MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Overig / Algemeen / Just a joke

zoeken in:
avatar van kobe bryant fan
Arrie schreef:
Die grap is al zo oud als de weg naar Rome....

@Kobe Bryant fan: relatief onbekend inderdaad, maar het begint langzamerhand wat bekender te worden en wat meer terrein te winnen.


Had daar geen idee van heb je trouwens ook Linux?

avatar van Arrie
Nope, maar m'n vader is nogal een aanhanger van Linux. Heb het in het verleden wel gebruikt, maar nu gebruik ik alleen Windows XP en Mac OS X.

Maar dat is offtopic, laten we het bij grappen houden.

avatar van kobe bryant fan
Ze zijn misschien al gepost maarja...

(afbeelding)

en:

(afbeelding)


(afbeelding)

Vind ze nog wel geinig.


avatar
Yann Samsa
Om de volgende zal er wel niet veel gelachen worden, maar ik vond hem wel . Toen ik klaar was met een spelletje tetris zag ik deze ongelukkige en (misschien) onbewuste woordspeling:


Meer tetrisspellen

VRT / BLOKKEN
De Ben Crabbé versie van het beroemde spel met de blokjes.

VTM
Ook VTM heeft zijn eigen blokkenspel. Je moet wel steeds op niveau 1 beginnen.



Voor de mensen die hem niet snappen; laat ons zeggen dat het tabloïdiserend karakter van de commerciële zender VTM een rol speelt in deze grappige verspreking (cf. laatste zin).


avatar van Eveningguard
kobe bryant fan schreef:
Ze zijn misschien al gepost maarja...
(afbeelding)

en:
(afbeelding)

(afbeelding)

Vind ze nog wel geinig.


Die eerste is:


avatar van kobe bryant fan
Ik heb nog een paar leuke plaatjes gevonden:

(afbeelding)

en:


(afbeelding)

en de laatste:
http://www.fantas.nl/blog/comic_dirkjan.jpg

.

avatar van niels94
Die laatste is herkenbaar....


avatar van Rhythm & Poetry
Ik moest lachen en toen kreeg ik een bloedneus.

Edit. Laat maar, het was melk dat uit mijn neus kwam.

avatar van kobe bryant fan
niels94 schreef:
Die laatste is herkenbaar....



.

avatar van niels94
Rhythm & Poetry schreef:
Ik moest lachen en toen kreeg ik een bloedneus.

Edit. Laat maar, het was melk dat uit mijn neus kwam.

Strokkels... (wat dat ook moge zijn).

avatar van kobe bryant fan
Vier vrienden treffen elkaar na zo´n dertig jaar opnieuw tijdens een feestje. Nadat ze een aantal borrels hebben gedronken, gaat er één van hen naar het toilet. De drie die achterblijven beginnen te praten over hun kinderen. De eerste zegt:
"Mijn zoon is mijn allergrootste trots! Hij begon als hulpje binnen een bedrijf. Ging studeren en studeerde af als boekhouder. Promoveerde tot bedrijfsleider en is nu directeur van het bedrijf. Hij is zó rijk, zó rijk, dat ie z´n beste vriend voor z´n verjaardag de allernieuwste Mercedes compressor cadeau heeft gedaan."

Zegt de tweede:
"Oh man, da´s niet misselijk! Maar ja, mijn zoon is óók mijn allergrootste trots! Hij begon als verkoper op een reisbureau. Studeerde daarna voor piloot en begon te werken voor een grote luchtvaartmaatschappij. Kocht zich in als compagnon en is inmiddels eigenaar van het grootste deel van het bedrijf.En hij is zó rijk, zó rijk, dat hij z´n beste vriend een Boeing 737-700 cadeau heeft gedaan voor z´n verjaardag!"

"Zo", zegt de derde, "da´s óók niet mis! Mijn zoon is óók schathemeltje rijk. Hij studeerde voor ingenieur en begon zijn eigen architectenbureau. Dat liep zó grandioos goed dat hij inmiddels miljonair is!! Hij heeft z´n beste vriend dan óók iets héél bijzonders gegeven. Speciaal voor z´n verjaardag, heeft hij een villa voor hem ontworpen van zo´n 1000mtr2!"

Terwijl de drie mannen elkaar feliciteren met de geweldige zonen die ze wel niet hebben, komt nummer vier ook weer terug van het toilet. Hij vraagt aan de mannen waarom ze toch zo ontzettend blij zijn?
"Nou, we hebben het net over onze zonen en over hoe trots we wel niet op ze zijn! En jouw zoon? Wat doet ie?"
"Mijn zoon?" zegt de vierde, "mijn zoon is homo en hij verdient de kost als danser in een gay-bar."
"Oooo....wat erg voor je! Je zult wel heel erg teleurgesteld in hem zijn."
"Oh nee hoor, helemaal niet! Hij is mijn zoon en ik hou verschrikkelijk veel van hem zoals hij is! Hij is mijn trots en hij heeft altijd zoveel geluk! Weet je, hij heeft pas z´n verjaardag gevierd, en toen kreeg hij een villa van 1000 mtr2, een Boeing 737-700 en een Mercedes compressor cadeau van z´n drie lovers!"


avatar van jasper1991
Ik vind hem niet zo heel leuk, sorry

avatar van Ataloona
Het eind had beter gekunt als "zijn lovers", "zijn potige vriendjes" was geweest..

avatar van kobe bryant fan
Ataloona schreef:
Het eind had beter gekunt als "zijn lovers", "zijn potige vriendjes" was geweest..

maarja het is nu zo .


avatar van Rhythm & Poetry
Proest. Droge humor.



avatar van Robbie Keane
Die laatste is wel oké.

avatar van Eveningguard
Dirk Jan!


avatar van stoepkrijt
Haha, flauwer dan dit kan bijna niet, maar ik vind hem tof

avatar van GarnalenPeller

(afbeelding)

En ik vond deze in me afbeeldingen map, moest toch weer lachen.

(afbeelding)

avatar van Eveningguard
Komt een man bij de dokter, zegt die dokter had je dat niet thuis op de wc kunnen doen.

avatar van NewYorkCityLight
Die met die honing en dat hert


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:14 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:14 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.