MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Hypocrisy - End of Disclosure (2013)

mijn stem
3,62 (13)
13 stemmen

Zweden
Metal
Label: Nuclear Blast

  1. End of Disclosure (4:46)
  2. Tales of Thy Spineless (4:36)
  3. The Eye (5:41)
  4. United We Fall (4:51)
  5. 44 Double Zero (4:28)
  6. Hell Is Where I Stay (4:34)
  7. Soldier of Fortune (4:52)
  8. When Death Calls (3:54)
  9. The Return (6:06)
  10. Living Dead * (3:51)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 43:48 (47:39)
zoeken in:
avatar van miob
4,0
De titeltrack net geluisterd. Wat een goed nummer met werkelijk prachtig mooie melodielijnen. Zeer pakkend.
leuke tekst die gaat o.a over illuminati

avatar van Edwynn
End Of Disclosure had als ondertitel Abduction part VIII moeten hebben. Want dat is gewoon wat het is. Alles is weliswaar weer top notch. Tägtren schudt weer een handvol alleraardigste riffs en epische melodielijnen uit de mouw, de productie is helemaal af. Ofshoon die digitale klanken niet helemaal mijn smaak zijn, maar soit.

Het probeem is alleen dat we het allemaal al zo vaak hebben gehoord. Het titelnummer heette vroeger Roswell 47 en Until We Fall is wat op Abduction Carved Up ofzo heette. Maar goed, dat was op The Final Chapter of op Virus ook allemaal al zo.

Tägten speelt net zo op safe als Nick en Simon dat doen op hun laatste borelingetje.End Of Disclosure is een crowdpleaser pur sang. Geen avontuur, geen lef maar gewoon oerzweedse degelijkheid.

Vier, vijf keer luisteren is meer dan genoeg wat mij betreft. Daarna knal ik Abduction of beter nog; The Fourth Dimension er nog maar eens in.

avatar van miob
4,0
Hypocrisy doen waar ze goed in zijn. Het is weer wat meer basic dan de 2 laatste albums.
Het lijkt inderdaad erg veel op abducted wat Edwynn vermeldde, maar toch zitten de nummer iets beter in elkaar.

Hypocrisy heeft al genoeg geexpirimenteerd met andere stijlen/klanken, dus vind ik het niet erg dat ze weer hun roots oppakken.

Prachtplaat

avatar van Edwynn
De roots liggen natuurlijk bij Penetralia en het fantastische Osculum Obscenum. Dat zou wat zijn als ze dat weer eens oppakten.
Maar goed, Hypocrisy doet wat van ze wordt verwacht. En dat doet ze goed. Ik vind het alleen wat aan de saaie kant.

Ik ben wel erg benieuwd welke albums ik kan pakken voor de experimenten. Daar ben ik wel benieuwd naar. Ik ken nog wel Arrival en Virus. Maar die vind ik eigenlijk net zo saai als End Of Disclosure.

avatar van miob
4,0
Edwynn schreef:
De roots liggen natuurlijk bij Penetralia en het fantastische Osculum Obscenum. Dat zou wat zijn als ze dat weer eens oppakten.
Maar goed, Hypocrisy doet wat van ze wordt verwacht. En dat doet ze goed. Ik vind het alleen wat aan de saaie kant.

Ik ben wel erg benieuwd welke albums ik kan pakken voor de experimenten. Daar ben ik wel benieuwd naar. Ik ken nog wel Arrival en Virus. Maar die vind ik eigenlijk net zo saai als End Of Disclosure.


Vind je het nummer "Tales of Thy Spineless " niet in de stijl van 'Osculum Obscenum' dan?

Dit album vind ik verre van saai. De nummers zijn goed inelkaar gesleuteld met zeer catchy riffs/refreinen.

Je kan het album catch 22 eens pakken. Dat wijkt het meest af van hun roots.
Er zijn wel 2 versies van. Luister eerst de oude eens.

Het album "Hypocrisy" is een aanrader.

avatar van gigage
Ik dacht dat de band al dood en verbrand was maar ze zijn weer volop op tour. Tagten is het produceren misschien wel beu? Of ekkes de deur uit. Heb ik ook wel eens last van. Tijd om weer eens terug te duiken in de Zweedse melodeath scène maar zijn ze inmiddels al niet voorbij gestreefd door de jongere generatie?

avatar van james_cameron
3,5
Het nogal matte en vlakke titelnummer opent het album matig, maar gelukkig gaat met het daarop volgende Tales Of Thy Spineless de beuk er ongenadig in. Deze heerlijk brute (wat een fijne grunt!) track is dan helaas wel direct het snelste en beste nummer van het album. De rest beweegt zich een beetje in midtempo en wil nergens echt spannend of opmerkelijk worden, met uitzondering van het prima afsluitende, zwaar slepende The Return. Bonustrack Living Dead mag er ook zijn, maar al met al is dit niet één van de betere albums van de zweedse band.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.