Synths zijn relatief makkelijk te spelen, het is gewoon een kwestie van ideeen hebben
Music Maker is niks. Gebruiksvriendelijk alternatief: reason is makkelijk en vrij goed, ook veel mensen vinden Fruity Loops zeer ok, ik zelf echt niet. Als je het echt goed wilt doen ga je echter aan de slag met een programma als Cubase en lekker veel VST-instrumenten (speciale software instrumenten die volgens een bepaalde standaard zijn gemaakt en goed werken in Cubase als plugin)
Zelf gebruik ik audiomulch met enkele VST-effecten (zelfde principe als VST-instruments) Ik vind dit eigenlijk wel het tofste programma dat er is en is eigenlijk alles mee te doen en is nog gratis ook

(wat trouwens niet betekend dat het niet professioneel is, want dat is het dus wel) Alleen mogelijk is dit wat moeilijk om mee te beginnen, al is het programma vrij intiuatief.