, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
11-04: The Staves, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,5*
11-04: Rats on Rafts, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,75*
11-04: Låpsley, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,5*
11-04: Rae Morris, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,75*
11-04: Purity Ring, Motel Mozaïque, Rotterdam 5*
18-04: Roosbeef, De Waterput (RSD), Bergen op Zoom 4*
05-05: The Asteroids Galaxy Tour, Bevrijdingsfestival Wageningen 3*
05-05: Bombay, Bevrijdingsfestival Wageningen 3,75*
05-05: La Troba Kung-Fú, Bevrijdingsfestival Wageningen 4*
17-05: Flo Morrissey, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin 3,75*
17-05: Low Roar, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin 3,5*
17-05: Best Coast, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin Amsterdam 4*
17-05: Tei Shi, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin Amsterdam 4,25*
18-05: Nils Frahm, Doornroosje, Nijmegen 5*
19-05: Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag 5*
23-05: Mew, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-06: Ducktails, DOK, Gent 4*
12-06: DIIV, Paradiso Noord / Tolhuistuin, Amsterdam 4,5*
19-06: The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
19-06: METZ, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3*
19-06: The Jesus and Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
19-06: Eagulls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
19-06: FIDLAR, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3*
19-06: Drenge, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2,75*
19-06: Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Coathangers, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2,75*
19-06: Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Sue the Night, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: St. Paul & The Broken Bones , Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
20-06: RHODES, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Hinds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: Of Monsters and Men, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 5*
20-06: Kiasmos, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
20-06: Weval, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
20-06: Noel Gallagher’s High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
20-06: Föllakzoid, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Fickle Friends, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Jonny Greenwood, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
21-06: Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3*
21-06: , Best Kept Secret, Hilvarenbeek
21-06: Gengahr, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
21-06: Mew, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Alvvays, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 5*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
21-06: Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 5*
21-06: alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2,75*
21-06: STUFF., Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
03-07: Hot Chip, Pitch Festival, Amsterdam 4*
03-07: Simian Mobile Disco, Pitch Festival, Amsterdam 3,25*
03-07: Cashmere Cat, Pitch Festival, Amsterdam 34,5*
03-07: Flume, Pitch Festival, Amsterdam 3,75*
03-07: James Blake, Pitch Festival, Amsterdam 4,5*
03-07: SOPHIE, Pitch Festival, Amsterdam 2,5*
04-07: Jon Hopkins, Pitch Festival, Amsterdam 4,75*
04-07: Jungle, Pitch Festival, Amsterdam 4,5*
04-07: Jamie xx, Pitch Festival, Amsterdam 5*
04-07: Siriusmodeselektor, Pitch Festival, Amsterdam 4,5*
04-07: Young Marco, Pitch Festival, Amsterdam 3,5*
18-07: Eagulls, Rock Herk, Herk-de-Stad 2,5*
18-07: Meuris, Rock Herk, Herk-de-Stad 2*
18-07: Slowdive, Rock Herk, Herk-de-Stad 4,5*
20-07: SOAK, Valkhof Festival, Nijmegen 4*
20-07: Intergalactic Lovers, Valkhof Festival, Nijmegen 3*
20-07: Unknown Mortal Orchestra, Valkhof Festival, 4*
21-07: Sun Kil Moon, Boomtown, Gent 4*
21-07: Unknown Mortal Orchestra, Boomtown, Gent 3,75*
21-07: Buurman, François Laurentplein, Gentse Feesten, Gent 4*
22-07: Jacco Gardner, Boomtown, Gent 3,5*
22-07: Het Zesde Metaal, Boomtown, Gent 5*
23-07: VUURWERK, Boomtown, Gent 3,75*
23-07: BRNS, Boomtown, Gent 3,5*
23-07: Andy Stott, Boomtown, Gent 4,5*
03-08: The Kooks, Lokerse Feesten, Lokeren 2,5*
03-08: Het Zesde Metaal, Lokerse Feesten, Lokeren 4,5*
03-08: Belle and Sebastian, Lokerse Feesten, Lokeren 5*
03-08: dEUS, Lokerse Feesten, Lokeren 4,5*
06-08: The Antlers, Openluchttheater Rivierenhof, Antwerpen 5*
07-08: Peter Broderick, DOK, Gent, 3,75*
07-09: Foals, Melkweg, Amsterdam, 5*
18-09: Beirut, Paradiso, Amsterdam, 4,75*
24-09: Austra, Koninklijk Theater Carré, Amsterdam 3,75*
24-09: Sufjan Stevens, Koninklijk Theater Carré, Amsterdam 5*
29-10: Chantal Acda, Paradiso, Amsterdam 4,75*
29-10: Low, Paradiso, Amsterdam 3,5*
30-10: Floating Points (Live), CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 3,75*
30-10: Weval, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
30-10: Shamir, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 3,5*
30-10: Purity Ring, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
30-10: Tourist, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 4*
31-10: Pumarosa, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 4,5*
31-10: Låpsley, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 3,75*
31-10: Lower Dens, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 3*
31-10: Kurt Vile, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 2*
02-11: Beach House, Paradiso, Amsterdam 5*
03-11: Beach House, Ancienne Belgique, Brussel 5*
04-11: Balthazar, Doornroosje, Nijmegen 4,5*
05-11: Eefje de Visser, De Kring, Amsterdam 4,5*
07-11: Gajek, IAMTHECITY, FLUOR, Amersfoort 4*
07-11: Phon.o, IAMTHECITY, FLUOR, Amersfoort 4*
07-11: Nathan Fake, IAMTHECITY, FLUOR, Amersfoort 4,5*
08-11: Cœur de Pirate, Ancienne Belgique, Brussel 5*
12-11: Oh Wonder, Paradiso, Amsterdam 5*
12-11: Ducktails, Paradiso, Amsterdam 4*
13-11: CHVRCHES, Melkweg, Amsterdam 5*
15-01: Cristobal and the Sea, Eurosonic, Groningen 3,25*
15-01: Sóley, Eurosonic, Groningen 4,25*
15-01: The Staves, Eurosonic, Groningen 4*
15-01: Aurora, Eurosonic, Groningen 4,5*
15-01: Obo, Eurosonic, Groningen 3*
16-01: Kate Havnevik, Eurosonic, Groningen 1,5*
16-01: Árstíðir, Eurosonic, Groningen 3,25*
16-01: The Slow Show, Eurosonic, Groningen 3*
16-01: Narcosatanicos, Eurosonic, Groningen 2,75*
16-01: Rae Morris, Eurosonic, Groningen 4,75*
16-01: Shura, Eurosonic, Groningen 4,5*
16-01: Isaac Delusion, Eurosonic, Groningen 4*
17-01: Typhoon, Eurosonic 4,5*
17-01: Stars, Bitterzoet, Amsterdam 5*
15-02: Ólafur Arnalds, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
27-03: Roosbeef, Luxor Live, Arnhem 5*
10-04: Yumi Zouma, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
10-04: Dollkraut, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,75*
10-04: Lapalux, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,25*
10-04: WEVAL, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,75*
10-04: Palmbomen II, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
11-04: Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,5*
11-04: Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
11-04: The Indien, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,25*
11-04: The Mysterons, Motel Mozaïque, Rotterdam 4*
11-04: The Staves, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,5*
11-04: Rats on Rafts, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,75*
11-04: Låpsley, Motel Mozaïque, Rotterdam 3,5*
11-04: Rae Morris, Motel Mozaïque, Rotterdam 4,75*
11-04: Purity Ring, Motel Mozaïque, Rotterdam 5*
18-04: Roosbeef, De Waterput (RSD), Bergen op Zoom 4*
05-05: The Asteroids Galaxy Tour, Bevrijdingsfestival Wageningen 3*
05-05: Bombay, Bevrijdingsfestival Wageningen 3,75*
05-05: La Troba Kung-Fú, Bevrijdingsfestival Wageningen 4*
17-05: Flo Morrissey, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin 3,75*
17-05: Low Roar, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin 3,5*
17-05: Best Coast, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin Amsterdam 4*
17-05: Tei Shi, London Calling loves Concerto, Paradiso Noord / Tolhuistuin Amsterdam 4,25*
18-05: Nils Frahm, Doornroosje, Nijmegen 5*
19-05: Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag 5*
23-05: Mew, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-06: Ducktails, DOK, Gent 4*
12-06: DIIV, Paradiso Noord / Tolhuistuin, Amsterdam 4,5*
19-06: The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
19-06: The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
19-06: METZ, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3*
19-06: The Jesus and Mary Chain, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
19-06: Eagulls, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
19-06: FIDLAR, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3*
19-06: Drenge, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2,75*
19-06: Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
19-06: The Coathangers, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
19-06: Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2,75*
19-06: Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
20-06: The Vaccines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Sue the Night, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: St. Paul & The Broken Bones , Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,25*
20-06: RHODES, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Hinds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
20-06: Of Monsters and Men, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
20-06: Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 5*
20-06: Kiasmos, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
20-06: Ride, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
20-06: Weval, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
20-06: Noel Gallagher’s High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
20-06: Föllakzoid, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Fickle Friends, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
20-06: Little May, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: Jonny Greenwood, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,5*
21-06: Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3*
21-06: , Best Kept Secret, Hilvarenbeek
21-06: Gengahr, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
21-06: Mew, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,25*
21-06: Alvvays, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 5*
21-06: Wolf Alice, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4,75*
21-06: Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,5*
21-06: Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 5*
21-06: alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 2,75*
21-06: STUFF., Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
03-07: Hot Chip, Pitch Festival, Amsterdam 4*
03-07: Simian Mobile Disco, Pitch Festival, Amsterdam 3,25*
03-07: Cashmere Cat, Pitch Festival, Amsterdam 34,5*
03-07: Flume, Pitch Festival, Amsterdam 3,75*
03-07: James Blake, Pitch Festival, Amsterdam 4,5*
03-07: SOPHIE, Pitch Festival, Amsterdam 2,5*
04-07: Jon Hopkins, Pitch Festival, Amsterdam 4,75*
04-07: Jungle, Pitch Festival, Amsterdam 4,5*
04-07: Jamie xx, Pitch Festival, Amsterdam 5*
04-07: Siriusmodeselektor, Pitch Festival, Amsterdam 4,5*
04-07: Young Marco, Pitch Festival, Amsterdam 3,5*
18-07: Eagulls, Rock Herk, Herk-de-Stad 2,5*
18-07: Meuris, Rock Herk, Herk-de-Stad 2*
18-07: Slowdive, Rock Herk, Herk-de-Stad 4,5*
20-07: SOAK, Valkhof Festival, Nijmegen 4*
20-07: Intergalactic Lovers, Valkhof Festival, Nijmegen 3*
20-07: Unknown Mortal Orchestra, Valkhof Festival, 4*
21-07: Sun Kil Moon, Boomtown, Gent 4*
21-07: Unknown Mortal Orchestra, Boomtown, Gent 3,75*
21-07: Buurman, François Laurentplein, Gentse Feesten, Gent 4*
22-07: Jacco Gardner, Boomtown, Gent 3,5*
22-07: Het Zesde Metaal, Boomtown, Gent 5*
23-07: VUURWERK, Boomtown, Gent 3,75*
23-07: BRNS, Boomtown, Gent 3,5*
23-07: Andy Stott, Boomtown, Gent 4,5*
03-08: The Kooks, Lokerse Feesten, Lokeren 2,5*
03-08: Het Zesde Metaal, Lokerse Feesten, Lokeren 4,5*
03-08: Belle and Sebastian, Lokerse Feesten, Lokeren 5*
03-08: dEUS, Lokerse Feesten, Lokeren 4,5*
06-08: The Antlers, Openluchttheater Rivierenhof, Antwerpen 5*
07-08: Peter Broderick, DOK, Gent, 3,75*
07-09: Foals, Melkweg, Amsterdam, 5*
18-09: Beirut, Paradiso, Amsterdam, 4,75*
24-09: Austra, Koninklijk Theater Carré, Amsterdam 3,75*
24-09: Sufjan Stevens, Koninklijk Theater Carré, Amsterdam 5*
29-10: Chantal Acda, Paradiso, Amsterdam 4,75*
29-10: Low, Paradiso, Amsterdam 3,5*
30-10: Floating Points (Live), CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 3,75*
30-10: Weval, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
30-10: Shamir, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 3,5*
30-10: Purity Ring, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
30-10: Tourist, CATCH, TivoliVredenburg, Utrecht 4*
31-10: Pumarosa, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 4,5*
31-10: Låpsley, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 3,75*
31-10: Lower Dens, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 3*
31-10: Kurt Vile, London Calling #2, Paradiso, Amsterdam 2*
02-11: Beach House, Paradiso, Amsterdam 5*
03-11: Beach House, Ancienne Belgique, Brussel 5*
04-11: Balthazar, Doornroosje, Nijmegen 4,5*
05-11: Eefje de Visser, De Kring, Amsterdam 4,5*
07-11: Gajek, IAMTHECITY, FLUOR, Amersfoort 4*
07-11: Phon.o, IAMTHECITY, FLUOR, Amersfoort 4*
07-11: Nathan Fake, IAMTHECITY, FLUOR, Amersfoort 4,5*
08-11: Cœur de Pirate, Ancienne Belgique, Brussel 5*
12-11: Oh Wonder, Paradiso, Amsterdam 5*
12-11: Ducktails, Paradiso, Amsterdam 4*
13-11: CHVRCHES, Melkweg, Amsterdam 5*
0
geplaatst: 19 november 2015, 21:56 uur
09-01: Mister and Mississippi, De Kroepoekfabriek, Vlaardingen 4,25*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-10: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-10: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
10-10: Saybia, Paard van Troje, Den Haag 4,5*
18-11: John Grant, Melkweg, Amsterdam 4,5*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
15-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-10: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-10: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
10-10: Saybia, Paard van Troje, Den Haag 4,5*
18-11: John Grant, Melkweg, Amsterdam 4,5*
0
geplaatst: 21 november 2015, 19:14 uur
17-01: Soak (+ support: Charley Marie), Merleyn/Nijmegen
27-01: Luke Winslow-King (+ support: Belle of Louisville), Merleyn/Nijmegen
06-03: Eva De Roovere en Hannelore Bedert, Agnietenhof/Tiel
19-03: Sleater-Kinney (+ support: Slow Worries), Paradiso/Amsterdam
15-04: Ewert and the Two Dragons, Doornroosje/Nijmegen
05-05: Mr. Polska, Kraantje Pappie, CUT_ en Herder, Bevrijdingsfestival/Wageningen
07-06: Vrienden van Straks en Ruben Schaap, Bel Mondo festival/Wageningen
26-08: The Districts (+ support: Palio Superspeed Donkey), Doornroosje/Nijmegen
12-09: Houndstooth, Villagers, Danny Kroha, Mark Kozelek/Sun Kil Moon, the Weather Station, My Morning Jacket, the Delines, TakeRoot festival/Groningen
01-10: Lou Barlow, Doornroosje/Nijmegen
18-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
20-11: Ho99o9 (+ support: NAH), Merleyn/Nijmegen
27-01: Luke Winslow-King (+ support: Belle of Louisville), Merleyn/Nijmegen
06-03: Eva De Roovere en Hannelore Bedert, Agnietenhof/Tiel
19-03: Sleater-Kinney (+ support: Slow Worries), Paradiso/Amsterdam
15-04: Ewert and the Two Dragons, Doornroosje/Nijmegen
05-05: Mr. Polska, Kraantje Pappie, CUT_ en Herder, Bevrijdingsfestival/Wageningen
07-06: Vrienden van Straks en Ruben Schaap, Bel Mondo festival/Wageningen
26-08: The Districts (+ support: Palio Superspeed Donkey), Doornroosje/Nijmegen
12-09: Houndstooth, Villagers, Danny Kroha, Mark Kozelek/Sun Kil Moon, the Weather Station, My Morning Jacket, the Delines, TakeRoot festival/Groningen
01-10: Lou Barlow, Doornroosje/Nijmegen
18-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
20-11: Ho99o9 (+ support: NAH), Merleyn/Nijmegen
0
geplaatst: 22 november 2015, 00:21 uur
17-01 Low (+support: Gemma Ray) - TivoliVredenburg 4,5*
10-02 The Afghan Whigs - Melkweg 4,5*
03-03 Rumer (+ support: The Southern Companion) - People's Place 4*
12-03 My Baby - Melkweg 4,5*
22-03 Katzenjammer (+support: Ine Hoem) - Paradiso 4,5*
29-03 Atari Teenage Riot (+support: Author & Punisher) - Paradiso 3* (geen sfeer, bijna lege zaal)
02-04 Sevdaliza - Sugar Factory 4* (te korte set en te kleine zaal)
16-04 Calexico (+support: The Barr Brothers) - Paradiso 5*
16-04 Jessica Hernandez & The Deltas - na Calexico in de kleine zaal 4*
update
22-04 Skip&Die (support Throes + The Shine) - Tolhuistuin 4,5*
02-05 Fischer-Z (John Watts solo), Gebr. de Nobel, Leiden 3,5*
10-05 Marina & the Diamonds - The Max, Melkweg 4*
17-05 Queen Kwong, Sugar Factory, Amsterdam 3,5*
26-06 Kid Creole & The Coconuts, Patronaat, Haarlem 5*
29-06 Parkpop, Den Haag 3,5*
01-07 St. Vincent (support Barbarossa) - Paradiso 4*
02-07 FFS (Franz Ferdinand + Sparks) - Melkweg 5*
03-07 Tournée de la Musique (My Baby) - 3* (veel te korte set)
13-07 Trevor Horn Band + Seal, Paradiso 4*
16-07 Timber Timbre (support Better Person) 4* maar support sucks!
12-08 Ellen Ten Damme, De Parade (Amsterdam) 4*
20-10 Metric, Paradiso 4,5*
28-10 Speedy Ortiz, Merleyn, Nijmegen 3,5*
29-10 Chanta Acda, Paradiso kleine zaal voorafgaand aan Low 4*
29-10 Low (support Two Gallants), Paradiso grote zaal 4,5*
01-11 Calexico (support Gaby Moreno), TivoliVredenburg 4*
05-11 IAMX, Tivoli De Helling, Utrecht 4*
12-11 Caro Emerald, Paradiso 4,5*
13-11 CHVRCHES, The Max, Melkweg 4,5*
15-11 Marilyn Manson (support gemist) 013, Tilburg 3,5* daags na Parijs matig optreden
20-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam 4*
10-02 The Afghan Whigs - Melkweg 4,5*
03-03 Rumer (+ support: The Southern Companion) - People's Place 4*
12-03 My Baby - Melkweg 4,5*
22-03 Katzenjammer (+support: Ine Hoem) - Paradiso 4,5*
29-03 Atari Teenage Riot (+support: Author & Punisher) - Paradiso 3* (geen sfeer, bijna lege zaal)
02-04 Sevdaliza - Sugar Factory 4* (te korte set en te kleine zaal)
16-04 Calexico (+support: The Barr Brothers) - Paradiso 5*
16-04 Jessica Hernandez & The Deltas - na Calexico in de kleine zaal 4*
update
22-04 Skip&Die (support Throes + The Shine) - Tolhuistuin 4,5*
02-05 Fischer-Z (John Watts solo), Gebr. de Nobel, Leiden 3,5*
10-05 Marina & the Diamonds - The Max, Melkweg 4*
17-05 Queen Kwong, Sugar Factory, Amsterdam 3,5*
26-06 Kid Creole & The Coconuts, Patronaat, Haarlem 5*
29-06 Parkpop, Den Haag 3,5*
01-07 St. Vincent (support Barbarossa) - Paradiso 4*
02-07 FFS (Franz Ferdinand + Sparks) - Melkweg 5*
03-07 Tournée de la Musique (My Baby) - 3* (veel te korte set)
13-07 Trevor Horn Band + Seal, Paradiso 4*
16-07 Timber Timbre (support Better Person) 4* maar support sucks!
12-08 Ellen Ten Damme, De Parade (Amsterdam) 4*
20-10 Metric, Paradiso 4,5*
28-10 Speedy Ortiz, Merleyn, Nijmegen 3,5*
29-10 Chanta Acda, Paradiso kleine zaal voorafgaand aan Low 4*
29-10 Low (support Two Gallants), Paradiso grote zaal 4,5*
01-11 Calexico (support Gaby Moreno), TivoliVredenburg 4*
05-11 IAMX, Tivoli De Helling, Utrecht 4*
12-11 Caro Emerald, Paradiso 4,5*
13-11 CHVRCHES, The Max, Melkweg 4,5*
15-11 Marilyn Manson (support gemist) 013, Tilburg 3,5* daags na Parijs matig optreden
20-11 Simply Red, Ziggo Dome, Amsterdam 4*
0
geplaatst: 22 november 2015, 23:14 uur
22-11 José González, Paradiso 4.5* (het zicht werd beperkt door een onhandige hoge kist op het podium)
0
geplaatst: 23 november 2015, 18:33 uur
19-01 Kraftwerk (Die Mensch-Maschine), Paradiso, Amsterdam (5.0*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Blanck Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
22-10 Ryley Walker, Rotown, Rotterdam (4,25*)
03-11 Balthazar, Annabel, Rotterdam (4,75*)
19-11 Julia Holter, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
19-11 The Notwist, Le Guess Who?, Utrecht (4,5*)
19-11 Majkal Cloudz, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
19-11 Ought, Le Guess Who?, Utrecht (3,25*)
20-11 Mirel Wagner, Le Guess Who?, Utrecht (4,75*)
20-11 Deaf Center, Le Guess Who?, Utrecht (3,75*)
20-11 Evil Superstars, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
20-11 Blanck Mass, Le Guess Who?, Utrecht (4,5*)
21-11 Destroyer, Le Guess Who?, Utrecht (4,75*)
21-11 T.P. Orchestre Poly-Rythmo De Cotonou, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
21-11 Kamasi Washington, Le Guess Who?, Utrecht (5,0*)
22-11 Kelley Stoltz, Le Guess Who?, Utrecht (2,5*)
22-11 Föllakzoid, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
22-11 Mustafa Özkent, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
22-11 Ariel Pink, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
22-11 Bennie Maupin, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
22-11 The Pop Group, Le Guess Who?, Utrecht (4,75*)
08-02 Mister & Mississippi, Velvet, Rotterdam (4.0*)
14-02 Hiss Golden Messenger, Rotown, Rotterdam (4.75*)
11-04 Fyfe, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.25*)
11-04 Villagers, Motel Mozaïque, Rotterdam (3.75*)
11-04 Will Butler, Motel Mozaïque, Rotterdam (4.25*)
02-05 Moses Sumney, Kings Theatre, New York (4.0*)
02-05 Sufjan Stevens, Kings Theatre, New York (5.0*)
05-05 William Tyler, Bowey Ballroom, New Yotk (4.5*)
05-05 Mikal Cronin, Bowery Ballroom, New York (4.25*)
06-05 Nick Mulvey, Rough Trade NYC, New York (4.25*)
19-05 Nils Frahm, Paard van Troje, Den Haag (4.75*)
13-06 Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
13-06 The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam (4.75*)
19-06 Strand of Oaks, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
19-06 Earl Sweatshirt, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
19-06 Daniel Romano, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Tallest Man on Earth, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
19-06 The Pop Group, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 The Libertines, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
19-06 Blanck Mass, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
19-06 Cashmere Cat, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 St. Paul & The Broken Bones, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
20-06 Death Cab for Cutie, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Balthazar, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Weval (live), Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Noel Gallagher's High Flying Birds, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Johnny Greenwood & The London Contemporary Orchestra (4.25*)
21-06 Steve Gunn, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.5*)
21-06 Kate Tempest, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Future Islands, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Typhoon, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
21-06 Ariel Pink, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 Alt-J, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
18-07 Armand & The Kik, Velvet, Rotterdam (3.75*)
21-07 The Slow Show, Stevenskerk, Nijmegen (4.25*)
24-07 Typhoon, Rotterdam Unlimited, Rotterdam (4.25*)
07-09 The Slow Show, Het Zonnehuis, Amsterdam (4.0*)
23-09 Basia Bulat, Carré, Amsterdam (4.25*)
23-09 Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam (5.0*)
02-10 Broeder Dieleman, WORM, Rotterdam (4.25*)
02-10 Baby Dee, WORM, Rotterdam (4.0*)
10-10 Bewilder, Paard van Troje, Den Haag (3,75*)
10-10 Saybia, Paard van Troje, Den Haag (4,5*)
22-10 Ryley Walker, Rotown, Rotterdam (4,25*)
03-11 Balthazar, Annabel, Rotterdam (4,75*)
19-11 Julia Holter, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
19-11 The Notwist, Le Guess Who?, Utrecht (4,5*)
19-11 Majkal Cloudz, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
19-11 Ought, Le Guess Who?, Utrecht (3,25*)
20-11 Mirel Wagner, Le Guess Who?, Utrecht (4,75*)
20-11 Deaf Center, Le Guess Who?, Utrecht (3,75*)
20-11 Evil Superstars, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
20-11 Blanck Mass, Le Guess Who?, Utrecht (4,5*)
21-11 Destroyer, Le Guess Who?, Utrecht (4,75*)
21-11 T.P. Orchestre Poly-Rythmo De Cotonou, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
21-11 Kamasi Washington, Le Guess Who?, Utrecht (5,0*)
22-11 Kelley Stoltz, Le Guess Who?, Utrecht (2,5*)
22-11 Föllakzoid, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
22-11 Mustafa Özkent, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
22-11 Ariel Pink, Le Guess Who?, Utrecht (4,0*)
22-11 Bennie Maupin, Le Guess Who?, Utrecht (4,25*)
22-11 The Pop Group, Le Guess Who?, Utrecht (4,75*)
0
geplaatst: 23 november 2015, 21:06 uur
17-01 Kraftwerk (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
24-01 Barrelhouse (Duycker, Hoofddorp) 4*
30-01 Queen (ZiggoDome, Amsterdam) 4,5*
12-02 Monomyth (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
13-02 Mayra Orchestra (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
14-02 Henny Vrienten (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
20-2 Archive (Melkweg, Amsterdam) 3,75*
23-2 The Decemberists (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
28-2 U.K. (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
6-3 Neal Morse Band (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
13-3 Tim Holehouse (Solution, Hillegom) 3,5*
13-3 Albert Mooneys (Solution, Hillegom) 4*
13-3 Tim Loud (Solution, Hillegom) 3,25*
13-3 Pro (Solution, Hillegom) 3,5*
15-3 Mister and Mississippi (Tolhuistuin, Amsterdam) 4*
20-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
21-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
22-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
23-3 Paul Simon & Sting (Sportpaleis, Antwerpen) 4*
25-3 Underworld (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
26-3 The Gentle Storm (Melkweg, Amsterdam) 4,25*
3-4 Rapalje (Lichtfabriek, Haarlem) 4*
4-4 Frequency Drift (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
4-4 Lazuli (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
4-4 The Enid (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
4-4 IO Earth (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Abel Ganz (De Boerderij, Zoetermeer) 3,25*
5-4 Special Providence (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
5-4 Anglagard (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
8-4 Carl Palmer Band (Het Paard van Troje, Den Haag) 4*
10-4 Renaissance (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
11-4 Daniel Lanois (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
17-4 Leap Day (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 3,5*
17-4 Sylvium (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
25-4 Arena (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
2-5 GB3 Guitar Virtuoso Group (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-5 Typhoon (Bevrijdingspop Haarlem) 4*
5-5 Mister and Mississippi (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 La Chiva Gantiva (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 Walta (Bevrijdingspop Haarlem) 3*
5-5 Schizoid Lloyd (Bevrijdingspop Haarlem) 3,25*
8-5 Slagerij Van Kampen (Schouwburg De Meerse, Hoofddorp) 4*
15-5 Mostly Autumn (P60, Amstelveen) 4,5*
23-5 Eddy & The Ethiopians (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4*
23-5 Typhoon (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4,25*
28-5 Mayra Orchestra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
28-5 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
29-5 Sherry Dyanne (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
29-5 New Cool Collective (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
30-5 Focus (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4,25*
19-6 Sylvan (Patronaat, Haarlem) 4,5*
26-6 Kid Creole & The Coconuts (Patronaat, Haarlem) 3,75*
28-6 OMD (Parkpop, Den Haag) 4*
6-7 Larry Graham & Graham Central Station (Patronaat, Haarlem) 4*
13-7 Trevor Horn Band (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-7 Camel (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
24-7 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
1-8 Scarlet Stories (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Omdulö (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Rastaban (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 La Horde (Castlefest 2015, Lisse) 2,5*
1-8 The Dolmen (Castlefest 2015, Lisse) 4*
7-8 Hawkwind (Melkweg, Amsterdam) 4*
8-8 The Waterboys (Caprera, Bloemendaal) 3,75*
16-8 Big Big Train (Kings Place, Londen) 5*
26-8 The Gaslight Anthem (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,75*
4-9 Lamb (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
5-9 Gilmore & Roberts (De Vermaning, Zaandam) 4,25*
14-9 Marc Almond (Melkweg, Amsterdam) 4*
17-9 Spock's Beard (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-9 The Theater Equation (Nieuwe Luxor, Rotterdam) 4,25*
25-9 King Crimson (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
26-9 Traumhaus (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 3,25*
26-9 Franck Carducci (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 4*
2-10 Steve Hackett (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-10 The Waterboys (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
15-5 Golden Earring (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
24-10 Ulysses (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,25*
24-10 Armed Cloud (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,75*
24-10 PBII (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
24-10 Sylvium (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
31-10 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
3-11 Fish (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
4-11 Steeleye Span (Schouwburg, Gouda) 4,25*
5-11 Kamasi Washington (Bitterzoet, Amsterdam) 4,75*
7-11 Joanna Newsom (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,25*
9-11 Anathema (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
13-11 The Gentle Storm (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-11 Maceo Parker (Patronaat, Haarlem) 4,25*
20-11 Nightwish (Heineken Music Hall, Amsterdam) 4,5*
21-11 Charlemagne Palestine (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
21-11 Magma (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
21-11 Sunn O))) (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
21-11 Kamasi Washington (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
22-11 Moulettes (De Vermaning, Zaandam) 4,75*
24-01 Barrelhouse (Duycker, Hoofddorp) 4*
30-01 Queen (ZiggoDome, Amsterdam) 4,5*
12-02 Monomyth (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
13-02 Mayra Orchestra (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
14-02 Henny Vrienten (Gebr. De Nobel, Leiden) 4*
20-2 Archive (Melkweg, Amsterdam) 3,75*
23-2 The Decemberists (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
28-2 U.K. (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
6-3 Neal Morse Band (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
13-3 Tim Holehouse (Solution, Hillegom) 3,5*
13-3 Albert Mooneys (Solution, Hillegom) 4*
13-3 Tim Loud (Solution, Hillegom) 3,25*
13-3 Pro (Solution, Hillegom) 3,5*
15-3 Mister and Mississippi (Tolhuistuin, Amsterdam) 4*
20-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
21-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
22-3 Marillion (Marillion Weekend 2015, Port Zélande) 4,5*
23-3 Paul Simon & Sting (Sportpaleis, Antwerpen) 4*
25-3 Underworld (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
26-3 The Gentle Storm (Melkweg, Amsterdam) 4,25*
3-4 Rapalje (Lichtfabriek, Haarlem) 4*
4-4 Frequency Drift (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
4-4 Lazuli (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
4-4 The Enid (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
4-4 IO Earth (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Abel Ganz (De Boerderij, Zoetermeer) 3,25*
5-4 Special Providence (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
5-4 Anglagard (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
8-4 Carl Palmer Band (Het Paard van Troje, Den Haag) 4*
10-4 Renaissance (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
11-4 Daniel Lanois (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
17-4 Leap Day (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 3,5*
17-4 Sylvium (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4*
25-4 Arena (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
2-5 GB3 Guitar Virtuoso Group (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-5 Typhoon (Bevrijdingspop Haarlem) 4*
5-5 Mister and Mississippi (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 La Chiva Gantiva (Bevrijdingspop Haarlem) 3,75*
5-5 Walta (Bevrijdingspop Haarlem) 3*
5-5 Schizoid Lloyd (Bevrijdingspop Haarlem) 3,25*
8-5 Slagerij Van Kampen (Schouwburg De Meerse, Hoofddorp) 4*
15-5 Mostly Autumn (P60, Amstelveen) 4,5*
23-5 Eddy & The Ethiopians (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4*
23-5 Typhoon (Jazz in Duketown, Den Bosch) 4,25*
28-5 Mayra Orchestra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
28-5 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
29-5 Sherry Dyanne (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
29-5 New Cool Collective (Meerjazz, Hoofddorp) 3,75*
30-5 Focus (Parktheater, Alphen a/d Rijn) 4,25*
19-6 Sylvan (Patronaat, Haarlem) 4,5*
26-6 Kid Creole & The Coconuts (Patronaat, Haarlem) 3,75*
28-6 OMD (Parkpop, Den Haag) 4*
6-7 Larry Graham & Graham Central Station (Patronaat, Haarlem) 4*
13-7 Trevor Horn Band (Paradiso, Amsterdam) 3,5*
16-7 Camel (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
24-7 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
1-8 Scarlet Stories (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Omdulö (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 Rastaban (Castlefest 2015, Lisse) 4*
1-8 La Horde (Castlefest 2015, Lisse) 2,5*
1-8 The Dolmen (Castlefest 2015, Lisse) 4*
7-8 Hawkwind (Melkweg, Amsterdam) 4*
8-8 The Waterboys (Caprera, Bloemendaal) 3,75*
16-8 Big Big Train (Kings Place, Londen) 5*
26-8 The Gaslight Anthem (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,75*
4-9 Lamb (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
5-9 Gilmore & Roberts (De Vermaning, Zaandam) 4,25*
14-9 Marc Almond (Melkweg, Amsterdam) 4*
17-9 Spock's Beard (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-9 The Theater Equation (Nieuwe Luxor, Rotterdam) 4,25*
25-9 King Crimson (TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
26-9 Traumhaus (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 3,25*
26-9 Franck Carducci (Parktheater, Alphen aan den Rijn) 4*
2-10 Steve Hackett (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-10 The Waterboys (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
15-5 Golden Earring (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
24-10 Ulysses (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,25*
24-10 Armed Cloud (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 2,75*
24-10 PBII (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
24-10 Sylvium (ProgFrog Festival; t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
31-10 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
3-11 Fish (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
4-11 Steeleye Span (Schouwburg, Gouda) 4,25*
5-11 Kamasi Washington (Bitterzoet, Amsterdam) 4,75*
7-11 Joanna Newsom (TivoliVredenburg, Utrecht) 4,25*
9-11 Anathema (TivoliVredenburg, Utrecht) 4*
13-11 The Gentle Storm (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-11 Maceo Parker (Patronaat, Haarlem) 4,25*
20-11 Nightwish (Heineken Music Hall, Amsterdam) 4,5*
21-11 Charlemagne Palestine (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 3*
21-11 Magma (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 5*
21-11 Sunn O))) (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 3,5*
21-11 Kamasi Washington (Le Guess Who, TivoliVredenburg, Utrecht) 4,5*
22-11 Moulettes (De Vermaning, Zaandam) 4,75*
0
geplaatst: 23 november 2015, 23:17 uur
29-01-2015 - Die Antwoord (3,5*) + Dope D.O.D (3,5*). - Heineken Music Hall, Amsterdam
01-02-2015 - Andy Burrows (2,5*) + Sam Duckworth (2,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
03-02-2015 - Dropkick Murphys (4,5*) + The Mahones (3,5*) + Blood or Whiskey (3*) - Klokgebouw, Eindhoven
05-02-2015 - Alt-J (4*) + Wolf Alice + Gengahr - Heineken Music Hall, Amsterdam
07-02-2015 - Jaya the Cat (4*) + The Shenanigans (2*) - Poppodium De Peppel, Zeist
27-02-2015 - The Exploited (4,5*) + Sham 69 (3,5*) + Murder Inc. III (1*) - Poppodium Iduna, Drachten
28-02-2015 - The Exploited (4*) + Sham 69 (3,5*) + Reverend Horton Heat (4*) + Bazzookas (3,5*) + Cuda (3,5*) + Batmobile (3*) + Four Headed Dog (3,5*) + Bob Wayne (3,5*) + Paceshifters (3*) + John Coffey (3,5*) + Liptease (2,5*) - Van Nelle Fabriek, Rotterdam
14-03-2015 - Peter Pan Speedrock (3,5*) + Death Alley (3*) - Tivoli De Helling, Utrecht
20-03-2015 - The Dandy Warhols (3,5*) + Dark Horses (3,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
27-03-2015 - The Ramonas (3,5*) + Louise Distras (4*) - Deaf Institute, Manchester - ENG
28-03-2015 - The Roughneck Riot (5*) + A Fish Called Bastard (3,5*) + The Lagan (4*) + Bolshy (3,5*) + Faintest Idea (3,5*) + John Player Specials (3*) + Arms & Hearts (3,5*) + Joe Yorke (3*) - Pyramid Parr
Hall, Warrington - ENG
01-04-2015 – Forever Came Calling (3*) + Light You Up (3*) – ACU, Utrecht
04-04-2015 - Blood Red Shoes (3,5*) + Lonely the Brave (4*) + De Staat (3,5*) + July Talk (3*) + Nothing But Thieves (3,5*) + Paceshifters (3,5*) - Paradiso, Amsterdam
18-04-2015 - John Coffey (4*) + Paceshifters (3,5*) - 't Oor, Hilversum
27-04-2015 - The Real McKenzies (4*) + The Dwarves (4,5*) + Peter Pan Speedrock (4*) + Karma to Burn (3,5*) + The Sore Losers (4*) + Radio Bikini (3,5*) - Klok Rock Orange, Eindhoven
30-04-2015 - PVRIS (3,5*) + The Lost Boys Club (3*) + Vortex University (1*) - Melkweg, Amsterdam
03-05-2015 - The Ghost Inside (4*) + Suicide Silence (3*) + Stick To Your Guns (3,5*) + Whitechapel (3*) + Deez Nuts (3*) + Comeback Kid (3,5*) + Carnifex (2,5*) + Bane (4*) + Being As An Ocean (4*) + Adept (3*) + Thy Art is Murder (2,5*) - Melkweg, Amsterdam
05-05-2015 - AC/DC (5*) + Vintage Trouble (3*) - Gelredome, Arnhem
22-05-2015 - Refused (4,5*) + Subhumans (4,5*) + TOTAL CHAOS (4*) + Agnostic Front (3,5*) + Feine Sahne Fischfilet (3,5*) + Absturzende Brieftauben (3*) + Schmeisig (3*) + Bloodsucking Zombies From Outer Space (2,5*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
23-05-2015 - Stiff Little Fingers (4,5*) + The Real McKenzies (4*) + Agnetha - ABBA Tribute (4*) + Danko Jones (3,5*) + Lion's Law (3,5*) + The Dictators (3,5*) + Authority Zero (3,5*) + Knorkator (3*) + Die Kassierer (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
24-05-2015 - The Exploited (5*) + The Adicts (4,5*) + Dritte Wahl (4*) + New Model Army (3,5*) + Mudhoney (3,5*) + Sondaschule (3,5*) + Die Lokalmatadore (3*) + The Baboon Show (3*) + Gotz Widmann (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
28-05-2015 - La Dispute (5*) + Two Inch Astronaut (3,5*) - Tivoli De Helling, Utrecht
05-06-2015 - Die Toten Hosen (5*) + Broilers (4,5*) + Rise Against (4,5*) + Bad Religion (4*) + A Day to Remember (3,5*) + Donots (3,5*) + Yellowcard (2,5*) + Asking Alexandria (2,5*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
06-06-2015 - L7 (4,5*) + Feine Sahne Fischfilet (4,5*) + The Prodigy (4*) + Blues Pills (4*) + Sondaschule (4*) + Slaves (3,5*) + Hollywood Undead (3*) + We Are Harlot (2,5*) + Slash feat. Myles Kennedy & the Conspirators (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
07-06-2015 - Frank Turner & the Sleeping Souls (4,5*) + Motorhead (4,5*) + Slipknot (4*) + Foo Fighters (4*) + Parkway Drive (4*) + In Flames (4*) + Eagles of Death Metal (3*) + Godsmack (3*) + The Ruen Brothers (2,5*) + Lamb of God (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
19-06-2015 - OFF! (4,5*) + METZ (4,5*) + The Libertines (4*) + Pissed Jeans (4*) + The Jesus & Mary Chain (4*) + Eagulls (4*) + Drenge (3,5*) + FIDLAR (3,5*) + Earl Sweatshirt (1,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
20-06-2015 - John Coffey (4*) + Death Cab for Cutie (4*) + Ride (4*) + Noel Gallagher's High Flying Birds (3,5*) + Temples (3,5*) + The Vaccines (3*) + A$AP Rocky (3*) + Little May (3*) + Sue the Night (2,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
21-06-2015 - Marmozets (4,5*) + Jonny Greenwood & the London Contemporary Orchestra (4*) + Pretty Vicious (4*) + Typhoon (4*) + Future Islands (3,5*) + Black Mountain (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Alt-J (3,5*) + Evian Christ (3,5*) + Wolf Alice (3*) + First Aid Kit (2*) - BEST KEPT SECRET
23-06-2015 - Angus & Julia Stone (4*) + Sue the Night (2*) - TivoliVredenburg, Utrecht
25-06-2015 - Marmozets (4*) + Patti Smith (4,5*) + Rise Against (4*) + Elbow (3,5*) + Faith No More (4*) + The Chemical Brothers (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Eagles of Death Metal (1,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
26-06-2015 - Death Cab for Cutie (4*) + Alt-J (4*) + Lonely the Brave (3,5*) + Roisin Murphy (4*) + Mumford & Sons (3*) + Pharrell Williams (2,5*) + Damian ''Jr. Gong'' Marley (3*) + Of Monsters & Men (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
27-06-2015 - FIDLAR (4*) + Angus & Julia Stone (4*) + The War on Drugs (4*) + The Prodigy (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Lenny Kravitz (2,5*) + Hozier (3,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
28-06-2015 - Muse (4,5*) + Catfish & the Bottlemen (4*) + Kasabian (4*) + Red Fang (3,5*) + Enter Shikari (2,5*) + The Script (2,5*) + Counting Crows (3*) + The Vaccines (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
05-08-2015 - Skaciety (4*) + Ted Dibiase & the Million Dollar Punk Band (3*) - The Blue Room, Blackpool - ENG
06-08-2015 - Misfits (4*) + Drongos for Europe (4*) + Anti-Flag (4*) + The Business (3,5*) + Sick of it All (3,5*) + Ferocious Dog (3,5*) + TV Smith & the Bored Teenagers (3,5*) + The Reverends (3*) - REBELLION, Blackpool - ENG
07-08-2015 - The Restarts (5*) + Sham 69 (4,5*) + UK Subs (4,5*) + Subhumans (4,5*) + Skaciety (4*) + Booze & Glory (4*) + Louise Distras (4*) + Gimp Fist (3,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
08-08-2015 - Millions of Dead Cops (4,5*) + Steve Ignorant & Paranoid Visions (4,5*) + Chaos UK (4,5*) + Resistance 77 (4*) + Culture Shock (4*) + Hardskin (3,5*) + The Adicts (3,5*) + The Boomtown Rats (1,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
09-08-2015 - Citizen Fish (5*) + Police Bastard (4,5*) + The Roughneck Riot (4,5*) + Sick on the Bus (4*) + The Partisans (3,5*) + Less Than Jake (3,5*) + Bastards on Parade (3*) + The Terraces (3*) - REBELLION - ENG
20-08-2015 - Pissed Jeans (4,5*) + Interpol (4*) + Paolo Nutini (4*) + Dropkick Murphys (3,5*) + John Coffey (3,5*) + Linkin Park (3,5*) + Enter Shikari (3,5*) + Seasick Steve (3*) + Sigma (2*) + Limp Bizkit (2*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
21-08-2015 - Frank Carter & the Rattlesnakes (5*) + Amenra (5*) + Radkey (4,5*) + FFS (4*) + Ought (4*) + The Gaslight Anthem (3,5*) + The Menzingers (3,5*) + Thy Art Is Murder (3*) + Ellie Goulding (2,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
22-08-2015 - The Dillinger Escape Plan (4,5*) + Baroness (4,5*) + Tame Impala (4*) + Slaves (4*) + James Blake (4*) + In Flames (4*) + Viet Cong (3,5*) + Truckfighters (3,5*) + The Offspring (3*) + Brutus (3*) + All Time Low (1,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
12-09-2015 - John Coffey (4*) + Blood Red Shoes (3*) + La Pegatina (2,5*) - Appelpop, Tiel
14-10-2015 - Opeth (5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
17-10-2015 - John Coffey (4,5*) - Paradiso, Amsterdam
23-10-2015 - Radkey (4*) + St. Tropez (3*) - EKKO, Utrecht
27-10-2015 - Anti-Flag (4,5*) + Red City Radio (3,5*) + Trophy Eyes (3,5*) + The Homeless Gospel Choir (3,5*) - Melkweg, Amsterdam
31-10-2015 - The Lagan (4*) + Grolschbusters (4*) + Spector's Wall (4*) + De Knakkers (2*) - De Zwaan, Hengelo GLD
06-11-2015 - Editors (4*) + Mew (4*) - Heineken Music Hall, Amsterdam
21-11-2015 - The Roughneck Riot (5*) + The O'Reilly's and the Paddyhats (3,5*) - Sportalm, Gevelsberg
23-11-2015 - FIDLAR (4,5*) + Bully (4*) - TivoliVredenburg, Utrecht
01-02-2015 - Andy Burrows (2,5*) + Sam Duckworth (2,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
03-02-2015 - Dropkick Murphys (4,5*) + The Mahones (3,5*) + Blood or Whiskey (3*) - Klokgebouw, Eindhoven
05-02-2015 - Alt-J (4*) + Wolf Alice + Gengahr - Heineken Music Hall, Amsterdam
07-02-2015 - Jaya the Cat (4*) + The Shenanigans (2*) - Poppodium De Peppel, Zeist
27-02-2015 - The Exploited (4,5*) + Sham 69 (3,5*) + Murder Inc. III (1*) - Poppodium Iduna, Drachten
28-02-2015 - The Exploited (4*) + Sham 69 (3,5*) + Reverend Horton Heat (4*) + Bazzookas (3,5*) + Cuda (3,5*) + Batmobile (3*) + Four Headed Dog (3,5*) + Bob Wayne (3,5*) + Paceshifters (3*) + John Coffey (3,5*) + Liptease (2,5*) - Van Nelle Fabriek, Rotterdam
14-03-2015 - Peter Pan Speedrock (3,5*) + Death Alley (3*) - Tivoli De Helling, Utrecht
20-03-2015 - The Dandy Warhols (3,5*) + Dark Horses (3,5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
27-03-2015 - The Ramonas (3,5*) + Louise Distras (4*) - Deaf Institute, Manchester - ENG
28-03-2015 - The Roughneck Riot (5*) + A Fish Called Bastard (3,5*) + The Lagan (4*) + Bolshy (3,5*) + Faintest Idea (3,5*) + John Player Specials (3*) + Arms & Hearts (3,5*) + Joe Yorke (3*) - Pyramid Parr
Hall, Warrington - ENG
01-04-2015 – Forever Came Calling (3*) + Light You Up (3*) – ACU, Utrecht
04-04-2015 - Blood Red Shoes (3,5*) + Lonely the Brave (4*) + De Staat (3,5*) + July Talk (3*) + Nothing But Thieves (3,5*) + Paceshifters (3,5*) - Paradiso, Amsterdam
18-04-2015 - John Coffey (4*) + Paceshifters (3,5*) - 't Oor, Hilversum
27-04-2015 - The Real McKenzies (4*) + The Dwarves (4,5*) + Peter Pan Speedrock (4*) + Karma to Burn (3,5*) + The Sore Losers (4*) + Radio Bikini (3,5*) - Klok Rock Orange, Eindhoven
30-04-2015 - PVRIS (3,5*) + The Lost Boys Club (3*) + Vortex University (1*) - Melkweg, Amsterdam
03-05-2015 - The Ghost Inside (4*) + Suicide Silence (3*) + Stick To Your Guns (3,5*) + Whitechapel (3*) + Deez Nuts (3*) + Comeback Kid (3,5*) + Carnifex (2,5*) + Bane (4*) + Being As An Ocean (4*) + Adept (3*) + Thy Art is Murder (2,5*) - Melkweg, Amsterdam
05-05-2015 - AC/DC (5*) + Vintage Trouble (3*) - Gelredome, Arnhem
22-05-2015 - Refused (4,5*) + Subhumans (4,5*) + TOTAL CHAOS (4*) + Agnostic Front (3,5*) + Feine Sahne Fischfilet (3,5*) + Absturzende Brieftauben (3*) + Schmeisig (3*) + Bloodsucking Zombies From Outer Space (2,5*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
23-05-2015 - Stiff Little Fingers (4,5*) + The Real McKenzies (4*) + Agnetha - ABBA Tribute (4*) + Danko Jones (3,5*) + Lion's Law (3,5*) + The Dictators (3,5*) + Authority Zero (3,5*) + Knorkator (3*) + Die Kassierer (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
24-05-2015 - The Exploited (5*) + The Adicts (4,5*) + Dritte Wahl (4*) + New Model Army (3,5*) + Mudhoney (3,5*) + Sondaschule (3,5*) + Die Lokalmatadore (3*) + The Baboon Show (3*) + Gotz Widmann (2*) - RUHRPOTT RODEO, Hunxe - DE
28-05-2015 - La Dispute (5*) + Two Inch Astronaut (3,5*) - Tivoli De Helling, Utrecht
05-06-2015 - Die Toten Hosen (5*) + Broilers (4,5*) + Rise Against (4,5*) + Bad Religion (4*) + A Day to Remember (3,5*) + Donots (3,5*) + Yellowcard (2,5*) + Asking Alexandria (2,5*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
06-06-2015 - L7 (4,5*) + Feine Sahne Fischfilet (4,5*) + The Prodigy (4*) + Blues Pills (4*) + Sondaschule (4*) + Slaves (3,5*) + Hollywood Undead (3*) + We Are Harlot (2,5*) + Slash feat. Myles Kennedy & the Conspirators (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
07-06-2015 - Frank Turner & the Sleeping Souls (4,5*) + Motorhead (4,5*) + Slipknot (4*) + Foo Fighters (4*) + Parkway Drive (4*) + In Flames (4*) + Eagles of Death Metal (3*) + Godsmack (3*) + The Ruen Brothers (2,5*) + Lamb of God (2*) - ROCK AM RING, Mendig - DE
19-06-2015 - OFF! (4,5*) + METZ (4,5*) + The Libertines (4*) + Pissed Jeans (4*) + The Jesus & Mary Chain (4*) + Eagulls (4*) + Drenge (3,5*) + FIDLAR (3,5*) + Earl Sweatshirt (1,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
20-06-2015 - John Coffey (4*) + Death Cab for Cutie (4*) + Ride (4*) + Noel Gallagher's High Flying Birds (3,5*) + Temples (3,5*) + The Vaccines (3*) + A$AP Rocky (3*) + Little May (3*) + Sue the Night (2,5*) - BEST KEPT SECRET, Hilvarenbeek
21-06-2015 - Marmozets (4,5*) + Jonny Greenwood & the London Contemporary Orchestra (4*) + Pretty Vicious (4*) + Typhoon (4*) + Future Islands (3,5*) + Black Mountain (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Alt-J (3,5*) + Evian Christ (3,5*) + Wolf Alice (3*) + First Aid Kit (2*) - BEST KEPT SECRET
23-06-2015 - Angus & Julia Stone (4*) + Sue the Night (2*) - TivoliVredenburg, Utrecht
25-06-2015 - Marmozets (4*) + Patti Smith (4,5*) + Rise Against (4*) + Elbow (3,5*) + Faith No More (4*) + The Chemical Brothers (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Eagles of Death Metal (1,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
26-06-2015 - Death Cab for Cutie (4*) + Alt-J (4*) + Lonely the Brave (3,5*) + Roisin Murphy (4*) + Mumford & Sons (3*) + Pharrell Williams (2,5*) + Damian ''Jr. Gong'' Marley (3*) + Of Monsters & Men (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
27-06-2015 - FIDLAR (4*) + Angus & Julia Stone (4*) + The War on Drugs (4*) + The Prodigy (3,5*) + Royal Blood (3,5*) + Lenny Kravitz (2,5*) + Hozier (3,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
28-06-2015 - Muse (4,5*) + Catfish & the Bottlemen (4*) + Kasabian (4*) + Red Fang (3,5*) + Enter Shikari (2,5*) + The Script (2,5*) + Counting Crows (3*) + The Vaccines (2,5*) - ROCK WERCHTER, Werchter
05-08-2015 - Skaciety (4*) + Ted Dibiase & the Million Dollar Punk Band (3*) - The Blue Room, Blackpool - ENG
06-08-2015 - Misfits (4*) + Drongos for Europe (4*) + Anti-Flag (4*) + The Business (3,5*) + Sick of it All (3,5*) + Ferocious Dog (3,5*) + TV Smith & the Bored Teenagers (3,5*) + The Reverends (3*) - REBELLION, Blackpool - ENG
07-08-2015 - The Restarts (5*) + Sham 69 (4,5*) + UK Subs (4,5*) + Subhumans (4,5*) + Skaciety (4*) + Booze & Glory (4*) + Louise Distras (4*) + Gimp Fist (3,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
08-08-2015 - Millions of Dead Cops (4,5*) + Steve Ignorant & Paranoid Visions (4,5*) + Chaos UK (4,5*) + Resistance 77 (4*) + Culture Shock (4*) + Hardskin (3,5*) + The Adicts (3,5*) + The Boomtown Rats (1,5*) - REBELLION, Blackpool - ENG
09-08-2015 - Citizen Fish (5*) + Police Bastard (4,5*) + The Roughneck Riot (4,5*) + Sick on the Bus (4*) + The Partisans (3,5*) + Less Than Jake (3,5*) + Bastards on Parade (3*) + The Terraces (3*) - REBELLION - ENG
20-08-2015 - Pissed Jeans (4,5*) + Interpol (4*) + Paolo Nutini (4*) + Dropkick Murphys (3,5*) + John Coffey (3,5*) + Linkin Park (3,5*) + Enter Shikari (3,5*) + Seasick Steve (3*) + Sigma (2*) + Limp Bizkit (2*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
21-08-2015 - Frank Carter & the Rattlesnakes (5*) + Amenra (5*) + Radkey (4,5*) + FFS (4*) + Ought (4*) + The Gaslight Anthem (3,5*) + The Menzingers (3,5*) + Thy Art Is Murder (3*) + Ellie Goulding (2,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
22-08-2015 - The Dillinger Escape Plan (4,5*) + Baroness (4,5*) + Tame Impala (4*) + Slaves (4*) + James Blake (4*) + In Flames (4*) + Viet Cong (3,5*) + Truckfighters (3,5*) + The Offspring (3*) + Brutus (3*) + All Time Low (1,5*) - PUKKELPOP, Kiewit - BE
12-09-2015 - John Coffey (4*) + Blood Red Shoes (3*) + La Pegatina (2,5*) - Appelpop, Tiel
14-10-2015 - Opeth (5*) - TivoliVredenburg, Utrecht
17-10-2015 - John Coffey (4,5*) - Paradiso, Amsterdam
23-10-2015 - Radkey (4*) + St. Tropez (3*) - EKKO, Utrecht
27-10-2015 - Anti-Flag (4,5*) + Red City Radio (3,5*) + Trophy Eyes (3,5*) + The Homeless Gospel Choir (3,5*) - Melkweg, Amsterdam
31-10-2015 - The Lagan (4*) + Grolschbusters (4*) + Spector's Wall (4*) + De Knakkers (2*) - De Zwaan, Hengelo GLD
06-11-2015 - Editors (4*) + Mew (4*) - Heineken Music Hall, Amsterdam
21-11-2015 - The Roughneck Riot (5*) + The O'Reilly's and the Paddyhats (3,5*) - Sportalm, Gevelsberg
23-11-2015 - FIDLAR (4,5*) + Bully (4*) - TivoliVredenburg, Utrecht
0
geplaatst: 24 november 2015, 00:36 uur
23-11 Simple Minds, Heineken Music Hall, Amsterdam 4,5* (ticket overgenomen voor 11 euro!!!)
0
geplaatst: 1 december 2015, 23:11 uur
09-01: Mister and Mississippi, De Kroepoekfabriek, Vlaardingen 4,25*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
14-03: Apothek, Paradiso, Amsterdam 4*
14-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-10: Elliot Moss, Paard van Troje, Den Haag 4,25*
02-10: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-10: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
10-10: Bewilder, Paard van Troje, Den Haag 3,5*
10-10: Saybia, Paard van Troje, Den Haag 4,5*
18-11: Fufanu, Melkweg, Amsterdam 3*
18-11: John Grant, Melkweg, Amsterdam 4,5*
26-11: Bearpark, Rotown, Rotterdam 4,5*
26-11: Revere, Rotown, Rotterdam 5*
28-11: Jono McCleery, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
28-11: The Me in You, PopUp 010, Rotterdam 4*
29-11: Case Mayfield, Patronaat, Haarlem 4*
29-11: The Slow Show, Patronaat, Haarlem 5*
01-12: dEUS, Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam 4,75*
22-01: Myles Sanko, Bird, Rotterdam 5*
30-01: Henny Vrienten, TivoliVredenburg, Utrecht 4,25*
20-02: Luka, PopUp 010, Rotterdam 4*
20-02: The Salesman Who, PopUp 010, Rotterdam 3,75*
21-02: Avishai Cohen's Triveni, LantarenVenster, Rotterdam 4*
24-02: Until the Ribbon Breaks, Oslo Hackney, Londen 4*
14-03: Apothek, Paradiso, Amsterdam 4*
14-03: Susanne Sundfør, Paradiso, Amsterdam 5*
22-03: Paul Freeman, Sugar Factory, Amsterdam 3,75*
22-03: Glen Phillips, Sugar Factory, Amsterdam 3,25*
18-04: Rats on Rafts, De Plaatboef (RSD), Rotterdam 4*
24-04: Tim Verhaal, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
24-04: Sir Ian, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
30-04: Dry the River, Rotown, Rotterdam 4,25*
01-05: Les Bandits de Belleville, Labadoux, Ingelmunster 4*
01-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
02-05: Adrian Crowley, Labadoux, Ingelmunster 4*
02-05: Revere, Labadoux, Ingelmunster 5*
13-06: Half Way Station, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
13-06: The Slow Show, PopUp 010, Rotterdam 4,75*
05-07: Tim Verhaal, Maasboulevard Feesten, Schiedam 4,25*
14-08: Tim Verhaal, Zomerterras, Vlaardingen 4,25*
14-09: Marc Almond, Melkweg, Amsterdam 5*
18-09: My Baby, Kroepoekfabriek, Vlaardingen 5*
23-09: Basia Bulat, Carré, Amsterdam 4*
23-09: Sufjan Stevens, Carré, Amsterdam 5*
25-09: Agnita, PopUp 010, Rotterdam 2,5*
25-09: a balladeer, PopUp 010, Rotterdam 4*
02-10: Elliot Moss, Paard van Troje, Den Haag 4,25*
02-10: Editors, Paard van Troje, Den Haag 5*
05-10: Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Rotown, Rotterdam 4,5*
10-10: Bewilder, Paard van Troje, Den Haag 3,5*
10-10: Saybia, Paard van Troje, Den Haag 4,5*
18-11: Fufanu, Melkweg, Amsterdam 3*
18-11: John Grant, Melkweg, Amsterdam 4,5*
26-11: Bearpark, Rotown, Rotterdam 4,5*
26-11: Revere, Rotown, Rotterdam 5*
28-11: Jono McCleery, PopUp 010, Rotterdam 4,5*
28-11: The Me in You, PopUp 010, Rotterdam 4*
29-11: Case Mayfield, Patronaat, Haarlem 4*
29-11: The Slow Show, Patronaat, Haarlem 5*
01-12: dEUS, Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam 4,75*
0
geplaatst: 2 december 2015, 00:06 uur
17-01: Soak (+ support: Charley Marie), Merleyn/Nijmegen
27-01: Luke Winslow-King (+ support: Belle of Louisville), Merleyn/Nijmegen
06-03: Eva De Roovere en Hannelore Bedert, Agnietenhof/Tiel
19-03: Sleater-Kinney (+ support: Slow Worries), Paradiso/Amsterdam
15-04: Ewert and the Two Dragons, Doornroosje/Nijmegen
05-05: Mr. Polska, Kraantje Pappie, CUT_ en Herder, Bevrijdingsfestival/Wageningen
07-06: Vrienden van Straks en Ruben Schaap, Bel Mondo festival/Wageningen
26-08: The Districts (+ support: Palio Superspeed Donkey), Doornroosje/Nijmegen
12-09: Houndstooth, Villagers, Danny Kroha, Mark Kozelek/Sun Kil Moon, the Weather Station, My Morning Jacket, the Delines, TakeRoot festival/Groningen
01-10: Lou Barlow, Doornroosje/Nijmegen
18-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
20-11: Ho99o9 (+ support: NAH), Merleyn/Nijmegen
01-12: Ought (+ support: Yung), Doornroosje/Nijmegen
27-01: Luke Winslow-King (+ support: Belle of Louisville), Merleyn/Nijmegen
06-03: Eva De Roovere en Hannelore Bedert, Agnietenhof/Tiel
19-03: Sleater-Kinney (+ support: Slow Worries), Paradiso/Amsterdam
15-04: Ewert and the Two Dragons, Doornroosje/Nijmegen
05-05: Mr. Polska, Kraantje Pappie, CUT_ en Herder, Bevrijdingsfestival/Wageningen
07-06: Vrienden van Straks en Ruben Schaap, Bel Mondo festival/Wageningen
26-08: The Districts (+ support: Palio Superspeed Donkey), Doornroosje/Nijmegen
12-09: Houndstooth, Villagers, Danny Kroha, Mark Kozelek/Sun Kil Moon, the Weather Station, My Morning Jacket, the Delines, TakeRoot festival/Groningen
01-10: Lou Barlow, Doornroosje/Nijmegen
18-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
20-11: Ho99o9 (+ support: NAH), Merleyn/Nijmegen
01-12: Ought (+ support: Yung), Doornroosje/Nijmegen
* denotes required fields.