MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Rope - Waters Rising (2015)

mijn stem
4,00 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Late Century

  1. Where the Bones Lie (3:57)
  2. Touch of Ghosts (4:30)
  3. Annie (3:41)
  4. Suffer (3:14)
  5. Clockwork (5:19)
  6. Before the Knife (4:06)
totale tijdsduur: 24:47
zoeken in:
avatar van Alicia
5,0
Alhoewel er aan de sound niet veel veranderd is, klinkt het geluid van The Rope op "Waters Rising" een stuk gladder dan op de selftitled. Dat lijkt een negatieve constatering, maar dat is het in dit geval dus niet. Het is alleen jammer dat als je dit overigens veel te korte album paart aan de EP op je mediaspeler, deze plaat vierkant uit je speaker knalt en de tracks van 2x The Rope er daarna wat fluisterend uitkomen.

Wat de composities betreft, zijn de liedjes op de EP veel meer van het type postpunk en toch vind ik de nummers op "Waters Rising" nog steeds erg lekker klinken. Het is het soort gothic/postpunk/wave waar ik àltijd naar kan luisteren: goede melodietjes, galmende gitaren, strakke drums plus een mooie donkere zangstem, die eens een keer niet uit een grafkelder lijkt te komen. Je hoeft er in elk geval niet in een droeftoeterstemming voor te zijn.

Als het zo door gaat en als we niet meer zo lang hoeven te wachten op een vervolg, dan komt het wel goed met The Rope.
The Rope lijkt mij trouwens ook een uitstekende live band!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:21 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:21 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.