Hier kun je zien welke berichten Lars van Dieppen als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Ik heb speciaal een account aangemaakt voor dit album, om een stem uit te kunnen brengen. Naar mijn mening is dit een zeer fijn album(pje). Dromerige landschappen van muziek die langzaam opbouwt en eens níet de gebruikelijke climaxen laat horen, maar een nieuw geluid.
En hoewel de invloeden wel te horen zijn is het geen kopie van The XX of iets dergelijks. Nee, het is nieuw. En blijkbaar is dit 'nieuwe' geluid precies wat ik zocht... Live is deze band ook zeer sterk! Ik heb ze nu enkele malen gezien en de uithalen van de zangeres zijn fenomenaal. Maar hoewel dit misschien het meest in het oor/oog springt zijn ook de andere bandleden steengoed - goed op elkaar ingespeeld en je ziet dat ze lol hebben.
Zoals gezegd: zeer toffe muziek die vernieuwend (en toch ook wel vertrouwd) is, die je weg doet dromen en doet verlangen naar meer.
The Fields is mijn favoriet; je ziet bijna de beelden voor je van iemand die door een scandinavisch, koud, landschap loopt. Ook Dreamer is goed, allereerst ietwat vervreemdend maar dat einde is prachtig. Maar ook de andere nummers zijn goed... Ik kan moeilijk kiezen, haha!