MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Muziek / Muziekgames / Artiesten KO's (Morphine)

zoeken in:



avatar
johannesA
1-1


avatar van Justus18
1-3

edit: dit is dus wat ik bedoelde met mijn vorige opmerking. Ik heb de vorige dus weer gemist, hoewel ik hem zelf geplaatst heb.




avatar van Kees-Jan
Justus18 schreef:
edit: Ik zou bij KO's liever een vastgestelde tijd zien, zoals bij de ladder. Vanavond volg ik het een beetje, maar de eerste ronde heb ik bijna compleet gemist.


Ik snap je probleem, ikzelf voel dat ook wel enigszins. Het probleem met een vastgestelde tijd per battle is echter dat de KO zo tergend langzaam gaat. Bij de MuMe ladder, die een heel jaar duurt is dat geen probleem, maar bij dit spel is snelheid juist belangrijk, zodat er toch regelmatig verschillende artiesten aan bod komen.



















avatar
tangmaster
1-3

avatar
Zorin
2-3

Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.