MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten JohnWilliams als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Ramin Djawadi - Game of Thrones: Season 2 (2012)

poster
4,5
Heerlijke filmmuziek. Is op Filmmuziek.com : Soundtrack Magazine 12 geworden van de beste filmmuziek van 2012. Wat mij betreft had hij ook gewoon in de top 10 gemogen want wat een heerlijke muziek! Ik hoop dat seizoen 3 net zo goed, of wellicht wel beter, gaat worden!

Ramin Djawadi - Game of Thrones: Season 3 (2013)

poster
5,0
Duidelijk beter dan zijn voorgangers. Een score vol met kippenvel. Vooral Mhysa en Dark Wings, Dark Words zijn geweldige composities waar ik geen genoeg van kan krijgen. Wat mij betreft de beste score van 2013 tot nu toe, geweldig!

Ramin Djawadi - Game of Thrones: Season 5 (2015)

poster
4,5
Prima filmmuziek. Overtreft niet seizoen 3 en 4, die beide geweldige muziek hadden, maar doet zeker niet onder. De mooiste filmmuziek zit stiekem nog geeneens in de serie, wat een gemis is. Zo miste ik Throne for the Game en Atonement, twee uitmutende tracks, in seizoen 5.

Hardhome is gewoon underscore evenals enkele andere tracks. Maar er zijn ook genoeg tracks die eruit springen. Neem bijvoorbeeld Blood of the Dragon en Dance of the Dragons. Deze twee zijn geweldig, helemaal Targaryan en passen 100% bij de sfeer van Game of Thrones. House of Black and White komt vooral aan het einde los evenals Kill the Boy. Verder zijn Mother's Mercy en High Sparrow ook mooi om naar te luisteren. Jaws of the Viper is een goede versie van het Dorne Theme, maar wel de minste van de versies in seizoen 5...jammer.

De mooiste track is naar mijn mening Atonement, met het Lannister thema wat er tragisch uitspat aan het einde. Magistraal mooi. Een keurig verdiende 4,5*, omdat ik maar blijf luisteren naar sommige tracks.

Rupert Gregson-Williams - Bedtime Stories (2008)

poster
4,0
Het valt niet mee om te overleven in Componistenland.
En daarmee bedoel ik te zeggen dat het moeilijk is om je naam bekenbaar te maken. Ook voor Rupert was dit in het begin moeilijk want je blijft natuurlijk altijd de broer van...en dat is natuurlijk erg jammer.Ondanks dat wist Rupert G. Williams zijn eigen stijl te crieeren met soms wat Harry G. Williams geluiden maar ach. Daar kijk ik dan over heen.

Bedtime Stories.
Het verhaal van Disney is erg orgineel bedacht en ook leuk om daar een film over te maken. Dat kan helaas wel slecht uitpakken...maar om zo'n leuk verhaal te filmen is moeilijk maar er muziek onder zetten? Dat gaat Williams niet zo makkelijk af...tenminste dat dacht ik. Met tracks zoals Almost a Kiss en Raining Gumballs zet Rupert zijn naam in de componistenwereld. Wat mij betreft zijn beste score van allemaal en zo gaat Rupert knallend het nieuwe jaar in! 4*.