MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Hives - The Black and White Album (2007)

mijn stem
3,46 (136)
136 stemmen

Zweden
Punk
Label: Interscope

  1. Tick Tick Boom (3:26)
  2. Try It Again (3:30)
  3. You Got It All... Wrong (2:42)
  4. Well All Right! (3:29)
  5. Hey Little World (3:23)
  6. A Stroll Through Hive Manor Corridors (2:39)
  7. Won't Be Long (3:47)
  8. T.H.E.H.I.V.E.S. (3:39)
  9. Return the Favour (3:10)
  10. Giddy Up! (2:22)
  11. Square One Here I Come (3:11)
  12. You Dress Up for Armageddon (3:10)
  13. Puppet on a String (2:55)
  14. Bigger Hole to Fill (3:38)
  15. Fall Is Just Something Grown-Ups Invented * (2:33)
  16. Hell No * (2:22)
  17. I Can't Give It to You * (3:37)
toon 3 bonustracks
totale tijdsduur: 45:01 (53:33)
zoeken in:
avatar van Facedown
3,5
Tick Tick Boom klinkt al goed, en wat langer dan de nummers die we van hen gewoon zijn.
Alleen ben ik bang voor die Timbalandproducties en -invloeden, die heeft echt niets te zoeken bij The Hives...

avatar van mr-mucho
3,5
tick tick boom, zeker goed nummer, hopen dat de rest van de nummers over dezelfde kwaliteit beschikt. dan komt het zeker goed. nog even wachten..........

avatar van Dielie
de hoes is niet zo super als voorgaande platen, maar hopelijk is de muziek weer evengoed

avatar van bver
4,0
Op hun website kan je al stukjes (+/- 1.5min) van een paar nummers beluisteren.....
Om de zoveel dagen komt er een nummer bij...

avatar van Snowblood
op het verlanglijstje...

avatar van Paalhaas
Wat een gelikte, commerciële hoes zeg. Hopen dat de muziek het goedmaakt.

avatar van Ploppesteksel
3,5
Is hij in feite al wel beschikbaar ?

avatar van Facedown
3,5
Ploppesteksel schreef:
Is hij in feite al wel beschikbaar ?


In de winkels (in Belgie) nog niet, of bedoelde je die andere manier om aan cd's te geraken?

avatar van Tim-B
3,5
de uk releasedatum is verschoven van 9 oktober naar 15 oktober. Nog een paar dagen wachten dus.

avatar van Ploppesteksel
3,5
Facedown schreef:
(quote)


In de winkels (in Belgie) nog niet, of bedoelde je die andere manier om aan cd's te geraken?


Beiden

avatar van Facedown
3,5
Heb em toch al kunnen kopen nu, en jah, het klinkt gewoon als The Hives, gewoon wat gelikter...
De zanger is toch een stukje minder wild dan op de vorige albums.
We beginnen met een 3,5*

avatar van bver
4,0
Inderdaad, helemaal The Hives, maar gelikter. Ik doe er een halfje bij, maar als echte fan heb ik dat recht wel


4

avatar van Tim-B
3,5
ja weer een sterk album van The Hives, al moet ik wel een btje wennen aan de 'lange nummers'. Nummers van langer dan 3 minuten zijn nu meer regel dan uitzondering.

Nummers die er na de eerste luisterbeurt bovenuit stijgen zijn: 'Tick Tick Boom, Well Alright!, It Wont Be Long en Return The Favour'.

maar wat doet het nr 'A Stroll Through Hive Manor Corridors' op dit album. Heeft echt totaal geen toegvoegde waarde en klinkt niet als The Hives. Lijkt op een opvullertje......

Ik begin met 3.5*

avatar van Facedown
3,5
Idd opvullertje, sfeermakertje, maar geen meerwaarde.
Ik doe er een half puntje af, want het is gewoon te rustig en te geproduceerd voor The Hives.

avatar
3,5
rock zoals het zijn moet. 45 minuten knallen. niks meer, niks minder. 3,5.

avatar
Mojo Pin
Ik krijg bij The Hives altijd het gevoel dat het meer om de kleding dan om de muziek gaat. Ik vind ze altijd zo geforceerd 'hip' over komen. Best jammer, want ze hebben wel een aantal leuke nummers. Deze plaat heb ik overigens nog niet gehoord.

avatar
De vorige albums van de Hives trok ik erg goed en live is het altijd erg vermakelijk. Ik heb deze cd zelf ook nog niet gehoord, maar daar zal snel verandering in komen.
Wat ik wel een beetje jammer vind, is dat ze niet zelf de nummers schrijven. In ieder geval 2 nummers zijn geschreven door Pharrell Williams. Opzich tof omdat dit wel laat zien dat The Hives geen kleine band zijn, maar toch ook wel weer jammer als ik eerlijk bent.

avatar van bver
4,0
Until My End schreef:

Wat ik wel een beetje jammer vind, is dat ze niet zelf de nummers schrijven. In ieder geval 2 nummers zijn geschreven door Pharrell Williams. .


Ik denk dat je het onderscheid moet maken tussen schrijven en produceren. Pharrell Williams heeft inderdaad 2 nummers op dit album geproduceerd, maar de liedjes zijn wel degelijk door The HIves zelf geschreven hoor. Ik denk dat er een beetje verwarring is met al die popsterretjes van tegenwoordig. Hun songs zijn inderdaad volledig geschreven en geproduceerd door de Timbalands en de Williamsen van deze wereld....
Ik denk trouwens ook niet dat The Hives dat zouden kunnen betalen, want wat die gasten voor een liedje vragen.....

avatar van Koerok
3,5
Net geluisterd. Eerste indruk: niet best. Een 'Hate to say I told you so' staat er niet op. Ook het meest genoemde nummer 'Tick Tick Boom' vind ik niet echt goed.
Jammer, ik had me zeer verheugd op dit album...

avatar van FeZ
2,0
FeZ
Jammer, een paar albums geleden vond ik The Hives nog geweldig. Zulke energieke muziek en de gimmick van de stylish maatpakken met die bekende arrogantie van de zanger. Maar wat is dit een ongeïnspireerde rotzooi zeg. Totaal niet spannend en behoorlijk voorspelbaar. Het is gewoon saai om naar te luisteren.
2*

avatar van Ploppesteksel
3,5
Ik ben toch momenteel ook licht teleurgesteld . 3*

avatar van Koerok
3,5
It Won't Be Long vind ik op zich best een aardig nummer, maar de aankleding (violen, belletjes...) heeft niets mee met The Hives te maken.
Waarom toch?

avatar van bver
4,0
Ik heb de cd nu al een keer of 10 beluisterd en kan me niet vinden in de (overwegend) negatieve reacties. De recensie in OOR sluit meer aan bij wat ik over dit album vind. Het is een stap vooruit zonder de eigen identiteit te verliezen. De rammelende produktie was reeds op "Tyrannosaurus Hives" aan het verdwijnen, violen hoorde je ook al in "Diabolic Scheme" en de piano klonk in "Here we go again". De jongens hadden het trukje van de vorige albums makkelijk kunnen overdoen, maar doen dit niet. Toch hoor ik de "vintage" Hives sound op deze cd: stevige hooks, schreeuwrefreinen en stuiterende ritmes. Alleen....iets gladder geproduceerd.
Het enige minpunt op deze cd is voor mij "T.H.E.H.I.V.E.S.", want zelfs "A Stroll Through Hive Manor Corridors" vind ik best te pruimen (volgens mij ideaal bij een optreden, vlak voor het opkomen).
Conclusie: ik ben een tevreden man dankzij dit album (toch iemand ) en heb dus reden genoeg om ze te blijven volgen...te beginnen op 2 december in de AB in Brussel.

avatar van Koerok
3,5
Ik begin er nu toch meer in te zien. Nog steeds minder dan zijn voorganger (mijn favoriet), maar toch wel een paar goede nummers. Halfje erbij.

avatar van TropicalDanny
timbaland? pharell? op tour met maroon 5? wat gebeurt er met the hives?

you dress up for armageddon is wel heel fijn zo de eerste keer.

avatar van oruiz
4,0
album begint heerlijk met de eerste 5 nummers. samen met Return the Favour en Won't Be Long de goeie nummers op deze plaat. maar daarna zakt ie naar mijn mening toch erg in. vandaar een 3,5

avatar van divart
Hun muziek kan me niet echt bekoren, maar ik vind wel dat ze mooie hoezen hebben (is ook wel wat waard natuurlijk)

avatar van Koerok
3,5
oruiz schreef:
album begint heerlijk met de eerste 5 nummers. samen met Return the Favour en Won't Be Long de goeie nummers op deze plaat. maar daarna zakt ie naar mijn mening toch erg in. vandaar een 3,5
Tweede helft vind ik ook minder, maar luister wel even naar het laatste nummer, want dat is nu juist weer een van de betere.

avatar van Oldfart
3,5
Een aardige plaat, beetje wisselvallig.

avatar van Ploppesteksel
3,5
Na een tijdje groeit hij inderdaad wat, toch al naar 3,5.
Heb moeite om bij 'Tick Tick Boom' stil te zitten. Toch goeie plaat, al is het iets anders dan Tyrannosaurus Hives .

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.