MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Kylie - Aphrodite (2010)

mijn stem
3,53 (60)
60 stemmen

Australiƫ
Pop
Label: Parlophone

  1. All the Lovers (3:22)
  2. Get Outta My Way (3:38)
  3. Put Your Hands Up (If You Feel Love) (3:37)
  4. Closer (3:09)
  5. Everything Is Beautiful (3:25)
  6. Aphrodite (3:45)
  7. Illusion (3:21)
  8. Better Than Today (3:25)
  9. Too Much (3:16)
  10. Cupid Boy (4:26)
  11. Looking for an Angel (3:49)
  12. Can't Beat the Feeling (4:09)
  13. Heartstrings * (3:16)
  14. Mighty Rivers * (4:02)
  15. Go Hard Or Go Home * (3:42)
toon 3 bonustracks
totale tijdsduur: 43:22 (54:22)
zoeken in:
avatar van Lexcoaster
Wat een hoge beoordeling! Ik ben in ieder geval blij dat het album doet wat het moet doen voor veel mensen..

avatar van Leander1991
4,0
Het enige waar ik een beetje mee zit is, neem nu Fever uit het jaar 2000 en Aphrodite uit het jaar 2010. Voelt Aphrodite zoveel actueler aan dan Fever?

avatar van Editoor
3,5
Leander1991 schreef:
Het enige waar ik een beetje mee zit is, neem nu Fever uit het jaar 2000 en Aphrodite uit het jaar 2010. Voelt Aphrodite zoveel actueler aan dan Fever?


moet dat?

avatar van Leander1991
4,0
Editoor schreef:
(quote)


moet dat?


Ja dat vind ik wel, we moeten vooruit stil blijven staan is ook achteruit gaan.

avatar van NewYorkCityLight
3,0
Dat heeft toch niks met actueel te maken?

avatar van Leander1991
4,0
NewYorkCityLight schreef:
Dat heeft toch niks met actueel te maken?


Actueel wilt niet alleen zeggen 'wat er in het nieuws gebeurd' he. Met actueel bedoel ik; of ze echt vooruitgang heeft gemaakt in haar muziek en is die nog wel relevant voor dit jaar. Want hoe we het ook draaien of keren; Aphrodite blijft een commerciële plaat en geen expressieve plaat.

Ik wil maar zeggen dat Fever ook wat vooruitstrevender klonk dan deze.

avatar van friday the 13 th
4,0
Zojuist aangeschaft. Er zitten enkele zeer leuke tracks bij, maar anderen zeggen mij dan weer totaal niets (althans op dit moment toch nog niet).

De drie hoogtepunten van dit album zijn: All The Lovers, Get Outta My Way en Better Than Today. Ik hoop dat Better Then Today als derde single wordt uitgegeven, want hij is gewoonweg brilliant.

Eervolle vermeldingen krijgen de tracks "Looking For An Angel", "Illusion" (vanwege zijn geweldige beat) en " Too Much".

Andere zijn aan het groeien en dan sommigen zeggen me totaal niets (Everything is Beautiful). De track cupid boy begint ongelooflijk gaaf, maar het refrein ontpopt zich dan weer in een heel hoog kitsch gehalte, iets waar Miss Minogue wel vaker koek van lust.

De bonustracks zijn wel heel goed. Vooral "Mighty Rivers", maar deze staan dan ook niet op het album.

Voorlopig een 3.

avatar van Waste Management
Het refrein van de bonustrack ''Heartstrings'' doet mij erg denken aan een refrein van een nummer die ik vaak hoor op radio bij mijn werk, van een ander artiest en weet alleen niet wie en hoe het nummer heet.

avatar van friday the 13 th
4,0
Waste Management schreef:
Het refrein van de bonustrack ''Heartstrings'' doet mij erg denken aan een refrein van een nummer die ik vaak hoor op radio bij mijn werk, van een ander artiest en weet alleen niet wie en hoe het nummer heet.



Inderdaad, heel het liedje doet mij aan een ander lied denken. Klinkt als iets van Atomic Kitten of zo, maar kan het ook niet echt achterhalen.

avatar van Emile93
4,0
Waste Management schreef:
Het refrein van de bonustrack ''Heartstrings'' doet mij erg denken aan een refrein van een nummer die ik vaak hoor op radio bij mijn werk, van een ander artiest en weet alleen niet wie en hoe het nummer heet.


Ik heb helaas geen flauw idee welk nummer je bedoeld!!!! Anyway! Heartstring is een geweldig nummer!!!!

avatar van NewYorkCityLight
3,0
De intro van het nummer vind ik lijken op d'r eigen nummer Can't Get You Out of My Head.

En als ik een beetje doordenk vind ik het refrein een beetje lijken op Behind Blue Eyes van Limp Bizkit maar misschien dat ik daar een beetje doorschiet .

avatar van Arrie
Behind Blue Eyes van The Who natuurlijk!

avatar van NewYorkCityLight
3,0
The Who dan , ik wist niet dat het een cover (sample?) was.

avatar van Matys
3,5
Ik weet het niet zo goed met dit album, na een week intensief luisteren verlaag ik mijn stem naar 3,5*. Misschien waren mijn verwachtingen te hoog gespannen maar het ligt allemaal te erg voor de hand. Price's samenwerking met Madonna was veel spannender en het resultaat zo heel veel beter, misschien wordt de invloed van Madonna als producer dan toch onderschat.

Klein puntje van kritiek nog: waarom eindigen de meeste nummers zo abrupt? Bij Closer irriteert het gewoon.

avatar van NewYorkCityLight
3,0
friday the 13 th schreef:
De track cupid boy begint ongelooflijk gaaf, maar het refrein ontpopt zich dan weer in een heel hoog kitsch gehalte, iets waar Miss Minogue wel vaker koek van lust.


Ben het hier helemaal mee eens, Cupid Boy begon zo geweldig.

Nummers die ik wel heel goed vind zijn All the Lovers en Get Outta My Way (al heeft GOMW de slechtste lyrics ooit, en had ik 'm zelf wat swingender gewild, hij blijft goed).

Closer vind ik ook wel mooi, Aphrodite is ook erg goed en Put Your Hands Up is OK. Voor de rest staat er eignelijk niet veel bijzonders op.

avatar van Waste Management
Ik moet zeggen dat het album iets te Pop dan Dance is (niet slecht bedoeld) maar vanwegen dat Stuart Price hier aan meegewerkte , vindt ik Madonna's album Confessions on a Dancefloor sterker overkomen. Zelf vind ik ''Closer'' de sterkste nummer van het album

avatar van Leander1991
4,0
Waste Management schreef:
Ik moet zeggen dat het album iets te Pop dan Dance is (niet slecht bedoeld) maar vanwegen dat Stuart Price hier aan meegewerkte , vindt ik Madonna's album Confessions on a Dancefloor sterker overkomen. Zelf vind ik ''Closer'' de sterkste nummer van het album


Ja die ligt in de grote lijn van Future Lovers. Het zou me ook niet verwonderen mocht dat haar concert opener worden.

avatar
madonnagirl3
Heb hem gedownload, ga van de week of volgende week maar is eens uitgebreid beluisteren.

avatar van Roytjuh
Ben geen fan van Kylie, maar wat ik wel leuk vind is dat het nummer 'Everything Is Beautiful' mede geschreven is door Tim-Rice Oxley, de pianist/keyboardspeler/tekstschrijfer van mijn favo band Keane.

avatar van Nickstbo
5,0
Hoewel iedereen 'Closer' een speciaal nummer lijkt te vinden doet het niet veel voor mij. Ik skip het nummer iedere maal.
'Aphrodite' is wel een geweldig leuk nummer en is in no-time naar mijn top 25 meest afgespeelde nummers in m'n ITunes gegaan

avatar van IntoMusic
Ik dacht in Amsterdam op CS dat de poster voor dit album een soort reclame voor een parfume was. Het is wel een uitnodigende/ mooie cover, dus ga deze denk ik maar eens luisteren.

Update 17-07: inmiddels na 1 luisterbeurt al duidelijk geworden dat dit niet de muziek is waar ik van houd. Neem een beat en zing het bekende riedeltje. Ik zal dan ook niet beoordelen, want dat zou niet fair zijn...

avatar van Angelo
3,0
Er zijn mensen die altijd maar moe worden van de vergelijkingen tussen Madonna en Kylie Minogue, toch moet het gezegd worden dat Kylie altijd een stap achter Madonna is. Iedere keer als Madonna met een album komt, komt daarna Kylie met een soorgelijk album. Daar is niks mis mee, maar dat er vergelijkingen worden gemaakt vind ik dan ook erg terecht.

Een detail dat mij dan weer gelijk opvalt: Madonna gebruikte ’t fluitje van ‘Gimme gimme gimme’ in ‘Hung up’ en Kylie leende het intro en gebruikte het voor ‘Closer’, intro van ‘Closer’ en ‘Gimme gimme gimme’ is gewoon bijna hetzelfde alleen een aantal maten sneller, het lijkt in ieder geval erg veel op elkaar.

Maar dan nu over het album. Met de gedachte dat Kylie samenwerkte met Stuart Price leek mij het een prima album te worden dat in de sfeer is van ‘Confessions on a dance floor’. Ik heb het album nu meermaals beluisterd maar het is allemaal niet spannend genoeg, het klinkt iets te plastic en -ik had niet gedacht dat ik het ooit zou zeggen- maar ik mis toch de stevige beats waar ik normaal gesproken helemaal geen liefhebber van ben. Het album is te soft en klinkt ook nog eens te gladjes.’All the lovers’ vind ik wel een lekker nummer, de twee nummers die volgen, daar word ik niet warm of koud van. Dan ‘Closer, dat is een nummer dat er bij mij uitspringt (zoals bij velen denk ik).

Het titeltrack nummer ‘Aphrodite’ vind ik ook een van de betere nummers, komt waarschijnlijk omdat de baslijn steviger is in vergelijking bij de meeste andere nummers. Het nummer ‘Illusion’ heeft een aanstekelijke melodielijn met ook een zomerse sound. ‘Better than today’ vind ik een outsider, erg lekker maar het is net iets te commercieel geproduceerd – wel zeker een van de beste nummers van het album!

Bij een nummer als ‘Too much’ slaat ze de plank m.i. dan weer helemaal mis. Het klinkt erg goedkoop en inspiratieloos, daarnaast vind ik het refrein ook irritant. ‘Cupid boy’ begint veelbelovend maar zodra het refrein begint raak ik de interesse volledig kwijt. ‘Looking for an angel’ vind ik een middle of the road nummer, het refrein doet me heel, heel erg denken aan Geena Lisa’s ‘Wheel of time’, dat lied zal jullie wel niks zeggen, maar luister het maar eens. ‘Can’t beat the feeling’ vind ik wel een fris zomers nummer maar wederom geen nummer van hoogwaardige kwaliteit.

Het refrein van het lied ‘Heartstrings’ heb ik ook ergens eerder gehoord, althans een soort van. Alleen kan ik er nu niet opkomen en dat irriteert me behoorlijk ! Het nummer ‘Mighty rivers’ vind ik ook best een middle of the road nummer. En de afsluiter ‘Go hard or go home’ vind ik qua tekst erg zwak, de melodie is opzich wel fijn maar het verveelt denk ik snel.

Nee, ‘Confessions of a dance floor’ was origineler, experimenteler en beter geproduceerd. Ik vind dit album van Kylie niet slecht maar zeker geen hoogstandje. Ten tijde van ‘Light years’ en ‘Fever’ was Kylie innoverend en vernieuwend, dat is ze op dit album allerminst. Het woord inspiratieloos komt (helaas) eerder bij me op. Dan was voorganger Kylie X misschien nog wel beter in z’n soort. Ik weet zeker dat Kylie dit album met hele goede bedoelingen heeft uitgebracht maar ze kan veel beter, dit is té gladjes en stuk geproduceerd.

‘Closer’ blijft voor mij het beste nummer op dit album.

PS: na Madonna’s ‘Confessions of a dance floor’ kwam haar dieptepunt: ‘Hard candy’. Ik hoop dat Kylie wel zo verstandig is om niet met Justin Timberlake en Timbaland te werken!

avatar van Angelo
3,0
Het intro van 'Heartstrings' en de beat van het nummer doen me denken aan 'Can't get you out of head'. Met wat fantasie neigt ook een beetje na een moderne mix tussen 'Naughty girl' van Holly Valance en 'All I really want' van Kim Lukas. Maar het nummer waar 'Heartstrings' echt op lijkt ik ik maar niet opkomen.

avatar van Waste Management
Mijn favorieten zijn: Closer, All the Lovers en Can't Beat the Feeling.
Het is jammer dat alle nummers meer ''Pop'' zijn dan ''Dance'' wat je eigenlijk wel zou verwachten omdat Stuart Price haar geholpen heeft.

avatar van aERodynamIC
4,0
Jammer dat het nummer Heartstrings een bonustrack is: ik vind het veruit één van de betere nummers van dit album (heeft een Can't Get You Out of My Head echo in zich).

avatar van NewYorkCityLight
3,0
Album is toch niet goed. Het verveelt me nu al heel erg en ik luister niet eens meer naar Get Outta My Way en All the Lovers. Het is inderdaad zoals WM zegt meer pop dan dance. Haar vorige album was beter.

En Heartstrings vind ik nu het beste nummer.

avatar van Waste Management
NewYorkCityLight schreef:
Het is inderdaad zoals WM zegt meer pop dan dance. Haar vorige album was beter.
Idd, X was beter en ik ga deze album niet kopen.

avatar van AyKay
2,0
Nu aan het beluisteren. Klinkt tot dusver erg gladjes en overgeproduceerd, maar zomers.... Later meer

avatar van Nickstbo
5,0
Hoe meer ik luister, hoe beter de plaat.
Fijn dat er nog een rasechte popplaat in hart & nieren is.
Kylie terug naar haar roots

avatar van Waste Management
De intro van het nummer ''Looking for an Angel'' lijk heel erg veel op de intro van Madonna's nummer ''Let It Will Be''.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:01 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:01 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.