MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / MusicMeter Live! / Anouk Live

zoeken in:
avatar van dynamo d
Lovende kritiek gisteren in de Volkskrant (en dat is niet de minst kritische van alle kranten) over het live optreden van Anouk in Ahoy (3/12). Enkele citaten:
"... de show in Rotterdam bezit grootse internationale allure"

"Het is een mirakel hoe Anouk zich de afgelopen jaren op het podium heeft ontwikkeld, en zo ongeveer alle studioversies van haar succesnumers live weet te overtreffen. Ook de nummers van Hotel New York krijgen in Ahoy' pas echt zegginskracht. More Than You Deserve zingt ze krachtiger, Jerusalem wordt minder houterig begeleid en de twee slotnummers vormen een schitterende climax."

"De show die Anouk thans presenteert behoort tot de opwindenste rockevenementen van de laatste jaren."

"Nederland zou na het verscheiden van Herman Brood geen echte rock 'n roll-dieren meer hebben. Mooi wel dus, Anouk Teeuwe is de naam, 30 jaar, moeder van drie kinderen. Het heeft een jaar of acht geduurd voor ze haar definitieve vorm vond, maar nu mag ze ongenaakbaar worden genoemd."

avatar van dynamo d
Kijk erg naar Anouk's nieuwe live album uit:

http://www.musicmeter.nl/album/47102

avatar
fastpulseboy
voor mij is het een mirakel hoe de volkskrant zulke nonsense kan verkopen

avatar van dynamo d
fastpulseboy schreef:
voor mij is het een mirakel hoe de volkskrant zulke nonsense kan verkopen


Sterke argumentatie

avatar
fastpulseboy
dit topic is verder erg stil
wie zwijgt stemt toe

avatar
Ik was erbij & vind Anouk live gewoon heel erg goed. Die stemmm! De cd Anouk Is Alive is dan ook zeker heel erg leuk om naar te luisteren. Dan beleef je het weer eventjes opnieuw.

avatar van dynamo d
Zojuist op t.v. gezien en gehoord? Anouk was als vanouds weer erg sterk live! Ook haar "nieuwe" band speelde goed.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:32 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:32 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.