MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Chris Rea - Dancing with Strangers (1987)

mijn stem
3,71 (96)
96 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Pop
Label: Magnet

  1. Joys of Christmas (5:15)
  2. I Can't Dance to That (4:20)
  3. Windy Town (4:26)
  4. Gonna Buy a Hat (4:25)
  5. Curse of the Traveller (6:26)
  6. Let's Dance (4:08)
  7. Que Sera (5:24)
  8. Josie's Tune (2:20)
  9. Loving You Again (5:40)
  10. That Girl of Mine (3:41)
  11. September Blue (3:09)
  12. Yes I Do * (3:12)
  13. Que Sera [Single Version, Re-recorded ’88] * (3:40)
  14. Se Sequi * (5:01)
  15. I’m Taking the Day Out * (3:24)
  16. I Can Hear Your Heartbeat [Extended Mix] * (5:48)
  17. Loving You Again [Live Version] * (5:24)
  18. Danielle’s Breakfast * (4:37)
  19. On the Beach [Summer ’88) (Single Version] * (3:46)
  20. Rudolphs Rotor Arm * (4:38)
  21. I Don’t Care Anymore * (2:12)
  22. Que Sera [Down Under Mix] * (4:47)
  23. Donahue’s Broken Wheel * (3:04)
  24. Let’s Dance [The Remix] * (7:07)
  25. Josephine (French Re-record) * (5:38)
  26. Footsteps in the Snow * (4:34)
  27. Driving Home for Christmas [Second Version] * (4:01)
toon 16 bonustracks
totale tijdsduur: 49:14 (2:00:07)
zoeken in:
avatar van Ronald5150
2,5
Chris Rea heeft zich de laatste jaren bekeerd tot de blues. Hierdoor ben ik een groot fan van hem geworden. Echter zijn oude werk kan me slechts sporadisch echt bekoren. Rea heeft zelf meerdere malen toegegeven dat hij is gezwicht voor de commerciele druk van de platenmaatschappijen om radiovriendelijke popliedjes af te leveren. Op "Dancing with Strangers" hoor ik dat terug. Slechts af en toe komt zijn prachtige slide gitaar maar echt tot zijn recht. Verder steunt Rea op zijn warme schuurpapieren stem, maar door de matige liedjes komt zelfs dat onvoldoende uit de verf. Wat mij betreft blijft Rea trouw aan de blues. De enige muziek die hij zelf ook echt wil spelen, dus hou je rug recht Chris!

avatar van Theoden King
4,5
Mijn favorieten zijn Joys of Christmas, Windy town en Curse of the traveller. Maar eigenlijk staat er geen slecht nummer op.

Nou vooruit, Danielle's breakfast voegt niet veel toe.

Topplaat.

avatar van Wandelaar
3,0
Onovertroffen: Windy Town, Curse of the Traveller en ook: Loving You Again (Motown-sound - jazeker!).
De instrumentale stukken Josie's Tune, Donahue’s Broken Wheel en Danielle’s Breakfast (op mijn CD nummer 13 en14) zijn eigenlijk onder de maat en lijken bij het verlaten van de studio nog even met de achtergebleven sessiemuzikanten ingespeeld. Het overige is aardig, ik denk vooral aan het klein maar fijne September Blue. Een album met een paar zwakkere plekken, dat desondanks nog regelmatig in de CD-lade geschoven wordt ter beluistering. Een handeling, jongelui, die we nog kennen uit een grijs verleden, toen we nog kleine plaatjes kochten voor veel te veel geld.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:20 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:20 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.