dynamo d schreef:
Beetje jammer dat er ook mensen zijn die vorige album Manon 0,5 punt geven en op dag van release aan Luek ook meteen 0,5 uitdelen (zou nog kunnen dat je de overige albums van DJVT wel goed vond en nu teleurgesteld maar dat blijkt ook niet aan de orde). Niet geluisterd naar dit album en misplaatst chagrijn, lijkt me dan.
Ach dat soort lui heb je er altijd tussen zitten. Lekker laten gaan, ik hecht bij dit soort "lang leven de lol" pret albums nooit zo veel waarde aan de gemiddelde score omdat er altijd mensen zijn die het veel te serieus nemen en het vergelijken met Bob Dylan ofzo.
Zag er ook iemand tussen staan die alleen op rock albums heeft gestemd. Ja wat moet je daar mee dan.
Denk je dat deze gasten niet met een big smile in de studio zitten te schaterlachen over wat ze allemaal in elkaar flansen. Moet wel eerlijk zeggen dat Bas Bron met zijn beats het niveau flink omhoog tilt want ik vind de teksten steeds minder worden.
Het blijft wel een verademing in vergelijking met Lil Kleine, Ronnie Flex, Boef en dat soort geneuzel.
En wat hoor ik in Saved By The Bell nou allemaal joh? "Aboutaleb ik betaal het. Aboutaleb op de bar, ik heb schijt".