Muziek / Muziekgames / De anderstalige ladder (UITSLAG & EINDSTAND 2013)
zoeken in:
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 8 december 2013, 22:37 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
16 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
13 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) 2
12 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) 3
7 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) 1
7 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) 5
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
16 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
13 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) 2
12 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) 3
7 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) 1
7 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) 5
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 23:45 uur
Seigmen vind ik een geweldige ontdekking in dit topic, maar nu juist dit nummer dan weer niet.
0
geplaatst: 9 december 2013, 11:29 uur
Er zijn tot nu toe 5 Finalelijstjes ingeleverd, waarvan 3x top 30, 1x top 15 en 1x top 10. Ik verwacht, rekening houdend met de toezeggingen, tenminste 12 lijstjes in totaal.
0
geplaatst: 9 december 2013, 11:35 uur
DjFrankie schreef:
Ik ben er nog niet uit Han
Ik ben er nog niet uit Han
Frank, dat is alleen maar goed voor de spreiding en spanning van de lijstjes
0
geplaatst: 9 december 2013, 12:35 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
18 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +2
17 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +5
16 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +3
8 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) +1
7 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
18 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +2
17 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +5
16 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +3
8 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) +1
7 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 9 december 2013, 13:05 uur
DjFrankie schreef:
Ik ben er nog niet uit Han
Ik ben er nog niet uit Han
De nummer 30 toch wel, Frank
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 9 december 2013, 15:58 uur
DjFrankie schreef:
Ik ben er nog niet uit Han
Ik ben er nog niet uit Han
Poeha schreef:
De nummer 30 toch wel, Frank
Ik heb 6 nummers vast staan waaronder die ja De nummer 30 toch wel, Frank
0
geplaatst: 9 december 2013, 19:45 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
23Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
17 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +1
17 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
11 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) +3
9 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +2
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
23Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
17 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +1
17 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
11 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) +3
9 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +2
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 9 december 2013, 20:37 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
28 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
20 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +3
19 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +2
11 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
10 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +1
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
28 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
20 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +3
19 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +2
11 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
10 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +1
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 10 december 2013, 18:09 uur
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] krijgt 2 bonuspunten en gaat door naar de superbonusladder
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] krijgt 1 bonuspunt
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] krijgt 1 bonuspunt
0
geplaatst: 10 december 2013, 18:10 uur
DE 30 FINALISTEN VAN DE ANDERSTALIGE LADDER
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 6 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 6 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
0
geplaatst: 10 december 2013, 18:15 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 10 december 2013, 18:49 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
5 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
3 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
2 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
1 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
5 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
3 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
2 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
1 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 10 december 2013, 19:40 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
10 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +5
6 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +3
3 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +1
3 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +2
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
10 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +5
6 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +3
3 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +1
3 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +2
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 10 december 2013, 21:48 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
12 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +2
9 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +3
8 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +5
4 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +1
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
12 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +2
9 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +3
8 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +5
4 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +1
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 10 december 2013, 22:48 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
13 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +1
11 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +2
11 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +3
9 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +5
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
13 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +1
11 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +2
11 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +3
9 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +5
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 10 december 2013, 23:03 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
14 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +1
14 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +3
14 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +5
13 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +2
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
14 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +1
14 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +3
14 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +5
13 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +2
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 11 december 2013, 01:30 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
19 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) 5
17 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) 3
15 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) 1
15 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) 2
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
19 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) 5
17 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) 3
15 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) 1
15 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) 2
0 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
johannesA
geplaatst: 11 december 2013, 08:32 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
20 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) 5
19 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
18 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) 1
18 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) 3
2 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië) 2
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
20 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) 5
19 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
18 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) 1
18 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) 3
2 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië) 2
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 11 december 2013, 09:52 uur
Petr Muk gaat in ieder geval deze competitie niet winnen
0
geplaatst: 11 december 2013, 09:54 uur
DjFrankie schreef:
Petr Muk gaat in ieder geval deze competitie niet winnen
Petr Muk gaat in ieder geval deze competitie niet winnen
En terecht...ik heb eigenlijk geen recht van spreken want niet meegestemd, maar hoe is dit in godsnaam in de finale beland
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 11 december 2013, 09:58 uur
DjFrankie schreef:
Petr Muk gaat in ieder geval deze competitie niet winnen
Petr Muk gaat in ieder geval deze competitie niet winnen
El Ninjo schreef:
En terecht...ik heb eigenlijk geen recht van spreken want niet meegestemd, maar hoe is dit in godsnaam in de finale beland
En terecht...ik heb eigenlijk geen recht van spreken want niet meegestemd, maar hoe is dit in godsnaam in de finale beland
Door de taal waarin dit is gezongen, die taal was niet de beste van de vele talen die hier voorbij zijn gekomen. En dan kies je de beste van de mindere. Maar nu wordt het kaf van het koren geschoren.
0
geplaatst: 11 december 2013, 16:28 uur
Bonusladder D (verdeel 5-3-2-1 punten):
23 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +3
23 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +5
21 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +2
19 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +1
2 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
23 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië) +3
23 Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië) +5
21 Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk) +2
19 Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika) +1
2 Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Deadline: donderdag 12 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 12 december 2013, 16:55 uur
Goed om te zien dat Gurrumul zich hier in ieder geval kan meten.
0
geplaatst: 12 december 2013, 18:44 uur
We doen niet lullig: Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] en Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] krijgen elk 2 bonuspunten en gaan beide door naar de superbonusladder
0
geplaatst: 12 december 2013, 18:45 uur
DE 30 FINALISTEN VAN DE ANDERSTALIGE LADDER
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 7 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 7 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
0
geplaatst: 12 december 2013, 18:48 uur
7 eindlijstjes zijn nu binnen en ik hoop op nog een achttal
Bonusladder E (verdeel 5-3-2-1 punten):
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Deadline: zaterdag 14 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
Bonusladder E (verdeel 5-3-2-1 punten):
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Deadline: zaterdag 14 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 12 december 2013, 21:17 uur
Bonusladder E (verdeel 5-3-2-1 punten):
5 Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
3 Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
2 Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
1 Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Deadline: zaterdag 14 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
5 Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
3 Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
2 Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
1 Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Deadline: zaterdag 14 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
* denotes required fields.