MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Overig / Algemeen / Just a joke

zoeken in:


avatar van niels94
Een aantal erg sterke

avatar
Stijn_Slayer


Ik dacht elke keer als ik een foto zag al dat hij op iemand leek. Santana had ik achteraf onbewust al in gedachten, haha.


avatar van Slowgaze
Die met Xzibit en die laatste!

avatar van chevy93
rock-rick schreef:
(quote)

(afbeelding)
. You stole my thoughts.

Al die plaatjes (Pokémon, memes en die met die pinguïn en bijna alles eigenlijk) op de afgelopen pagina's: en

avatar van Arrie
Die falcon punch!

avatar van chevy93

(afbeelding)

Iedere penbijter herkent dit.


avatar van Arno
Jep, ik heb zo al menig afgesabbelde pen teruggekregen.

avatar van Arrie
Ik ben een penbijter, en heb dat ook weleens gehad (het gaat namelijk onbewust), maar ik heb vaker dat anderen een pen willen lenen, en dan toch maar afhaken.

avatar van Paap_Floyd
GrafGantz schreef:
In het stamcafé klaagt een Belg tegen zijn vrienden dat hij alles al heeft geprobeerd maar dat hij het niet voor elkaar krijgt om zijn vrouw nog een orgasme te bezorgen.

Ze ligt daar maar wat te zuchten en te steunen maar verder gebeurt er niks.
Daar weet ik wel wat op, zegt een van zijn vrienden.
Je huurt een neger in en zet die aan het voeteneind met een palmblad en terwijl jij met je vrouw bezig bent, moet hij gaan waaieren met dat blad.... zal jij eens zien wat er gebeurt!

Dus de man huurt een grote neger in, voorziet hem van een enorm palmblad, zet hem aan het voeteneind van het bed en kruipt op zijn vrouw terwijl die neger waaiert....maar tot zijn grote frustratie komt zijn vrouw net als anders niet verder dan een beetje gepiep en gezucht... het fel begeerde orgasme blijft uit.

Uiteindelijk springt de Belg uit bed, pakt dat palmblad van de neger af en zegt: Laat mij nou eens even wapperen met dat blad en probeer jij het eens met mijn vrouw.
De neger kruipt bij zijn vrouw in bed terwijl de Belg met het palmblad waaiert en verdomd ... zijn vrouw krijgt het ene gillende orgasme na het andere.

Zegt die Belg tegen die neger: Zie je nou, SUKKEL! Zo moet je dus waaieren!!


avatar
Improvision


avatar van AOVV
Arno schreef:
Jep, ik heb zo al menig afgesabbelde pen teruggekregen.


In een aflevering van 'Curb Your Enthousiasm' zit zo ook een hilarische scène over een afgesabbelde pen.

avatar van Stapler


Die man heeft te veel DuvelDuvel geluisterd .

avatar van kobe bryant fan
De laatste 2 pagina's hier.

avatar van muziek-fan
kobe bryant fan schreef:
De laatste 2 pagina's hier.


Ja ik vind de laatste 2 ook geweldig.


avatar van Rudi S
Mjuman schreef:
(quote)


Voor de jongere users met hiaten in hun algemene ontwikkeling - work on it boyz - enige vragen ter toelichting:

* wat draagt de heer op de brancard? - een puntvormig hoofddeksel
* waarvan is dat het kenmerk? Juist: het begint met een K en eindigt met Klan
* wat is het kenmerk van de Klan (denk extreem blank)
* wat voor mensen staan er om hem heen?

Oh ironie - veel lezen jonges en niet alleen op MuMe


Een mop uitleggen is nooit leuk, maar deze

avatar van Slowgaze
Linius schreef:
(afbeelding)

Briljant.


avatar
Misterfool




avatar
Stijn_Slayer
Eigenlijk is dat juist niet om te lachen.

avatar van Ataloona
Beste wel psycho inderdaad, maar toch wel een grappig figuur

avatar van Quadraphonic
Vooral dat 6e plaatje is geniaal!

avatar van hoi123
Deze man heeft geld te veel.

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.