MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Au Pairs - Playing with a Different Sex (1981)

mijn stem
3,78 (111)
111 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Punk
Label: Human

  1. We're So Cool (3:30)
  2. Love Song (2:51)
  3. Set-Up (3:22)
  4. Repetition (3:35)
  5. Headache (For Michelle) (6:39)
  6. Come Again (3:55)
  7. Armagh (3:38)
  8. Unfinished Business (3:29)
  9. Dear John (2:57)
  10. It's Obvious (6:20)
  11. You * (2:53)
  12. Domestic Departure * (2:23)
  13. Kerb Crawler * (2:48)
  14. Diet * (4:20)
  15. It's Obvious [Single Version] * (5:47)
  16. Inconvenience [12" Version] * (2:57)
  17. Pretty Boys * (3:40)
  18. Headache (For Michelle) [Remix] * (6:38)
toon 8 bonustracks
totale tijdsduur: 40:16 (1:11:42)
zoeken in:
avatar van Tonio
3,0
Heb deze destijds gekocht en was er jarenlang blij mee.

Maar nu, enkele tientallen jaren later blijft hier niet zoveel van over. Af en toe aardig, maar niet meer dan dat ...

avatar van Enrique
1,0
dj maus schreef:
Ik heb deze plaat al een paar keer een kans gegeven, maar het geluid is werkelijk afgrijselijk. Daar lijden wel meerdere 80's platen onder, maar dit slaat wel alles.

avatar van pygmydanny
3,0
Deze pas herbeluisterd en te vaak blijven de nummers steken in één erg aanstekelijke bas/drum groove waar dan tijdens de nummers wat aan gitaren wordt ingevuld.
Kant A bevalt me het beste met Headache For Michelle als broeierig hoogtepunt. Ook We're So Cool en Love Song zijn erg de moeite. Op de B-kant wat meer variatie tussen grooves en tussenstukken, maar ook meer ruimte voor onnodige noise, waardoor het overkomt dat de boodschap/teksten meer doorwegen dan de muziek (Come Again, Armagh...).
Het album sluit wel fraai af met It's Obvious en de boodschap You're equal/But different, maar het verschil tussen beide plaatkanten vind ik dusdanig groot dat ik blijf steken op 3*.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.