Hier kun je zien welke berichten Matthijs78 als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Ik was 15 jaar toen ik dit album helemaal grijs draaide. Sindsdien loopt dit album als een soort rode draad door mijn leven. Niet dat ik het wekelijks luister maar ieder jaar wel een paar keer.
Opeens was deze geremixte versie er. Opgepoetst en helemaal naar 2025 getrokken......En ik ben er helemaal weg van. Wat is dit goed en smaakvol gedaan zeg! Ik ervaar weer dezelfde opwinding als toen ik voor de eerste keer Tears of the Dragon in 1994 op MTV zag/ hoorde
Het album is een stuk heavier geworden doordat de gitaren harder ingemixt zijn en hier en daar nieuwe partijen toegevoegd zijn. De orchestrale stukken toegevoegd aan Change of Heart en Tears of the Dragon zijn bijzonder smaakvol en bezorgen mij bij het laatste nummer zelfs kippenvel. De blazerssectie die toegevoegd is aan Shoot all the Clowns past er verrassend goed bij, bijna organisch.
Sommigen vinden remixen niks toevoegen aan het origineel en dat je het oude in ere moet laten. Ik vind dat het goed naast elkaar kan bestaan. Ook deze remix is weer zeer gelaagd en smaakt wat mij betreft naar meer!