MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Papoose - The Nacirema Dream (2013)

mijn stem
2,73 (13)
13 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Fontana

  1. Intro (1:39)
  2. Motion Picture (3:49)
  3. Mother Ghetto (4:50)
  4. Aim Shoot (3:34)

    met Mobb Deep

  5. Cure [Skit] (3:06)
  6. Cure (5:37)

    met Erykah Badu

  7. Nacirema Dream (4:06)
  8. Pimpin' Won't Die (4:33)
  9. 6am (4:00)

    met Jim Jones en Jadakiss

  10. Law Library [Skit] (1:13)
  11. Law Library, Part 8 (2:46)
  12. What's My Name (3:04)

    met Remy Ma

  13. On Top of My Game (4:09)

    met Mavado

  14. Faith (2:32)
  15. Turn It Up (4:09)

    met DJ Premier

  16. Die Like a G (4:15)
  17. Get at Me (2:56)

    met Ron Browz

  18. Where I Come From (4:10)

    met Dada Stone, ODog, Manson, Kino en C-Brown

  19. R.I.P. (5:12)
  20. Alphabetical Slaughter, Part II / Z to A (6:14)
totale tijdsduur: 1:15:54
zoeken in:
avatar van Silky & Smooth
2,5
Het gevaar van een album langdurig uitstellen is dat het materiaal tussentijds gaat opstapelen. Dan is het uiteindelijk lastig om een tracklist samen te stellen. Papoose zou meer ballen hebben als hij gewoon met een album kwam van minder dan een uur. Dan had hij alle hooggespannen verwachtingen kunnen overtreffen.

De eerste 7 tracks zijn echt geweldig! Motion Picture en Mother Ghetto zijn tracks die ik van Papoose verwachtte; rauw en keihard! Cure (incl. de intro) is simpelweg een prachtig kippenvelmoment! Nummers als Pimpin' Won't Die en Faith zijn lekker, maar rustige tracks doen afbreuk aan Papoose stijl. Ik zou alleen Law Library er op hebben laten staan. Remy Ma, Mavado en Ron Browz vocale bijdrages zijn echt om te huilen. De track met Premier is weer sterk, net als Die Like A G.

Al laatst had ik gewoon het album laten afsluiten met R.I.P. Van sommige tracks moet je gewoon geen Part 2 maken, dat kan alleen maar minder worden. Alphabetical Slaugther was gewoon sterk en origineel, maar het tweede deel is een jammerlijke poging om haar voorganger te evenaren.

Al met al valt dit album mij reuze met en vooral het eerste deel is ijzersterk! Misschien worden de fillers na een tijdje ook wel leuker!

avatar van DarkoMarco
3,0
Na al die jaren was ik zó benieuw naar het album! En ja hij kwam toen eindelijk uit!
Oké na 2 luisterbeurten was ik toch teleurgesteld.
Niet omdat het allemaal zo slecht is, maar omdat het zoveel beter had moeten zijn na al die tijden.
Zelfs enkele mixtapes verkies ik boven het album.....

Ik bel blij dat het allemaal niet zo erg commercieel klinkt.
Papoose houd zijn stijl wat wel echt tof is!

- Mother Ghetto
- Aim Shoot
- Nacirema Dream
- What's My Name
- Top of My Game
- Turn it Up
- Die Like a G
- R.I.P.

Zijn de top nummers van het album!
Papoose vindt ik niet sterk op de 'emotionele' nummers, en wel sterk wanneer hij krachig/snel spit.

De nummers die hier boven staan zijn toch wel voor herhaling vatbaar

Ook andere nummers voor een enkele keer (behalve Alphabetical Slaughter 2)
Ik moet toegeven dat Top of My game toch wel netjes is, en niet zoals ik eerder matig noem een paar reacties hier boven.

3 sterren * voor het album is echt precies wat het verdient.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.