Mijn Europese LP (en mijn Amerikaanse CD) heeft ook de tracklist die
Marco van Lochem aangeeft. Maar de nu aangehouden volgorde (dus ook nog eens met enkele andere nummers) is die van de Australische persing. En dat was wel degelijk de eerste uitgave, conform het uitgangspunt dat we hier op MusicMeter hanteren.
De internationale versie die wij allemaal bezitten, is eigenlijk een samenvoeging van de Australische uitgave met een aantal nummers van de oorspronkelijk alleen in hun vaderland uitgegeven voorganger After Hours uit 1976.
Dat maakt beoordelen en recenseren helaas wel wat verwarrend. De internationale versie, met duidelijk de beste nummers van die twee LP's, zou van mij vier sterren krijgen, maar de Australische versie blijft bij mij steken op 3,5.
Wil je beide oorspronkelijke albums achter elkaar horen, dan beveel ik je de CD-release van het Engelse Lemon-label aan, die een paar jaar geleden werd uitgebracht. Die heeft beide albums op 1 schijfje, in de oorspronkelijke trackvolgorde.