Muziek / Muziekgames / De Prehistorische Top 600 - 2016 [Overzichtstopic]
zoeken in:
0
geplaatst: 1 juli 2016, 19:25 uur
http://i.imgur.com/lMx2TQ8.jpg
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1
Aantal tracks start: 120
Aantal tracks vrijgesteld: 8 (Rang 1 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 14
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 1
Jackie Brenston ft. Ike Turner - Rocket "88"
Sam Cooke and The Soul Stirrers - Touch the Hem of His Garment
Boris Vian - Le déserteur
Sarah Vaughan - Broken Hearted Melody
Chuck Berry - Maybellene
Sonny Parker - She Sets My Soul On Fire
Frank Sinatra - In The Wee Small Hours of the Morning
Miles Davis - Blues For Pablo
Deadline: woensdag 6-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 2
Ann Cole - Got My Mojo Working
Elvis Presley - Don't Be Cruel
The Teddy Bears - To Know Him Is To Love Him
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Chet Baker - My Funny Valentine
John Coltrane - Blue Train
Eddie Boyd - Five Long Years
Chet Baker - Let’s Get Lost
Deadline: donderdag 7-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 3
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Sarah Vaughan with Clifford Brown - April in Paris
Tennessee Ernie Ford - Sixteen Tons
Hank Williams - Cold, Cold Heart
The Four Knights - I Get So Lonely (When I Dream About You)
Little Richard - Tutti-Frutti
Big Mama Thornton - Hound Dog
Hank Williams - Ramblin' Man
Deadline: vrijdag 8-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 4
Buddy Holly - Rave On!
Sonny Clark - Cool Struttin´
Miles Davis - The Man I Love
Thelonious Monk - Straight No Chaser
Link Wray - Rumble
Peggy Man - The Man I Love
The Everly Brothers - All I Have to Do Is Dream
Elvis Presley - Mystery Train
Deadline: zaterdag 9-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 5
Muddy Waters - (I'm Your) Hoochie Coochie man
The Clovers - One Mint Julep
Elvis Presley - Jailhouse Rock
John Coltrane - Lush Life
Little Richard - Good Golly, Miss Molly
John Lee Hooker - I'm in the Mood
Frankie Laine - Rawhide
Little Richard - Long Tall Sally
Deadline: zondag 10-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 6
Bill Haley And His Comets - See You Later, Alligator
Little Richard - Keep a Knockin'
Ray Charles - I've Got a Woman
Lotte Lenya - Speak Low
Ruth Brown - (Mama) He Treats Your Daughter Mean
Bill Haley & His Comets - (We're Gonna) Rock Around the Clock
Linda Batista - Risque
Ricky Nelson - Lonesome Town
Deadline: maandag 11-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 7
Sarah Vaughan with Clifford Brown - Embraceable You
The Everly Brothers - Wake Up Little Susie
Peggy Lee - Fever
Johnny Cash - I Walk the Line
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Gene Vincent - Be-Bop-A-Lula
Hank Williams - Hey Good Lookin'
Pérez Prado - Guaglione
Deadline: dinsdag 12-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 8
Hank Williams - Kaw-Liga
Earl Bostic and His Orchestra - Flamingo
Louis Armstrong - Memphis Blues (or Mister Crump)
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
The Drifters - Such A Night
Elvis Presley - All Shook Up
Johnny "Guitar" Watson - Space Guitar
Juliette Greco - Sous le ciel de Paris
Deadline: woensdag 13-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 9
Jo Stafford - Thank You For Calling
Ray Charles and His Orchestra - Mess Around
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Ricky Nelson - Poor Little Fool
Eddie Cochran - Summertime Blues
Frankie Lymon (and the Teenagers) - Why Do Fools Fall in Love?
Leroy Anderson And His "Pops" Orchestra - The Typewriter
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Deadline: donderdag 14-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 10
Ray Anthony And His Orchestra - Dragnet
Howlin' Wolf - Smoke Stack Lightning
Georges Brassens - Les amoureux des bancs publics
Billie Holiday - Fine and Mellow
Peggy Lee - Johnny Guitar
Odetta - Another Man Done Gone
Johnny "Guitar" Watson - Three Hours Past Midnight
Bo Diddley - Bo Diddley
Deadline: vrijdag 15-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 11
Ritchie Valens - La Bamba
Lee Wiley - Manhattan
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Elmore James - Dust My Broom
Chuck Berry - School Day (Ring! Ring! Goes the Bell)
Sam Cooke - You Send Me
Ravi Shankar - Rāga: Jog
Rosemary Clooney - Come On-a My House
Deadline: zaterdag 16-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 12
Henry Mancini - Peter Gunn
Hank Williams - Jambalaya (On the Bayou)
Jackie Wilson - Reet Petite (The Finest Girl You Ever Want to Meet)
Muddy Waters - Mannish Boy
The Silhouettes - Get a Job
Georges Brassens - La mauvaise reputation
Edith Piaf - La foule
The Penguins - Earth Angel
Deadline: zondag 17-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 13
Carl Perkins - Blue Suede Shoes
The Chords - Sh-Boom
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Nina Simone - Plain Gold Ring
Sidney Bechet - Petite fleur
The Robins - Riot In Cell Block #9
The Impressions - For Your Precious Love
João Gilberto - Desafinado
Deadline: maandag 18-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 14
Lee Wiley - Street of Dreams
Buddy Holly - That'll Be the Day
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Archie Bleyer - Hernando's Hideaway
The Howlin' Wolf - Moanin' at Midnight
Georgia Gibbs - The Kiss Of Fire
Sarah Vaughan - Lullaby of Birdland
Rufus "Hound Dog" Thomas Jr. - Bear Cat
Deadline: dinsdag 19-jul 21:00 uur
http://i.imgur.com/1MM9Mou.jpg
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1
Aantal tracks start: 120
Aantal tracks vrijgesteld: 8 (Rang 1 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 14
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 1
Comedian Harmonists - Kannst du pfeifen
Texas Jim Robertson - Red River Valley
Red Norvo & His Orchestra ft. Terry Allen - I Get Along without You Very Well
Django Reinhardt & Stéphane Grappelli - Minor Swing
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Shelly Lee Alley - Women Women Women
Woody Guthrie - Tom Joad (Part 1)
Deadline: woensdag 20-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 2
Juan D'Arienzo - La cumparsita
Erskine Hawkins with Avery Parrish - After Hours
Bing Crosby - Brother, Can You Spare a Dime?
Skip James - I'm So Glad
Marlene Dietrich - Ich bin von Kopf bis Fuß auf Liebe eingestellt
Lou Bandy - Wie heeft er suiker in de erwtensoep gedaan?
Leadbelly - Goodnight Irene
Ethel Waters - Stormy Weather
Deadline: donderdag 21-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 3
Jelly Roll Morton - I Thought I Heard Buddy Bolden Say
Louis Davids - Naar de Bollen
Judy Garland - Over the Rainbow
Blind Willie McTell - Searching The Desert For The Blues
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Vera Lynn - We'll Meet Again
The Boswell Sisters - Crazy People
The Charioteers - Swing Low Sweet Chariot
Deadline: vrijdag 22-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 4
Artie Shaw - Star Dust
Coleman Hawkins & his Orchestra - Body and Soul
Eddy Duchin Orchestra ft. Lew Sherwood - Let's Fall In Love
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Robert Johnson - Cross Road Blues
Woody Guthrie - Dust Bowl Blues
Bob Wills & His Texas Playboys - New San Antonio Rose
Fred Astaire - The Way You Look Tonight
Deadline: zaterdag 23-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 5
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Jimmie Lunceford & His Orchestra - Organ Grinder's Swing
The Boswell Sisters - Sophisticated Lady
The Cats & The Fiddle - I'd Rather Drink Muddy Water
The Carter Family - Worried Man Blues
Big Joe Williams - Baby, Please Don't Go
Maxine Sullivan - Loch Lomond
Deadline: zondag 24-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 6
The Mills Brothers - Tiger Rag
Alan Lomax - Black Betty
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
Geeshie Wiley - Last Kind Words
Larry Clinton ft. Bea Wain - Heart and Soul
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Francisco Alves - Aquarela do Brasil
Deadline: maandag 25-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 7
Artie Shaw - Frenesi
The Blue Sky Boys - The Banks of the Ohio
Henry Hall & His Orchestra - The Teddy Bear's Picnic
Billie Holiday - Carelessly
The Andrews Sisters - Bei Mir Bist Du Schön
Josh White - Trouble
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Django Reinhardt - I'm Confessin' That I Love You
Deadline: dinsdag 26-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 8
Paul Whiteman & His Orchestra ft. Jack Fulton - Body and Soul
Comedian Harmonists - Wochenend Und Sonnenschein
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Skip James - Devil Got My Woman
Big Bill Broonzy - Mississippi River Blues
Carson Robison And His Pioneers - There's A Bridle Hangin' On The Wall
Charley Patton - High Water Everywhere (Part I)
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Deadline: woensdag 27-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 9
Imperio Argentina - La falsa moneda
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Duke Ellington and his Orchestra ft. Ivie Anderson - Killing Myself
Bertolt Brecht - Das Lied von der Unzulänglichkeit menschlichen Strebens
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Abe Lyman & his Orchestra ft. Ella Logan - Doin' the Uptown Lowdown
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Don't Worry 'Bout Me
Son House - Preachin' the Blues (Parts 1 & 2)
Deadline: donderdag 28-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 10
Ethel Waters - Miss Otis Regrets
The Ink Spots - Whispering Grass
Trixie Smith - He May Be Your Man (But He Comes To See Me Sometimes)
Tommy Dorsey and his Orchestra ft. Edythe Wright - Star Dust
The Light Crust Doughboys - Pussy Pussy Pussy
Larry Clinton and His Orchestra ft. Bea Wain - Deep Purple
Count Basie - One O'Clock Jump
Billie Holiday - Summertime
Deadline: vrijdag 29-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 11
Hoagy Carmichael & His Orchestra - Barnacle Bill, the Sailor
Jussi Björling - Ack Värmeland du sköna
Ray Noble and His Orchestra ft. Al Bowlly - The Very Thought of You
Frances Langford - Boulevard of Broken Dreams
Fred Astaire with Leo Reisman and his Orchestra - Cheek to Cheek
Count Basie - Jumpin' at the Woodside
Milton Brown & His Musical Brownies - The Eyes Of Texas
Carlos Gardel ft. Alfredo Le Pera - Por una cabeza
Deadline: zaterdag 30-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 12
Leadbelly - The Gallows Pole
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Django Reinhardt - Nuages
Robert Johnson - Sweet Home Chicago
Harry Richman - Puttin' on the Ritz
Ethel Waters - Suppertime
Frans van Schaik - De straatjongen van Rotterdam
Fred Astaire - They Can't Take That Away From Me
Deadline: zondag 31-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 13
Ray Noble and His Orchestra - Try A Little Tenderness
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Vera Hall - Trouble So Hard
Leo Reisman ft. Fred Astaire - Night and Day
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Glenn Miller - In the Mood
Larry Clinton ft. Peggy Man - My Reverie
Deadline: maandag 1-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 14
Louis Armstrong - On the Sunny Side of the Street (Part 1 & 2)
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
Orquesta Típica de Adolfo Carabelli & Elvino Vardaro ft. Carlos Lafuente - Inspiracíon
The Harlem Footwarmers (Duke Ellington) - Rockin' in Rhythm
The Ramblers - Wie is Loesje
"Champion" Jack Dupree - Junker's Blues
Valaida Snow - My Heart Belongs To Daddy
Deadline: dinsdag 2-aug 21:00 uur
http://i.imgur.com/nkvuLRR.jpg
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1
Aantal tracks start: 120
Aantal tracks vrijgesteld: 8 (Rang 1 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 14
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 1
The Sorrows - Take a Heart
Gloria Jones - Tainted Love
Otis Redding - Pain In My Heart
Charles Mingus - Devil Woman
The Shadows - Apache
Etta Jones - Don't Go To Strangers
Dion - Runaround Sue
Ray Charles - What'd I Say
Deadline: woensdag 3-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 2
The Righteous Brothers - You've Lost That Lovin' Feelin'
Miles Davis - Concierto de Aranjuez (Adagio)
The Byrds - Mr. Tambourine Man
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
The Kinks - You Really Got Me
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Elvis Presley - (You're the) Devil in Disguise
Wilson Pickett - In the Midnight Hour
Deadline: donderdag 4-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 3
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Willis Jackson - Nuther´n Like ´n Thuther´n
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Beach Boys - I Get Around
The Coasters - Charlie Brown
The Dave Brubeck Quartet - Take Five
Solomon Burke - Cry to Me
The Miracles - The Tracks of My Tears
Deadline: vrijdag 5-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 4
The Isley Brothers - Shout
The Supremes - Where Did Our Love Go
Stan Getz & Luiz Bonfa with Maria Toledo - Insensatez
Charles Mingus - Better Git It in Your Soul
The Beatles - Ticket To Ride
Roy Orbison - Only the Lonely (Know the Way I Feel)
Mel Tormé - Coming Home, Baby
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zaterdag 6-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 5
Jorge Benjor - Mais que nada
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Dick Dale And His Del-Tones - Misirlou
The Crystals - Da Doo Ron Ron
The Shangri-Las - Remember (Walking in the Sand)
Martha and The Vandellas - Dancing in the Street
The Beatles - A Hard Day's Night
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Deadline: zondag 7-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 6
Roy Orbison - Running Scared
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
The Ronettes - Be My Baby
Johnny Cymbal - Mr. Bass Man
James Brown - Try Me
The Zombies - She's Not There
Gene Chandler - Duke Of Earl
Deadline: maandag 8-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 7
Charles Mingus - Goodbye Pork Pie Hat
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
Duke Ellington, Charlie Mingus, Max Roach - Fleurette Africaine
Peter en zijn Rockets - Kom van dat Dak af
Miles Davis - All Blues
The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
Sonny Boy Williamson II - Help Me
Jacques Brel - Pourquoi faut-il que les hommes s'ennuient
Deadline: dinsdag 9-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 8
Etta James - At Last
Nina Simone - Wild Is The Wind
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Françoise Hardy - Mon amie la rose
Howlin' Wolf - The Red Rooster
Donald Byrd - Cristo Redentor
Ben E. King - Stand by Me
Herbie Hancock - Cantaloupe island
Deadline: woensdag 10-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 9
Johnny Cash - Ring of Fire
Bessie Banks - Go Now
Chuck Jackson - I Keep Forgettin'
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - Corcovado
Jacques Brel - Le moribond
The Marcels - Footprints In the Sand
Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues
Miles Davis - Flamenco Sketches
Deadline: donderdag 11-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 10
Smokey Robinson & the Miracles - You Really Got a Hold on Me
James Brown - I Feel Good (I Got You)
John Coltrane - My Favorite Things
The Beatles - I Saw Her Standing There
Bob Dylan - Don't Think Twice, It's All right
Gilbert Bécaud - Et maintenant
Maurice Williams & the Zodiacs - Stay
The Beatles - All My Loving
Deadline: vrijdag 12-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 11
Roy Orbison - Crying
The Shirelles - Will You Love Me Tomorrow
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
The Kingsmen - Louie Louie
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
The Everly Brothers - Cathy's Clown
Miles Davis - So What
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Deadline: zaterdag 13-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 12
Bobby Bland - I’ll Take Care of You
Dave Brubeck - Unsquare Dance
Otis Redding - These Arms of Mine
Nina Simone - Sinnerman
Bob Dylan - Blowin' in the Wind
Sam Cooke - Chain Gang
Johnny Preston - Running Bear
The Rolling Stones - The Last Time
Deadline: zondag 14-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 13
The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction
Ray Charles with The Raelettes - Hit the Road Jack
The Lively Ones - Surf Rider
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
Otis Redding - That's How Strong My Love Is
Nina Simone - Summertime (piano version)
Bob Dylan - The Times They Are A-Changin'
Johnny Kidd & His Pirates - Shakin' All Over
Deadline: maandag 15-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 14
The Marcels - Blue Moon
Sam Cooke - Bring It On Home to Me
Dinah Washington - What a Difference a Day Makes
Roy Orbison - Oh Pretty Woman
Aretha Franklin - Today I Sing the Blues
Charles Mingus - Mode D - Trio and Group Dancers / Mode E - Single Solos and Group Dance / Mode F - Group and Solo Dance
The Beatles - Help!
The Temptations - My Girl
Deadline: dinsdag 16-aug 21:00 uur
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1
Aantal tracks start: 120
Aantal tracks vrijgesteld: 8 (Rang 1 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 14
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 1
Jackie Brenston ft. Ike Turner - Rocket "88"
Sam Cooke and The Soul Stirrers - Touch the Hem of His Garment
Boris Vian - Le déserteur
Sarah Vaughan - Broken Hearted Melody
Chuck Berry - Maybellene
Sonny Parker - She Sets My Soul On Fire
Frank Sinatra - In The Wee Small Hours of the Morning
Miles Davis - Blues For Pablo
Deadline: woensdag 6-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 2
Ann Cole - Got My Mojo Working
Elvis Presley - Don't Be Cruel
The Teddy Bears - To Know Him Is To Love Him
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Chet Baker - My Funny Valentine
John Coltrane - Blue Train
Eddie Boyd - Five Long Years
Chet Baker - Let’s Get Lost
Deadline: donderdag 7-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 3
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Sarah Vaughan with Clifford Brown - April in Paris
Tennessee Ernie Ford - Sixteen Tons
Hank Williams - Cold, Cold Heart
The Four Knights - I Get So Lonely (When I Dream About You)
Little Richard - Tutti-Frutti
Big Mama Thornton - Hound Dog
Hank Williams - Ramblin' Man
Deadline: vrijdag 8-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 4
Buddy Holly - Rave On!
Sonny Clark - Cool Struttin´
Miles Davis - The Man I Love
Thelonious Monk - Straight No Chaser
Link Wray - Rumble
Peggy Man - The Man I Love
The Everly Brothers - All I Have to Do Is Dream
Elvis Presley - Mystery Train
Deadline: zaterdag 9-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 5
Muddy Waters - (I'm Your) Hoochie Coochie man
The Clovers - One Mint Julep
Elvis Presley - Jailhouse Rock
John Coltrane - Lush Life
Little Richard - Good Golly, Miss Molly
John Lee Hooker - I'm in the Mood
Frankie Laine - Rawhide
Little Richard - Long Tall Sally
Deadline: zondag 10-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 6
Bill Haley And His Comets - See You Later, Alligator
Little Richard - Keep a Knockin'
Ray Charles - I've Got a Woman
Lotte Lenya - Speak Low
Ruth Brown - (Mama) He Treats Your Daughter Mean
Bill Haley & His Comets - (We're Gonna) Rock Around the Clock
Linda Batista - Risque
Ricky Nelson - Lonesome Town
Deadline: maandag 11-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 7
Sarah Vaughan with Clifford Brown - Embraceable You
The Everly Brothers - Wake Up Little Susie
Peggy Lee - Fever
Johnny Cash - I Walk the Line
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Gene Vincent - Be-Bop-A-Lula
Hank Williams - Hey Good Lookin'
Pérez Prado - Guaglione
Deadline: dinsdag 12-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 8
Hank Williams - Kaw-Liga
Earl Bostic and His Orchestra - Flamingo
Louis Armstrong - Memphis Blues (or Mister Crump)
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
The Drifters - Such A Night
Elvis Presley - All Shook Up
Johnny "Guitar" Watson - Space Guitar
Juliette Greco - Sous le ciel de Paris
Deadline: woensdag 13-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 9
Jo Stafford - Thank You For Calling
Ray Charles and His Orchestra - Mess Around
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Ricky Nelson - Poor Little Fool
Eddie Cochran - Summertime Blues
Frankie Lymon (and the Teenagers) - Why Do Fools Fall in Love?
Leroy Anderson And His "Pops" Orchestra - The Typewriter
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Deadline: donderdag 14-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 10
Ray Anthony And His Orchestra - Dragnet
Howlin' Wolf - Smoke Stack Lightning
Georges Brassens - Les amoureux des bancs publics
Billie Holiday - Fine and Mellow
Peggy Lee - Johnny Guitar
Odetta - Another Man Done Gone
Johnny "Guitar" Watson - Three Hours Past Midnight
Bo Diddley - Bo Diddley
Deadline: vrijdag 15-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 11
Ritchie Valens - La Bamba
Lee Wiley - Manhattan
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Elmore James - Dust My Broom
Chuck Berry - School Day (Ring! Ring! Goes the Bell)
Sam Cooke - You Send Me
Ravi Shankar - Rāga: Jog
Rosemary Clooney - Come On-a My House
Deadline: zaterdag 16-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 12
Henry Mancini - Peter Gunn
Hank Williams - Jambalaya (On the Bayou)
Jackie Wilson - Reet Petite (The Finest Girl You Ever Want to Meet)
Muddy Waters - Mannish Boy
The Silhouettes - Get a Job
Georges Brassens - La mauvaise reputation
Edith Piaf - La foule
The Penguins - Earth Angel
Deadline: zondag 17-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 13
Carl Perkins - Blue Suede Shoes
The Chords - Sh-Boom
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Nina Simone - Plain Gold Ring
Sidney Bechet - Petite fleur
The Robins - Riot In Cell Block #9
The Impressions - For Your Precious Love
João Gilberto - Desafinado
Deadline: maandag 18-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 1 - Ladder 14
Lee Wiley - Street of Dreams
Buddy Holly - That'll Be the Day
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Archie Bleyer - Hernando's Hideaway
The Howlin' Wolf - Moanin' at Midnight
Georgia Gibbs - The Kiss Of Fire
Sarah Vaughan - Lullaby of Birdland
Rufus "Hound Dog" Thomas Jr. - Bear Cat
Deadline: dinsdag 19-jul 21:00 uur
http://i.imgur.com/1MM9Mou.jpg
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1
Aantal tracks start: 120
Aantal tracks vrijgesteld: 8 (Rang 1 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 14
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 1
Comedian Harmonists - Kannst du pfeifen
Texas Jim Robertson - Red River Valley
Red Norvo & His Orchestra ft. Terry Allen - I Get Along without You Very Well
Django Reinhardt & Stéphane Grappelli - Minor Swing
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Shelly Lee Alley - Women Women Women
Woody Guthrie - Tom Joad (Part 1)
Deadline: woensdag 20-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 2
Juan D'Arienzo - La cumparsita
Erskine Hawkins with Avery Parrish - After Hours
Bing Crosby - Brother, Can You Spare a Dime?
Skip James - I'm So Glad
Marlene Dietrich - Ich bin von Kopf bis Fuß auf Liebe eingestellt
Lou Bandy - Wie heeft er suiker in de erwtensoep gedaan?
Leadbelly - Goodnight Irene
Ethel Waters - Stormy Weather
Deadline: donderdag 21-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 3
Jelly Roll Morton - I Thought I Heard Buddy Bolden Say
Louis Davids - Naar de Bollen
Judy Garland - Over the Rainbow
Blind Willie McTell - Searching The Desert For The Blues
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Vera Lynn - We'll Meet Again
The Boswell Sisters - Crazy People
The Charioteers - Swing Low Sweet Chariot
Deadline: vrijdag 22-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 4
Artie Shaw - Star Dust
Coleman Hawkins & his Orchestra - Body and Soul
Eddy Duchin Orchestra ft. Lew Sherwood - Let's Fall In Love
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Robert Johnson - Cross Road Blues
Woody Guthrie - Dust Bowl Blues
Bob Wills & His Texas Playboys - New San Antonio Rose
Fred Astaire - The Way You Look Tonight
Deadline: zaterdag 23-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 5
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Jimmie Lunceford & His Orchestra - Organ Grinder's Swing
The Boswell Sisters - Sophisticated Lady
The Cats & The Fiddle - I'd Rather Drink Muddy Water
The Carter Family - Worried Man Blues
Big Joe Williams - Baby, Please Don't Go
Maxine Sullivan - Loch Lomond
Deadline: zondag 24-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 6
The Mills Brothers - Tiger Rag
Alan Lomax - Black Betty
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
Geeshie Wiley - Last Kind Words
Larry Clinton ft. Bea Wain - Heart and Soul
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Francisco Alves - Aquarela do Brasil
Deadline: maandag 25-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 7
Artie Shaw - Frenesi
The Blue Sky Boys - The Banks of the Ohio
Henry Hall & His Orchestra - The Teddy Bear's Picnic
Billie Holiday - Carelessly
The Andrews Sisters - Bei Mir Bist Du Schön
Josh White - Trouble
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Django Reinhardt - I'm Confessin' That I Love You
Deadline: dinsdag 26-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 8
Paul Whiteman & His Orchestra ft. Jack Fulton - Body and Soul
Comedian Harmonists - Wochenend Und Sonnenschein
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Skip James - Devil Got My Woman
Big Bill Broonzy - Mississippi River Blues
Carson Robison And His Pioneers - There's A Bridle Hangin' On The Wall
Charley Patton - High Water Everywhere (Part I)
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Deadline: woensdag 27-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 9
Imperio Argentina - La falsa moneda
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Duke Ellington and his Orchestra ft. Ivie Anderson - Killing Myself
Bertolt Brecht - Das Lied von der Unzulänglichkeit menschlichen Strebens
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Abe Lyman & his Orchestra ft. Ella Logan - Doin' the Uptown Lowdown
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Don't Worry 'Bout Me
Son House - Preachin' the Blues (Parts 1 & 2)
Deadline: donderdag 28-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 10
Ethel Waters - Miss Otis Regrets
The Ink Spots - Whispering Grass
Trixie Smith - He May Be Your Man (But He Comes To See Me Sometimes)
Tommy Dorsey and his Orchestra ft. Edythe Wright - Star Dust
The Light Crust Doughboys - Pussy Pussy Pussy
Larry Clinton and His Orchestra ft. Bea Wain - Deep Purple
Count Basie - One O'Clock Jump
Billie Holiday - Summertime
Deadline: vrijdag 29-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 11
Hoagy Carmichael & His Orchestra - Barnacle Bill, the Sailor
Jussi Björling - Ack Värmeland du sköna
Ray Noble and His Orchestra ft. Al Bowlly - The Very Thought of You
Frances Langford - Boulevard of Broken Dreams
Fred Astaire with Leo Reisman and his Orchestra - Cheek to Cheek
Count Basie - Jumpin' at the Woodside
Milton Brown & His Musical Brownies - The Eyes Of Texas
Carlos Gardel ft. Alfredo Le Pera - Por una cabeza
Deadline: zaterdag 30-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 12
Leadbelly - The Gallows Pole
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Django Reinhardt - Nuages
Robert Johnson - Sweet Home Chicago
Harry Richman - Puttin' on the Ritz
Ethel Waters - Suppertime
Frans van Schaik - De straatjongen van Rotterdam
Fred Astaire - They Can't Take That Away From Me
Deadline: zondag 31-jul 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 13
Ray Noble and His Orchestra - Try A Little Tenderness
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Vera Hall - Trouble So Hard
Leo Reisman ft. Fred Astaire - Night and Day
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Glenn Miller - In the Mood
Larry Clinton ft. Peggy Man - My Reverie
Deadline: maandag 1-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 1 - Ladder 14
Louis Armstrong - On the Sunny Side of the Street (Part 1 & 2)
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
Orquesta Típica de Adolfo Carabelli & Elvino Vardaro ft. Carlos Lafuente - Inspiracíon
The Harlem Footwarmers (Duke Ellington) - Rockin' in Rhythm
The Ramblers - Wie is Loesje
"Champion" Jack Dupree - Junker's Blues
Valaida Snow - My Heart Belongs To Daddy
Deadline: dinsdag 2-aug 21:00 uur
http://i.imgur.com/nkvuLRR.jpg
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1
Aantal tracks start: 120
Aantal tracks vrijgesteld: 8 (Rang 1 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 14
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 1
The Sorrows - Take a Heart
Gloria Jones - Tainted Love
Otis Redding - Pain In My Heart
Charles Mingus - Devil Woman
The Shadows - Apache
Etta Jones - Don't Go To Strangers
Dion - Runaround Sue
Ray Charles - What'd I Say
Deadline: woensdag 3-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 2
The Righteous Brothers - You've Lost That Lovin' Feelin'
Miles Davis - Concierto de Aranjuez (Adagio)
The Byrds - Mr. Tambourine Man
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
The Kinks - You Really Got Me
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Elvis Presley - (You're the) Devil in Disguise
Wilson Pickett - In the Midnight Hour
Deadline: donderdag 4-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 3
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Willis Jackson - Nuther´n Like ´n Thuther´n
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Beach Boys - I Get Around
The Coasters - Charlie Brown
The Dave Brubeck Quartet - Take Five
Solomon Burke - Cry to Me
The Miracles - The Tracks of My Tears
Deadline: vrijdag 5-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 4
The Isley Brothers - Shout
The Supremes - Where Did Our Love Go
Stan Getz & Luiz Bonfa with Maria Toledo - Insensatez
Charles Mingus - Better Git It in Your Soul
The Beatles - Ticket To Ride
Roy Orbison - Only the Lonely (Know the Way I Feel)
Mel Tormé - Coming Home, Baby
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zaterdag 6-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 5
Jorge Benjor - Mais que nada
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Dick Dale And His Del-Tones - Misirlou
The Crystals - Da Doo Ron Ron
The Shangri-Las - Remember (Walking in the Sand)
Martha and The Vandellas - Dancing in the Street
The Beatles - A Hard Day's Night
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Deadline: zondag 7-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 6
Roy Orbison - Running Scared
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
The Ronettes - Be My Baby
Johnny Cymbal - Mr. Bass Man
James Brown - Try Me
The Zombies - She's Not There
Gene Chandler - Duke Of Earl
Deadline: maandag 8-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 7
Charles Mingus - Goodbye Pork Pie Hat
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
Duke Ellington, Charlie Mingus, Max Roach - Fleurette Africaine
Peter en zijn Rockets - Kom van dat Dak af
Miles Davis - All Blues
The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
Sonny Boy Williamson II - Help Me
Jacques Brel - Pourquoi faut-il que les hommes s'ennuient
Deadline: dinsdag 9-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 8
Etta James - At Last
Nina Simone - Wild Is The Wind
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Françoise Hardy - Mon amie la rose
Howlin' Wolf - The Red Rooster
Donald Byrd - Cristo Redentor
Ben E. King - Stand by Me
Herbie Hancock - Cantaloupe island
Deadline: woensdag 10-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 9
Johnny Cash - Ring of Fire
Bessie Banks - Go Now
Chuck Jackson - I Keep Forgettin'
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - Corcovado
Jacques Brel - Le moribond
The Marcels - Footprints In the Sand
Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues
Miles Davis - Flamenco Sketches
Deadline: donderdag 11-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 10
Smokey Robinson & the Miracles - You Really Got a Hold on Me
James Brown - I Feel Good (I Got You)
John Coltrane - My Favorite Things
The Beatles - I Saw Her Standing There
Bob Dylan - Don't Think Twice, It's All right
Gilbert Bécaud - Et maintenant
Maurice Williams & the Zodiacs - Stay
The Beatles - All My Loving
Deadline: vrijdag 12-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 11
Roy Orbison - Crying
The Shirelles - Will You Love Me Tomorrow
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
The Kingsmen - Louie Louie
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
The Everly Brothers - Cathy's Clown
Miles Davis - So What
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Deadline: zaterdag 13-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 12
Bobby Bland - I’ll Take Care of You
Dave Brubeck - Unsquare Dance
Otis Redding - These Arms of Mine
Nina Simone - Sinnerman
Bob Dylan - Blowin' in the Wind
Sam Cooke - Chain Gang
Johnny Preston - Running Bear
The Rolling Stones - The Last Time
Deadline: zondag 14-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 13
The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction
Ray Charles with The Raelettes - Hit the Road Jack
The Lively Ones - Surf Rider
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
Otis Redding - That's How Strong My Love Is
Nina Simone - Summertime (piano version)
Bob Dylan - The Times They Are A-Changin'
Johnny Kidd & His Pirates - Shakin' All Over
Deadline: maandag 15-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 1 - Ladder 14
The Marcels - Blue Moon
Sam Cooke - Bring It On Home to Me
Dinah Washington - What a Difference a Day Makes
Roy Orbison - Oh Pretty Woman
Aretha Franklin - Today I Sing the Blues
Charles Mingus - Mode D - Trio and Group Dancers / Mode E - Single Solos and Group Dance / Mode F - Group and Solo Dance
The Beatles - Help!
The Temptations - My Girl
Deadline: dinsdag 16-aug 21:00 uur
0
geplaatst: 16 augustus 2016, 22:28 uur
http://i.imgur.com/ZfjNuBM.jpg
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 1
Ernest V. Stoneman & E. Kahle Brewer & Walter Mooney - Dying Girl's Farewell
Barbecue Bob - How Long Pretty Mama
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
Tommy Johnson - Canned Heat Blues
Earl Johnson & His Dixie Entertainers - Three Nights Experience
Mistinguett - Qui
The Carter Family - Wildwood Flower
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
Deadline: woensdag 17-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 2
The Frankie "Tram" Trumbauer Orchestra ft. Bix Beiderbecke - Singin' the Blues
Vernon Dalhart - The Prisoner's Song
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Marion Harris - After You’ve Gone
Frank Stamps Quartet - Give The World a Smile
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
Lee Morse and her Bluegrass Boys - Moanin' Low
Deadline: donderdag 18-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 3
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Mistinguett - Mon homme
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Bessie Smith - The St. Louis Blues
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
Jacob Gegna - Taksim
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Cannon's Jug Stompers - Viola Lee Blues
Deadline: vrijdag 19-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 4
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
Henry Whitter - Lonesome Road Blues
Vernon Dalhart - Wreck of the Old '97
Naftule Brandwein - Heiser bulgar
Harry McClintock - Big Rock Candy Mountain
Mississippi John Hurt - Candyman Blues
Jimmie Rodgers - In The Jailhouse Now
Ethel Waters - Am I Blue?
Deadline: zaterdag 20-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 5
Sippie Wallace - Murder Gonna Be My Crime
Josephine Baker - Then I'll Be Happy
Carolina Twins - I Sat Upon the River Bank
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Gene Austin - Ain't She Sweet?
Ethel Waters - I’ve Found a New Baby
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Deadline: zondag 21-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 6
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Helen Kane - I Wanna Be Loved By You
Louis Davids - De Kleine Man
Ethel Waters - There'll Be Some Changes Made
Tetos Dimitriades - Misirlou
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Louis Armstrong & His Hot Seven - Potato Head Blues
Louis Armstrong & His Hot Five - Muskrat Ramble
Deadline: maandag 22-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 7
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Blind Willie McTell - Dark Night Blues
Sacred Harp Choir - Amazing Grace
Lotte Lenya - Surabaya Johnny
Gene Austin - Bye Bye, Blackbird
Wendell Hall - It Ain't Gonna Rain No Mo'
Pinetop Smith - Pinetop's Boogie Woogie
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Deadline: dinsdag 23-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 8
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Leslie "Hutch" Hutchinson - What Is This Thing Called Love
Mamie Smith - Lovin Sam From Alabam
Clarence Williams ft. Eva Taylor - Everybody Loves My Baby (But My Baby Don't Love Nobody But Me)
Orquesta Típica Victor - Secreto
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
The Carter Family - Can the Circle Be Unbroken (By and By)
Annette Hanshaw and her Sizzlin' Syncopaters - The Song Is Ended
Deadline: woensdag 24-aug 21:00 uur
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 1
Ernest V. Stoneman & E. Kahle Brewer & Walter Mooney - Dying Girl's Farewell
Barbecue Bob - How Long Pretty Mama
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
Tommy Johnson - Canned Heat Blues
Earl Johnson & His Dixie Entertainers - Three Nights Experience
Mistinguett - Qui
The Carter Family - Wildwood Flower
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
Deadline: woensdag 17-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 2
The Frankie "Tram" Trumbauer Orchestra ft. Bix Beiderbecke - Singin' the Blues
Vernon Dalhart - The Prisoner's Song
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Marion Harris - After You’ve Gone
Frank Stamps Quartet - Give The World a Smile
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
Lee Morse and her Bluegrass Boys - Moanin' Low
Deadline: donderdag 18-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 3
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Mistinguett - Mon homme
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Bessie Smith - The St. Louis Blues
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
Jacob Gegna - Taksim
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Cannon's Jug Stompers - Viola Lee Blues
Deadline: vrijdag 19-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 4
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
Henry Whitter - Lonesome Road Blues
Vernon Dalhart - Wreck of the Old '97
Naftule Brandwein - Heiser bulgar
Harry McClintock - Big Rock Candy Mountain
Mississippi John Hurt - Candyman Blues
Jimmie Rodgers - In The Jailhouse Now
Ethel Waters - Am I Blue?
Deadline: zaterdag 20-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 5
Sippie Wallace - Murder Gonna Be My Crime
Josephine Baker - Then I'll Be Happy
Carolina Twins - I Sat Upon the River Bank
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Gene Austin - Ain't She Sweet?
Ethel Waters - I’ve Found a New Baby
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Deadline: zondag 21-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 6
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Helen Kane - I Wanna Be Loved By You
Louis Davids - De Kleine Man
Ethel Waters - There'll Be Some Changes Made
Tetos Dimitriades - Misirlou
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Louis Armstrong & His Hot Seven - Potato Head Blues
Louis Armstrong & His Hot Five - Muskrat Ramble
Deadline: maandag 22-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 7
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Blind Willie McTell - Dark Night Blues
Sacred Harp Choir - Amazing Grace
Lotte Lenya - Surabaya Johnny
Gene Austin - Bye Bye, Blackbird
Wendell Hall - It Ain't Gonna Rain No Mo'
Pinetop Smith - Pinetop's Boogie Woogie
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Deadline: dinsdag 23-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 2 - Ladder 8
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Leslie "Hutch" Hutchinson - What Is This Thing Called Love
Mamie Smith - Lovin Sam From Alabam
Clarence Williams ft. Eva Taylor - Everybody Loves My Baby (But My Baby Don't Love Nobody But Me)
Orquesta Típica Victor - Secreto
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
The Carter Family - Can the Circle Be Unbroken (By and By)
Annette Hanshaw and her Sizzlin' Syncopaters - The Song Is Ended
Deadline: woensdag 24-aug 21:00 uur
0
geplaatst: 24 augustus 2016, 23:02 uur
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 1
Gene Austin - Bye Bye, Blackbird
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
The Carter Family - Can the Circle Be Unbroken (By and By)
Carolina Twins - I Sat Upon the River Bank
Helen Kane - I Wanna Be Loved By You
Ethel Waters - Am I Blue?
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
Deadline: donderdag 25-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 2
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Mistinguett - Qui
Naftule Brandwein - Heiser bulgar
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Deadline: vrijdag 26-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 3
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Tetos Dimitriades - Misirlou
Harry McClintock - Big Rock Candy Mountain
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
Deadline: zaterdag 27-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 4
The Carter Family - Wildwood Flower
Lotte Lenya - Surabaya Johnny
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Frank Stamps Quartet - Give The World a Smile
Louis Davids - De Kleine Man
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Deadline: zondag 28-aug 21:00 uur
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 1
Gene Austin - Bye Bye, Blackbird
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
The Carter Family - Can the Circle Be Unbroken (By and By)
Carolina Twins - I Sat Upon the River Bank
Helen Kane - I Wanna Be Loved By You
Ethel Waters - Am I Blue?
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
Deadline: donderdag 25-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 2
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Mistinguett - Qui
Naftule Brandwein - Heiser bulgar
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Deadline: vrijdag 26-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 3
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Tetos Dimitriades - Misirlou
Harry McClintock - Big Rock Candy Mountain
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
Deadline: zaterdag 27-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 3 - Ladder 4
The Carter Family - Wildwood Flower
Lotte Lenya - Surabaya Johnny
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Frank Stamps Quartet - Give The World a Smile
Louis Davids - De Kleine Man
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Deadline: zondag 28-aug 21:00 uur
0
geplaatst: 28 augustus 2016, 21:49 uur
Groepstoernooi Groep A - Ronde 4
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 4 - Ladder 1
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Lotte Lenya - Surabaya Johnny
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Deadline: maandag 29-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 4 - Ladder 2
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
The Carter Family - Wildwood Flower
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Ethel Waters - Am I Blue?
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Deadline: dinsdag 30-aug 21:00 uur
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 4 - Ladder 1
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Lotte Lenya - Surabaya Johnny
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Deadline: maandag 29-aug 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep A - Ronde 4 - Ladder 2
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
The Carter Family - Wildwood Flower
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Ethel Waters - Am I Blue?
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Deadline: dinsdag 30-aug 21:00 uur
0
geplaatst: 31 augustus 2016, 19:08 uur
http://i.imgur.com/lMx2TQ8.jpg
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 1
Jackie Brenston ft. Ike Turner - Rocket "88"
Ray Charles and His Orchestra - Mess Around
Little Richard - Keep a Knockin'
The Everly Brothers - All I Have to Do Is Dream
The Teddy Bears - To Know Him Is To Love Him
Billie Holiday - Fine and Mellow
Frankie Laine - Rawhide
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Deadline: donderdag 1-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 2
Carl Perkins - Blue Suede Shoes
Elvis Presley - Heartbreak Hotel
Hank Williams - Jambalaya (On the Bayou)
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Howlin' Wolf - Smoke Stack Lightning
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Deadline: vrijdag 2-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 3
Hank Williams - Cold, Cold Heart
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Peggy Lee - Fever
Louis Armstrong - Memphis Blues (or Mister Crump)
Eddie Cochran - Summertime Blues
Chet Baker - My Funny Valentine
Buddy Holly - Peggy Sue
Miles Davis - Blues For Pablo
Deadline: zaterdag 3-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 4
Buddy Holly - Rave On!
Jackie Wilson - Reet Petite (The Finest Girl You Ever Want to Meet)
Lee Wiley - Manhattan
Johnny Cash - I Walk the Line
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Ray Charles - I've Got a Woman
Sidney Bechet - Petite fleur
Sarah Vaughan - Lullaby of Birdland
Deadline: zondag 4-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 5
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Henry Mancini - Peter Gunn
Sarah Vaughan with Clifford Brown - April in Paris
John Coltrane - Lush Life
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
The Howlin' Wolf - Moanin' at Midnight
Lotte Lenya - Speak Low
Frank Sinatra - In The Wee Small Hours of the Morning
Deadline: maandag 5-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 6
Sonny Clark - Cool Struttin´
Sam Cooke and The Soul Stirrers - Touch the Hem of His Garment
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Elvis Presley - All Shook Up
Archie Bleyer - Hernando's Hideaway
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Little Richard - Long Tall Sally
Deadline: dinsdag 6-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 7
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Elvis Presley - That's All Right
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Muddy Waters - Mannish Boy
Hank Williams - Hey Good Lookin'
Bo Diddley - Bo Diddley
Elvis Presley - Mystery Train
Deadline: woensdag 7-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 8
The Chords - Sh-Boom
Ritchie Valens - La Bamba
Little Richard - Tutti-Frutti
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Sam Cooke - You Send Me
John Coltrane - Blue Train
Linda Batista - Risque
Peggy Lee - Johnny Guitar
Deadline: donderdag 8-sep 21:00 uur
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 1
Jackie Brenston ft. Ike Turner - Rocket "88"
Ray Charles and His Orchestra - Mess Around
Little Richard - Keep a Knockin'
The Everly Brothers - All I Have to Do Is Dream
The Teddy Bears - To Know Him Is To Love Him
Billie Holiday - Fine and Mellow
Frankie Laine - Rawhide
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Deadline: donderdag 1-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 2
Carl Perkins - Blue Suede Shoes
Elvis Presley - Heartbreak Hotel
Hank Williams - Jambalaya (On the Bayou)
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Howlin' Wolf - Smoke Stack Lightning
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Deadline: vrijdag 2-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 3
Hank Williams - Cold, Cold Heart
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Peggy Lee - Fever
Louis Armstrong - Memphis Blues (or Mister Crump)
Eddie Cochran - Summertime Blues
Chet Baker - My Funny Valentine
Buddy Holly - Peggy Sue
Miles Davis - Blues For Pablo
Deadline: zaterdag 3-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 4
Buddy Holly - Rave On!
Jackie Wilson - Reet Petite (The Finest Girl You Ever Want to Meet)
Lee Wiley - Manhattan
Johnny Cash - I Walk the Line
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Ray Charles - I've Got a Woman
Sidney Bechet - Petite fleur
Sarah Vaughan - Lullaby of Birdland
Deadline: zondag 4-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 5
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Henry Mancini - Peter Gunn
Sarah Vaughan with Clifford Brown - April in Paris
John Coltrane - Lush Life
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
The Howlin' Wolf - Moanin' at Midnight
Lotte Lenya - Speak Low
Frank Sinatra - In The Wee Small Hours of the Morning
Deadline: maandag 5-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 6
Sonny Clark - Cool Struttin´
Sam Cooke and The Soul Stirrers - Touch the Hem of His Garment
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Elvis Presley - All Shook Up
Archie Bleyer - Hernando's Hideaway
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Little Richard - Long Tall Sally
Deadline: dinsdag 6-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 7
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Elvis Presley - That's All Right
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Muddy Waters - Mannish Boy
Hank Williams - Hey Good Lookin'
Bo Diddley - Bo Diddley
Elvis Presley - Mystery Train
Deadline: woensdag 7-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 2 - Ladder 8
The Chords - Sh-Boom
Ritchie Valens - La Bamba
Little Richard - Tutti-Frutti
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Sam Cooke - You Send Me
John Coltrane - Blue Train
Linda Batista - Risque
Peggy Lee - Johnny Guitar
Deadline: donderdag 8-sep 21:00 uur
0
geplaatst: 8 september 2016, 21:52 uur
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 1
Eddie Cochran - Summertime Blues
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Ritchie Valens - La Bamba
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Johnny Cash - I Walk the Line
Deadline: vrijdag 9-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 2
Billie Holiday - Fine and Mellow
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Buddy Holly - Rave On!
Elvis Presley - All Shook Up
Linda Batista - Risque
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Buddy Holly - Peggy Sue
Elvis Presley - That's All Right
Deadline: zaterdag 10-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 3
Frankie Laine - Rawhide
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
John Coltrane - Lush Life
Elvis Presley - Don't Be Cruel
John Coltrane - Blue Train
Chet Baker - My Funny Valentine
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Deadline: zondag 11-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 4
Little Richard - Tutti-Frutti
Henry Mancini - Peter Gunn
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Sam Cooke - You Send Me
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Ray Charles - I've Got a Woman
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Deadline: maandag 12-sep 21:00 uur
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 1
Eddie Cochran - Summertime Blues
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Ritchie Valens - La Bamba
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Johnny Cash - I Walk the Line
Deadline: vrijdag 9-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 2
Billie Holiday - Fine and Mellow
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Buddy Holly - Rave On!
Elvis Presley - All Shook Up
Linda Batista - Risque
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Buddy Holly - Peggy Sue
Elvis Presley - That's All Right
Deadline: zaterdag 10-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 3
Frankie Laine - Rawhide
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
John Coltrane - Lush Life
Elvis Presley - Don't Be Cruel
John Coltrane - Blue Train
Chet Baker - My Funny Valentine
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Deadline: zondag 11-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 4
Little Richard - Tutti-Frutti
Henry Mancini - Peter Gunn
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Sam Cooke - You Send Me
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Ray Charles - I've Got a Woman
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Deadline: maandag 12-sep 21:00 uur
0
geplaatst: 12 september 2016, 21:30 uur
Groepstoernooi Groep D - Ronde 4
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 4 - Ladder 1
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Buddy Holly - Peggy Sue
Elvis Presley - That's All Right
Elvis Presley - All Shook Up
Frankie Laine - Rawhide
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Deadline: dinsdag 13-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 4 - Ladder 2
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Little Richard - Tutti-Frutti
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Eddie Cochran - Summertime Blues
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Billie Holiday - Fine and Mellow
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Deadline: woensdag 14-sep 21:00 uur
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 4 - Ladder 1
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Buddy Holly - Peggy Sue
Elvis Presley - That's All Right
Elvis Presley - All Shook Up
Frankie Laine - Rawhide
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Deadline: dinsdag 13-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep D - Ronde 4 - Ladder 2
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Little Richard - Tutti-Frutti
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Eddie Cochran - Summertime Blues
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Billie Holiday - Fine and Mellow
Chuck Berry - Johnny B. Goode
Deadline: woensdag 14-sep 21:00 uur
0
geplaatst: 15 september 2016, 19:40 uur
http://i.imgur.com/1MM9Mou.jpg
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 1
Lotte Lenya - Alabama-Song
Artie Shaw - Star Dust
Erskine Hawkins with Avery Parrish - After Hours
Billie Holiday - Carelessly
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Carson Robison And His Pioneers - There's A Bridle Hangin' On The Wall
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Deadline: vrijdag 16-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 2
Juan D'Arienzo - La cumparsita
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Jelly Roll Morton - I Thought I Heard Buddy Bolden Say
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
The Boswell Sisters - Sophisticated Lady
Valaida Snow - My Heart Belongs To Daddy
The Revelers - When Yuba Plays the Rumba on the Tuba
Deadline: zaterdag 17-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 3
Ethel Waters - Miss Otis Regrets
Imperio Argentina - La falsa moneda
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Coleman Hawkins & his Orchestra - Body and Soul
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Billie Holiday - Strange Fruit
Deadline: zondag 18-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 4
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Paul Whiteman & His Orchestra ft. Jack Fulton - Body and Soul
Louis Davids - Naar de Bollen
Duke Ellington - Caravan
Tommy Dorsey and his Orchestra ft. Edythe Wright - Star Dust
Frances Langford - Boulevard of Broken Dreams
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Django Reinhardt - I'm Confessin' That I Love You
Deadline: maandag 19-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 5
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Henry Hall & His Orchestra - The Teddy Bear's Picnic
Jussi Björling - Ack Värmeland du sköna
Django Reinhardt & Stéphane Grappelli - Minor Swing
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
The Light Crust Doughboys - Pussy Pussy Pussy
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Solomon Linda - Mbube
Deadline: dinsdag 20-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 6
Leadbelly - Goodnight Irene
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Ella Fitzgerald - A-Tisket, A-Tasket
The Ramblers - Wie is Loesje
Ethel Waters - Suppertime
Milton Brown & His Musical Brownies - The Eyes Of Texas
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
The Boswell Sisters - Crazy People
Deadline: woensdag 21-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 7
Larry Clinton ft. Bea Wain - Heart and Soul
Bertolt Brecht - Das Lied von der Unzulänglichkeit menschlichen Strebens
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
The Carter Family - Worried Man Blues
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Carlos Gardel ft. Alfredo Le Pera - Por una cabeza
Frans van Schaik - De straatjongen van Rotterdam
Deadline: donderdag 22-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 8
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Django Reinhardt - Nuages
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Bob Wills & His Texas Playboys - New San Antonio Rose
Ethel Waters - Stormy Weather
Shelly Lee Alley - Women Women Women
Glenn Miller - In the Mood
Billie Holiday - Summertime
Deadline: vrijdag 23-sep 21:00 uur
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 1
Lotte Lenya - Alabama-Song
Artie Shaw - Star Dust
Erskine Hawkins with Avery Parrish - After Hours
Billie Holiday - Carelessly
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Carson Robison And His Pioneers - There's A Bridle Hangin' On The Wall
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Deadline: vrijdag 16-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 2
Juan D'Arienzo - La cumparsita
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Jelly Roll Morton - I Thought I Heard Buddy Bolden Say
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
The Boswell Sisters - Sophisticated Lady
Valaida Snow - My Heart Belongs To Daddy
The Revelers - When Yuba Plays the Rumba on the Tuba
Deadline: zaterdag 17-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 3
Ethel Waters - Miss Otis Regrets
Imperio Argentina - La falsa moneda
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Coleman Hawkins & his Orchestra - Body and Soul
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Billie Holiday - Strange Fruit
Deadline: zondag 18-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 4
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Paul Whiteman & His Orchestra ft. Jack Fulton - Body and Soul
Louis Davids - Naar de Bollen
Duke Ellington - Caravan
Tommy Dorsey and his Orchestra ft. Edythe Wright - Star Dust
Frances Langford - Boulevard of Broken Dreams
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Django Reinhardt - I'm Confessin' That I Love You
Deadline: maandag 19-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 5
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Henry Hall & His Orchestra - The Teddy Bear's Picnic
Jussi Björling - Ack Värmeland du sköna
Django Reinhardt & Stéphane Grappelli - Minor Swing
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
The Light Crust Doughboys - Pussy Pussy Pussy
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Solomon Linda - Mbube
Deadline: dinsdag 20-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 6
Leadbelly - Goodnight Irene
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Ella Fitzgerald - A-Tisket, A-Tasket
The Ramblers - Wie is Loesje
Ethel Waters - Suppertime
Milton Brown & His Musical Brownies - The Eyes Of Texas
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
The Boswell Sisters - Crazy People
Deadline: woensdag 21-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 7
Larry Clinton ft. Bea Wain - Heart and Soul
Bertolt Brecht - Das Lied von der Unzulänglichkeit menschlichen Strebens
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
The Carter Family - Worried Man Blues
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Carlos Gardel ft. Alfredo Le Pera - Por una cabeza
Frans van Schaik - De straatjongen van Rotterdam
Deadline: donderdag 22-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 2 - Ladder 8
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Django Reinhardt - Nuages
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Bob Wills & His Texas Playboys - New San Antonio Rose
Ethel Waters - Stormy Weather
Shelly Lee Alley - Women Women Women
Glenn Miller - In the Mood
Billie Holiday - Summertime
Deadline: vrijdag 23-sep 21:00 uur
0
geplaatst: 23 september 2016, 22:42 uur
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 1
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
The Revelers - When Yuba Plays the Rumba on the Tuba
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Deadline: zaterdag 24-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 2
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Solomon Linda - Mbube
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
Ella Fitzgerald - A-Tisket, A-Tasket
Billie Holiday - Summertime
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Deadline: zondag 25-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 3
Billie Holiday - Strange Fruit
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Leadbelly - Goodnight Irene
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
The Carter Family - Worried Man Blues
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Louis Davids - Naar de Bollen
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Deadline: maandag 26-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 4
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Lotte Lenya - Alabama-Song
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
Duke Ellington - Caravan
Ethel Waters - Stormy Weather
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Deadline: dinsdag 27-sep 21:00 uur
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 1
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
The Revelers - When Yuba Plays the Rumba on the Tuba
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Deadline: zaterdag 24-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 2
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Solomon Linda - Mbube
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
Ella Fitzgerald - A-Tisket, A-Tasket
Billie Holiday - Summertime
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Deadline: zondag 25-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 3
Billie Holiday - Strange Fruit
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Leadbelly - Goodnight Irene
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
The Carter Family - Worried Man Blues
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Louis Davids - Naar de Bollen
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Deadline: maandag 26-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 3 - Ladder 4
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Lotte Lenya - Alabama-Song
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
Duke Ellington - Caravan
Ethel Waters - Stormy Weather
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Deadline: dinsdag 27-sep 21:00 uur
0
geplaatst: 27 september 2016, 21:40 uur
Groepstoernooi Groep B - Ronde 4
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 4 - Ladder 1
The Carter Family - Worried Man Blues
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Billie Holiday - Strange Fruit
Solomon Linda - Mbube
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Deadline: woensdag 28-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 4 - Ladder 2
Billie Holiday - Summertime
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Leadbelly - Goodnight Irene
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Duke Ellington - Caravan
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Deadline: donderdag 29-sep 21:00 uur
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 4 - Ladder 1
The Carter Family - Worried Man Blues
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Billie Holiday - Strange Fruit
Solomon Linda - Mbube
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Deadline: woensdag 28-sep 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep B - Ronde 4 - Ladder 2
Billie Holiday - Summertime
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Leadbelly - Goodnight Irene
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Duke Ellington - Caravan
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Deadline: donderdag 29-sep 21:00 uur
0
geplaatst: 29 september 2016, 21:54 uur
http://i.imgur.com/nkvuLRR.jpg
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 1
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
Howlin' Wolf - The Red Rooster
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Roy Orbison - Oh Pretty Woman
The Beatles - I Saw Her Standing There
James Brown - Try Me
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zaterdag 1-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 2
Miles Davis - Concierto de Aranjuez (Adagio)
The Isley Brothers - Shout
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Charles Mingus - Devil Woman
Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues
The Zombies - She's Not There
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Miles Davis - So What
Deadline: zondag 2-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 3
The Who - My Generation
Ray Charles with The Raelettes - Hit the Road Jack
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Gloria Jones - Tainted Love
Peter en zijn Rockets - Kom van dat Dak af
Jacques Brel - Mijn vlakke land
John Coltrane - My Favorite Things
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Deadline: maandag 3-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 4
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction
Miles Davis - All Blues
Bob Dylan - Blowin' in the Wind
James Brown - I Feel Good (I Got You)
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Elvis Presley - (You're the) Devil in Disguise
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Deadline: dinsdag 4-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 5
The Crystals - Da Doo Ron Ron
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Stan Getz & Luiz Bonfa with Maria Toledo - Insensatez
Sam Cooke - Chain Gang
Bob Dylan - Don't Think Twice, It's All Right
Ben E. King - Stand by Me
Deadline: woensdag 5-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 6
Nina Simone - Wild Is The Wind
The Marcels - Blue Moon
Otis Redding - These Arms of Mine
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Dion - Runaround Sue
The Miracles - The Tracks of My Tears
Miles Davis - Flamenco Sketches
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Deadline: donderdag 6-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 7
Johnny Cash - Ring of Fire
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Nina Simone - Sinnerman
Del Shannon - Runaway
Otis Redding - That's How Strong My Love Is
Charles Mingus - Mode D - Trio and Group Dancers / Mode E - Single Solos and Group Dance / Mode F - Group and Solo Dance
Charles Mingus - Better Git It in Your Soul
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Deadline: vrijdag 7-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 8
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
The Animals - The House of the Rising Sun
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Otis Redding - Pain In My Heart
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - Corcovado
Dinah Washington - What a Difference a Day Makes
The Beatles - A Hard Day's Night
The Dave Brubeck Quartet - Take Five
Deadline: zaterdag 8-okt 21:00 uur
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 1
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
Howlin' Wolf - The Red Rooster
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Roy Orbison - Oh Pretty Woman
The Beatles - I Saw Her Standing There
James Brown - Try Me
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zaterdag 1-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 2
Miles Davis - Concierto de Aranjuez (Adagio)
The Isley Brothers - Shout
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Charles Mingus - Devil Woman
Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues
The Zombies - She's Not There
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Miles Davis - So What
Deadline: zondag 2-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 3
The Who - My Generation
Ray Charles with The Raelettes - Hit the Road Jack
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Gloria Jones - Tainted Love
Peter en zijn Rockets - Kom van dat Dak af
Jacques Brel - Mijn vlakke land
John Coltrane - My Favorite Things
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Deadline: maandag 3-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 4
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction
Miles Davis - All Blues
Bob Dylan - Blowin' in the Wind
James Brown - I Feel Good (I Got You)
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Elvis Presley - (You're the) Devil in Disguise
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Deadline: dinsdag 4-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 5
The Crystals - Da Doo Ron Ron
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
The Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Stan Getz & Luiz Bonfa with Maria Toledo - Insensatez
Sam Cooke - Chain Gang
Bob Dylan - Don't Think Twice, It's All Right
Ben E. King - Stand by Me
Deadline: woensdag 5-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 6
Nina Simone - Wild Is The Wind
The Marcels - Blue Moon
Otis Redding - These Arms of Mine
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Dion - Runaround Sue
The Miracles - The Tracks of My Tears
Miles Davis - Flamenco Sketches
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Deadline: donderdag 6-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 7
Johnny Cash - Ring of Fire
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Nina Simone - Sinnerman
Del Shannon - Runaway
Otis Redding - That's How Strong My Love Is
Charles Mingus - Mode D - Trio and Group Dancers / Mode E - Single Solos and Group Dance / Mode F - Group and Solo Dance
Charles Mingus - Better Git It in Your Soul
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Deadline: vrijdag 7-okt 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 2 - Ladder 8
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
The Animals - The House of the Rising Sun
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Otis Redding - Pain In My Heart
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - Corcovado
Dinah Washington - What a Difference a Day Makes
The Beatles - A Hard Day's Night
The Dave Brubeck Quartet - Take Five
Deadline: zaterdag 8-okt 21:00 uur
0
geplaatst: 4 oktober 2016, 22:00 uur
http://i.imgur.com/bN7d3Uv.jpg
Generale Voorronde
Aantal tracks start: 160
Aantal ladders: 20
Tracks 1 t/m 4: naar Generale Toernooi
Tracks 5 en 6: naar Play-offs 1
Tracks 7 en 8: uit
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 1
Linda Batista - Risque
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Jacques Brel - Ne me quitte pas
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Solomon Linda - Mbube
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Deadline: zondag 9-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 2
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Arthur "Big Boy" Crudup - That's All Right
Harry McClintock - Big Rock Candy Mountain
Duke Ellington - Take the "A" Train
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Deadline: maandag 10-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 3
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
John Lee Hooker ("Texas Slim") - I'm Gonna Kill That Woman
Miles Davis - All Blues
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Frankie Laine - Rawhide
John Coltrane - My Favorite Things
Tetos Dimitriades - Misirlou
Deadline: dinsdag 11-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 4
Louis Armstrong and Gordon Jenkins and his Orchestra - Blueberry Hill
Duke Ellington - Caravan
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
The Four Vagabonds - Rosie the Riveter
Helen Kane - I Wanna Be Loved By You
Sam Cooke - You Send Me
Deadline: woensdag 12-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 5
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Billie Holiday - Fine and Mellow
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Ethel Waters - Stormy Weather
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Fred Waring & The Pennsylvanians - Dem Dry Bones
Ethel Waters - Am I Blue?
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
Deadline: donderdag 13-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 6
Elvis Presley - All Shook Up
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Sister Rosetta Tharpe - Strange Things Happening Everyday
Isaura Garcia - Mensagem
The Isley Brothers - Shout
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Naftule Brandwein - Heiser bulgar
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Deadline: vrijdag 14-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 7
Ethel Waters - I’ve Found a New Baby
Tex Williams And His Western Caravan - Smoke, Smoke, Smoke (That Cigarette)
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Louis Davids - Naar de Bollen
Billie Holiday - God Bless the Child
Henry Mancini - Peter Gunn
Deadline: zaterdag 15-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 8
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
The Carter Family - Worried Man Blues
Machito and his Afro-Cubans - Cubop City
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Louis Jordan - Caldonia
Deadline: zondag 16-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 9
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
Miles Davis - So What
Frank Stamps Quartet - Give The World a Smile
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Leadbelly - The Midnight Special
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Deadline: maandag 17-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 10
Leadbelly - Goodnight Irene
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Hank Williams - I'm So Lonesome I Could Cry
The Andrews Sisters - Rum and Coca Cola
Elvis Presley - That's All Right
Ritchie Valens - La Bamba
Louis Davids - De Kleine Man
Deadline: dinsdag 18-okt 21:00 uur
Generale Voorronde
Aantal tracks start: 160
Aantal ladders: 20
Tracks 1 t/m 4: naar Generale Toernooi
Tracks 5 en 6: naar Play-offs 1
Tracks 7 en 8: uit
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 1
Linda Batista - Risque
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Jacques Brel - Ne me quitte pas
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Solomon Linda - Mbube
Mamie Smith & her Jazz Hounds - Crazy Blues
Deadline: zondag 9-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 2
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Arthur "Big Boy" Crudup - That's All Right
Harry McClintock - Big Rock Candy Mountain
Duke Ellington - Take the "A" Train
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Deadline: maandag 10-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 3
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
John Lee Hooker ("Texas Slim") - I'm Gonna Kill That Woman
Miles Davis - All Blues
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Frankie Laine - Rawhide
John Coltrane - My Favorite Things
Tetos Dimitriades - Misirlou
Deadline: dinsdag 11-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 4
Louis Armstrong and Gordon Jenkins and his Orchestra - Blueberry Hill
Duke Ellington - Caravan
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
The Four Vagabonds - Rosie the Riveter
Helen Kane - I Wanna Be Loved By You
Sam Cooke - You Send Me
Deadline: woensdag 12-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 5
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Billie Holiday - Fine and Mellow
Valaida Snow and her Orchestra - Caravan
Ethel Waters - Stormy Weather
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Fred Waring & The Pennsylvanians - Dem Dry Bones
Ethel Waters - Am I Blue?
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
Deadline: donderdag 13-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 6
Elvis Presley - All Shook Up
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Sister Rosetta Tharpe - Strange Things Happening Everyday
Isaura Garcia - Mensagem
The Isley Brothers - Shout
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Naftule Brandwein - Heiser bulgar
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Deadline: vrijdag 14-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 7
Ethel Waters - I’ve Found a New Baby
Tex Williams And His Western Caravan - Smoke, Smoke, Smoke (That Cigarette)
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Lonnie Johnson with Louis Armstrong - Mahogany Hall Stomp
Louis Davids - Naar de Bollen
Billie Holiday - God Bless the Child
Henry Mancini - Peter Gunn
Deadline: zaterdag 15-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 8
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
The Carter Family - Worried Man Blues
Machito and his Afro-Cubans - Cubop City
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Louis Jordan - Caldonia
Deadline: zondag 16-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 9
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Louisiana Rhythm Kings - That's a-Plenty
Miles Davis - So What
Frank Stamps Quartet - Give The World a Smile
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Leadbelly - The Midnight Special
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Deadline: maandag 17-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 10
Leadbelly - Goodnight Irene
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Hank Williams - I'm So Lonesome I Could Cry
The Andrews Sisters - Rum and Coca Cola
Elvis Presley - That's All Right
Ritchie Valens - La Bamba
Louis Davids - De Kleine Man
Deadline: dinsdag 18-okt 21:00 uur
0
geplaatst: 18 oktober 2016, 23:07 uur
Generale Voorronde - Ladder 11
Lotte Lenya - Alabama-Song
Burl Ives - Ghost Riders In the Sky
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Gene Austin - Bye Bye, Blackbird
Les Brown & His Orchestra ft. Doris Day - Sentimental Journey
Nina Simone - Wild Is The Wind
Deadline: woensdag 19-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 12
Ray Charles - I've Got a Woman
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Billie Holiday - Gloomy Sunday
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Deadline: donderdag 20-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 13
The Revelers - When Yuba Plays the Rumba on the Tuba
Little Richard - Tutti-Frutti
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
The Ink Spots & Ella Fitzgerald - Into Each Life Some Rain Must Fall
Otis Redding - Pain In My Heart
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Eddie Cochran - Summertime Blues
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Deadline: vrijdag 21-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 14
Ella Fitzgerald - Someone to Watch over Me
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
John Coltrane - Lush Life
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Lil Green - Why Don't You Do Right
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Deadline: zaterdag 22-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 15
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Buddy Holly - Rave On!
Johnny Cash - I Walk the Line
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
The Beatles - A Hard Day's Night
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream of Me
The Carter Family - Can the Circle Be Unbroken (By and By)
Deadline: zondag 23-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 16
The Golden Gate Quartet - Joshua Fit The Battle Of Jericho
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Professor Longhair and his New Orleans Boys - Mardi Gras in New Orleans
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Sam Cooke - Chain Gang
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Deadline: maandag 24-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 17
Billie Holiday - Lover Man (Oh, Where Can You Be?)
Hank Williams - Lovesick Blues
Ben E. King - Stand by Me
Nina Simone - Sinnerman
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Carolina Twins - I Sat Upon the River Bank
Ella Fitzgerald - A-Tisket, A-Tasket
Chet Baker - My Funny Valentine
Deadline: dinsdag 25-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 18
Sister Rosetta Tharpe - Didn't It Rain
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
John Coltrane - Blue Train
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Thelonious Monk - Round About Midnight
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
Billie Holiday - Summertime
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Deadline: woensdag 26-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 19
Del Shannon - Runaway
Sons Of The Pioneers - Cool Water
Muddy Waters - I Can't Be Satisfied
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Buddy Holly - Peggy Sue
The Carter Family - Wildwood Flower
The Miracles - The Tracks of My Tears
Deadline: donderdag 27-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 20
John Lee Hooker - Crawlin' King Snake
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Mistinguett - Qui
Deadline: vrijdag 28-okt 21:00 uur
Lotte Lenya - Alabama-Song
Burl Ives - Ghost Riders In the Sky
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Comedian Harmonists - Wie wär's mit Lissabon
Gene Austin - Bye Bye, Blackbird
Les Brown & His Orchestra ft. Doris Day - Sentimental Journey
Nina Simone - Wild Is The Wind
Deadline: woensdag 19-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 12
Ray Charles - I've Got a Woman
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
Bessie Smith - Nobody Knows You When You're Down and Out
Billie Holiday - Gloomy Sunday
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Django Reinhardt - Limehouse Blues
Deadline: donderdag 20-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 13
The Revelers - When Yuba Plays the Rumba on the Tuba
Little Richard - Tutti-Frutti
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
The Ink Spots & Ella Fitzgerald - Into Each Life Some Rain Must Fall
Otis Redding - Pain In My Heart
Comedian Harmonists - Mein lieber Schatz, bist du aus Spanien
Eddie Cochran - Summertime Blues
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Deadline: vrijdag 21-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 14
Ella Fitzgerald - Someone to Watch over Me
Benny Goodman - Sing, Sing, Sing (Parts 1 & 2)
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
John Coltrane - Lush Life
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Lil Green - Why Don't You Do Right
Ruth Etting - Love Me or Leave Me
Deadline: zaterdag 22-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 15
Django Reinhardt & Quintet of the Hot Club of France ft. Beryl Davis - Undecided
Buddy Holly - Rave On!
Johnny Cash - I Walk the Line
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
The Beatles - A Hard Day's Night
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream of Me
The Carter Family - Can the Circle Be Unbroken (By and By)
Deadline: zondag 23-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 16
The Golden Gate Quartet - Joshua Fit The Battle Of Jericho
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Professor Longhair and his New Orleans Boys - Mardi Gras in New Orleans
Henry Thomas - Bull-Doze Blues
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
Sam Cooke - Chain Gang
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Deadline: maandag 24-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 17
Billie Holiday - Lover Man (Oh, Where Can You Be?)
Hank Williams - Lovesick Blues
Ben E. King - Stand by Me
Nina Simone - Sinnerman
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Carolina Twins - I Sat Upon the River Bank
Ella Fitzgerald - A-Tisket, A-Tasket
Chet Baker - My Funny Valentine
Deadline: dinsdag 25-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 18
Sister Rosetta Tharpe - Didn't It Rain
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
John Coltrane - Blue Train
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Thelonious Monk - Round About Midnight
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
Billie Holiday - Summertime
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Deadline: woensdag 26-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 19
Del Shannon - Runaway
Sons Of The Pioneers - Cool Water
Muddy Waters - I Can't Be Satisfied
Jean-Louis Pisuisse - Het wijnglas
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Buddy Holly - Peggy Sue
The Carter Family - Wildwood Flower
The Miracles - The Tracks of My Tears
Deadline: donderdag 27-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Ladder 20
John Lee Hooker - Crawlin' King Snake
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Mistinguett - Qui
Deadline: vrijdag 28-okt 21:00 uur
0
geplaatst: 28 oktober 2016, 23:10 uur
Generale Voorronde - Play-offs 1
Aantal tracks op de wip: 40
Aantal ladders: 5
Tracks 1 en 2: naar Generale Toernooi
Tracks 3 en 4: naar Play-offs 2
Tracks 5 t/m 8: uit
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 1
The Carter Family - Wildwood Flower
Linda Batista - Risque
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream of Me
Sister Rosetta Tharpe - Didn't It Rain
Deadline: zaterdag 29-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 2
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Burl Ives - Ghost Riders In the Sky
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
The Four Vagabonds - Rosie the Riveter
Deadline: zondag 30-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 3
Louis Davids - Naar de Bollen
John Coltrane - My Favorite Things
Louis Davids - De Kleine Man
Lil Green - Why Don't You Do Right
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Leadbelly - The Midnight Special
Little Richard - Tutti-Frutti
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Deadline: maandag 31-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 4
Ben E. King - Stand by Me
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Thelonious Monk - 'Round Midnight
Isaura Garcia - Mensagem
Machito and his Afro-Cubans - Cubop City
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Ethel Waters - Am I Blue?
Les Brown & His Orchestra ft. Doris Day - Sentimental Journey
Deadline: dinsdag 1-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 5
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
John Lee Hooker - Crawlin' King Snake
Henry Mancini - Peter Gunn
Billie Holiday - Lover Man (Oh, Where Can You Be?)
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Professor Longhair and his New Orleans Boys - Mardi Gras in New Orleans
Duke Ellington - Take the "A" Train
Muddy Waters - I Can't Be Satisfied
Deadline: woensdag 2-nov 21:00 uur
Aantal tracks op de wip: 40
Aantal ladders: 5
Tracks 1 en 2: naar Generale Toernooi
Tracks 3 en 4: naar Play-offs 2
Tracks 5 t/m 8: uit
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 1
The Carter Family - Wildwood Flower
Linda Batista - Risque
Jimmie Rodgers - T For Texas (Blue Yodel #1)
Charles Hart - Are You Lonesome Tonight
New Orleans Wanderers - Perdido street blues
The Pine Ridge Boys - You Are My Sunshine
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream of Me
Sister Rosetta Tharpe - Didn't It Rain
Deadline: zaterdag 29-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 2
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Burl Ives - Ghost Riders In the Sky
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Bessie Smith - Gimme a Pigfoot
Blind Willie McTell - Statesboro Blues
The Four Vagabonds - Rosie the Riveter
Deadline: zondag 30-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 3
Louis Davids - Naar de Bollen
John Coltrane - My Favorite Things
Louis Davids - De Kleine Man
Lil Green - Why Don't You Do Right
Wilmoth Houdini - Black But Sweet
Leadbelly - The Midnight Special
Little Richard - Tutti-Frutti
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Deadline: maandag 31-okt 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 4
Ben E. King - Stand by Me
Joe Turner and Pete Johnson - Roll 'm Pete
Thelonious Monk - 'Round Midnight
Isaura Garcia - Mensagem
Machito and his Afro-Cubans - Cubop City
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Ethel Waters - Am I Blue?
Les Brown & His Orchestra ft. Doris Day - Sentimental Journey
Deadline: dinsdag 1-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Voorronde - Play-offs 1 - Ladder 5
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
John Lee Hooker - Crawlin' King Snake
Henry Mancini - Peter Gunn
Billie Holiday - Lover Man (Oh, Where Can You Be?)
Alfred G. Karnes - The Days of My Childhood Plays
Professor Longhair and his New Orleans Boys - Mardi Gras in New Orleans
Duke Ellington - Take the "A" Train
Muddy Waters - I Can't Be Satisfied
Deadline: woensdag 2-nov 21:00 uur
0
geplaatst: 2 november 2016, 22:39 uur
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 1
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Otis Redding - Pain In My Heart
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
The Isley Brothers - Shout
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Deadline: vrijdag 4-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 2
The Beatles - A Hard Day's Night
Nina Simone - Sinnerman
Sam Cooke - Chain Gang
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
The Miracles - The Tracks of My Tears
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zaterdag 5-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 3
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Del Shannon - Runaway
Ben E. King - Stand by Me
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
Nina Simone - Wild Is The Wind
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
Miles Davis - So What
John Coltrane - My Favorite Things
Deadline: zondag 6-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 4
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Miles Davis - All Blues
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Deadline: maandag 7-nov 21:00 uur
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 1
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Nina Simone - Black Is The Color Of My True Love's Hair
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Otis Redding - Pain In My Heart
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
The Isley Brothers - Shout
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Deadline: vrijdag 4-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 2
The Beatles - A Hard Day's Night
Nina Simone - Sinnerman
Sam Cooke - Chain Gang
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
The Miracles - The Tracks of My Tears
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zaterdag 5-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 3
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Del Shannon - Runaway
Ben E. King - Stand by Me
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
Nina Simone - Wild Is The Wind
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
Miles Davis - So What
John Coltrane - My Favorite Things
Deadline: zondag 6-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 3 - Ladder 4
The Dave Brubeck Quartet - Blue Rondo à la Turk
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Miles Davis - All Blues
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Deadline: maandag 7-nov 21:00 uur
0
geplaatst: 7 november 2016, 22:27 uur
Groepstoernooi Groep E - Ronde 4
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 4 - Ladder 1
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Del Shannon - Runaway
Miles Davis - All Blues
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
The Beatles - A Hard Day's Night
Miles Davis - So What
Deadline: dinsdag 8-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 4 - Ladder 2
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Sam Cooke - Chain Gang
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Ben E. King - Stand by Me
Nina Simone - Sinnerman
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Deadline: woensdag 9-nov 21:00 uur
Aantal tracks start: 16
Aantal ladders: 2
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Groep Top 120
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 4 - Ladder 1
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Del Shannon - Runaway
Miles Davis - All Blues
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
The Beatles - A Hard Day's Night
Miles Davis - So What
Deadline: dinsdag 8-nov 21:00 uur
--------------------------
Groepstoernooi Groep E - Ronde 4 - Ladder 2
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Sam Cooke - Chain Gang
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Ben E. King - Stand by Me
Nina Simone - Sinnerman
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Deadline: woensdag 9-nov 21:00 uur
0
geplaatst: 9 november 2016, 22:19 uur
http://i.imgur.com/bN7d3Uv.jpg
Generale Toernooi Ronde 1
Aantal tracks start: 96
Aantal tracks vrijgesteld: 32 (alle Rang 1 + Rang 2 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Generale Top 100
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 1
Hank Williams - I'm So Lonesome I Could Cry
The Miracles - The Tracks of My Tears
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Johnny Cash - I Walk the Line
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Little Richard - Tutti-Frutti
Elvis Presley - All Shook Up
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Deadline: vrijdag 11-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 2
John Coltrane - My Favorite Things
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream of Me
Billie Holiday - Lover Man (Oh, Where Can You Be?)
Tex Williams And His Western Caravan - Smoke, Smoke, Smoke (That Cigarette)
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Lotte Lenya - Alabama-Song
John Coltrane - Lush Life
Deadline: zaterdag 12-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 3
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Deadline: zondag 13-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 4
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Deadline: maandag 14-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 5
Chet Baker - My Funny Valentine
The Four Vagabonds - Rosie the Riveter
Duke Ellington - Take the "A" Train
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Ray Charles - I've Got a Woman
Frankie Laine - Rawhide
Fred Waring & The Pennsylvanians - Dem Dry Bones
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
Deadline: dinsdag 15-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 6
Sam Cooke - You Send Me
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Thelonious Monk - 'Round Midnight
Eddie Cochran - Summertime Blues
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Deadline: woensdag 16-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 7
The Andrews Sisters - Rum and Coca Cola
Buddy Holly - Rave On!
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Hank Williams - Lovesick Blues
The Carter Family - Wildwood Flower
Billie Holiday - God Bless the Child
The Ink Spots & Ella Fitzgerald - Into Each Life Some Rain Must Fall
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Deadline: donderdag 17-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 8
Ben E. King - Stand by Me
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Buddy Holly - Peggy Sue
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Deadline: vrijdag 18-nov 21:00 uur
Generale Toernooi Ronde 1
Aantal tracks start: 96
Aantal tracks vrijgesteld: 32 (alle Rang 1 + Rang 2 van Ronde 0 met hoogste ladderscore)
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Generale Top 100
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 1
Hank Williams - I'm So Lonesome I Could Cry
The Miracles - The Tracks of My Tears
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Johnny Cash - I Walk the Line
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Little Richard - Tutti-Frutti
Elvis Presley - All Shook Up
The Carter Family - Will You Miss Me When I'm Gone
Deadline: vrijdag 11-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 2
John Coltrane - My Favorite Things
Cab Calloway - Minnie the Moocher (The Ho De Ho Song)
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream of Me
Billie Holiday - Lover Man (Oh, Where Can You Be?)
Tex Williams And His Western Caravan - Smoke, Smoke, Smoke (That Cigarette)
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Lotte Lenya - Alabama-Song
John Coltrane - Lush Life
Deadline: zaterdag 12-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 3
Les Paul & Mary Ford - How High the Moon
Lotte Lenya - Die Moritat von Mackie Messer
Skip James - Hard Time Killin Floor Blues
Woody Guthrie - I Ain't Got No Home In This World Anymore
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Deadline: zondag 13-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 4
Blind Willie Johnson - John The Revelator
Robert Johnson - Hellhound On My Trail
Duke Ellington and His Cotton Club Orchestra - The Mooche
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Jack Hylton & His Orchestra ft. Jewel Faye - Midnight Blue
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Deadline: maandag 14-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 5
Chet Baker - My Funny Valentine
The Four Vagabonds - Rosie the Riveter
Duke Ellington - Take the "A" Train
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
Ray Charles - I've Got a Woman
Frankie Laine - Rawhide
Fred Waring & The Pennsylvanians - Dem Dry Bones
Mississippi John Hurt - Stack O' Lee Blues
Deadline: dinsdag 15-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 6
Sam Cooke - You Send Me
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
The Carter Family - Keep on the Sunny Side
Thelonious Monk - 'Round Midnight
Eddie Cochran - Summertime Blues
Roy Acuff - Wabash Cannon Ball
Comedian Harmonists - Veronika, der Lenz ist da
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Deadline: woensdag 16-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 7
The Andrews Sisters - Rum and Coca Cola
Buddy Holly - Rave On!
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Hank Williams - Lovesick Blues
The Carter Family - Wildwood Flower
Billie Holiday - God Bless the Child
The Ink Spots & Ella Fitzgerald - Into Each Life Some Rain Must Fall
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Deadline: donderdag 17-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 1 - Ladder 8
Ben E. King - Stand by Me
Blind Willie Johnson - Dark Was the Night - Cold Was the Ground
Buddy Holly - Peggy Sue
Duke Ellington - In a Sentimental Mood
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
Duke Ellington ft. Ivie Anderson - It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Cannonball Adderley - Autumn Leaves
Deadline: vrijdag 18-nov 21:00 uur
0
geplaatst: 18 november 2016, 23:31 uur
Generale Toernooi Ronde 2
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Generale Top 100
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 1
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Ben E. King - Stand by Me
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
Deadline: zaterdag 19-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 2
Buddy Holly - Rave On!
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Sam Cooke - Chain Gang
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
Buddy Holly - Peggy Sue
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Elvis Presley - All Shook Up
Deadline: zondag 20-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 3
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Del Shannon - Runaway
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Ella Fitzgerald - Someone to Watch over Me
Deadline: maandag 21-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 4
Fred Waring & The Pennsylvanians - Dem Dry Bones
The Beatles - A Hard Day's Night
Billie Holiday - God Bless the Child
Duke Ellington - Caravan
Little Richard - Tutti-Frutti
John Coltrane - My Favorite Things
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Deadline: dinsdag 22-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 5
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Lotte Lenya - Alabama-Song
Otis Redding - Pain In My Heart
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Elvis Presley - That's All Right
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Deadline: woensdag 23-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 6
Billie Holiday - Gloomy Sunday
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Elvis Presley - Don't Be Cruel
John Coltrane - Lush Life
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Deadline: donderdag 24-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 7
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
The Isley Brothers - Shout
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Miles Davis - So What
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Billie Holiday - Summertime
Johnny Cash - I Walk the Line
Thelonious Monk - 'Round Midnight
Deadline: vrijdag 25-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 8
Nina Simone - Wild Is The Wind
Miles Davis - All Blues
Ray Charles - I've Got a Woman
Chet Baker - My Funny Valentine
Billie Holiday - Fine and Mellow
Nina Simone - Sinnerman
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Eddie Cochran - Summertime Blues
Deadline: zaterdag 26-nov 21:00 uur
Aantal tracks start: 64
Aantal ladders: 8
Tracks 1 t/m 4: door
Tracks 5 t/m 8: placering in de Generale Top 100
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 1
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Chuck Berry - Roll Over Beethoven
Ben E. King - Stand by Me
Elvis Presley - (Marie's the Name) His Latest Flame
Deadline: zaterdag 19-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 2
Buddy Holly - Rave On!
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Sam Cooke - Chain Gang
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
Buddy Holly - Peggy Sue
Jacques Brel - Mijn vlakke land
Elvis Presley - All Shook Up
Deadline: zondag 20-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 3
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Del Shannon - Runaway
Ella Fitzgerald - Let´s Face the Music and Dance
Nina Simone - My Baby Just Cares for Me
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Sam Cooke - (What a) Wonderful World
Screaming Jay Hawkins - I Put a Spell on You
Ella Fitzgerald - Someone to Watch over Me
Deadline: maandag 21-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 4
Fred Waring & The Pennsylvanians - Dem Dry Bones
The Beatles - A Hard Day's Night
Billie Holiday - God Bless the Child
Duke Ellington - Caravan
Little Richard - Tutti-Frutti
John Coltrane - My Favorite Things
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
Deadline: dinsdag 22-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 5
Lotte Lenya - Seeräuber-Jenny
Lotte Lenya - Alabama-Song
Otis Redding - Pain In My Heart
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
Elvis Presley - That's All Right
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Johnny Cash and the Tennessee Two - Folsom Prison Blues
Deadline: woensdag 23-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 6
Billie Holiday - Gloomy Sunday
Paul Whiteman ft. George Gershwin - Rhapsody In Blue
Dionne Warwick - Anyone Who Had a Heart
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Elvis Presley - Don't Be Cruel
John Coltrane - Lush Life
Jan Johansson - Visa Från Utanmyra
Jackson C. Frank - Blues Run the Game
Deadline: donderdag 24-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 7
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
The Isley Brothers - Shout
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Miles Davis - So What
Serge Gainsbourg - Le poinçonneur des Lilas
Billie Holiday - Summertime
Johnny Cash - I Walk the Line
Thelonious Monk - 'Round Midnight
Deadline: vrijdag 25-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 2 - Ladder 8
Nina Simone - Wild Is The Wind
Miles Davis - All Blues
Ray Charles - I've Got a Woman
Chet Baker - My Funny Valentine
Billie Holiday - Fine and Mellow
Nina Simone - Sinnerman
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Eddie Cochran - Summertime Blues
Deadline: zaterdag 26-nov 21:00 uur
0
geplaatst: 26 november 2016, 22:17 uur
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: Generale Finale
Tracks 5 t/m 8: placering in de Generale Top 100
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 1
Miles Davis - So What
Buddy Holly - Rave On!
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Nina Simone - Sinnerman
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zondag 27-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 2
Billie Holiday - God Bless the Child
Del Shannon - Runaway
The Isley Brothers - Shout
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
John Coltrane - Lush Life
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Deadline: maandag 28-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 3
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Ray Charles - I've Got a Woman
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Deadline: dinsdag 29-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 4
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Miles Davis - All Blues
Elvis Presley - That's All Right
The Beatles - A Hard Day's Night
Billie Holiday - Gloomy Sunday
Ella Fitzgerald - Someone to Watch over Me
Deadline: woensdag 30-nov 21:00 uur
Aantal tracks start: 32
Aantal ladders: 4
Tracks 1 t/m 4: Generale Finale
Tracks 5 t/m 8: placering in de Generale Top 100
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 1
Miles Davis - So What
Buddy Holly - Rave On!
Françoise Hardy - Tous les garçons et les filles
Yusef Lateef - Love Theme From "Spartacus"
Bob Dylan - Ballad Of A Thin Man
Nina Simone - Sinnerman
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence
The Beatles - Norwegian Wood (This Bird Has Flown)
Deadline: zondag 27-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 2
Billie Holiday - God Bless the Child
Del Shannon - Runaway
The Isley Brothers - Shout
Art Blakey And The Jazz Messengers - Moanin'
Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
John Coltrane - Lush Life
Otis Redding - I've Been Loving You Too Long (To Stop Now)
The Mamas & The Papas - California Dreamin'
Deadline: maandag 28-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 3
Dizzy Gillespie & his Orchestra ft. Sarah Vaughan - Interlude (A Night in Tunisia)
Ray Charles - I've Got a Woman
Elvis Presley - Don't Be Cruel
Ella Fitzgerald - How Deep Is the Ocean?
Stan Getz & João Gilberto ft. Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema
The Shangri-Las - The Leader of the Pack
The Boswell Sisters - Shout, Sister, Shout
Bob Dylan - Like a Rolling Stone
Deadline: dinsdag 29-nov 21:00 uur
--------------------------
Generale Toernooi Ronde 3 - Ladder - Ladder 4
Jacques Brel - Ne me quitte pas
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Jerry Lee Lewis - Whole Lot of Shakin' Going On
Miles Davis - All Blues
Elvis Presley - That's All Right
The Beatles - A Hard Day's Night
Billie Holiday - Gloomy Sunday
Ella Fitzgerald - Someone to Watch over Me
Deadline: woensdag 30-nov 21:00 uur
* denotes required fields.