Voor iedereen die nog twijfels heeft over de muzikale kwaliteiten van De Staat, check hun concert in de kleine zaal van Paradiso op Fabchannel. Enjoy..
Ok ! Dit is dus de band die iets van €260.000 subsidie per jaar krijgt om te kunnen bestaan. Tijd dus om eens naar te luisteren wat ze presteren in de studio's.
Bijzonder trouwens, ik dacht dat bands met optredens en studiowerk zichzelf konden bedruipen. Hebben die gasten geen goede inkomsten meer ?
Hoorde net op de radio, dat ze deze subsidie krijgen om liedjes te schrijven over de herinneringen van oudere mensen, om vervolgens op tournee te gaan langs bejaardentehuizen. Man man man
Volgens mij was deze geweldige video De Staat - Witch Doctor (official video) toch ook al met subsidie tot stand gekomen? Ik vind het op zich een goed plan om niet alleen koren, theaters en orkesten financieel te steunen.(zolang Kane maar niet opnieuw begint )