wexxel99 schreef:
Tja Khonnor neem de users (fanboys..hahaha) dan maar niet serieus en baseer je absurd hoge beoordeling maar op de internationale journaille. De vocoder (en autotune) verkracht deze geforceerd hippe plaat tot op het bot. Gelijk langdurige users voor conservatievelingen uitmaken vind ik van een zeer laag iq betuigen.
Maar goed je gedraagt je als een fanboy die zich in zijn kuif gepikt voelt en dat kan ik dan met geen mogelijkheid serieus nemen.
Dat er bijna geen stemmen bij DM Stith staan (autotune/vocoder!!!!) vind ik op zijn liefst gezegd zeer merkwaardig
1. mijn score is gebaseerd op meerdere luisterbeurten, dus wie ben jij om te stellen dat deze score absurd is
2. sommige mensen storen zich blijkbaar niet aan het gebruik van vocoder op deze plaat. get over it, please.
3. zinssneden als "geforceerd hippe plaat" en "fanboy die zich in zijn kuif gepikt voelt"? seriously? en dan verwacht je dat ik jou bericht serieus neem?
4. die dm stith heb ik nog niet beluisterd maar staat op het lijstje
dit is een verdomd knappe plaat van een artiest die al bijna 30 jaar meegaat en zich niet in een hokje wenst te laten duwen. gedurende zijn carrière heeft hij al soul, country, lounge, chamber pop, new wave, etc... in zijn eigen geluid verweven, en nu acht hij de tijd rijp om die sound op te leuken met wat zachte electronica en al bij al beperkt gebruik van stemvervormers. dat jij dit af doet als "geforceerd hip" zijn, bewijst enkel dat je zelfs geen moeite wilt doen om je open te stellen voor iets wat niet in je verwachte sonische plaatje past.
en neen, ik kan users die zich op een dergelijke manier opstellen, die een artiest afvallen omdat hij eens iets anders probeert, echt niet serieus nemen. dat is exact het conservatisme waarvan ik bijvoorbeeld bij progrock stenen kloten van krijg. dan baseer ik me liever op de internationale journaille die wel ervaring heeft met het doorprikken van wijzigingen in de sound van een artiest, een plaat beoordeelt op basis van songs, muzikale kwaliteiten en intelligentie, en niet de bomen inkruipt als een artiest het aandurft om een paar stemvervormertjes te gebruiken.
by the way,
samslam, ik kan mij vergissen maar van jackson pollock zei men ook ooit dat zijn schilderijen leken alsof iemand lukraak wat stront (lees verf) op een doek had gepleurd. enkele jaren geleden werd één van zijn meesterwerken verkocht voor meer dan 200 miljoen dollar. om maar te zeggen dat de beoordeling kunst (en dus ook muziek) uiterst relatief is.