MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

blink-182 - Greatest Hits (2005)

mijn stem
3,67 (119)
119 stemmen

Verenigde Staten
Punk / Rock
Label: Geffen

  1. Carousel (3:12)
  2. M+M's (2:35)
  3. Dammit (2:46)
  4. Josie (3:06)
  5. What's My Age Again? (2:29)
  6. All the Small Things (2:55)
  7. Adam's Song (4:07)
  8. Man Overboard (2:47)
  9. The Rock Show (2:48)
  10. First Date (2:51)
  11. Stay Together for the Kids (3:52)
  12. Feeling This (2:54)
  13. I Miss You (3:48)
  14. Down (3:12)
  15. Always (4:18)
  16. Not Now (4:23)
  17. Another Girl Another Planet (2:40)
  18. Aliens Exist [Live in L.A.] * (3:16)
  19. I Won't Be Home for Christmas * (3:17)
  20. Go [BBC Radio 1 Session] * (1:51)
  21. Don't Tell Me It's Over * (2:33)
  22. I Miss You [Live in Minneapolis] * (3:58)
toon 5 bonustracks
totale tijdsduur: 54:43 (1:09:38)
zoeken in:
avatar
nicolas
ik probeer steeds another girl another planet te downloaden, maar kom steeds op een andere artiest terecht, of een onvolledige versie, of zo eentje van 26 minuten...

by the way, dit vind ik volledig overbodig. ik was fan van blink 182 tot vorig jaar ongeveer en hoewel ik hun muziek nog steeds apprecieer, is dit gewoon een manier om geld in het laadje te krijgen. bovendien staan de nummers ongeveer volgens datum van album (1-4, 5-7, 8-11, 12-15 en als fan kende ik "not now" al heel goed, één van hun beste nummers ooit gemaakt, denk ik). another girl another planet kende ik dus niet, maar ik zal me niet haasten om deze plaat te gaan kopen, vermits dit maar een nutteloze verzamelaar is voor mensen die geld willen verspillen aan hun collectie terwijl ze alle nummers reeds hebben.

avatar
nicolas
als ik de nummers apart bekijk, geef ik het album een 4* als verzamelaar een 3*, daarmee een gemiddelde: 3,5*

avatar van Eddie
Gewoon een goede verzamelaar met all grote hits voor de fan zijn de meetse verzamelaars over bodig, maar voor de liefhebber zoals ik is dit best welkom.

avatar
Bob Cremers
Een mooi album.

avatar
Bob Cremers
Deze album 5 sterren waard.

avatar
hoe kan je nouw 5 sterren geven voor een greatest hits album? onzin

avatar van Facedown
4,0
philippe schreef:
hoe kan je nouw 5 sterren geven voor een greatest hits album? onzin


Als hij dit een super album vindt, mag hij toch wel 5 sterren geven zeker??

avatar
ja ik vind het allemaal best maar je geeft hier een punt aan weetik hoeveel verschillende albums door elkaar. het is een verzameling hits, geen album
het is moelijk te omschrijven maar mijns insziens kun je geen 5 sterren geven aan een set liedjes die in verschillende periodes zijn gemaakt.

avatar van Facedown
4,0
I guess we're just 2 different persons

avatar
4,0
mooi album, best of

avatar
Bob Cremers
Niet zo zeuren of ik dit verzamel album een 5 geeft.

avatar van musicfriek
Bob Cremers schreef:
Niet zo zeuren of ik dit verzamel album een 5 geeft.


Goed zo Bob, laat ze maar kletsen!

avatar
Bob Cremers
Je bent niet serieus. die smile van je.

avatar van musicfriek
Zo beter Bob?

avatar
Bob Cremers
Ja hoor maar wat betekend die vorige smile eigenlijk ?

avatar van musicfriek
Dat was een smile met een knipoog.

avatar
Bob Cremers
oke.

avatar
4,0
Gewoon leuk, zo'n Best Of CD. Handig om de beste nummers van Blink nu op één CD te hebben, dik verdiende 4.0!

avatar
5,0
Ik ken 11 van de 17 nummers, de 6 onbekende vind ik wat minder dan diegene die ik ken, beetje logisch toch.
carousel heeft een lange maar zalige intro
de top:
rockshow
first date
damnit
all the small things

5sterren de max:D

avatar
nicolas
Alle singles m.a.w.? Jammer dat alle nummers ongeveer in release volgorde staan... Een beetje meer gemixt en 't wordt een perfecte verzamelaar.

avatar
Gewoon een leuk album voor diegene die geen cd's van ze heeft maar wel gewoon hun hits op plaat wil hebben
3.5*

avatar
4,0
heb altijd wel de echte hits gehoord, maar nooit echt CD gehad en nu is dit wel een geniale CD met alle hits *wel spijtig dat ze nu uit elkaar zijn *

avatar
5,0
dit is de beste cd aller tijden van de beste band ter wereld (spijtig dat ze uit elkaar zijn )maar het blijft een goede cd met als hoogtepunt all the small things,down,i misyou en man overboard ik geef dee cd een groote 5

avatar van Shinobi
4,5
Leuke verzamelaar om te hebben, ik zie nu dat de tracklist niet helemaal klopt, want ik er staat nog een bonus nummer op: Aliens Exist" (Live In L.A.).
Als je de Deluxe Edition hebt, is de DVD ook wel fijn.

Ik geef 'm 4, 5 sterren.

avatar
4,0
goede verzamelaar van een aardige band
All The Small Things, I Miss You, First Date, What's My Age Again?
er staan in ieder geval wel leuke nummers op
4*

avatar
nicolas
christophe schreef:
dit is de beste cd aller tijden van de beste band ter wereld (spijtig dat ze uit elkaar zijn )maar het blijft een goede cd met als hoogtepunt all the small things,down,i misyou en man overboard ik geef dee cd een groote 5


... Uiteraard ja, niet overdrijven met superlatieven hier. Het blijft Blink 182. Ik heb in mijn 13-16 jaar periode ook zitten opscheppen tegen iedereen met hoe goed Blink 182 wel niet is. Nu ja, 't was leuk toen, ik kan nog van hun muziek genieten en alles mee"zingen", maar ik heb de meerwaarde van muziek toch wel elders gevonden.

Bovendien is dit een simpele verzamelaar met al hun "greatest hits" chronologisch op een schijfje. Ik heb toch liever de platen apart: ze zijn allemaal anders. Van elk nummer kan je zo zeggen: dit past op deze plaat en alleen op deze.

avatar van royals
3,5
Zo die gasten konden wel een goed pakkend liedje schrijven. Ik heb mijn eigen verzamel cd gebrand dus deze hoef ik niet meer. Bij mij staat er ook werk van de eerste cd's op. Ik miss songs als I'm sorry, A new hope, Josie, Voyeur, Anthem Part Two, Violence etc. Maar ik hou erg van Adam's song, Stay together, Rock Show, Man overboard en Dammit. Met hun laatste album waren ze weer lekker bezig en origineler dan ooit. Van mij mogen ze weer bij elkaar komen.

avatar
Inderdaad, laatste album van hun bevatte een paar parels zoals All Of This met Robert Smith en I'm Lost Without You. Helaas zie ik ze niet meer bij elkaar komen, alhoewel je weet maar nooit.

avatar
4,0
Ik kan hier naar blijven luisteren!

avatar
Scheeld want een nieuwe cd komt er deze zomer aan

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:33 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:33 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.