menu

Lord of the Lost - Blood & Glitter (2022)

mijn stem
3,50 (2)
2 stemmen

Duitsland
Metal
Label: Napalm

  1. Blood & Glitter (2:59)
  2. Leave Your Hate in the Comments (4:24)
  3. Absolute Attitude (3:31)
  4. The Future of a Past Life (3:25)

    met Marcus Bischoff

  5. No Respect for Disrespect (4:02)
  6. Reset the Preset (3:41)

    met Andy Laplegua

  7. Destruction Manual (3:56)
  8. Dead End (3:55)
  9. Leaving the Planet Earth (4:47)
  10. Forever Lost (4:31)
  11. Save Our Souls (3:53)

    met Ally Storch

  12. One Last Song (4:08)
  13. The Look (4:11)

    met Blümchen

totale tijdsduur: 51:23
zoeken in:
avatar van Killeraapje
Ah mooi dat deze al is toegevoegd. Roxette Cover met Blümchen lijkt me erg grappig!
Na de concept albums Judas en Thornstar lijkt dit toch een stuk luchtiger werk!

avatar van gigage
Het bloed loopt uit de neus na teveel gesnuuf, moet daardoor zijn ogen openhouden met zijn vingers en aan het kostuum en make up te zien komtie net van een groepssessie met zijn GHB vrindjes. Een middelvinger naar iedereen die er iets van vindt.
Tja, sommige kiekjes kun je beter maar op je micro-sd kaart laten staan.

Voeg uw hoesomschrijving ook maar toe, ik ben benieuwd!

avatar van Killeraapje
De cover is een reactie op de vele veroordelingen die de band krijgt via Social Media. Vandaar ook het nummer Leave Your Hate in the Comments. Op hun eigen youtube channel reageren ze daar ook heel leuk op. Daarnaast is er veel sympathie voor vele subculturen.

Deze cover draagt dat vooral uit. Fuck you we trekken ons eigen plan en genieten van onze vrijheid!. Veroordeel ons maar!!. Eigenlijk heel punk.....

avatar van james_cameron
3,5
Lekker vlot en makkelijk te verhapstukken album, een hele verademing na de voorgaande twee nogal omvangrijke werkstukken. Vooral de eerste helft van de plaat is lekker uptempo en opgefokt, met een goede balans tussen kitscherige zanglijntjes en stevige metal. Een track als Reset The Preset, voorzien van geniale tempoversnellingen, is wat dat betreft erg geslaagd. Tegen het einde van het album is de rek er wel een beetje uit en valt de band terug op meer voorspelbare deuntjes, maar uiteindelijk overheerst een positief gevoel.

avatar van Killeraapje
Vandaag is bekend geworden dat Lord of The Lost met nummer Blood and Glitter de inzending is voor Duitsland voor het Eurovisie songfestival.

Dit verklaart gelijk ook de metamorphose op de hoes. Twee maanden terug zei ik nog grappend tegen mijn vrouw ze zullen toch niet mee gaan doen aan Eurovisie?

Het is ze in ieder geval van harte gegund en ik ben erg benieuwd hoe ze het gaan doen!

avatar van aERodynamIC
3,5
Killeraapje schreef:
Vandaag is bekend geworden dat Lord of The Lost met nummer Blood and Glitter de inzending is voor Duitsland voor het Eurovisie songfestival.

Niet echt mijn straatje, maar hierdoor wel naar het album gaan luisteren.

Als de zanger zijn normale zangstem gebruikt doet het me enorm denken aan Patrick Wolf.

avatar van Killeraapje
Lord of the Lost is een hele actieve band met veel gevoel voor humor en een toch wel uitgebreide catalogus. Twee jaar terug hebben ze een prachtige advent kalender op You Tube gezet waarbij ze elke dag een ander nummer uit de jaren 80 en 90 coverde. Erg leuk.

P.s.

Patrick Wolf ken ik niet. Ga ik eens luisteren.

avatar van Killeraapje
aERodynamIC schreef:
(quote)

Niet echt mijn straatje, maar hierdoor wel naar het album gaan luisteren.

Als de zanger zijn normale zangstem gebruikt doet het me enorm denken aan Patrick Wolf.


Mocht je wat duidelijker zijn cleane zang willen horen dan is dit Nick Cave achtige album zeker aan te bevelen. Alleen is het wel in Duits

Harms & Kapelle - Meilenstein (2014) - MusicMeter.nl

avatar van aERodynamIC
3,5
Killeraapje schreef:
Patrick Wolf ken ik niet. Ga ik eens luisteren.

Compleet andere muziek, maar heel soms herken ik dezelfde klankkleur of zo.

Lekker album dit. Het Songfestival is inmiddels voor mij meer dan jaarlijks plezier: ik ontdek er steeds meer artiesten die ik echt leuk vind. Wie had dat een aantal jaar geleden kunnen bedenken?!

En inderdaad: ze hebben al aardig wat wapenfeiten op naam staan.

avatar van Killeraapje
Naast The Look hebben ze overigens nog een leuke cover van Roxette.

https://www.youtube.com/watch?v=6vKH55QHBMo

avatar van Killeraapje
[/quote]
Lekker album dit. Het Songfestival is inmiddels voor mij meer dan jaarlijks plezier: ik ontdek er steeds meer artiesten die ik echt leuk vind. Wie had dat een aantal jaar geleden kunnen bedenken?!
. [/quote]

Zeer herkenbaar. De laatste paar jaren ga ik er echt voor zitten!

avatar van aERodynamIC
3,5
Killeraapje schreef:
Zeer herkenbaar. De laatste paar jaren ga ik er echt voor zitten!

Ik ga steeds vaker op zoek naar albums van artiesten die meedoen en ik heb er echt al aardig wat leuks aan overgehouden: Måneskin, The Roop, Daði Freyr en zo nog wel wat. Daar heb ik deze nu aan toegevoegd. Wat ik vooral lachen vind is dat heel Songfestivaltrutjesland in rep en roer is en dat wegzet als herrie en slechter dan slecht, poppenkast enzovoort. Die hebben dus geen idee dat dit gezelschap al veel langer actief is. Of dat de zanger hetero is en doorlopend geziek krijgt over gay zijn. Hoppa met die middelvinger die hier op de hoes ook zichtbaar is. Ik mag dat wel.

avatar van Killeraapje
Leuk weetje over deze zanger is dat hij ook veel geproduceerd heeft zoals de laatste platen van bekende Duitse namen zoals Joachim Witt en Nino de Angelo. Met een beetje fantasie zou je hem de Rick Rubin van Duitsland kunnen noemen.

Daarnaast is zijn werk met Lord of the Lost heel gevarieerd. Het album Judas is bijvoorbeeld een heus concept album dat ze hebben uitgebracht toen ze met Iron Maiden op tour gingen. Daarvoor hebben ze echter hun beste werk Thornstar nog uitgebracht. Dat is zware Industrial metal maar altijd met gevoel voor melodie.

Deze Blood & Glitter was dan weer vooral bedoeld als variatie op de zware kost.

Overigens hebben ze vorig jaar nog een heel aardig Unplugged concert online gezet om een stapel onbekende acts wat meer aandacht te geven en hun nummers te coveren.

Qua attitude is het inderdaad schijt aan alles. Veel passie voor muziek en onbegrensd je eigen ding doen. Een goede punk attitude!

Hier is het unplugged concert

https://www.youtube.com/watch?v=zAkxRMV8Q3A

Oh en vandaag is overigens bekend geworden dat ze op 1 november in de 013 in Tilburg komen.

Gast
geplaatst: vandaag om 00:45 uur

geplaatst: vandaag om 00:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.