Met Brittish Invasion bedoelde ik voornamelijk de manier waarop toen en nu bepaalde bands, naar mijn mening, onterecht gehypt werden. Het klopt als je zegt dat deze bands buiten Engeland niks teweeg brachten, veel van hen brachten zelfs binnen Engeland niks teweeg.
Dan The Libertines. Toch wel van een andere slag dan de Arctic Monkeys. Pete Doherty is natuurlijk op zich een redelijk triest figuur maar The Libertines waren toch een soort van fenomeen. Met betere songs ook, wat uiteindelijk het zwaarste telt. Iets van de klasse van Time For Heroes, Don't Look Back into The Sun of The Good Old Days kan ik toch in de verste verte niet ontdekken bij AC.
Beter dan Franz Ferdinand vind ik de Arctic Monkeys zeker, maar vooralsnog zie ik niet echt veel verschil tussen hen en bands als razorlight, the stands, the ordinary boys, the cribs en wat er voor de rest rondloopt. Ze zijn gewoon weer zo'n aardig bandje dat iedereen over 10 jaar weer vergeten is.