MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

André Hazes - Kerstfeest voor Ons (1992)

mijn stem
2,79 (7)
7 stemmen

Nederland
Pop
Label: EMI

  1. Ik Steek voor Ons de Kaarsen Aan (3:55)
  2. Waarom (3:40)
  3. Voor Mij Geen Kerstdiner (3:24)
  4. Eenzame Kerst (3:01)
  5. Kerstfeest voor Ons (4:12)
  6. Slaap Zacht (3:55)
  7. Bel Me Nou (3:56)
  8. Dan Is 't Kerstfeest Zo Echt (3:13)
  9. Met Kerst Ben Ik Alleen (5:50)
  10. Dan Word Ik Klein (3:49)
  11. Wat Kan Ik Doen Om Dit Te Helen (3:41)
  12. M'n Oude Huis (3:40)
  13. Ik Zal Vanavond Niet Alleen Zijn (4:16)
  14. Nog Mooier Dan Voorheen (3:55)
totale tijdsduur: 54:27
zoeken in:
avatar
EVANSHEWSON
Kerst, je moet er natuurlijk van houden, maar als je wat kerstmuziek nodig hebt, is dit een goed voorbeeld van goede kerstmuziek, met die gewèldige stem van André en veel nummers vol weemoed, ach, het blijven prachtige levensliederen, toch ?

****

avatar van musicfriek
Dit meen je niet, Patje...

avatar
EVANSHEWSON
Toch wel, toch wel, ik hou van veel muziekjes, en wie doet mij dat na? (tekst uit Cha Cha Cha, Raymond vh Groenewoud).

Ik vind Hazes echt héél goed, en zijn kerstplaat is gewoon schitterend, en als er één artiest is die me redelijk erg kan ontroeren, dan is het toch wel André, tja...

avatar van Amicus
Voor Mij Geen Kerstdiner

Eenzame Kerst

Met Kerst Ben Ik Alleen

Dan Word Ik Klein

Wat Kan Ik Doen Om Dit Te Helen

In 1992 moest het zekers een knalfuif geweest zijn in huize Hazes.

avatar van Hans Brouwer
EVANSHEWSON schreef:
Kerst, je moet er natuurlijk van houden, maar als je wat kerstmuziek nodig hebt, is dit een goed voorbeeld van goede kerstmuziek.
Laat ik voorop stellen dat ik zeker niet anti André Hazes ben. Maar als ik goede kerstmuziek wil draaien, nou dan toch maar geen Hazes . Dan hoor ik toch liever meer religieus getinte, instrumentale, kerstmuziek . Of natuurlijk SLADE met: "Merry Xmas Everybody"!! .

avatar van friday the 13 th
1,5
Niet echt mijn favoriet, meer commentaar ga ik hier beslist niet op geven

avatar van Gerards Dream
Jammer dat we nog zo lang op de Kerst moeten wachten.

avatar van Lukas
Vind je? Het mag wel 'ns zomer worden.

avatar van B.Robertson
2,0
Een beetje Nederlandstalige artiest komt met een kerstalbum, zo nodig meerderen. Hazes' tweede kerstalbum doet onder voor zijn eerste. 'Kerstfeest voor Ons' kent een waardeloze heropname van 'Eenzame Kerst' en een slappe uitvoering van 'Met Kerst Ben Ik Alleen'. Voor de rest ook weinig bijzonder materiaal, nominatie voor zijn minste album... helaas.

avatar van B.Robertson
2,0
Zeker Hazes' minste album. Dit is echt door het songmateriaal heen worstelen waarbij alle kerstclichés uit de kast worden getrokken. De productie is klinisch, blikkerig en die drums klinken uit de computer gehaald; slechte zaak dat daarop bij een artiest van zijn status bezuinigd werd. Kan me niet heugen dat ik in de vijf tussenliggende jaren met het laatste bericht dit album gedraaid heb. Enige simpele rijmelarij valt me ook in André's nadeel op, iets in de geest van 'kerstdagen zijn de mooiste van het jaar, ja dat is waar.'

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.