MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Wiegedood - De Doden Hebben het Goed II (2017)

mijn stem
3,78 (37)
37 stemmen

Belgiƫ
Metal
Label: Consouling

  1. Ontzieling (7:32)
  2. Cataract (11:10)
  3. De Doden Hebben het Goed II (8:29)
  4. Smeekbede (6:13)
totale tijdsduur: 33:24
zoeken in:
avatar van Johnny Marr
3,5
Lekker album weer, maar toch iets minder dan het verpletterende debuut. Die kwam echt hard aan, als een mokerslag in het gezicht. "De Doden Hebben Het Goed II" gaat verder waar het eerste deel eindigde, maar van vernieuwing is er niet echt sprake. Gelukkig kan ik de sound van Wiegedood enorm goed waarderen. Toch vind ik een gelijkaardige band als Oathbreaker nog wat dieper gaan.

Hoogtepunt is voor mij de opener Ontzieling, geweldig inventieve riff zit er in dat nummer. Uiteindelijk hebben ze er dus toch wat vernieuwing ingestoken, maar de drie andere nummers vind ik voorlopig nog wat gelijkaardig klinken. De schreeuw op het einde van Smeekbede is aardig maar had voor mij niet per sé gehoeven. Maar laat ik 'm eerst nog maar een paar keer draaien

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:01 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.