Muziek / MusicMeter Live! / Wat heb je dit jaar (2014) live gezien?
zoeken in:
0
buizen
geplaatst: 12 augustus 2014, 19:54 uur
Edgar18 schreef:
21-01 Thomas Azier, Bitterzoet, Amsterdam (4.5*)
...............
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
21-01 Thomas Azier, Bitterzoet, Amsterdam (4.5*)
...............
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
Gave lijst zeg. En dan die waarderingscijfers er nog eens bij, een mooi concertjaar.
0
geplaatst: 26 augustus 2014, 10:34 uur
30-01: Quiet is the new loud!: On Eva + Choirboy Invisible, bblthk/Wageningen
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
0
geplaatst: 26 augustus 2014, 13:11 uur
28-01: Ibrahim Maalouf, North Sea Jazz Club, Amsterdam 4,75*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
17-02: Mintzkov, Paradiso (kleine zaal), Amsterdam 4*
04-03: Tinariwen, Paradiso, Amsterdam 4*
12-03: The Jezabels, Bitterzoet, Amsterdam 3,25*
19-03: Joan As Police Woman, Melkweg, Amsterdam 3*
10-04: Anne Clark, Melkweg, Amsterdam 3,75*
15-05: dEUS, Tivoli Oude Gracht, Utrecht 5*
04-06: Sivert Høyem, Melkweg, Amsterdam 4,25*
07-06: Reptile Youth, Vestrock, Hulst 3,75*
07-06: Intergallactic Lovers, Vestrock, Hulst 4*
07-06: De Staat, Vestrock, Hulst 4*
07-06: Di-Rect, Vestrock, Hulst 2,5*
07-06: The Opposites, Vestrock, Hulst 4*
07-06: Limp Bizkit, Vestrock, Hulst 3,75*
08-06: Mintzkov, Vestrock, Hulst 4,25*
08-06: Thomas Azier, Vestrock, Hulst 3,5*
08-06: Blaudzun, Vestrock, Hulst 4,25*
08-06: DAAN, Vestrock, Hulst 3,5*
08-06: White Lies, Vestrock, Hulst 4*
10-06: Arcade Fire, Sportpaleis, Antwerpen 5*
17-06: Pearl Jam, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
25-06: Eels, Concertgebouw, Amsterdam 4*
03-07: Jack White, HMH, Amsterdam 4,25*
25-08: Traumahelicopter, Melkweg, Amsterdam 3,75*
25-08: Thee Oh Sees, Melkweg, Amsterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
17-02: Mintzkov, Paradiso (kleine zaal), Amsterdam 4*
04-03: Tinariwen, Paradiso, Amsterdam 4*
12-03: The Jezabels, Bitterzoet, Amsterdam 3,25*
19-03: Joan As Police Woman, Melkweg, Amsterdam 3*
10-04: Anne Clark, Melkweg, Amsterdam 3,75*
15-05: dEUS, Tivoli Oude Gracht, Utrecht 5*
04-06: Sivert Høyem, Melkweg, Amsterdam 4,25*
07-06: Reptile Youth, Vestrock, Hulst 3,75*
07-06: Intergallactic Lovers, Vestrock, Hulst 4*
07-06: De Staat, Vestrock, Hulst 4*
07-06: Di-Rect, Vestrock, Hulst 2,5*
07-06: The Opposites, Vestrock, Hulst 4*
07-06: Limp Bizkit, Vestrock, Hulst 3,75*
08-06: Mintzkov, Vestrock, Hulst 4,25*
08-06: Thomas Azier, Vestrock, Hulst 3,5*
08-06: Blaudzun, Vestrock, Hulst 4,25*
08-06: DAAN, Vestrock, Hulst 3,5*
08-06: White Lies, Vestrock, Hulst 4*
10-06: Arcade Fire, Sportpaleis, Antwerpen 5*
17-06: Pearl Jam, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
25-06: Eels, Concertgebouw, Amsterdam 4*
03-07: Jack White, HMH, Amsterdam 4,25*
25-08: Traumahelicopter, Melkweg, Amsterdam 3,75*
25-08: Thee Oh Sees, Melkweg, Amsterdam 4,25*
0
geplaatst: 26 augustus 2014, 13:23 uur
30-01 TRAAMS (Vera) 3,5*
16-02 Hanggai (Vera) 3,5*
03-03 Howe Gelb (Vera) 3,5*
12-03 Daryll-Ann (Oosterpoort) 4,0*
26-03 John Lennon McCullagh (Vera) 3,5*
15-04 Timber Timbre (Doornroosje) 4,5*
10-05 Hospitality (Vera) 2,5*
18-05 Snarky Puppy (Oosterpoort) 4,25*
01-06 Daniël Lohues (Stadsschouwburg) 3,75*
01-07 Phosphorescent (Vera) 3,0*
20-08 Other Lives (Oosterpoort) 4,5*
16-02 Hanggai (Vera) 3,5*
03-03 Howe Gelb (Vera) 3,5*
12-03 Daryll-Ann (Oosterpoort) 4,0*
26-03 John Lennon McCullagh (Vera) 3,5*
15-04 Timber Timbre (Doornroosje) 4,5*
10-05 Hospitality (Vera) 2,5*
18-05 Snarky Puppy (Oosterpoort) 4,25*
01-06 Daniël Lohues (Stadsschouwburg) 3,75*
01-07 Phosphorescent (Vera) 3,0*
20-08 Other Lives (Oosterpoort) 4,5*
0
geplaatst: 3 september 2014, 08:16 uur
25-1 Zeno (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emeral (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emeral (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
0
geplaatst: 7 september 2014, 22:13 uur
31-01: Hidde van Schie, PopUp010, Rotterdam 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
0
geplaatst: 13 september 2014, 11:54 uur
21-01 Thomas Azier, Bitterzoet, Amsterdam (4.5*)
25-01 Delv!s, Rotown, Rotterdam (3.5*)
25-01 Coely, Rotown, Rotterdam (4.0*)
31-01 Hidde van Schie, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
31-01 Christopher Paul Stelling, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
21-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen (4.25*)
22-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam (4.0*)
29-03 Scarlet Mae, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
29-03 Horses on Fire, PopUp 010, Rotterdam (2.5*)
03-04 REVERE, Bibelot, Dordrecht (4.5*)
04-04 Temples, Motel Mozaique, Rotterdam (4.0*)
04-04 Gentlemen, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
05-04 George Ezra, Motel Mozaique, Rotterdam (4.5*)
05-04 Moss, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
17-04 Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam (4.5*)
19-04 The Kik, De Plaatboef, Rotterdam (3.75*)
19-04 REVERE, Velvet, Rotterdam (4.0*)
19-04 James Holden Live, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam (4.75*)
24-05 Ryley Walker, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.0*)
24-05 Hiss Golden Messenger, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.75*)
24-05 The War on Drugs, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.5*)
24-05 Neutral Milk Hotel, Le Guess Who? May Day, Utrecht (5.0*)
30-05 Douglas Dare, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
30-05 Frank Goverts, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
30-05 Black Oak, PopUp 010, Rotterdam (3.0*)
20-06 Daryll-Ann, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
20-06 James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Caribou, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Nils Frahm, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 School is Cool, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Wild Beasts, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Babyshambles, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (2.5*)
21-06 Metronomy, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
21-06 The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
22-06 The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
22-06 Oddisee, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
22-06 Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
06-07 Afterpartees, Metropolis, Rotterdam (3.5*)
06-07 Woman's Hour, Metropolis, Rotterdam (3.75*)
06-07 The Benelux, Metropolis, Rotterdam (4.0*)
12-07 Nick Mulvey, Paradijskerk, Rotterdam (4.0*)
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
04-09 Charles Bradley, Paar van Troje, Den Haag (4.75*)
25-01 Delv!s, Rotown, Rotterdam (3.5*)
25-01 Coely, Rotown, Rotterdam (4.0*)
31-01 Hidde van Schie, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
31-01 Christopher Paul Stelling, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
21-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen (4.25*)
22-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam (4.0*)
29-03 Scarlet Mae, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
29-03 Horses on Fire, PopUp 010, Rotterdam (2.5*)
03-04 REVERE, Bibelot, Dordrecht (4.5*)
04-04 Temples, Motel Mozaique, Rotterdam (4.0*)
04-04 Gentlemen, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
05-04 George Ezra, Motel Mozaique, Rotterdam (4.5*)
05-04 Moss, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
17-04 Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam (4.5*)
19-04 The Kik, De Plaatboef, Rotterdam (3.75*)
19-04 REVERE, Velvet, Rotterdam (4.0*)
19-04 James Holden Live, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam (4.75*)
24-05 Ryley Walker, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.0*)
24-05 Hiss Golden Messenger, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.75*)
24-05 The War on Drugs, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.5*)
24-05 Neutral Milk Hotel, Le Guess Who? May Day, Utrecht (5.0*)
30-05 Douglas Dare, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
30-05 Frank Goverts, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
30-05 Black Oak, PopUp 010, Rotterdam (3.0*)
20-06 Daryll-Ann, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
20-06 James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Caribou, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Nils Frahm, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 School is Cool, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Wild Beasts, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Babyshambles, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (2.5*)
21-06 Metronomy, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
21-06 The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
22-06 The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
22-06 Oddisee, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
22-06 Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
06-07 Afterpartees, Metropolis, Rotterdam (3.5*)
06-07 Woman's Hour, Metropolis, Rotterdam (3.75*)
06-07 The Benelux, Metropolis, Rotterdam (4.0*)
12-07 Nick Mulvey, Paradijskerk, Rotterdam (4.0*)
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
04-09 Charles Bradley, Paar van Troje, Den Haag (4.75*)
0
geplaatst: 13 september 2014, 13:50 uur
31-01: Hidde van Schie, PopUp010, Rotterdam 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
0
geplaatst: 14 september 2014, 12:47 uur
03-01: Cavern Beatles, World Forum, Den Haag 3.75*
15-03: Crimson Projekct, Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer 4.5*
29-03: I am Oak, Paradijskerk, Rotterdam 4*
01-04: Leyla McCalla, Rotown, Rotterdam 3.5*
04-04: Paul Jenkins, Schouwburg, Rotterdam 3.5*
04-04: Daryll-Ann, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
04-04: Johnny Flynn & The Sussex Wit, Kathedraal, Rotterdam 4*
04-04: Kurt Vile, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
04-04: Gentlemen, Rotown, Rotterdam 3.5*
04-04: Temples, Gouvernestraat, Rotterdam 4.25*
05-04: Girls in Hawaii, Kathedraal, Rotterdam 3.75*
05-04: Syd Arthur, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
05-04: Jonathan Wilson, Schouwburg, Rotterdam 4.25*
05-04: Howler, Rotown, Rotterdam 3.5*
05-04: Clean Pete, Paradijskerk, Rotterdam 3.5*
05-04: Sean Kuti, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
27-04: The Silverfaces, Lange Voorhout, Den Haag 4.25*
27-04: Taymir, Kerkplein, Den Haag 3.5*
27-04: The Cosmic Carnival, Grote Markt, Den Haag 3.75*
27-04: Moss, Kerkplein, Den Haag 3.75*
27-04: Monomyth, Lange Voorhout, Den Haag 4.25*
27-04: Birth of Joy, Lange Voorhout, Den Haag 3.75*
27-04: Daryll-Ann, Kerkplein, Den Haag 3.75*
09-05: Israel Nash, W2, Den Bosch 4*
24-05: Ryley Walker, Le Guess Who May Day, Utrecht 3.5*
24-05: Hallo Venray, Le Guess Who May Day, Utrecht 3.75*
24-05: The War on Drugs, Le Guess Who May Day, Utrecht 3.75*
24-05: Neutral Milk Hotel, Le Guess Who May Day, Utrecht 4*
24-05: Shonen Knife, Le Guess Who May Day, Utrecht 3*
24-05: Golden Animals, Le Guess Who May Day, Utrecht 3,75*
24-05: Big Ups, Le Guess Who May Day, Utrecht 3,25*
24-05: Jeff Beck, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
20-06: Midlake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
20-06: Breton, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
20-06: James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
20-06: Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: I am Oak, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
21-06: Pins, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
21-06: Moss, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
21-06: Mogwai, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Miles Kane, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
21-06: Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: Catfish & The Bottlemen, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: Truckfighters, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: Elephant Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
22-06: The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
22-06: The Horrors, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.25*
22-06: Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
22-06: The Notwist, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
22-06: Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4.25*
22-06: Lykke Li, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
22-06: Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
27-06: The Black Marble Selection, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
27-06: De Staat, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
27-06: The Strypes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
27-06: Little Dragon, Down the Rabbit Hole, Beuningen 2.25*
27-06: The Brian Jonestown Massacre, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
27-06: Damon Albarn, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: James Vincent McMorrow, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
28-06: Kid Karate, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: DeWolff, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: Uncle Acid & the Deadbeats, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
28-06: The Veils, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
28-06: Electric Eye, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Half Moon Run, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
28-06: Hallo Venray, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: Balthazar, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: Parquet Courts, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
28-06: The Black Keys, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
29-06: Taymir, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
29-06: Admiral Freebee, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
29-06: Hozier, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
29-06: Warpaint, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
29-06: Kuroma, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
29-06: The Naked an Famous, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
29-06: Temples, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
29-06: MGMT, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
29-06: Syd Arthur, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
29-06: Foals, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
13-09: Manfred Mann's Earth Band, Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer 3.75*
15-03: Crimson Projekct, Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer 4.5*
29-03: I am Oak, Paradijskerk, Rotterdam 4*
01-04: Leyla McCalla, Rotown, Rotterdam 3.5*
04-04: Paul Jenkins, Schouwburg, Rotterdam 3.5*
04-04: Daryll-Ann, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
04-04: Johnny Flynn & The Sussex Wit, Kathedraal, Rotterdam 4*
04-04: Kurt Vile, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
04-04: Gentlemen, Rotown, Rotterdam 3.5*
04-04: Temples, Gouvernestraat, Rotterdam 4.25*
05-04: Girls in Hawaii, Kathedraal, Rotterdam 3.75*
05-04: Syd Arthur, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
05-04: Jonathan Wilson, Schouwburg, Rotterdam 4.25*
05-04: Howler, Rotown, Rotterdam 3.5*
05-04: Clean Pete, Paradijskerk, Rotterdam 3.5*
05-04: Sean Kuti, Schouwburg, Rotterdam 3.75*
27-04: The Silverfaces, Lange Voorhout, Den Haag 4.25*
27-04: Taymir, Kerkplein, Den Haag 3.5*
27-04: The Cosmic Carnival, Grote Markt, Den Haag 3.75*
27-04: Moss, Kerkplein, Den Haag 3.75*
27-04: Monomyth, Lange Voorhout, Den Haag 4.25*
27-04: Birth of Joy, Lange Voorhout, Den Haag 3.75*
27-04: Daryll-Ann, Kerkplein, Den Haag 3.75*
09-05: Israel Nash, W2, Den Bosch 4*
24-05: Ryley Walker, Le Guess Who May Day, Utrecht 3.5*
24-05: Hallo Venray, Le Guess Who May Day, Utrecht 3.75*
24-05: The War on Drugs, Le Guess Who May Day, Utrecht 3.75*
24-05: Neutral Milk Hotel, Le Guess Who May Day, Utrecht 4*
24-05: Shonen Knife, Le Guess Who May Day, Utrecht 3*
24-05: Golden Animals, Le Guess Who May Day, Utrecht 3,75*
24-05: Big Ups, Le Guess Who May Day, Utrecht 3,25*
24-05: Jeff Beck, Tivoli Vredenburg, Utrecht 4*
20-06: Midlake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
20-06: Breton, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
20-06: James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
20-06: Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
20-06: Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3,75*
21-06: I am Oak, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
21-06: Pins, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
21-06: Moss, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
21-06: Mogwai, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Miles Kane, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
21-06: Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
21-06: Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: Catfish & The Bottlemen, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: Truckfighters, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.75*
22-06: Elephant Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
22-06: The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
22-06: The Horrors, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.25*
22-06: Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
22-06: The Notwist, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
22-06: Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4.25*
22-06: Lykke Li, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 3.5*
22-06: Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek 4*
27-06: The Black Marble Selection, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
27-06: De Staat, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
27-06: The Strypes, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
27-06: Little Dragon, Down the Rabbit Hole, Beuningen 2.25*
27-06: The Brian Jonestown Massacre, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
27-06: Damon Albarn, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: James Vincent McMorrow, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
28-06: Kid Karate, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: DeWolff, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: Uncle Acid & the Deadbeats, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
28-06: The Veils, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
28-06: Electric Eye, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
28-06: Half Moon Run, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
28-06: Hallo Venray, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: Balthazar, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
28-06: Parquet Courts, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
28-06: The Black Keys, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
29-06: Taymir, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
29-06: Admiral Freebee, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
29-06: Hozier, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
29-06: Warpaint, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.5*
29-06: Kuroma, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
29-06: The Naked an Famous, Down the Rabbit Hole, Beuningen 4*
29-06: Temples, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
29-06: MGMT, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
29-06: Syd Arthur, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.25*
29-06: Foals, Down the Rabbit Hole, Beuningen 3.75*
13-09: Manfred Mann's Earth Band, Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer 3.75*
0
geplaatst: 14 september 2014, 14:26 uur
25-1 Zeno (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emerald (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
6-9 InFloyd (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
12-9 Israel Nash Gripka (Patronaat, Haarlem) 3,75*
13-9 Manfred Mann's Earth Band (Boerderij, Zoetermeer) 3.75*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emerald (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
6-9 InFloyd (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
12-9 Israel Nash Gripka (Patronaat, Haarlem) 3,75*
13-9 Manfred Mann's Earth Band (Boerderij, Zoetermeer) 3.75*
0
geplaatst: 14 september 2014, 14:35 uur
30-01: Quiet is the new loud!: On Eva + Choirboy Invisible, bblthk/Wageningen
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
13-09: Carrie Elkin, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Natural Child, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: John Fullbright, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Jack Oblivion & The Sheiks, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Slobberbone, TakeRoot Festival/Groningen
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
13-09: Carrie Elkin, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Natural Child, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: John Fullbright, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Jack Oblivion & The Sheiks, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Slobberbone, TakeRoot Festival/Groningen
0
geplaatst: 22 september 2014, 14:21 uur
10-01: Lamb of God (4.0*) + Decapitated (3.0*) + Huntress (4.0*) @ 013, Tilburg
17-01: ReVamp (3.5*) + My Propane (3.0*) @ Mezz, Breda
19-01: Steak Number Eight (3.25*) + Oathbreaker (2.5*) + Herder (4.0*) + Hessian (2.75*) @ Baroeg, Rotterdam
26-01: EMP Persistence Tour @ 013, Tilburg
- Ramallah (3.0*)
- Evergreen Terrace (2.25*)
- Strife (2.75*)
- Terror (3.0*)
- Suicidal Tendencies (3.25*)
07-02: Bastardfest 2 @ Mezz, Breda
- The Gecko Brothers (3.75*)
- The Dirty Bastards (3.5*)
- Bang Bang Bazooka (3.5*)
08-02: Wolfstijd 2 @ Bibelot, Dordrecht
- Myrkvar (2.5*)
- Saille (3.75*)
- Heidevolk (4.0*)
22-03: Red Fang (4.0*) + Monomyth (3.0*) + Zamora (2.75*) @ Effenaar, Eindhoven
24-03: Five Finger Death Punch (3.75*) + Upon A Burning Body (3.5*) + Pop Evil (2.5*) @ 013, Tilburg
04-04: Def Americans (3.5*) @ Mezz, Breda
13-04: Fiddler's Green (3.5*) + The Bud Spencer Rock Explosion (3.0*) @ Tivoli De Helling, Utrecht
18-04 t/m 20-04: Paaspop @ Molenheide, Schijndel
- Twenty Sicks does Nirvana's Nevermind (3.5*)
- AC in DC (3.75*)
- Terror (3.0*)
- Halestorm (3.25*)
- Band of Skulls (3.5*)
- Blood Red Shoes (4.5*)
- DevilDriver (3.25*)
- Triggerfinger (4.25*)
- The Prodigy (4.5*)
- Bazzookas (4.0*)
- Hatebreed (4.25*)
- Kaiser Chiefs (3.0*)
25-04: Magnetron (4.0*) + Thuig (3.5*) @ Mezz Cafe, Breda
29-05: Bazzookas (4.5*) @ Jaarmarkt, Den Hout
31-05: Fortarock - Goffertpark, Nijmegen
- Ghost (4.0*)
- Behemoth (3.5*)
- Sabaton (4.0*)
- Gojira (3.75*)
- Alter Bridge (4.0*)
- Carcass (4.25*)
- Slayer (3.5*)
- Anthrax (4.0*)
- Iron Maiden (3.5*)
07-08 t/m 09-08: Pinkpop, Landgraaf
- Flogging Molly (3.25*)
- Rolling Stones (3.25*)
- Limp Bizkit (3.25*)
- Editors (3.0*)
- Mastodon (3.5*)
- Ghost (4.0*)
- Rob Zombie (2.75*)
- Birth of Joy (3.25*)
- Powerman 5000 (3.25*)
- Avenged Sevenfold (3.5*)
- Metallica (3.75*)
21-06: Suicidal Angels (3.5*) Little Devil, Tilburg
27-06 t/m 29-06: Graspop, Dessel
- Diablo Blvd. (3.5*)
- Alestorm (3.25*)
- Battlecross (3.5*)
- Annihilator (3.75*)
- Ghost (4.25*)
- Steel Panther (3.5*)
- Slayer (3.5*)
- Behemoth (4.75*)
- Sabaton (4.25*)
- Powerwolf (4.0*)
- Enslaved (3.75*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gojira (3.5*)
- Mastodon (3.75*)
- Satyricon (4.25*)
- The Dillinger Escape Plan (2.5*)
- Limp Bizkit (3.5*)
- Carcass (4.5*)
- Black Label Society (3.25*)
- Anthrax (4.0*)
- Death (4.0*)
- Rob Zombie (3.0*)
- Meshuggah (3.75*)
- Black Sabbath (3.5*)
03-07: Slayer (3.75*) + Gojira (3.75*) @ 013, Tilburg
25-07 + 26-07: Nord Open Air, Essen
- Biohazard (3.0*)
- The Brains (3.5*)
- Sick Of It All (3.0*)
- Dew-Scented (3.25*)
- Tankard (3.25*)
13-08 t/m 16-08: Summerbreeze, Dinkelsbuhl
- Unleashed (3.5*)
- Pentagram Chile (3.5*)
- Decapitated (3.5*)
17-01: ReVamp (3.5*) + My Propane (3.0*) @ Mezz, Breda
19-01: Steak Number Eight (3.25*) + Oathbreaker (2.5*) + Herder (4.0*) + Hessian (2.75*) @ Baroeg, Rotterdam
26-01: EMP Persistence Tour @ 013, Tilburg
- Ramallah (3.0*)
- Evergreen Terrace (2.25*)
- Strife (2.75*)
- Terror (3.0*)
- Suicidal Tendencies (3.25*)
07-02: Bastardfest 2 @ Mezz, Breda
- The Gecko Brothers (3.75*)
- The Dirty Bastards (3.5*)
- Bang Bang Bazooka (3.5*)
08-02: Wolfstijd 2 @ Bibelot, Dordrecht
- Myrkvar (2.5*)
- Saille (3.75*)
- Heidevolk (4.0*)
22-03: Red Fang (4.0*) + Monomyth (3.0*) + Zamora (2.75*) @ Effenaar, Eindhoven
24-03: Five Finger Death Punch (3.75*) + Upon A Burning Body (3.5*) + Pop Evil (2.5*) @ 013, Tilburg
04-04: Def Americans (3.5*) @ Mezz, Breda
13-04: Fiddler's Green (3.5*) + The Bud Spencer Rock Explosion (3.0*) @ Tivoli De Helling, Utrecht
18-04 t/m 20-04: Paaspop @ Molenheide, Schijndel
- Twenty Sicks does Nirvana's Nevermind (3.5*)
- AC in DC (3.75*)
- Terror (3.0*)
- Halestorm (3.25*)
- Band of Skulls (3.5*)
- Blood Red Shoes (4.5*)
- DevilDriver (3.25*)
- Triggerfinger (4.25*)
- The Prodigy (4.5*)
- Bazzookas (4.0*)
- Hatebreed (4.25*)
- Kaiser Chiefs (3.0*)
25-04: Magnetron (4.0*) + Thuig (3.5*) @ Mezz Cafe, Breda
29-05: Bazzookas (4.5*) @ Jaarmarkt, Den Hout
31-05: Fortarock - Goffertpark, Nijmegen
- Ghost (4.0*)
- Behemoth (3.5*)
- Sabaton (4.0*)
- Gojira (3.75*)
- Alter Bridge (4.0*)
- Carcass (4.25*)
- Slayer (3.5*)
- Anthrax (4.0*)
- Iron Maiden (3.5*)
07-08 t/m 09-08: Pinkpop, Landgraaf
- Flogging Molly (3.25*)
- Rolling Stones (3.25*)
- Limp Bizkit (3.25*)
- Editors (3.0*)
- Mastodon (3.5*)
- Ghost (4.0*)
- Rob Zombie (2.75*)
- Birth of Joy (3.25*)
- Powerman 5000 (3.25*)
- Avenged Sevenfold (3.5*)
- Metallica (3.75*)
21-06: Suicidal Angels (3.5*) Little Devil, Tilburg
27-06 t/m 29-06: Graspop, Dessel
- Diablo Blvd. (3.5*)
- Alestorm (3.25*)
- Battlecross (3.5*)
- Annihilator (3.75*)
- Ghost (4.25*)
- Steel Panther (3.5*)
- Slayer (3.5*)
- Behemoth (4.75*)
- Sabaton (4.25*)
- Powerwolf (4.0*)
- Enslaved (3.75*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gojira (3.5*)
- Mastodon (3.75*)
- Satyricon (4.25*)
- The Dillinger Escape Plan (2.5*)
- Limp Bizkit (3.5*)
- Carcass (4.5*)
- Black Label Society (3.25*)
- Anthrax (4.0*)
- Death (4.0*)
- Rob Zombie (3.0*)
- Meshuggah (3.75*)
- Black Sabbath (3.5*)
03-07: Slayer (3.75*) + Gojira (3.75*) @ 013, Tilburg
25-07 + 26-07: Nord Open Air, Essen
- Biohazard (3.0*)
- The Brains (3.5*)
- Sick Of It All (3.0*)
- Dew-Scented (3.25*)
- Tankard (3.25*)
13-08 t/m 16-08: Summerbreeze, Dinkelsbuhl
- Unleashed (3.5*)
- Pentagram Chile (3.5*)
- Decapitated (3.5*)
0
geplaatst: 25 september 2014, 21:37 uur
1201 My Baby (MC Theater)
1801 The Limiñanas (EKKO)
1901 The T.S. Eliot Appreciation Society, Rita Zipora, The Silverfaces, The Wands, Elephants from Neptune, Larry Gus, The Benelux (Afterslag, Gigant)
2501 Moss, Birth of Joy, Mister & Mississippi, Catfish and the Bottlemen (Pinguins in Paradiso)
1502 Wooden Saints, Garda, Moss, Weval (Grasnapolsky, Radio Kootwijk)
1602 Bjarke, Ode to the Quiet, Douglas Firs, Bewilder, Town of Saints (Grasnapolsky, Radio Kootwijk)
0303 London Grammar (Melkweg)
0703 The Head and the Heart (Bitterzoet)
1203 SEA + AIR (P60)
2303 Anna Calvi (Paradiso)
0505 The Silverfaces, Amsterdam Klezmer Band, My Baby (Bevrijdingsfestival, Westergasfabriek)
0705 East India Youth, Klaxons, Young & Sick (London Calling, Tolhuistuin)
0905 San Fermin, The Trouble with Templeton, Teleman, Hospitality, Wolf Alice (London Calling, Paradiso)
1005 Telegram, The Bohicas, Childhood, Royal Blood, Arthur Beatrice, Public Access T.V., The Neighbourhood (London Calling, Paradiso)
1905 Cloud Nothings (Melkweg)
2405 Neutral Milk Hotel (Le Guess Who, Tivoli Oudegracht)
1606 Pearl Jam (Ziggo Dome)
1706 Pearl Jam (Ziggo Dome)
2206 Angus & Julia Stone, Belle & Sebastian (Best Kept Secret Festival)
0307 Miles Kane, Valerie June, London Grammar, Damon Albarn, Warpaint (Rock Werchter)
0407 The Sore Losers, The Strypes, George Ezra, Rodrigo Y Gabriela, Parov Stelar Band, Foster The People, Eels, Jack Johnson (Rock Werchter)
0507 Midlake, Haim, The Black Keys, Pearl Jam (Rock Werchter)
0607 Reignwolf, Parquet Courts, Babyshambles, Angus & Julia Stone, Franz Ferdinand, Interpol (Rock Werchter)
1807 The Dandy Warhols (Paradiso)
0508 Rosanne Cash (Paradiso)
1008 Graveyard Train (Gigant)
1108 Neutral Milk Hotel (Paradiso)
2009 Blonde Redhead (Tolhuistuin)
2309 We Were Promised Jetpacks, Fatherson (Bitterzoet)
1801 The Limiñanas (EKKO)
1901 The T.S. Eliot Appreciation Society, Rita Zipora, The Silverfaces, The Wands, Elephants from Neptune, Larry Gus, The Benelux (Afterslag, Gigant)
2501 Moss, Birth of Joy, Mister & Mississippi, Catfish and the Bottlemen (Pinguins in Paradiso)
1502 Wooden Saints, Garda, Moss, Weval (Grasnapolsky, Radio Kootwijk)
1602 Bjarke, Ode to the Quiet, Douglas Firs, Bewilder, Town of Saints (Grasnapolsky, Radio Kootwijk)
0303 London Grammar (Melkweg)
0703 The Head and the Heart (Bitterzoet)
1203 SEA + AIR (P60)
2303 Anna Calvi (Paradiso)
0505 The Silverfaces, Amsterdam Klezmer Band, My Baby (Bevrijdingsfestival, Westergasfabriek)
0705 East India Youth, Klaxons, Young & Sick (London Calling, Tolhuistuin)
0905 San Fermin, The Trouble with Templeton, Teleman, Hospitality, Wolf Alice (London Calling, Paradiso)
1005 Telegram, The Bohicas, Childhood, Royal Blood, Arthur Beatrice, Public Access T.V., The Neighbourhood (London Calling, Paradiso)
1905 Cloud Nothings (Melkweg)
2405 Neutral Milk Hotel (Le Guess Who, Tivoli Oudegracht)
1606 Pearl Jam (Ziggo Dome)
1706 Pearl Jam (Ziggo Dome)
2206 Angus & Julia Stone, Belle & Sebastian (Best Kept Secret Festival)
0307 Miles Kane, Valerie June, London Grammar, Damon Albarn, Warpaint (Rock Werchter)
0407 The Sore Losers, The Strypes, George Ezra, Rodrigo Y Gabriela, Parov Stelar Band, Foster The People, Eels, Jack Johnson (Rock Werchter)
0507 Midlake, Haim, The Black Keys, Pearl Jam (Rock Werchter)
0607 Reignwolf, Parquet Courts, Babyshambles, Angus & Julia Stone, Franz Ferdinand, Interpol (Rock Werchter)
1807 The Dandy Warhols (Paradiso)
0508 Rosanne Cash (Paradiso)
1008 Graveyard Train (Gigant)
1108 Neutral Milk Hotel (Paradiso)
2009 Blonde Redhead (Tolhuistuin)
2309 We Were Promised Jetpacks, Fatherson (Bitterzoet)
0
geplaatst: 27 september 2014, 11:26 uur
25-1 Zeno (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emerald (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
6-9 InFloyd (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
12-9 Israel Nash Gripka (Patronaat, Haarlem) 3,75*
13-9 Manfred Mann's Earth Band (Boerderij, Zoetermeer) 3.75*
19-9 Mystery (Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
26-9 Swans (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emerald (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
6-9 InFloyd (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
12-9 Israel Nash Gripka (Patronaat, Haarlem) 3,75*
13-9 Manfred Mann's Earth Band (Boerderij, Zoetermeer) 3.75*
19-9 Mystery (Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
26-9 Swans (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
0
geplaatst: 27 september 2014, 11:35 uur
21-01 Thomas Azier, Bitterzoet, Amsterdam (4.5*)
25-01 Delv!s, Rotown, Rotterdam (3.5*)
25-01 Coely, Rotown, Rotterdam (4.0*)
31-01 Hidde van Schie, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
31-01 Christopher Paul Stelling, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
21-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen (4.25*)
22-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam (4.0*)
29-03 Scarlet Mae, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
29-03 Horses on Fire, PopUp 010, Rotterdam (2.5*)
03-04 REVERE, Bibelot, Dordrecht (4.5*)
04-04 Temples, Motel Mozaique, Rotterdam (4.0*)
04-04 Gentlemen, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
05-04 George Ezra, Motel Mozaique, Rotterdam (4.5*)
05-04 Moss, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
17-04 Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam (4.5*)
19-04 The Kik, De Plaatboef, Rotterdam (3.75*)
19-04 REVERE, Velvet, Rotterdam (4.0*)
19-04 James Holden Live, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam (4.75*)
24-05 Ryley Walker, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.0*)
24-05 Hiss Golden Messenger, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.75*)
24-05 The War on Drugs, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.5*)
24-05 Neutral Milk Hotel, Le Guess Who? May Day, Utrecht (5.0*)
30-05 Douglas Dare, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
30-05 Frank Goverts, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
30-05 Black Oak, PopUp 010, Rotterdam (3.0*)
20-06 Daryll-Ann, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
20-06 James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Caribou, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Nils Frahm, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 School is Cool, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Wild Beasts, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Babyshambles, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (2.5*)
21-06 Metronomy, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
21-06 The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
22-06 The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
22-06 Oddisee, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
22-06 Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
06-07 Afterpartees, Metropolis, Rotterdam (3.5*)
06-07 Woman's Hour, Metropolis, Rotterdam (3.75*)
06-07 The Benelux, Metropolis, Rotterdam (4.0*)
12-07 Nick Mulvey, Paradijskerk, Rotterdam (4.0*)
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
04-09 Charles Bradley, Paar van Troje, Den Haag (4.75*)
27-09 Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
27-09 Tom The Lion, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
28-09 REVERE, Velvet, Rotterdam (3,75*)
25-01 Delv!s, Rotown, Rotterdam (3.5*)
25-01 Coely, Rotown, Rotterdam (4.0*)
31-01 Hidde van Schie, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
31-01 Christopher Paul Stelling, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
21-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen (4.25*)
22-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam (4.0*)
29-03 Scarlet Mae, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
29-03 Horses on Fire, PopUp 010, Rotterdam (2.5*)
03-04 REVERE, Bibelot, Dordrecht (4.5*)
04-04 Temples, Motel Mozaique, Rotterdam (4.0*)
04-04 Gentlemen, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
05-04 George Ezra, Motel Mozaique, Rotterdam (4.5*)
05-04 Moss, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
17-04 Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam (4.5*)
19-04 The Kik, De Plaatboef, Rotterdam (3.75*)
19-04 REVERE, Velvet, Rotterdam (4.0*)
19-04 James Holden Live, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam (4.75*)
24-05 Ryley Walker, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.0*)
24-05 Hiss Golden Messenger, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.75*)
24-05 The War on Drugs, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.5*)
24-05 Neutral Milk Hotel, Le Guess Who? May Day, Utrecht (5.0*)
30-05 Douglas Dare, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
30-05 Frank Goverts, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
30-05 Black Oak, PopUp 010, Rotterdam (3.0*)
20-06 Daryll-Ann, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
20-06 James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Caribou, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Nils Frahm, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 School is Cool, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Wild Beasts, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Babyshambles, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (2.5*)
21-06 Metronomy, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
21-06 The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
22-06 The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
22-06 Oddisee, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
22-06 Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
06-07 Afterpartees, Metropolis, Rotterdam (3.5*)
06-07 Woman's Hour, Metropolis, Rotterdam (3.75*)
06-07 The Benelux, Metropolis, Rotterdam (4.0*)
12-07 Nick Mulvey, Paradijskerk, Rotterdam (4.0*)
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
04-09 Charles Bradley, Paar van Troje, Den Haag (4.75*)
27-09 Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
27-09 Tom The Lion, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
28-09 REVERE, Velvet, Rotterdam (3,75*)
0
geplaatst: 28 september 2014, 22:54 uur
31-01: Hidde van Schie, PopUp010, Rotterdam 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Winterdagen, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
26-09: Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
26-09: Tom the Lion, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, Velvet, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, huiskamerconcert, Maasland 5*
28-08: REVERE, UrbinDesign, Vlaardingen 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Winterdagen, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
26-09: Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
26-09: Tom the Lion, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, Velvet, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, huiskamerconcert, Maasland 5*
28-08: REVERE, UrbinDesign, Vlaardingen 4,25*
0
geplaatst: 29 september 2014, 14:01 uur
10-01: Lamb of God (4.0*) + Decapitated (3.0*) + Huntress (4.0*) @ 013, Tilburg
17-01: ReVamp (3.5*) + My Propane (3.0*) @ Mezz, Breda
19-01: Steak Number Eight (3.25*) + Oathbreaker (2.5*) + Herder (4.0*) + Hessian (2.75*) @ Baroeg, Rotterdam
26-01: EMP Persistence Tour @ 013, Tilburg
- Ramallah (3.0*)
- Evergreen Terrace (2.25*)
- Strife (2.75*)
- Terror (3.0*)
- Suicidal Tendencies (3.25*)
07-02: Bastardfest 2 @ Mezz, Breda
- The Gecko Brothers (3.75*)
- The Dirty Bastards (3.5*)
- Bang Bang Bazooka (3.5*)
08-02: Wolfstijd 2 @ Bibelot, Dordrecht
- Myrkvar (2.5*)
- Saille (3.75*)
- Heidevolk (4.0*)
22-03: Red Fang (4.0*) + Monomyth (3.0*) + Zamora (2.75*) @ Effenaar, Eindhoven
24-03: Five Finger Death Punch (3.75*) + Upon A Burning Body (3.5*) + Pop Evil (2.5*) @ 013, Tilburg
04-04: Def Americans (3.5*) @ Mezz, Breda
13-04: Fiddler's Green (3.5*) + The Bud Spencer Rock Explosion (3.0*) @ Tivoli De Helling, Utrecht
18-04 t/m 20-04: Paaspop @ Molenheide, Schijndel
- Twenty Sicks does Nirvana's Nevermind (3.5*)
- AC in DC (3.75*)
- Terror (3.0*)
- Halestorm (3.25*)
- Band of Skulls (3.5*)
- Blood Red Shoes (4.5*)
- DevilDriver (3.25*)
- Triggerfinger (4.25*)
- The Prodigy (4.5*)
- Bazzookas (4.0*)
- Hatebreed (4.25*)
- Kaiser Chiefs (3.0*)
25-04: Magnetron (4.0*) + Thuig (3.5*) @ Mezz Cafe, Breda
29-05: Bazzookas (4.5*) @ Jaarmarkt, Den Hout
31-05: Fortarock - Goffertpark, Nijmegen
- Ghost (4.0*)
- Behemoth (3.5*)
- Sabaton (4.0*)
- Gojira (3.75*)
- Alter Bridge (4.0*)
- Carcass (4.25*)
- Slayer (3.5*)
- Anthrax (4.0*)
- Iron Maiden (3.5*)
07-08 t/m 09-08: Pinkpop, Landgraaf
- Flogging Molly (3.25*)
- Rolling Stones (3.25*)
- Limp Bizkit (3.25*)
- Editors (3.0*)
- Mastodon (3.5*)
- Ghost (4.0*)
- Rob Zombie (2.75*)
- Birth of Joy (3.25*)
- Powerman 5000 (3.25*)
- Avenged Sevenfold (3.5*)
- Metallica (3.75*)
21-06: Suicidal Angels (3.5*) Little Devil, Tilburg
27-06 t/m 29-06: Graspop, Dessel
- Diablo Blvd. (3.5*)
- Alestorm (3.25*)
- Battlecross (3.5*)
- Annihilator (3.75*)
- Ghost (4.25*)
- Steel Panther (3.5*)
- Slayer (3.5*)
- Behemoth (4.75*)
- Sabaton (4.25*)
- Powerwolf (4.0*)
- Enslaved (3.75*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gojira (3.5*)
- Mastodon (3.75*)
- Satyricon (4.25*)
- The Dillinger Escape Plan (2.5*)
- Limp Bizkit (3.5*)
- Carcass (4.5*)
- Black Label Society (3.25*)
- Anthrax (4.0*)
- Death (4.0*)
- Rob Zombie (3.0*)
- Meshuggah (3.75*)
- Black Sabbath (3.5*)
03-07: Slayer (3.75*) + Gojira (3.75*) @ 013, Tilburg
25-07 + 26-07: Nord Open Air, Essen
- Biohazard (3.0*)
- The Brains (3.5*)
- Sick Of It All (3.0*)
- Dew-Scented (3.25*)
- Tankard (3.25*)
13-08 t/m 16-08: Summerbreeze, Dinkelsbuhl
- Unleashed (3.5*)
- Pentagram Chile (3.5*)
- Decapitated (3.5*)
- Skeletonwitch (3.0*)
- Arch Enemy (3.0*)
- Equilibrium (3.75*)
- Behemoth (3.75*)
- Testament (4.0*)
- Omnium Gatherum (3.0*)
- Benediction (3.5*)
- Excrementory Grindfuckers (3.5*)
- Carcass (4.0*)
- Machine Head (4.0*)
- Devin Townsend Project (3.75*)
- Obituary (3.75*)
- Brainstorm (3.75*)
- Rotting Christ (3.5*)
- Septicflesh (3.25*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gutalax (3.5*)
- Master (4.0*)
17-01: ReVamp (3.5*) + My Propane (3.0*) @ Mezz, Breda
19-01: Steak Number Eight (3.25*) + Oathbreaker (2.5*) + Herder (4.0*) + Hessian (2.75*) @ Baroeg, Rotterdam
26-01: EMP Persistence Tour @ 013, Tilburg
- Ramallah (3.0*)
- Evergreen Terrace (2.25*)
- Strife (2.75*)
- Terror (3.0*)
- Suicidal Tendencies (3.25*)
07-02: Bastardfest 2 @ Mezz, Breda
- The Gecko Brothers (3.75*)
- The Dirty Bastards (3.5*)
- Bang Bang Bazooka (3.5*)
08-02: Wolfstijd 2 @ Bibelot, Dordrecht
- Myrkvar (2.5*)
- Saille (3.75*)
- Heidevolk (4.0*)
22-03: Red Fang (4.0*) + Monomyth (3.0*) + Zamora (2.75*) @ Effenaar, Eindhoven
24-03: Five Finger Death Punch (3.75*) + Upon A Burning Body (3.5*) + Pop Evil (2.5*) @ 013, Tilburg
04-04: Def Americans (3.5*) @ Mezz, Breda
13-04: Fiddler's Green (3.5*) + The Bud Spencer Rock Explosion (3.0*) @ Tivoli De Helling, Utrecht
18-04 t/m 20-04: Paaspop @ Molenheide, Schijndel
- Twenty Sicks does Nirvana's Nevermind (3.5*)
- AC in DC (3.75*)
- Terror (3.0*)
- Halestorm (3.25*)
- Band of Skulls (3.5*)
- Blood Red Shoes (4.5*)
- DevilDriver (3.25*)
- Triggerfinger (4.25*)
- The Prodigy (4.5*)
- Bazzookas (4.0*)
- Hatebreed (4.25*)
- Kaiser Chiefs (3.0*)
25-04: Magnetron (4.0*) + Thuig (3.5*) @ Mezz Cafe, Breda
29-05: Bazzookas (4.5*) @ Jaarmarkt, Den Hout
31-05: Fortarock - Goffertpark, Nijmegen
- Ghost (4.0*)
- Behemoth (3.5*)
- Sabaton (4.0*)
- Gojira (3.75*)
- Alter Bridge (4.0*)
- Carcass (4.25*)
- Slayer (3.5*)
- Anthrax (4.0*)
- Iron Maiden (3.5*)
07-08 t/m 09-08: Pinkpop, Landgraaf
- Flogging Molly (3.25*)
- Rolling Stones (3.25*)
- Limp Bizkit (3.25*)
- Editors (3.0*)
- Mastodon (3.5*)
- Ghost (4.0*)
- Rob Zombie (2.75*)
- Birth of Joy (3.25*)
- Powerman 5000 (3.25*)
- Avenged Sevenfold (3.5*)
- Metallica (3.75*)
21-06: Suicidal Angels (3.5*) Little Devil, Tilburg
27-06 t/m 29-06: Graspop, Dessel
- Diablo Blvd. (3.5*)
- Alestorm (3.25*)
- Battlecross (3.5*)
- Annihilator (3.75*)
- Ghost (4.25*)
- Steel Panther (3.5*)
- Slayer (3.5*)
- Behemoth (4.75*)
- Sabaton (4.25*)
- Powerwolf (4.0*)
- Enslaved (3.75*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gojira (3.5*)
- Mastodon (3.75*)
- Satyricon (4.25*)
- The Dillinger Escape Plan (2.5*)
- Limp Bizkit (3.5*)
- Carcass (4.5*)
- Black Label Society (3.25*)
- Anthrax (4.0*)
- Death (4.0*)
- Rob Zombie (3.0*)
- Meshuggah (3.75*)
- Black Sabbath (3.5*)
03-07: Slayer (3.75*) + Gojira (3.75*) @ 013, Tilburg
25-07 + 26-07: Nord Open Air, Essen
- Biohazard (3.0*)
- The Brains (3.5*)
- Sick Of It All (3.0*)
- Dew-Scented (3.25*)
- Tankard (3.25*)
13-08 t/m 16-08: Summerbreeze, Dinkelsbuhl
- Unleashed (3.5*)
- Pentagram Chile (3.5*)
- Decapitated (3.5*)
- Skeletonwitch (3.0*)
- Arch Enemy (3.0*)
- Equilibrium (3.75*)
- Behemoth (3.75*)
- Testament (4.0*)
- Omnium Gatherum (3.0*)
- Benediction (3.5*)
- Excrementory Grindfuckers (3.5*)
- Carcass (4.0*)
- Machine Head (4.0*)
- Devin Townsend Project (3.75*)
- Obituary (3.75*)
- Brainstorm (3.75*)
- Rotting Christ (3.5*)
- Septicflesh (3.25*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gutalax (3.5*)
- Master (4.0*)
0
geplaatst: 29 september 2014, 14:11 uur
28-02: Space Siren, Han Bennink & Peter Brötzmann, Thurston Moore, The Ex, Het Paard (grote zaal), Den Haag 3,5* / 3,5* / 3,5* / 4,5*
28-02: Trash Kit, Chocolat Billy, Het Paard (kleine zaal), Den Haag 4* / 4*
07-03: The Sweet Release Of Death, Father Murphy, Deerhoof, 013, Tilburg: 3,5*/ 3*/5*
26-04: Gruppo di Pawlowski, The Ex, Ekko, Utrecht 4.5*/3.5*
21-06: Orange Maplewood & Hallo Venray, de Gigant, Apeldoorn 3*/4*. En 1* voor Apeldoorn.
26-06: $wan$, Paradiso, Amsterdam 4*
28-02: Trash Kit, Chocolat Billy, Het Paard (kleine zaal), Den Haag 4* / 4*
07-03: The Sweet Release Of Death, Father Murphy, Deerhoof, 013, Tilburg: 3,5*/ 3*/5*
26-04: Gruppo di Pawlowski, The Ex, Ekko, Utrecht 4.5*/3.5*
21-06: Orange Maplewood & Hallo Venray, de Gigant, Apeldoorn 3*/4*. En 1* voor Apeldoorn.
26-06: $wan$, Paradiso, Amsterdam 4*
0
geplaatst: 3 oktober 2014, 08:54 uur
30-01: Quiet is the new loud!: On Eva + Choirboy Invisible, bblthk/Wageningen
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
13-09: Carrie Elkin, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Natural Child, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: John Fullbright, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Jack Oblivion & The Sheiks, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Slobberbone, TakeRoot Festival/Groningen
02-10: Robbing Banks, Penny Lane/Wageningen (PopRonde)
02-10: CUT_, Villa Bloem/Wageningen (PopRonde)
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
13-09: Carrie Elkin, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Natural Child, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: John Fullbright, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Jack Oblivion & The Sheiks, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Slobberbone, TakeRoot Festival/Groningen
02-10: Robbing Banks, Penny Lane/Wageningen (PopRonde)
02-10: CUT_, Villa Bloem/Wageningen (PopRonde)
0
geplaatst: 4 oktober 2014, 01:14 uur
31-01: Hidde van Schie, PopUp010, Rotterdam 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Winterdagen, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
26-09: Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
26-09: Tom the Lion, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, Velvet, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, huiskamerconcert, Maasland 5*
28-08: REVERE, UrbinDesign, Vlaardingen 4,25*
03-10: Jay Brannan, Paradiso, Amsterdam 4*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Winterdagen, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
26-09: Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
26-09: Tom the Lion, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, Velvet, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, huiskamerconcert, Maasland 5*
28-08: REVERE, UrbinDesign, Vlaardingen 4,25*
03-10: Jay Brannan, Paradiso, Amsterdam 4*
0
geplaatst: 4 oktober 2014, 10:23 uur
21-01 Thomas Azier, Bitterzoet, Amsterdam (4.5*)
25-01 Delv!s, Rotown, Rotterdam (3.5*)
25-01 Coely, Rotown, Rotterdam (4.0*)
31-01 Hidde van Schie, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
31-01 Christopher Paul Stelling, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
21-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen (4.25*)
22-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam (4.0*)
29-03 Scarlet Mae, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
29-03 Horses on Fire, PopUp 010, Rotterdam (2.5*)
03-04 REVERE, Bibelot, Dordrecht (4.5*)
04-04 Temples, Motel Mozaique, Rotterdam (4.0*)
04-04 Gentlemen, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
05-04 George Ezra, Motel Mozaique, Rotterdam (4.5*)
05-04 Moss, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
17-04 Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam (4.5*)
19-04 The Kik, De Plaatboef, Rotterdam (3.75*)
19-04 REVERE, Velvet, Rotterdam (4.0*)
19-04 James Holden Live, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam (4.75*)
24-05 Ryley Walker, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.0*)
24-05 Hiss Golden Messenger, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.75*)
24-05 The War on Drugs, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.5*)
24-05 Neutral Milk Hotel, Le Guess Who? May Day, Utrecht (5.0*)
30-05 Douglas Dare, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
30-05 Frank Goverts, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
30-05 Black Oak, PopUp 010, Rotterdam (3.0*)
20-06 Daryll-Ann, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
20-06 James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Caribou, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Nils Frahm, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 School is Cool, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Wild Beasts, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Babyshambles, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (2.5*)
21-06 Metronomy, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
21-06 The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
22-06 The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
22-06 Oddisee, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
22-06 Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
06-07 Afterpartees, Metropolis, Rotterdam (3.5*)
06-07 Woman's Hour, Metropolis, Rotterdam (3.75*)
06-07 The Benelux, Metropolis, Rotterdam (4.0*)
12-07 Nick Mulvey, Paradijskerk, Rotterdam (4.0*)
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
04-09 Charles Bradley, Paar van Troje, Den Haag (4.5*)
27-09 Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
27-09 Tom The Lion, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
28-09 REVERE, Velvet, Rotterdam (3,75*)
03-10 The Antlers, Paradiso, Amsterdam (4,5*)
25-01 Delv!s, Rotown, Rotterdam (3.5*)
25-01 Coely, Rotown, Rotterdam (4.0*)
31-01 Hidde van Schie, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
31-01 Christopher Paul Stelling, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
21-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen (4.25*)
22-02 REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam (4.0*)
29-03 Scarlet Mae, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
29-03 Horses on Fire, PopUp 010, Rotterdam (2.5*)
03-04 REVERE, Bibelot, Dordrecht (4.5*)
04-04 Temples, Motel Mozaique, Rotterdam (4.0*)
04-04 Gentlemen, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
05-04 George Ezra, Motel Mozaique, Rotterdam (4.5*)
05-04 Moss, Motel Mozaique, Rotterdam (3.75*)
17-04 Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam (4.5*)
19-04 The Kik, De Plaatboef, Rotterdam (3.75*)
19-04 REVERE, Velvet, Rotterdam (4.0*)
19-04 James Holden Live, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam (4.75*)
24-05 Ryley Walker, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.0*)
24-05 Hiss Golden Messenger, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.75*)
24-05 The War on Drugs, Le Guess Who? May Day, Utrecht (4.5*)
24-05 Neutral Milk Hotel, Le Guess Who? May Day, Utrecht (5.0*)
30-05 Douglas Dare, PopUp 010, Rotterdam (4.25*)
30-05 Frank Goverts, PopUp 010, Rotterdam (3.75*)
30-05 Black Oak, PopUp 010, Rotterdam (3.0*)
20-06 Daryll-Ann, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
20-06 James Blake, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.25*)
20-06 Interpol, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Pixies, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
20-06 Caribou, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Nils Frahm, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.75*)
21-06 School is Cool, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.25*)
21-06 Wild Beasts, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Slowdive, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Babyshambles, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (2.5*)
21-06 Metronomy, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
21-06 The War on Drugs, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
21-06 Franz Ferdinand, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
21-06 Larry Gus, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 George Ezra, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.0*)
22-06 The 1975, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.0*)
22-06 Oddisee, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (3.75*)
22-06 Angus & Julia Stone, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Belle & Sebastian, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (4.5*)
22-06 Elbow, Best Kept Secret, Hilvarenbeek (5.0*)
06-07 Afterpartees, Metropolis, Rotterdam (3.5*)
06-07 Woman's Hour, Metropolis, Rotterdam (3.75*)
06-07 The Benelux, Metropolis, Rotterdam (4.0*)
12-07 Nick Mulvey, Paradijskerk, Rotterdam (4.0*)
11-08 Neutral Milk Hotel, Paradiso, Amsterdam (5.0*)
04-09 Charles Bradley, Paar van Troje, Den Haag (4.5*)
27-09 Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam (4.0*)
27-09 Tom The Lion, PopUp 010, Rotterdam (3.5*)
28-09 REVERE, Velvet, Rotterdam (3,75*)
03-10 The Antlers, Paradiso, Amsterdam (4,5*)
0
geplaatst: 4 oktober 2014, 14:16 uur
11-2 Bulls on Parade (Vooruit, Gent) - 3,5*
11-2 The Perfect Tool (Vooruit, Gent) - 3,5*
12-2 Dream Theater (Aeronef, Lille) - 4,75*
14-2 Amenra (4AD, Diksmuide) - 4,25*
15-2 The Aristocrats (JH De Route, Eeklo) - 4,5*
04-3 Camel (Vooruit, Gent) - 4*
06-3 Transatlantic (Substage, Karlsruhe) - 4,75*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) - 4,5*
25-3 MØ (Botanique, Brussel) - 3*
11-4 Gazpacho (De Pul, Uden) - 3,5*
15-4 Vermilion (Petra's Place, Gent) - 4*
29-5 Motorpsycho (VK, Brussel) - 5*
11-6 Karnivool (Trix, Antwerpen) - 4*
24-6 Joe Satriani (Rivierenhof, Antwerpen) - 2,5*
26tem29-6 Graspop - 4,5*
2tem6-7 Rock Werchter - 3,5*
22-7 Steak Number Eight, 65daysofstatic (Boomtown Gent) - 3,5*
24-7 The Sore Losers (Boomtown Gent) - 3,5*
28-7 Magnus (10daysoff, Gent) - 3,5*
5-9 King Hiss, Steak Number Eight (Brieljant Outside, Deinze) - 4*
11-2 The Perfect Tool (Vooruit, Gent) - 3,5*
12-2 Dream Theater (Aeronef, Lille) - 4,75*
14-2 Amenra (4AD, Diksmuide) - 4,25*
15-2 The Aristocrats (JH De Route, Eeklo) - 4,5*
04-3 Camel (Vooruit, Gent) - 4*
06-3 Transatlantic (Substage, Karlsruhe) - 4,75*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) - 4,5*
25-3 MØ (Botanique, Brussel) - 3*
11-4 Gazpacho (De Pul, Uden) - 3,5*
15-4 Vermilion (Petra's Place, Gent) - 4*
29-5 Motorpsycho (VK, Brussel) - 5*
11-6 Karnivool (Trix, Antwerpen) - 4*
24-6 Joe Satriani (Rivierenhof, Antwerpen) - 2,5*
26tem29-6 Graspop - 4,5*
2tem6-7 Rock Werchter - 3,5*
22-7 Steak Number Eight, 65daysofstatic (Boomtown Gent) - 3,5*
24-7 The Sore Losers (Boomtown Gent) - 3,5*
28-7 Magnus (10daysoff, Gent) - 3,5*
5-9 King Hiss, Steak Number Eight (Brieljant Outside, Deinze) - 4*
0
geplaatst: 5 oktober 2014, 09:35 uur
30-01: Quiet is the new loud!: On Eva + Choirboy Invisible, bblthk/Wageningen
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
13-09: Carrie Elkin, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Natural Child, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: John Fullbright, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Jack Oblivion & The Sheiks, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Slobberbone, TakeRoot Festival/Groningen
02-10: Robbing Banks, Penny Lane/Wageningen (PopRonde)
02-10: CUT_, Villa Bloem/Wageningen (PopRonde)
04-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
26-02: Daryll-Ann, Doornroosje/Nijmegen
27-02: The Ex Festival: Fendika feat. Melaku Belay + The Ex + Han Bennink + Thurston Moore + Chocolat Billy, Doornroosje/Nijmegen
07-03: The Meschiya Lake Quartet (support: Russell Welch + Alessandro Centolanza), LUX/Nijmegen
04-04: Hannelore Bedert + Eva de Roovere (dubbelconcert), de Brakke Grond/Amsterdam
23-04: Quiet is the new loud!: Most Unpleasant Men, bblthk/Wageningen
05-05: Town of Saints + Muyayo Rif + My Baby, Bevrijdingsfestival/Wageningen
26-05: together PANGEA, Merleyn/Nijmegen
14-06: Mick Harvey plays Serge Gainsbourg (special guest Janna Schra), Theaters/Tilburg
05-07: AC Berkheimer, Bergpop/Wageningen
15-08: Kensington, in-store Sounds/Venlo
13-09: Carrie Elkin, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Natural Child, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: John Fullbright, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Jack Oblivion & The Sheiks, TakeRoot Festival/Groningen
13-09: Slobberbone, TakeRoot Festival/Groningen
02-10: Robbing Banks, Penny Lane/Wageningen (PopRonde)
02-10: CUT_, Villa Bloem/Wageningen (PopRonde)
04-10: Eton Crop, Villa Bloem/Wageningen
0
geplaatst: 7 oktober 2014, 10:18 uur
@DjFrankie: Eton Crop is uitgenodigd om op een festival te spelen ter nagedachtenis van John Peel (dit jaar al weer 10 jaar niet meer onder ons). John Peel was fan van Eton Crop, ze hebben 5 Peel Sessies bij hem opgenomen. Tevens gaan ze een klein tourtje doen in het Ver. Koninkrijk. Begin dit jaar speelden ze (na 20 jaar stilte) op het Grauzone festival, en ter voorbereiding voor het VK doen ze een paar try-outs in A'dam en dus in Wageningen (eigenaar van Villa Bloem speelde eind jaren tachtig gitaar in EC).
0
geplaatst: 7 oktober 2014, 11:13 uur
25-1 Zeno (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emerald (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
6-9 InFloyd (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
12-9 Israel Nash Gripka (Patronaat, Haarlem) 3,75*
13-9 Manfred Mann's Earth Band (Boerderij, Zoetermeer) 3.75*
19-9 Mystery (Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
26-9 Swans (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
27-9 Revere (huiskamerconcert, Maasland) 4,5*
3-10 Fish (Boerderij, Zoetermeer) 4*
4-10 Roger McGuinn (Schouwburg, Haarlem) 4*
5-10 United Progressive Fraternity ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
1-2 Sky Architect (De Bakkerij, Castricum) 4*
6-2 Long Distance Calling (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
8-2 Alchemy (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
1-3 Chromasphere (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
1-3 Sky Architect (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
2-3 Camel (Paradiso, Amsterdam) 4,5*
5-3 Trentemoller (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,5*
9-3 PBII ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,25*
13-3 Transatlantic (013, Tilburg) 4,5*
14-3 Crimson ProjeKCt (De Boerderij, Zoetermeer) 4,75*
22-3 Nits (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-3 Antimatter (De Boerderij, Zoetermeer) 3,5*
2-4 Revere (Patronaat, Haarlem) 4,5*
4-4 Revere (Het Paard van Troje, Den Haag) 4,25*
5-4 Eclipse Sol-Air (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Harvest (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
5-4 Haken (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
5-4 Clepsydra (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
12-4 Gazpacho (De Boerderij, Zoetermeer) 4,5*
15-4 Riverside (De Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
24-4 IQ (Melkweg, Amsterdam) 4,5*
27-4 Fabio Zuffanti (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
27-4 Alex Carpani Band & David Jackson (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Sound of Contact (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
10-5 Flower Kings (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
19-5 Emmylou Harris + Daniel Lanois (Carré, Amsterdam) 4,5*
25-5 Alchemy Fundraiser (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
26-5 Motorpsycho (Patronaat, Haarlem) 4,25*
30-5 Karmakanic (De Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
30-5 The Tangent (De Boerderij, Zoetermeer) 4*
7-6 Carthago (Solution, Hillegom) 3,75*
8-6 Ed Kowalczyk (TivoliVredenburg, Utrecht) 3,25*
14-6 Revere (Schippop, Schipluiden) 4,25*
25-6 Polica (Zakk, Düsseldorf) 2*
4-7 Crimson Projekct (Tolhuistuin, Amsterdam) 5*
7-7 The Lord of the Rings in Concert (Concertgebouw, Amsterdam) 4,25*
20-7 Anathema (Boerderij, Zoetermeer) 5*
2-8 Ball Noir (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rastaban (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Scarlet Stories (Castlefest 2014, Lisse) 4*
2-8 Rhovanion (Castlefest 2014, Lisse) 3,25*
2-8 Corvus Corax (Castlefest 2014, Lisse) 3,5*
10-8 Pet Shop Boys (Tivoli, Utrecht) 4,25*
11-8 Neutral Milk Hotel (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
29-8 Caro Emerald (Capreira, Bloemendaal) 3,5*
31-8 Anima Mundi ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4,75*
2-9 Spock's Beard (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
6-9 InFloyd (Boerderij, Zoetermeer) 4,25*
12-9 Israel Nash Gripka (Patronaat, Haarlem) 3,75*
13-9 Manfred Mann's Earth Band (Boerderij, Zoetermeer) 3.75*
19-9 Mystery (Boerderij, Zoetermeer) 3,75*
26-9 Swans (Paradiso, Amsterdam) 4,25*
27-9 Revere (huiskamerconcert, Maasland) 4,5*
3-10 Fish (Boerderij, Zoetermeer) 4*
4-10 Roger McGuinn (Schouwburg, Haarlem) 4*
5-10 United Progressive Fraternity ('t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel) 4*
0
geplaatst: 8 oktober 2014, 08:41 uur
09-01-14 De Dijk & Amsterdam Sinfonietta, Muziekgebouw Eindhoven
07-02-14 Avishai Cohen Trio, Schuttershof Middelburg
08-02-14 Crosslinx Festival, Oosterpoort Groningen:
Spring Collective & Shara Worden, Ólafur Arnalds & philharmonie zuidnederland, Cast Glass,
Lubomir Melnyk, José Gonzalez & philharmonie zuidnederland, Detroit Party Marching Band
22-02-14 Grupo Noya ¨A Tribute to Cheb Khaled¨, Stadsschouwburg Utrecht
22-02-14 Rumours, Yumbo Bunnik
10-03-14 Thee Silver Mt. Zion + Eric Chenaux, Paradiso Amsterdam
17-03-14 Jon Gomm, Paradiso kleine zaal, Amsterdam
29-03-14 KPY, Yumbo Bunnik
Mutt Dog Country, Don King Kong, Shade of Hatred, Rumours
02-04-14 Stromae + Thomas Azier, HMH Amsterdam
05-04-14 Barbara Hannigan & Ludwig, Concertgebouw Amsterdam
30-05-14 Jean-Luc Ponty, Ronnie Scott´s London
09-06-14 Pinkpop maandag:
Arcade Fire, Mastodon, Jake Bugg, Stromae, Jett Rebel, Birth of Joy
18-06-14 Blondie, Paradiso Amsterdam
Roskilde festival:
03-07-14 Jambinai, Electric Wizard, Future of the Left, The Rolling Stones
04-07-14 Fire! Orchestra, Arto Lindsay & Paal Nilssen-Love, Les Ambassadeurs ft Salif Keita & Cheick Tidiane Seck, Manu Chao
05-07-14 The Necks, Philip H. Anselmo & the Illegals, Seeed, Damon Albarn, Rob Zombie, Fendika
06-07-14 Toumani & Siki Diabaté, Ema, Deerhunter, Julia Holter, Kasabian, Stevie Wonder
27-08-14 Kate Bush, Hammersmith Apollo, London
01-09-14 Janine Jansen & Amsterdam Sinfonietta, Muziekgebouw Eindhoven
12-09-14 Christine Lauterburg mit Doppelbock, Escher Raumdesign Davos
04-10-14 Nordic Delight Festival, Centraal Museum Utrecht:
Olga Vocal Ensemble, Vök, Einar Stray Orchestra, Jennie Abrahamson, Lonely Dear ft Maarten Vos, Wintergatan
07-02-14 Avishai Cohen Trio, Schuttershof Middelburg
08-02-14 Crosslinx Festival, Oosterpoort Groningen:
Spring Collective & Shara Worden, Ólafur Arnalds & philharmonie zuidnederland, Cast Glass,
Lubomir Melnyk, José Gonzalez & philharmonie zuidnederland, Detroit Party Marching Band
22-02-14 Grupo Noya ¨A Tribute to Cheb Khaled¨, Stadsschouwburg Utrecht
22-02-14 Rumours, Yumbo Bunnik
10-03-14 Thee Silver Mt. Zion + Eric Chenaux, Paradiso Amsterdam
17-03-14 Jon Gomm, Paradiso kleine zaal, Amsterdam
29-03-14 KPY, Yumbo Bunnik
Mutt Dog Country, Don King Kong, Shade of Hatred, Rumours
02-04-14 Stromae + Thomas Azier, HMH Amsterdam
05-04-14 Barbara Hannigan & Ludwig, Concertgebouw Amsterdam
30-05-14 Jean-Luc Ponty, Ronnie Scott´s London
09-06-14 Pinkpop maandag:
Arcade Fire, Mastodon, Jake Bugg, Stromae, Jett Rebel, Birth of Joy
18-06-14 Blondie, Paradiso Amsterdam
Roskilde festival:
03-07-14 Jambinai, Electric Wizard, Future of the Left, The Rolling Stones
04-07-14 Fire! Orchestra, Arto Lindsay & Paal Nilssen-Love, Les Ambassadeurs ft Salif Keita & Cheick Tidiane Seck, Manu Chao
05-07-14 The Necks, Philip H. Anselmo & the Illegals, Seeed, Damon Albarn, Rob Zombie, Fendika
06-07-14 Toumani & Siki Diabaté, Ema, Deerhunter, Julia Holter, Kasabian, Stevie Wonder
27-08-14 Kate Bush, Hammersmith Apollo, London
01-09-14 Janine Jansen & Amsterdam Sinfonietta, Muziekgebouw Eindhoven
12-09-14 Christine Lauterburg mit Doppelbock, Escher Raumdesign Davos
04-10-14 Nordic Delight Festival, Centraal Museum Utrecht:
Olga Vocal Ensemble, Vök, Einar Stray Orchestra, Jennie Abrahamson, Lonely Dear ft Maarten Vos, Wintergatan
0
geplaatst: 10 oktober 2014, 22:25 uur
10-01: Lamb of God (4.0*) + Decapitated (3.0*) + Huntress (4.0*) @ 013, Tilburg
17-01: ReVamp (3.5*) + My Propane (3.0*) @ Mezz, Breda
19-01: Steak Number Eight (3.25*) + Oathbreaker (2.5*) + Herder (4.0*) + Hessian (2.75*) @ Baroeg, Rotterdam
26-01: EMP Persistence Tour @ 013, Tilburg
- Ramallah (3.0*)
- Evergreen Terrace (2.25*)
- Strife (2.75*)
- Terror (3.0*)
- Suicidal Tendencies (3.25*)
07-02: Bastardfest 2 @ Mezz, Breda
- The Gecko Brothers (3.75*)
- The Dirty Bastards (3.5*)
- Bang Bang Bazooka (3.5*)
08-02: Wolfstijd 2 @ Bibelot, Dordrecht
- Myrkvar (2.5*)
- Saille (3.75*)
- Heidevolk (4.0*)
22-03: Red Fang (4.0*) + Monomyth (3.0*) + Zamora (2.75*) @ Effenaar, Eindhoven
24-03: Five Finger Death Punch (3.75*) + Upon A Burning Body (3.5*) + Pop Evil (2.5*) @ 013, Tilburg
04-04: Def Americans (3.5*) @ Mezz, Breda
13-04: Fiddler's Green (3.5*) + The Bud Spencer Rock Explosion (3.0*) @ Tivoli De Helling, Utrecht
18-04 t/m 20-04: Paaspop @ Molenheide, Schijndel
- Twenty Sicks does Nirvana's Nevermind (3.5*)
- AC in DC (3.75*)
- Terror (3.0*)
- Halestorm (3.25*)
- Band of Skulls (3.5*)
- Blood Red Shoes (4.5*)
- DevilDriver (3.25*)
- Triggerfinger (4.25*)
- The Prodigy (4.5*)
- Bazzookas (4.0*)
- Hatebreed (4.25*)
- Kaiser Chiefs (3.0*)
25-04: Magnetron (4.0*) + Thuig (3.5*) @ Mezz Cafe, Breda
29-05: Bazzookas (4.5*) @ Jaarmarkt, Den Hout
31-05: Fortarock - Goffertpark, Nijmegen
- Ghost (4.0*)
- Behemoth (3.5*)
- Sabaton (4.0*)
- Gojira (3.75*)
- Alter Bridge (4.0*)
- Carcass (4.25*)
- Slayer (3.5*)
- Anthrax (4.0*)
- Iron Maiden (3.5*)
07-08 t/m 09-08: Pinkpop, Landgraaf
- Flogging Molly (3.25*)
- Rolling Stones (3.25*)
- Limp Bizkit (3.25*)
- Editors (3.0*)
- Mastodon (3.5*)
- Ghost (4.0*)
- Rob Zombie (2.75*)
- Birth of Joy (3.25*)
- Powerman 5000 (3.25*)
- Avenged Sevenfold (3.5*)
- Metallica (3.75*)
21-06: Suicidal Angels (3.5*) Little Devil, Tilburg
27-06 t/m 29-06: Graspop, Dessel
- Diablo Blvd. (3.5*)
- Alestorm (3.25*)
- Battlecross (3.5*)
- Annihilator (3.75*)
- Ghost (4.25*)
- Steel Panther (3.5*)
- Slayer (3.5*)
- Behemoth (4.75*)
- Sabaton (4.25*)
- Powerwolf (4.0*)
- Enslaved (3.75*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gojira (3.5*)
- Mastodon (3.75*)
- Satyricon (4.25*)
- The Dillinger Escape Plan (2.5*)
- Limp Bizkit (3.5*)
- Carcass (4.5*)
- Black Label Society (3.25*)
- Anthrax (4.0*)
- Death (4.0*)
- Rob Zombie (3.0*)
- Meshuggah (3.75*)
- Black Sabbath (3.5*)
03-07: Slayer (3.75*) + Gojira (3.75*) @ 013, Tilburg
25-07 + 26-07: Nord Open Air, Essen
- Biohazard (3.0*)
- The Brains (3.5*)
- Sick Of It All (3.0*)
- Dew-Scented (3.25*)
- Tankard (3.25*)
13-08 t/m 16-08: Summerbreeze, Dinkelsbuhl
- Unleashed (3.5*)
- Pentagram Chile (3.5*)
- Decapitated (3.5*)
- Skeletonwitch (3.0*)
- Arch Enemy (3.0*)
- Equilibrium (3.75*)
- Behemoth (3.75*)
- Testament (4.0*)
- Omnium Gatherum (3.0*)
- Benediction (3.5*)
- Excrementory Grindfuckers (3.5*)
- Carcass (4.0*)
- Machine Head (4.0*)
- Devin Townsend Project (3.75*)
- Obituary (3.75*)
- Brainstorm (3.75*)
- Rotting Christ (3.5*)
- Septicflesh (3.25*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gutalax (3.5*)
- Master (4.0*)
05-09: Bazzookas (4.25*) - Bibelot, Dordrecht
13-09: Appelpop, Tiel
- Bliksem (3.25*)
- Russkaja (3.75*)
19-09: Entombed (4.0*) + Grave (3.5*) - 013, Tilburg
03-10: Bazzookas (4.0*) - Extase, Tilburg
04-10: Pene Corrida (3.5*) - Mezz, Breda
17-01: ReVamp (3.5*) + My Propane (3.0*) @ Mezz, Breda
19-01: Steak Number Eight (3.25*) + Oathbreaker (2.5*) + Herder (4.0*) + Hessian (2.75*) @ Baroeg, Rotterdam
26-01: EMP Persistence Tour @ 013, Tilburg
- Ramallah (3.0*)
- Evergreen Terrace (2.25*)
- Strife (2.75*)
- Terror (3.0*)
- Suicidal Tendencies (3.25*)
07-02: Bastardfest 2 @ Mezz, Breda
- The Gecko Brothers (3.75*)
- The Dirty Bastards (3.5*)
- Bang Bang Bazooka (3.5*)
08-02: Wolfstijd 2 @ Bibelot, Dordrecht
- Myrkvar (2.5*)
- Saille (3.75*)
- Heidevolk (4.0*)
22-03: Red Fang (4.0*) + Monomyth (3.0*) + Zamora (2.75*) @ Effenaar, Eindhoven
24-03: Five Finger Death Punch (3.75*) + Upon A Burning Body (3.5*) + Pop Evil (2.5*) @ 013, Tilburg
04-04: Def Americans (3.5*) @ Mezz, Breda
13-04: Fiddler's Green (3.5*) + The Bud Spencer Rock Explosion (3.0*) @ Tivoli De Helling, Utrecht
18-04 t/m 20-04: Paaspop @ Molenheide, Schijndel
- Twenty Sicks does Nirvana's Nevermind (3.5*)
- AC in DC (3.75*)
- Terror (3.0*)
- Halestorm (3.25*)
- Band of Skulls (3.5*)
- Blood Red Shoes (4.5*)
- DevilDriver (3.25*)
- Triggerfinger (4.25*)
- The Prodigy (4.5*)
- Bazzookas (4.0*)
- Hatebreed (4.25*)
- Kaiser Chiefs (3.0*)
25-04: Magnetron (4.0*) + Thuig (3.5*) @ Mezz Cafe, Breda
29-05: Bazzookas (4.5*) @ Jaarmarkt, Den Hout
31-05: Fortarock - Goffertpark, Nijmegen
- Ghost (4.0*)
- Behemoth (3.5*)
- Sabaton (4.0*)
- Gojira (3.75*)
- Alter Bridge (4.0*)
- Carcass (4.25*)
- Slayer (3.5*)
- Anthrax (4.0*)
- Iron Maiden (3.5*)
07-08 t/m 09-08: Pinkpop, Landgraaf
- Flogging Molly (3.25*)
- Rolling Stones (3.25*)
- Limp Bizkit (3.25*)
- Editors (3.0*)
- Mastodon (3.5*)
- Ghost (4.0*)
- Rob Zombie (2.75*)
- Birth of Joy (3.25*)
- Powerman 5000 (3.25*)
- Avenged Sevenfold (3.5*)
- Metallica (3.75*)
21-06: Suicidal Angels (3.5*) Little Devil, Tilburg
27-06 t/m 29-06: Graspop, Dessel
- Diablo Blvd. (3.5*)
- Alestorm (3.25*)
- Battlecross (3.5*)
- Annihilator (3.75*)
- Ghost (4.25*)
- Steel Panther (3.5*)
- Slayer (3.5*)
- Behemoth (4.75*)
- Sabaton (4.25*)
- Powerwolf (4.0*)
- Enslaved (3.75*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gojira (3.5*)
- Mastodon (3.75*)
- Satyricon (4.25*)
- The Dillinger Escape Plan (2.5*)
- Limp Bizkit (3.5*)
- Carcass (4.5*)
- Black Label Society (3.25*)
- Anthrax (4.0*)
- Death (4.0*)
- Rob Zombie (3.0*)
- Meshuggah (3.75*)
- Black Sabbath (3.5*)
03-07: Slayer (3.75*) + Gojira (3.75*) @ 013, Tilburg
25-07 + 26-07: Nord Open Air, Essen
- Biohazard (3.0*)
- The Brains (3.5*)
- Sick Of It All (3.0*)
- Dew-Scented (3.25*)
- Tankard (3.25*)
13-08 t/m 16-08: Summerbreeze, Dinkelsbuhl
- Unleashed (3.5*)
- Pentagram Chile (3.5*)
- Decapitated (3.5*)
- Skeletonwitch (3.0*)
- Arch Enemy (3.0*)
- Equilibrium (3.75*)
- Behemoth (3.75*)
- Testament (4.0*)
- Omnium Gatherum (3.0*)
- Benediction (3.5*)
- Excrementory Grindfuckers (3.5*)
- Carcass (4.0*)
- Machine Head (4.0*)
- Devin Townsend Project (3.75*)
- Obituary (3.75*)
- Brainstorm (3.75*)
- Rotting Christ (3.5*)
- Septicflesh (3.25*)
- Legion of the Damned (3.75*)
- Gutalax (3.5*)
- Master (4.0*)
05-09: Bazzookas (4.25*) - Bibelot, Dordrecht
13-09: Appelpop, Tiel
- Bliksem (3.25*)
- Russkaja (3.75*)
19-09: Entombed (4.0*) + Grave (3.5*) - 013, Tilburg
03-10: Bazzookas (4.0*) - Extase, Tilburg
04-10: Pene Corrida (3.5*) - Mezz, Breda
0
geplaatst: 12 oktober 2014, 02:42 uur
31-01: Hidde van Schie, PopUp010, Rotterdam 4,25*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Winterdagen, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
26-09: Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
26-09: Tom the Lion, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, Velvet, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, huiskamerconcert, Maasland 5*
28-08: REVERE, UrbinDesign, Vlaardingen 4,25*
03-10: Jay Brannan, Paradiso, Amsterdam 4*
11-10: REVERE, Kroese, Nijmegen 4,25*
11-10: REVERE, Cultuurhuis van de Stad, Nijmegen 5*
31-01: Christopher Paul Stelling, PopUp010, Rotterdam 4,25*
03-02: Agnes Obel, De Doelen, Rotterdam 4,5*
21-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), De Klinker, Vlaardingen 5*
22-02: REVERE (Stephen Ellis & Ellie Wilson), Velvet, Rotterdam 4,5*
01-03: Blaudzun, Rotown, Rotterdam 4,75*
03-03: London Grammar, Melkweg, Amsterdam 4,5*
06-03: The Mispers, Rotown, Rotterdam 4,25*
09-03: The Jezabels, Rotown, Rotterdam 4,25*
29-03: Scarlet Mae, PopUp010, Rotterdam 3,75*
29-03: Horses on Fire, PopUp010, Rotterdam 3,75*
03-04: REVERE, Bibelot, Dordrecht 4,75*
04-04: REVERE, Paard van Troje, Den Haag 4,75*
13-04: Gabby Young & Other Animals, Tivoli, Utrecht 5*
17-04: Mister and Mississippi, Rotown, Rotterdam 4,75*
19-04: REVERE, Recordstore Day, Breda / Den Haag / Rotterdam 5*
04-05: Moss, AB, Brussel 3,75*
04-05: REVERE, AB, Brussel, 4,75*
16-05: dEUS, TivoliVredenburg, Utrecht 4,5*
25-05: Winterdagen, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Douglas Dare, Zaal 3, Den Haag 4,25*
25-05: Prince, Ziggo Dome, Amsterdam 5*
26-05: Tori Amos, De Doelen, Rotterdam 4,5*
14-06: REVERE, Schippop, Schipluiden, 4,25*
23-06: Woodkid, Stadsschouwburg, Amsterdam 5*
27-06: Eels, De Doelen, Rotterdam 4,25*
01-08: Port of Call, PopUp 010, Rotterdam 4*
01-08: We Sell Guns, PopUp 010, Rotterdam 3,25*
24-08: Paul Freeman, Volver, Tilburg 4,5*
04-09: Ásgeir, Paradiso, Amsterdam 4,25*
07-09: Nakhane Touré, Paradiso, Amsterdam 5*
12-09: The GOASTT, Rotown, Rotterdam 4,25*
26-09: Winterdagen, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
26-09: Tom the Lion, PopUp 010, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, Velvet, Rotterdam 4,25*
27-09: REVERE, huiskamerconcert, Maasland 5*
28-08: REVERE, UrbinDesign, Vlaardingen 4,25*
03-10: Jay Brannan, Paradiso, Amsterdam 4*
11-10: REVERE, Kroese, Nijmegen 4,25*
11-10: REVERE, Cultuurhuis van de Stad, Nijmegen 5*
* denotes required fields.