Hier kun je zien welke berichten davidov als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
In grote lijnen vind ik de soundtrack net als de film heel erg vervelend druk en warrig. Tevens vind ik net als de film dat hier en daar wel een toffe sfeer neer gezet is, en dat tevens bepaalde noten of verwijzingen naar Bond films zeer goed werken. Toch vind ik het jammer dat op indrukwekkende "actie" stukken er een duidelijke structuur lijkt te missen. Tevens mis ik toch echt een aantal nummers, ik had het geluid van de opera bijv tijdens de ontmoeting willen horen.
Als begeleiding voor de film lijkt de muziek me dan ook zeer geslaagd. Als men met de film de indruk wilde geven dat men niks kon opsteken of onthouden en voordat ze het wisten alweer buiten stonden dan is dat ook met deze cd gelukt. Het raast voorbij met veel, elektriche tinten soms lijkt het wel alsof ik stukjes "sneeuw" door mn speakers hoor....past perfect bij een schuddende camera met een warrig beeld nietwaar?
Helaas vond ik de luister ervaring dan ook net als de film, niet altijd prettig, warrig en het vreemdste is dat alleen het eerste nummer blijft hangen
Het idee en de opzet vind ik leuk, sommige elementen sterk geslaagd, maar alleen het eerste nummer is echt memorabel. Palio was wel ok en port d. p. wist kort me wakker te schudden en sloot mooi af. De rest...tja, als ik zeg dat dit het eerste album van Bond sinds Goldeneye is dat ik twijfel te halen, zegt dat dan wat?