menu

Guns N' Roses - Use Your Illusion I (1991)

mijn stem
3,62 (733)
733 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Geffen

  1. Right Next door to Hell (3:02)
  2. Dust N' Bones (4:59)
  3. Live and Let Die (3:03)
  4. Don't Cry (4:44)
  5. Perfect Crime (2:23)
  6. You Ain't the First (2:37)
  7. Bad Obsession (5:28)
  8. Back Off Bitch (5:04)
  9. Double Talkin' Jive (3:22)
  10. November Rain (8:59)
  11. The Garden (5:21)

    met Alice Cooper

  12. Garden of Eden (2:41)
  13. Don't Damn Me (5:19)
  14. Bad Apples (4:28)
  15. Dead Horse (4:18)
  16. Coma (10:16)
totale tijdsduur: 1:16:04
zoeken in:
avatar van avdj
3,5
Guns N' Roses...ik ken ze al jaren via Radio Veronica en schafte een paar jaar geleden de UYI albums aan. Na een aantal wat teleurstellende luisterbeurten verstoffen de CD's in mijn slaapkamer. De albums vindt ik erg gedateerd klinken en de zangpartijen zijn ook moeilijk hoogstaand te noemen. Slash kan natuurlijk uitstekend gitaarspelen maar draait hier er daar door. Hun discografie staat boordevol fillers en geen enkel album weet me nog in z'n geheel te raken. Je zal ze misschien bewust meegemaakt moeten hebben. Krap 3,5*

avatar van west
4,5
Naar aanleiding van Slash Live op 3x groen vinyl pakte ik deze plaat er nog eens bij. Als we Lies (wat deels live was) overslaan, dan waren de twee Use Your Illusion albums prima opvolgers van het monumentale Appetite For Destruction. Deel II vind ik net wat beter dan deel I, daar staan een aantal memorabele nummers op, waaronder het briljante Civil War. Maar ook dit deel I mag er wezen, uitgezonderd November Rain wat ik echt niet meer kan aanhoren.

Ik noem even de geweldige rocksongs Right Next door to Hell, Dust N' Bones, You Ain't the First, Bad Obsession, Back Off Bitch, Double Talkin' Jive & The Garden. Deels vuige rock, waarbij je ook aan de titels kan zien dat dit het wat steviger broertje is van de twee Use Your Illusions LP's. Sommige nummers zouden niet misstaan op Appetite. Daarom alleen al is dit album erg sterk.

Gast
geplaatst: vandaag om 22:31 uur

geplaatst: vandaag om 22:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.