Hier kun je zien welke berichten Ceejay als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Onlangs deze Schotten ontdekt via “Later with Jools Holland”. Ik vind het een heerlijke creatieve mix van Rock á la Foo Fighters en pop punk. Lekker al die octave power chords.
Het nummer Pacified kwam voorbij in een soul playlist op Spotify die ik beluisterde tijdens het sporten. Ik staakte alle activiteiten, want ik was zo getroffen door dit "groovende" nummer dat ik wilde kijken van wie het was. Soul Scratch uit LA dus. Ik had er nog nooit van gehoord. Onmiddelijk heb ik het album opgezocht waar het nummer op stond. Pushing Fire, een juweel vind ik het. Prachtige blazersarrangementen, schitterende gitaarpartijen, ongelofelijk strakke ritmesectie en de prachtige stem van zanger Dale Spollet, die ook nog eens wat te vertellen heeft in zijn teksten. Op hun website staat: “We are on a mission to cure the world of hate, and educate all people in the power of Love, Peace, and Music.”
Het repertoire is een goede combinatie van soul en funk. Klassiek geproduceerd alsof het in de jaren zestig is opgenomen, maar dankzij de huidige opnametechnieken veel dynamischer klinkend. Ik ben fan! Ik hoop ze een keer in NL live te kunnen zien en horen.