" Simple Minds eerste grote naam op Antwerpse Proms-affiche
De Schotse supergroep Simple Minds is de eerste topact die de organisatoren van The Night of the Proms in het Antwerpse sportpaleis voor 2008 aankondigen. De band zal haar klassiekers uit de jaren tachtig spelen, maar brengt ook minder bekende songs. Het is de derde keer dat de Simple Minds van voorman Jim Kerr naar de Antwerpse Proms afzakken.
In een publieksenquête haalde de groep de hoogste score bij de vraag naar de favoriete programmatie voor de editie van 2008. De organisatie boekte daarop de band.
Kerr en de zijnen zullen in het sportpaleis hun 30-jarig bestaan vieren. Ze aarzelden volgens de producers van de show geen seconde toen ze het voorstel kregen om opnieuw naar The Night of the Proms te komen.
Er werd ook een tweede naam aangekondigd. Het duo Igudesman en Joo zullen hun mix van comedy en klassieke muziek voorstellen aan het Vlaamse publiek. Zoals elk jaar zijn John Miles en zijn Electric Band, zangkoor Fine Fleur en het orkest Il Novecento onder leiding van dirigent Robert Groslot vanzelfsprekend present."
Bron: Gazet Van Antwerpen - 12.02.08