Deze vacature is misschien interessant voor jou??
--------------------------
b-wave music productions produceert muziek en sounddesign voor (inter)nationale radio en televisie, films, games, animaties en multimedia. Vooral de ontwikkelingen in de nieuwe media sector trekken onze aandacht. Wij maken producties voor onder andere Goedemorgen Nederland, De Lama’s, ING, NRC Next en Nijntje.
Wij zoeken een zelfstandige, gretige en flexibele sales & marketing starter die met volle ambitie wil werken voor bekende, minder bekende, grote, kleine en tevreden opdrachtgevers. Je hebt daarbij een professionele belangstelling voor muziek.
Jij gaat ons team van managers, producers en componisten versterken op het gebied van actieve verkoop, relatiebeheer, (nieuwe media) marketing en alles dat we verder leuk vinden. Bij het bedenken van concepten voor en met opdrachtgevers denk je mee en draag je bij aan de professionele uitwerking en presentatie. Door een goede coaching zien we je graag zo snel mogelijk al je ambities verwezenlijken.
Van jou verwachten we dat je in de laatste fase van je opleiding zit, of je wil als starter beginnen aan een baan. Je bent opgeleid in het sales / marketing vak en je voelt je thuis in onze markt. Als de woorden Mac, Logic, Flash, Filemaker en Web 2.0 ook nog iets bij je los maken, dan is dat helemaal mooi meegenomen.
Laat ons weten wie je bent en deel je gedachten met ons. Joep Grootings leest je mail of beantwoord je telefoontje. Wil je alvast een indruk krijgen van b-wave? Kijk dan op
http://www.b-wave.nl.