MusicMeter logo menu
MusicMeter logo

Hier kun je zien welke berichten muzIkanT als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

ZZ Top - La Futura (2012)

poster
noisecommando schreef:
(quote)


Enigste verschil is wel de LOUDNESS WAR mastering voor de huidige Ipod generatie. Alle subtiliteit zeker in de langzame blues nummers is hierin wel verdwenen. Na een nummer of 6 gaat mij dit ontzettend tegenstaan. Zeker bij een band als ZZ top waar doorgaans het relaxte samenspel één van de kenmerken en ook smaakmakers is binnen het geluid.
Voor de rest goede plaat alhoewel qua composities niet zo goed als Tres Hombres, maar wel beter dan alles wat na 1995 is uitgebracht.


Inderdaad. Producer Rubin heeft er weer zijn bekende 'alles-zo-hard-mogelijk-op-de-schijf-knallen'-truukjes op losgelaten, met als resultaat audiotracks die allemaal tegen de 98dB aanknallen, of het nu om zachte of harde passages gaat. Doodzonde, want na een paar nummers treedt er al luistermoeheid op, terwijl de muziek van onze Texaanse vrienden absoluut het beluisteren waard is!