MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

N*E*R*D - Fly or Die (2004)

mijn stem
3,33 (313)
313 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop / Rock
Label: Star Trak

  1. Don't Worry About It (3:41)
  2. Fly Or Die (3:31)
  3. Jump (3:55)

    met Joel Madden en Benji Madden

  4. Backseat Love (2:48)
  5. She Wants to Move (3:33)
  6. Breakout (3:49)
  7. Wonderful Place (7:09)
  8. Drill Sergeant (6:54)
  9. Thrasher (2:52)
  10. Maybe (4:23)

    met Lenny Kravitz en ?uestlove

  11. The Way She Dances (4:05)
  12. Chariot of Fire (8:15)
  13. She Wants to Move [Mac & Toolz Remix] * (3:52)
  14. She Wants to Move [DFA Remix] * (7:41)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 54:55 (1:06:28)
zoeken in:
avatar
3,0
ben erg benieuwd...vond de eerst NERD niet zo heel erg cool, maar de nieuwe single is wel erg ok

avatar van BoordAppel
3,5
Waar heb je de tracklist vandaan Daan?

avatar van Daan
Dat weet ik niet precies meer. Doordat er zeer weinig informatie is over cd's die nog uit moeten komen zit ik maar constant te zoeken op google. Omdat ik op zoveel verschillende sites kom weet ik bijna niet meer waar ik die informatie nou precies vandaan heb gehaald.

avatar
ben ook heel erg benieuwd, ik vond de eerste cd juist heel erg vet, dus ik kijk zeker uit naar deze cd!

avatar
3,0
net geluisterd en is wel ok...vond de 1e juist niet zo heel byz. maar vind dit wel erg cool. geef hem nu eerst 3 * maar moet hem zeker nog een paar keer luisteren

avatar van BoordAppel
3,5
hans vd togt schreef:

net geluisterd en is wel ok...vond de 1e juist niet zo heel byz. maar vind dit wel erg cool. geef hem nu eerst 3 * maar moet hem zeker nog een paar keer luisteren

Dat riekt naar illegale praktijken . Geef eens wat meer info aub. Is het anders dan het eerste album?

avatar
3,0
vind deze groep wel aardig, maar omdat ik de 1e ook niet geweldig vond heb ik hem eerst maar ff gedwnd. Ja wat moet ik ervan zeggen, ben hem nu weer aan het luisteren en het is een vrolijk album, allemaal "happy / moody-songs" die je volgens mij naar een paar keer luisteren allemaal mee gaat zingen
Ik vind hem niet echt op de 1e lijken, die was wat heftiger. vind deze vrij moody met een paar "piekjes". Vind de de single She Wants To Move denk ik nu eerst het beste nummer van de cd...

avatar van BoordAppel
3,5
Ok, dank u. Nu ben ik een fan van de Neptunes en vond ik het eerste album helemaal geweldig, dus ik denk ik dit ook wel goed ga vinden. Toch waren de zwaarmoedige tracks op het eerste album heel erg de moeite waard. Alles meezingen doe ik met alles dus dat zal ik hier ook wel gaan doen. Ik ben trouwens ook bezig met illegale praktijken dus ik kan over een uur of 2 ook mijn mening geven. Had het album trouwens toch wel blind gekocht maar ik ben erg benieuwd.

avatar
3,0
coolness, ben benieuwd wat jij er van vind...

avatar van BoordAppel
3,5
Laat ik maar meteen met de deur in huis vallen: ik vind m tegenvallen. Het is echt totaal anders dan het eerste album en al helemaal anders dan het normale Neptunes werk. Dit gaat veel meer de pop kant op heb ik het idee. De nummers hebben niet echt meer een eigen identiteit.
Ook ben ik het met hans eens. Veel vrolijker dan de 1e en She Wants to Move vind ik tot nu toe nog het beste nummer. Ik vind het erg jammer dat er geen bangers meer op staan als Lapdance, Truth or Dare of Rockstar.
Ik zal nog niet stemmen want misschien is dit typisch zo'n album waarbij het kwartje pas na meerdere luisterbeurten valt. Wat erg goed zou kunnen aangezien het totaal anders was dan ik verwachtte.

[edit]Een 2e luisterbeurt stemt me al iets positiever[/edit]

avatar van BoordAppel
3,5
Ik ben een beetje van de schrik bekomen en eigenlijk is dit toch wel weer een erg fijn album. Ze gaan een totaal andere kant op want op dit album zijn zelfs invloeden van Queen en The Beatles te horen.

Ik ben benieuwd wat verschillende recensenten van dit album zullen vinden, na 1 luisterbeurt is er iig niet veel vast te stellen. Beste nummers wat mij betreft zijn Fly or Die, She Wants to Move, Breakout, Trasher en Chariot of Fire.

Dat dit album anders klinkt is denk ik te verklaren omdat ze het eerste album eerst elektronisch maakten en later inspeelden met echte instrumenten en hier waarschijnlijk samen met de band de studio in zijn gedoken. Mij bevalt de 1e manier iig beter, dan blijft de Neptunes sound tenminste bewaard.

Kortom een erg leuk album maar zo origineel, rauw en verrassend als In Search Of... is het niet.

avatar van Sammy
3,0
Geen enkel nummer haalt het niveau van de eerste cd, maar stiekem zijn het toch stuk voor stuk erg goeie nummers die ontzettend swingen. Qua zang hebben ze het op deze cd wel voor een deel anders gedaan: er zit met regelmaat een dubbele zanglijn in, en die zanglijn klinkt bijna elke keer ontzettend goed en melodieus. 4*

avatar
kekke zut noemen ze dit

avatar
4,0
Hmm het is erg anders dan de eerste CD. De hiphop is ver te zoeken en ik mis nummers als Bobby James, Provider en Stay Together. Het album is niet slecht, maar zeker wel een tegenvaller vergeleken met In Search Of. Het enige nummer wat ik echt goed vind is Trasher.

avatar van Kos
Kos
She Wants to Move is toch wel enigszins geniaal is mijn bescheiden mening.

avatar van Daan
Kos schreef:

She Wants to Move is toch wel enigszins geniaal is mijn bescheiden mening.
Ik weet het nog net zo niet, moet er erg aan wennen. Misschien moet ik het maar is vaker beluisteren..

avatar van BoordAppel
3,5
Kos schreef:

She Wants to Move is toch wel enigszins geniaal is mijn bescheiden mening.

Mijn bescheiden mening ook, Pharell komt bij mij zelfs weg met zinnen als her ass is a spaceship I want to ride. En dan in de video dat uitbeelden ook . Let er wel op dat She Wants to Move eigenlijk het enige nummer is dat nog raakvlakken heeft met het eerste album, de rest is toch vrij anders.

Het album groeit bij mij trouwens wel. Wonderful Place is nu een van mijn favoriete nummers en Maybe en The Way She Dance zitten in de lift. Misschien dat er toch nog ooit een 4,5 in zit.

avatar
4,5
Ik vind allebei de albums echt bruut!
Zow...

avatar
Dit album wil ik graag horen, de single She want to move is in iedergeval wel een tof nummer!

avatar van BoordAppel
3,5
Werk je even door het uitermate lame spelletje heen en je kan het hele album beluisteren! Klikkerdeklik!

avatar
Diesel
Don't Worry About It
Geen lekkere beat en de lyrics zijn de toppunt van domheid. *

Fly or Die
Bijzonder slecht. *

Jump
Kreeg er hoofdpijn van + matige lyrics. *

Hello? Hey mom, it's me mom
Can't tell you where I sleep mom
Cause that's where we be mom
Sometimes I steal and cheat mom
Yes, I get enough to eat mom
Mom, can you listen to me?


Backseat Love
Niet bijzondere beat en Pharrell werkt op m'n zenuwen met steeds dat 'hey, baby!..' geroep van hem. *

She Wants To Move
Eindelijk een nummer die me wel wat doet, deze swingt de pan uit. *** ½

Breakout
Niet onaardig. ** ½

Wonderful Place
Geweldig!!! duidelijk een space nummer, erg rustgevend en verveelt niet. ****

Drill Sergeant
Erg matig. * ½

Thrasher
Helemaal niet leuk. *

Maybe
Dit zijn ze. *** ½

The Way She Dances
Toffe beat, geile lyrics. ***

Chariot of Fire
Erg slecht. *

Gemiddeld:

**

avatar van BoordAppel
3,5
Geef het tijd Diesel. Trasher is een van de betere nummers op het album, klinkt lekker agressief en heeft een goede tekst. Ook Chariot of Fire is erg goed en werd bij mij iig beter naarmate ik het vaker luisterde.

[edit]Heb maar even Hip-Hop/Rock van het genre gemaakt.[/edit]

avatar
Bedankt voor de link boordappel! Had niet verwacht dat ik deze muziek leuk zou vinden, maar het viel erg mee. She wants to move vind ik het leukste nummer, vroeg laatst al een keer af van wie dat was

avatar van Sammy
3,0
Waarom is die playlist hier zo verdraaid vernaaid?

avatar
Diesel
Sammy schreef:

Waarom is die playlist hier zo verdraaid vernaaid?


Dat vraag ik me ook af.

avatar van Jordy
Bugje, mag even gecorrigeerd worden

avatar van FeZ
FeZ
Dat teken wat de leden van NERD de hele tijd met hun handen maken, is dat afkomstig uit Star Trek? Ik zag gister namelijk de aankondiging van Star Trek: The Wrath Of Khan, en daar maakte een van die ventjes ook dit gebaar maken. En tja, aangezien hun label ook Star Track heet, zie ik wel een overeenkomst

avatar van BoordAppel
3,5
Je beantwoordt je eigen vraag al . Het is de begroeting van de Vulcans.

avatar
4,0
Goed

avatar
3,5
het label heet trouwens STAR TRAK

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:21 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:21 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.