MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / HoesMeter 2020

zoeken in:
avatar van Koenr
Het begon in de noise-scene, maar sinds een jaar of twee zie ik het overal weer terugkomen. In jazz, punk, etc. Afgelopen jaar was het aanweziger dan ooit, ook bij de merch bij concerten. Er zijn ook steeds meer labels die enkel spul op cassette uitbrengen.

avatar van esteban
Het is al enkele jaren bezig, inderdaad. Die 80s-revival in meerdere entertainment-takken zit daar ook wel voor iets tussen.

De albumhoes krijgt van mij een ...

7




avatar van aerobag
Koenr schreef:
Het begon in de noise-scene, maar sinds een jaar of twee zie ik het overal weer terugkomen. In jazz, punk, etc. Afgelopen jaar was het aanweziger dan ooit, ook bij de merch bij concerten. Er zijn ook steeds meer labels die enkel spul op cassette uitbrengen.


Bijzondere verschijning! las net een artikel dat cassette verkoop met 300% gestegen is in 2019 in vergelijking met 2018. En dan niet alleen de alternatievelingen, maar ook acts als Ariane Grande en Billie Eilish doen mee. Ik begrijp het collectible-gehalte van cassettes, zeker in het streaming tijdperk, maar labels die enkel nog casettes uitbrengen... Ik ben benieuwd wat de audiofielen onder ons hiervan vinden, aangezien casettes (in tegenstelling tot vinyl) nu niet echt bekend staan om hun geweldige geluidskwaliteit


avatar van panjoe
panjoe (moderator)
8,3


avatar
Arbeidsdeskundige
9




avatar van aerobag
Het opbloeiende pad van Siavash Amini & Saåad leidt naar succes, de tweede plek in de top 10. Van Bandana Beats moeten we afscheid nemen.

Top 10:
1. Tame Impala - The Slow Rush 6,95 (19)
2. Siavash Amini & Saåad - All Lanes Of Lilac Evening 6,80 (17)
3. Bill Fay - Countless Branches 6,70 (14)
4. The Strokes - The New Abnormal 6.66 (18)
5. Pu: We Jazz Records 6,60 (18)
6. Ujico* - 妖 6,36 (17)
7. Shopping - All or Nothing 6,36 (11)
8. Major Kong - Off the Scale 6,34 (19)
9. Boldy James & The Alchemist - The Price of Tea in China 6,33 (18)
10. Rustin Man - Clockdust 6,28 (16)

Flop 10
1. Eefje de Visser - Bitterzoet 2,28 (17)
2. María José Llergo - Sanación 3,10 (10)
3. DRAMA - Dance Without Me 3,50 (16)
4. Sewerslvt - Draining Love Story 4,21 (17)
5. Phase Fatale - Scanning Backwards 4,25 (14)
6. Grimes - Miss Anthropocene 4,27 (15)
7. Grift - Budet 4,54 (15)
8. Cale Parks - Boards 4,58 (17)
9. Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs - Viscerals 4.63 (16)
10. Deserta - Black aura My Sun 4,71 (16)



avatar van aerobag
Tijd om eens te reflecteren op onze huidige topper en floppers dacht ik zo! een overzicht:

https://i.imgur.com/qHTSDeK.jpg

avatar van bennerd
De leukste hoes blijft toch die van Pigsx7



avatar
Arbeidsdeskundige
7,5









avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:37 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.