MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Stone Temple Pilots - Stone Temple Pilots (2018)

mijn stem
3,14 (28)
28 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Warner Bros.

  1. Middle of Nowhere (3:41)
  2. Guilty (3:14)
  3. Meadow (3:28)
  4. Just a Little Lie (3:59)
  5. Six Eight (3:32)
  6. Thought She'd Be Mine (5:31)
  7. Roll Me Under (3:45)
  8. Never Enough (3:46)
  9. The Art of Letting Go (4:35)
  10. Finest Hour (4:10)
  11. Good Shoes (3:38)
  12. Reds & Blues (4:59)
totale tijdsduur: 48:18
zoeken in:
avatar van james_cameron
3,0
Derde zanger inmiddels voor Stone Temple Pilots, na de overleden Scott Weiland en Chester Bennington. Hopelijk vergaat het deze Jeff Gutt beter. Zijn stemgeluid past goed bij het songmateriaal, dat helaas ook nu weer aan de anonieme en inwisselbare kant is. Het lukt de band de laatste jaren maar niet om memorabele songs te pennen. Het klinkt allemaal best lekker en qua uitvoering valt er weinig op aan te merken, maar het gaat het ene oor in en het andere uit. Ik zet de eerste twee albums van de band maar weer eens op.

avatar van Luca Brasi
Ben aardig verrast door deze plaat. Jeff Gutt klinkt als Scott Weiland en lijkt op het podium er ook nog eens op. Maar het doet de band en dit album geen kwaad.
De harde nummers zijn zoals meestal degelijk en goed met als uitschieter Meadow en Middle of Nowhere. Thought she would be mine mag er ook wezen.

avatar van frolunda
3,0
Hmmm de Stone temple pilots hebben na een flink aantal jaren de draad ook weer opgepakt met een nieuwe zanger en een nieuwe plaat en het eindresultaat is helemaal niet onaardig.Het klinkt ook allemaal,mede doordat de stem van Jeff Gutt veel aan die van wijlen Scott Weiland doet denken erg vertrouwd en muzikaal gezien levert het ook nauwelijks verrassingen op.Dit album klinkt qua songs en productie dan ook voornamelijk erg degelijk met zowel naar boven als beneden vrijwel geen uitschieters.
De wat stevigere nummers als Meadow,Six eight of Roll me under kunnen me nog het meeste bekoren maar dat ik nu echt van mijn stoel opveer,dat ook weer niet,daarvoor missen de songs dat toch weer net dat beetje extras.
Het is gewoon plaat die net iets boven de middelmaat uitkomt maar of dat genoeg is om weer aansluiting te vinden bij de hedendaagse rock eredivisie,ik waag het te betwijfelen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:09 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:09 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.