MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The 411 - Between the Sheets (2004)

mijn stem
3,50 (7)
7 stemmen

Verenigd Koninkrijk
R&B
Label: Sony

  1. On My Knees (3:38)

    met Ghostface Killah

  2. Teardrops (3:16)
  3. China Girl (3:27)
  4. Chance (3:13)
  5. My Friend (2:44)
  6. Between the Sheets (3:39)
  7. Dumb (2:47)
  8. Forever Begins (3:40)
  9. Jumpin' (3:37)
  10. What If It Was You? (3:34)
  11. I Don't Want to Talk About It (4:35)
  12. Can't Fight Love (3:18)
totale tijdsduur: 41:28
zoeken in:
avatar van Angelo
3,0
Het nummer ‘On my knees’ vond ik destijds echt geweldig en na al die tijd klinkt ‘ie nog steeds aardig. Het nummer (en de videoclip) deed me enigszins denken aan Moulin Rouge, ik weet niet waarom trouwens. Deze albumversie is wat uigebreider (wat betreft coupletten) dan de single versie, alleen Ghostface Killah’s aandeel irriteert me enorm, jammer want dat verpest het nummer wel een beetje!

Het tweede nummer ‘Teardrops’ is van hetzelfde kaliber maar net iets minder pakkend maar vooral het refrein klinkt erg fijn. ‘China girl’ heeft -haast vanzelfsprekend- een Aziatisch fleugje gekregen, dit vind ik nou echt een topnummer, heerlijke vibe, mooie tekst en een pakkende melodie zorgen ervoor dat dit nummer van begin tot eind klopt. Dat nummer doet me overigens heel erg aan een ander nummer denken, ik kan er alleen niet opkomen.

‘Chance’ is een pop/dancetrack, beetje standaard maar niet slecht. ‘My friend’ heeft natuurlijk een hele droevige en dramatische tekst maar het raakt mij totaal niet, wat mij betreft een van de mindere nummers van het album alhoewel de boodschap duidelijk overkomt. De titeltrack ‘Between the sheets’, vind ik ook niet veel soeps, soms zelfs wat slaapverwekkend. ‘Dumb’ was de tweede (en laatste?) single van het album, ook een erg fijn nummer en weer een van de betere nummers van het album met een aanstekend refrein, dumb diggi-diggi-di dumb di-dumb. 'Forever begins' is ook zeker een van de betere nummers van het album, voorzien van fijne beats.

'Jumpin' is zelfs ietswat dancehall en is een beetje een outsider op het album, maar mede gezien dit een erg luchtig en zomers vleugje heeft, behoort ook dit nummer tot een van de betere nummers van het album. 'What if it was you' vind ik weer middelmatig alhoewel het refrein niet eens zo slecht is. 'I don´t want to talk about it' vind ik ook niet veel bijzonders alhoewel het pianowerk in dit nummer natuurlijk erg mooi klinkt. Het laatste nummer 'Can't fight love' is de eerste echte ballad en is een beeetje zo zo. In mijn geval is dat ´zo zo´ dus positief, aangezien ik helemaal niet echt van dit soort ballads houd, bij dit nummer laten de meiden horen dat ze als harmonie echt waanzinnig goed klinken.

Op zich een leuk album met een leuke collectie liedjes. Nergens echt een wereldnummer te bekennen alhoewel sommige nummers zeker fijn in het gehoor liggen. Volgens mij is het bij dit debuutalbum gebleven en zijn ze na een jaartje of twee uit elkaar gegaan.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:29 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:29 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.