MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mikal Cronin - MCII (2013)

mijn stem
3,73 (139)
139 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Merge

  1. Weight (3:50)
  2. Shout It Out (2:48)
  3. Am I Wrong (2:36)
  4. See It My Way (3:52)
  5. Peace of Mind (4:06)
  6. Change (3:44)
  7. I'm Done Running from You (2:50)
  8. Don't Let Me Go (3:31)
  9. Turn Away (5:07)
  10. Piano Mantra (4:45)
totale tijdsduur: 37:09
zoeken in:

avatar van Linius
Tijd voor de eerste luister beurt. Die eerste was al fantastisch en het gemiddelde uit de eerste vier stemmen wijst erop dat deze ook wel weer goed zou moeten zijn

avatar van Tha)Sven
4,0
Erg matig albumpje inderdaad.

avatar van eightynine
Matig album, matig gemiddelde, waarschijnlijk k*dmuziek. Hier ga ik als de bliksem achteraan.

avatar van Chronos85
4,0
Buitengewoon treurig inderdaad. *zet deze plaat nog maar een keer aan*.

avatar van Linius
Piano Mantra is best een aparte afsluiter. Wel fijn dat het nummer toch nog even 'ontspoord'.

avatar
Hoedijk
Lekker zomerplaatje, helemaal in Californian style.

avatar van Libertine
4,0
Wat een negatieve reactie's. Iets minder smerig dan z'n vorige plaat, maar nog steeds maakt Mikal heerlijke, zomerse garage pop.

avatar van eightynine
Tja, die negatieve reacties, dat krijg je met zo'n plaat.

avatar van Eilord
4,5
Snap niet hoe ze zoiets durven uit te brengen.

avatar van Chronos85
4,0
Wat zij zeggen.

avatar
4,5
Hahaha, nou dan geef ik hem ook maar een slecht cijfer...

avatar van eightynine
kapottevic heeft zijn helaas laten leiden door de comments...

avatar
tuktak
een beetje jammer dat het croninslied er niet bij op staat

avatar van west
4,0
Hoe haalt Mikal Cronin het in zijn hoofd om zo'n heerlijke plaat te maken? Wie zet nou zoveel lekkere songs op één album? En dan ook nog eens die irritant goede gitaarsolo's van Ty Segall op Am I Wrong & I'm Done Running From You. Het lijkt erop dat die gitaar nog wat vaker te horen is, zoals op die waanzinnige solo van See It My Way.

Net als op zijn debuut kent de plaat ook een paar rustmomenten zoals het bij hem thuis opgenomen Don't Let Me Go & het fraaie Peace of Mind met een mooie vioolsolo van ('Bob') Dylan Edrich. Alles bij elkaar is het (net) wat minder ruw, (net) wat minder garage dan Twins van zijn maatje Ty Segall. Dat hoorde bij mijn favoriete albums van 2012, deze zal hoog scoren voor 2013. Om aan te sluiten bij de commentaren hier: een beetje een tegenvaller...

avatar van Eilord
4,5
Ik doe er nog een halfje bij. Ik kan deze plaat wel de hele dag op repeat hebben staan zonder dat hij gaat vervelen of irriteren. Kun je nagaan hoe slecht hij is!

avatar van west
4,0
Je hebt dan ook je handen voor je oren zie ik! Anders hield je het niet vol.

avatar van Chronos85
4,0
tuktak schreef:
een beetje jammer dat het croninslied er niet bij op staat



avatar van sydbarrett
4,0
twintig jaar later wordt de tweede frosting on the beater gemaakt

avatar van west
4,0
Hop, van 35 naar 18 in de rotatielijst in één dag: Mikal wordt nog populair hier. Met zo'n plaat?

avatar van aERodynamIC
Op aanraden van west via de luisterpaal beluisterd. Dit gaat hem voor mij niet worden vrees ik.

avatar van Chronos85
4,0
Turn Away is echt een pareltje. Heerlijk outro heeft dat nummer!

avatar van Randier
4,0
Geweldige popsongs met een heerlijk fuzzsausje. Smaakt prima samen. Plaat mist wat mij betreft alleen tja... meer dan lekkers? Ben benieuwd of ik er na een maand of wat nog veel naar luister.

avatar van stef212
It's a shame about ray. Blijft toch gewoon een nieuwe heruitvinding van die plaat. Ben er ondanks het straffe karakter van die plaat nog niet uit of dat positief is.

avatar van Linius
Het zijn gewoon tien sterke zomerse liedjes. Ik word hier nog steeds blij van, draai hem inmiddels de achtste keer na een weekje tijd. Leuk minuutje net ook in DWDD

avatar van west
4,0
Mikal gaat toch niet populair worden...: op 10 in de rotatielijst en in DWDD?
Maar ja, leuk voor hem natuurlijk.

avatar van west
4,0
Sta in kleine zaal Paradiso, zo concert Mikal: ben benieuwd!

avatar van west
4,0
Na een zenuwachtig begin, ging 'the Mikal Cronin Band' los. Met een geweldig slotstuk en een fantastische live versie van Change. Ze treden zaterdagavond nog een keer op in Tivoli de Helling (Utrecht).

avatar van Ducoz
4,5
Zo op het eerste gehoor hoor ik een mengeling van drie artiesten, en dat zijn geen misselijke namen: Belle and Sebastian versus Kelley Stoltz gedrenkt in Kurt Vile + her en der een distortion outbreak. Klinkt lekker zomers!

avatar van erwinz
Veel negatieve reacties, maar ik vind dit persoonlijk een erg lekkere plaat. Misschien niet zo rauw als verwacht en natuurlijk schaamteloos commercieel, maar wat is er mis van perfecte popliedjes die de zon doen schijnen?

Lees mijn volledige recensie op:
De krenten uit de pop: Mikal Cronin - MCII - dekrentenuitdepop.blogspot.nl

Erwin

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.