menu

Lunatic Soul - Walking on a Flashlight Beam (2014)

mijn stem
4,00 (101)
101 stemmen

Polen
Rock
Label: Kscope

  1. Shutting Out the Sun (8:40)
  2. Cold (6:58)
  3. Gutter (8:42)
  4. Stars Sellotaped (1:34)
  5. The Fear Within (7:10)
  6. Treehouse (5:31)
  7. Pygmalion’s Ladder (12:02)
  8. Sky Drawn in Crayon (4:58)
  9. Walking on a Flashlight Beam (8:11)
totale tijdsduur: 1:03:46
zoeken in:
avatar van Alicia
5,0
Meezingen gaat mij niet helemaal meer lukken... ?

Edit: In september verschijnt de volgende 'Lunatic Soul'. Fijn dat Mariusz mooie muziek blijft maken. Althans... daar ga ik van uit!

avatar van legian
4,5
Alicia schreef:
Edit: In september verschijnt de volgende 'Lunatic Soul'. Fijn dat Mariusz mooie muziek blijft maken. Althans... daar ga ik van uit!


Dat vierde album gaat Fractured heten. Eerste indruk (voor zover 54 seconden een indruk kunnen geven), lekker electronic en donker.

avatar van aerobag
3,5
Dit album is nadrukkelijk vergelijkbaar met de 2017 release Fractured, namelijk strak uitgewerkte composities met de nadruk op het creëeren van een artistieke sfeer waarbij in alles de prog achtergrond van Duda terughoort. Net als bij Fractured geldt voor mij: Soms een tikkeltje aan de veilige kant, maar zeer degelijke en meeslepende albums.

avatar van Leptop
4,0
Deze staat niet op Tidal en vandaag als cd, lekker ouderwets, in de bus gevallen. Gelijk met, ach laat ik mezelf eens verwennen, een bluray van Opeth (Garden of the Titans).
Waardering volgt nog.

avatar van Alicia
5,0
Staat gelukkig wel op Deezer HiFi, maar een CD is natuurlijk ook niet verkeerd.

avatar van Leptop
4,0
Gutter is inderdaad een fantastisch nummer, Lunatic Soul signature...

avatar van milesdavisjr
Duda is een bezige bij, niet alleen vormt hij de spil bij Riverside, met Lunatic Soul staat hij alleen aan het roer.
Niet alle platen van Lunatic Soul kunnen mij bekoren, Through Shaded Woods vormt in mijn ogen tot nu toe de beste schijf van Mariusz. Die plaat is gevarieerd en telt een aantal wonderschone songs.
Walking on a Flashlight Beam kan mij maar matig bekoren, echter voor 1 track maak ik een uitzondering; het bezwerende Gutter. Het pulserende ritme, de fijne transities, de hemelse zanglijnen van Duda en de spanning die de hele lengte gewaarborgd blijft; een van de sterkste tracks ooit door de beste man geschreven. De overige nummers op dit album zijn voor mij toch een pak minder.

Gast
geplaatst: vandaag om 23:47 uur

geplaatst: vandaag om 23:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.