MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tangarine - Move On (2014)

mijn stem
3,20 (30)
30 stemmen

Nederland
Folk
Label: Excelsior

  1. Eyes Keep Looking (2:44)
  2. Out of Your Life (2:52)
  3. Where Are They Now (3:30)
  4. First Flight (2:48)
  5. Life Falls Down (3:15)
  6. Some Things Never Change (2:37)
  7. It's Allright (2:53)
  8. Move on John (2:23)
  9. Never to Remain (4:28)
  10. No Recall (2:43)
  11. What I'm After (3:00)
totale tijdsduur: 33:13
zoeken in:
avatar van RoyDeSmet
2,0
Album is nu te beluisteren op De Luisterpaal (of is het NPO vpro 3voor12 De Luisterpaal tegenwoordig?).

Na de eerste vier nummers denk ik dat ik deze plaat lekker in de winkel laat liggen.
Ben een fan van de vorige twee CDs maar hier kan ik niets mee. Het tweede nummer doet me erg denken aan Paul McCartney in de jaren '90. Het vierde nummer wordt gekenmerkt door Paul Simon-esque Afrikaanse gitaarpartijen. Nu valt het me op dat dit album veel te vol geproduceerd is (volgens mij heb ik dat al een paar keer eerder gezegd bij Excelsior releases...) en dat de broers Brinks een veel te poppy, commercieel geluid hebben gekozen voor deze De Wereld Draait Door-Effect release.

In het begin van het vijfde nummer merk je dat ik gelijk heb. Tangarine moet je niet te groot maken. Twee gitaren en wat percussie is genoeg, eventueel een piano, maar meer heeft deze act niet nodig.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 06:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 06:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.