MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten lemmen als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Staton - Indecisive (2011)

poster
5,0
Ik vind het wel een goed album met orginele/zelfgeschreven liedjes en LIVE knalt deze band van het podium af getuige ook deze recensies van van Frits Spits en een bezoeker van de albumpresentatie op 2 mei in de Paradiso Amsterdam:

Staton – Indecisive krijgt 7 strepen van Frits Spits!
Posted 26/04/2011 by statonmusic in albumrelease, debuutalbum Staton, INDECISIVE, radio, Radio 2, Staton, statonmusic. Getagged:23 april 2011, de strepen van spits, frits spits, kro, radio 2. Geef een reactie

Het succesvolle radi0programma de Strepen van Spits wordt door de KRO uitgezonden op Radio 2. Het programma is wekelijks te beluisteren op zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. In het goedbeluisterde programma laat Frits Spits zijn geheel eigen keuze horen uit het aanbod van nieuwe cd’s en beoordeelt Frits een album door het zetten van strepen op de tracklist. Hoe meer strepen, hoe beter!
Afgelopen zaterdag 23 april kwam het album van Staton – Indecisive aan bod in de strepen van Spits en draaide hij in de uitzending ook nog eens van de nummers van het album, namelijk Get me Out of Here. In de strepenlijst 2011 kun je alle strepen zien die Frits dit jaar aan diverse cd’s heeft toegekend. Ons nog uit te brengen debuutalbum Indecisive krijgt 7 strepen!

WEEKLYFUN.NL
Recensie STATON in PARADISO AMSTERDAM op 2 mei 2011
Gepubliceerd op: 03/05/11 16:49 door Guest en reeds 163 x gelezen.
Overtuigende albumpresentatie STATON in volle dampende zaal Paradiso

Door: Lucas Vonk

Gisteravond vol verwachting naar de albumpresentatie van Staton gegaan. Een hele jonge maar superstrakke band voor de gelegenheid aangevuld met achtergrondzangeressen en blazers.
En geweldige drummer die het geheel met strakke hand leidde.Zangeres Lara ging ervoor en zorgde ervoor dat het publiek het er warm van kreeg. Dat ze bepaald niet bang is om de hele show stil te leggen door akoestisch het werkelijk prachtige nummer Tom uit te voeren respect hiervoor. Daarna gingen de band en zangeressen helemaal los en dat was temerken aan het publiek. Top echt genoten en kan niet wachten om het vijftal weer aan het werk te zien.