MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

De Mosselman - Mosselmania (1997)

mijn stem
2,82 (11)
11 stemmen

Nederland
Dance
Label: XSV

  1. Opzij (4:12)
  2. Mossels [Live] (5:18)
  3. De Kruimeldief (1:26)
  4. Mosseleter (The One and Only) (4:45)
  5. Let's Make Some Fuckin' Noise (5:54)
  6. Newsflash (0:58)
  7. Mosselmania (3:51)
  8. Apesigaar (0:15)
  9. In Holland Staat een House (3:02)
  10. Een Zak Friet (0:08)
  11. De Zevensprong (3:06)
  12. Nietmachine (1:08)
  13. Opzij [Hardcore Versie] (4:23)
  14. Ngelemingelemangelemotje (0:09)
  15. Tietris (4:45)
  16. The Joker (5:31)
  17. Mossels [Hardcore Versie] (5:15)
  18. Red de Mossel!!!! (1:55)
totale tijdsduur: 56:01
zoeken in:
avatar van wouter8
Ja, maar dat is gewoon de muzieksmaak denk ik. Ik luister ook liever Slayer dan dit, is in principe hetzelfde toch? Want bij mij blijft het bij dit album gewoon bij geweldig dom en meer niet.

avatar van Onderhond
3,0
Uiteraard is dat de muzieksmaak. Zoals bij alles toch ?

avatar van horned_reaper
0,5
ik kan me echt in een heleboel dingen inleven, zelfs MOH kan ik nog geloven dat mensen dat echt tof vinden.... maar dit

als je dit mooier vind dan Pink Floyd etc...
dan is dat voor mij net zoiets als dat je het vet kut vind als je vriendin heel teder met je omgaat ofzow, dat je liever hebt dat ze je elke dag verrot scheld en slaat.

maja dat zal dan wel aan mij liggen

avatar van Paap_Floyd
2,0
Haha, wat een schitterend jeugdsentiment. Dit zit gewoon in mijn muzikale bagage, samen met "elitair" en "non-elitair" geneuzel. Ik kan hier nog goed om lachen en bovendien heb ík de single van "Mossels" nog liggen hier

avatar van Onderhond
3,0
@ horned_reaper: Yups. Verder is het gewoon erg grappig, daar ligt voor een groot stuk de sleutel tot een hoop onbegrip volgens mij.

avatar
1,5
@ horned_reaper: Wow. Mensen verschillen. Wat een relevatie.

avatar
Joy
muzieksmaak?

dit is geen muziek, dit is diaree na ene avondje lange muur

avatar
5,0
Joy schreef:
dit is geen muziek

wat is het dan ?

avatar
SinX
Moet je zijn zin eens aflezen, hij heeft het er direct achteraan getypt.


avatar
tuktak
best een origineel concept dit, vroeger veel lol om gehad ook.

avatar van PEN15
Hahaha ik lach me weer slap dat deze op musicmeter staat, dan zullen gabberpiet, gabberwijfie en dj madman er ook wel staan daar ga ik straks even naar zoeken. Mijn broertje en ik hadden deze cd vroeger origineel en we hebben ons helemaal slap gelachen om al die onzin die er op staat. Het is eigenlijk pure kunst hoe je een cd kunt vullen naast die twee ripoffs waarmee hij een hit had. We maakten tot oneindig lang die grappen over mossels.. mossjols..mozzsjollsjj...okee het was tot aan een zekere hoogte nog leuk ook..vooral met die clip, maar de rest is gewoon pure bagger. I was walking on the street.. ja parodie we weten het wel hoor, maar wat leuk he. En die apesigaar.. hij dacht zeker ik ben toch al kinderliedjes aan het verzieken, laat ik even doorgaan. He wat een troep er moet gezogen worden, zuigen kreng!! Ik herinner me die onzin nog tot op de dag van vandaag. Mijn broertje had die mosselman helemaal belachelijk gemaakt en ging hem tijdens een feesjtje mixen, we lagen zo in een deuk omdat je dit niet eens meer rotzooi kunt noemen, maar iets dat nog minder is dan rotzooi. Misschien 1,5 voor de kinderhumor 1 voor de muzikale prestaties.

avatar van Tekh
3,5
Jammer dat de Mosselman niet mee deed met de voorronde voor het songfestival,zijn versie van Shalali maakt absoluut meer kans om te winnen dan wat er nu die kant op gaat...

avatar
Adrirovers
hartstikke vet!

avatar van SoNick
Deze gast stond ineens op Paaspop verleden weekend. Heb me kapot gelachen om zijn rare capriolen. jammer dat hij niet was aangekondigd, dan zou de tent vol zijn, ongetwijfeld.

avatar van horned_reaper
0,5
hakkûh schreef:
(quote)

wat is het dan ?


Slecht Cabaret ?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:15 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:15 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.