MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Fort Minor - The Rising Tied (2005)

mijn stem
3,80 (215)
215 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Machine Shop

  1. Introduction (0:43)
  2. Remember the Name (3:50)

    met Styles of Beyond

  3. Right Now (4:15)

    met Black Thought en Styles of Beyond

  4. Petrified (3:40)
  5. Feel Like Home (3:53)

    met Styles of Beyond

  6. Where'd You Go? (3:52)

    met Holly Brook en Jonah Matranga

  7. In Stereo (3:29)
  8. Back Home (3:45)

    met Common en Styles of Beyond

  9. Cigarettes (3:40)
  10. Believe Me (3:43)

    met Bobo en Styles of Beyond

  11. Get Me Gone (1:56)
  12. High Road (3:16)

    met John Legend

  13. Kenji (3:51)
  14. Red to Black (3:12)

    met Kenna, Jonah Matranga en Styles of Beyond

  15. The Battle (0:32)

    met Celph Titled

  16. Slip Out the Back (3:57)

    met Mr Hahn

  17. Break 1 * (0:04)
  18. Break 2 * (0:04)
  19. Be Somebody * (3:15)

    met Lupe Fiasco, Holly Brook en Tak

  20. There They Go * (3:17)

    met Sixx John

  21. The Hard Way * (6:24)

    met Kenna

  22. Petrified [Los Angeles Remix] * (3:32)
toon 6 bonustracks
totale tijdsduur: 51:34 (1:08:10)
zoeken in:
avatar
RedLightCityBoy
Omdat voor mij witte hip-hop vaak zonder soul is.
Ik voel echt geen liefde voor het vak bij deze man, zolang ik dat niet voel bij (bijna) alle witte rappers vindt ik het minder sterk.

avatar
Gekkenhuis
Fair enough alhoewel ik je niet 100% gelijk geef moet ik helaas wel concluderen dat (vooral in Nederland) ik het sterk gevoel krijgt dat men rapt om het rappen. En dan heb ik het niet over de bekendere MC's maar ook over de underground.

avatar van laboomzaa
Blank en rap is zoals vrouwen die voetballen.

avatar
RedLightCityBoy
Inderdaad. vaak wel.

avatar van MJ_DA_MAN
3,5
laboomzaa schreef:
Blank en rap is zoals vrouwen die voetballen.
Haha, duidelijk iemand die er verstand van heeft .

avatar van Game
4,5
laboomzaa schreef:
Blank en rap is zoals vrouwen die voetballen.


RedLightCityBoy schreef:
Inderdaad. vaak wel.


Eminem heeft allang het tegendeel bewezen. En Mike Shinoda met dit album ook naar mijn mening.

Hiphop is niet alleen maar 'zwart'.

avatar
t-h-y-$
'zwarte' hiphop is wel beter
(vind ik)

avatar van J.C.
4,0
Wat is dit voor racistische zooi allemaal hier. Er zijn zat blanke rappers die gewoon erg goed zijn, je moet gewoon wat verder kijken dan je neus lang is omdat ze vaak commercieel niet viable zijn.

On topic:

Goed album. Erg goed geproduceerd, toffe guests en Mike Shinoda die duidelijk zijn eigen ding doet.

avatar
Rene1979
Witte rappers geen liefde voor het vak??
Wat een bullsh*t

Ik noem een Slug, R.A. the Rugged man...
Er zijn er nog wel een paar in de underground die toch aardig wit zijn en gewoon heel goed kunnen rappen om maar niet te praten over producers!

Sorry RedLightCityBoy maar rappen/HipHop is echt niet alleen voor Donkere medemensen. Ik ben zo blank als het maar kan maar luister toch al een hele tijd naar HipHop en ik heb ook zker liefde voor HipHop. Wanneer gaan we nou is loslaten dat HipHop alleen voor donkere mensen is,?

Daarbij vind ik op dit album Mike meer diepgang hebben dan de gemiddelde uit de ghetto komende rapper. (niet dat ik dat per definitie slecht vind)

avatar van Shelter
4,0
Vergeten we ook nog eens dat de beste battle mc of all time een Chinees is (overigens maakt die wel kut albums)...ik denk niet dat er eenr apper in de huidige scene is die tegen hem wil battlen..die man is echt dodelijk.

Kero One is ook niet zwart en die heeft toch een album uitgebracht waar de soul en jazz van afdruipt.

Overigens was er volgens mij in een ander topic een zelfde discussie gaande (of was het deze) waarin ik door een mede user op de hoogte werd gebracht dat Slug niet blank is maar gemixt

avatar
Rene1979
Haha Slug is iig witter dan dat ie donker is

avatar van kas
3,0
kas
Geen goed album! naar mijn mening te slap, had veel beter gemogen.

avatar van jordidj1
3,0
ik ken alleen Remember the Name, sterk nummer.

avatar
DennisGTI
Goed album, stoere tracks. Vooral Back Home is een topper imho.

avatar
X-man
DennisGTI schreef:
Goed album, stoere tracks. Vooral Back Home is een topper imho.


Het is juist helemaal niet stoer, maar realistisch! Dus als je dat bedoeld met stoer (in de zin van: tegen de massa ingaan) dan geef ik je gelijk.

Maargoed ik vind dit echt een pareltje. Zit een hoop waarheid in de tracks. Dan doel ik vooral op Cigarettes, Kenji, Where'd You Go? en Right Now. Eigenlijk zijn dit stuk voor stuk tracks met een geweldige realiteit erin.

Ben zelf niet zo weg van Mike Shinoda, maar ik kan niet ontkennen dat dit gewoon een geweldige plaat is. Klasse!

avatar van Sjoerd_
3,5
Kenji

avatar
Rene1979
Zoals Jay Z zei dit is een underground album met vette beats en een dikke sound.! Thats what takes is over!.

Gewoon een erg vet album. Hoop hier ooit nog een vervolg op te zien.

avatar van Outblasty
Rene1979 schreef:
Zoals Jay Z zei dit is een underground album met vette beats en een dikke sound.! Thats what takes is over!.

Gewoon een erg vet album. Hoop hier ooit nog een vervolg op te zien.
Het album kan dan wel underground zijn maar Where'd you go is allesbehalve underground toch?

avatar van Game
4,5
Het was geluk dat dat een grote hit was hoor. Ik vind het niet zo commercieel klinken. Wel heel simpel, maar ja.

avatar
RedLightCityBoy
Als je in Linkin Park zit is het sowieso niet echt underground.

avatar van flow natural
Is Mike Shinoda ook niet van Japans origine of toch een stuk?
Dus echt een witte rapper is hij niet.
Niet dat het uitmaakt

avatar
Daily Operator
Ik heb dit album vroeger vaak geluisterd.
Nu niet meer.

't Is wat poppy maar shinoda heeft wel mad skilzz bij vlagen/

avatar van fabblwaps
4,0
Geweldige plaat waar eigenlijk geen enkel slecht nummer opstaat. Waar bij Linkin Park Mike z'n verses vaak wat aan de korte kant waren mag hij hier helemaal zijn eigen gang gaan en dat doet hij dan ook. Qua tekst vind ik dit een erg goed album en wat producties betreft valt er ook niks te klagen.

Qua tekst zijn Right Now, Kenji en Cigarettes mijn favorieten en qua productie steekt Remember the Name er voor mij bovenuit. Verder vind ik High Road ook erg fijn, goede lyrics, leuke productie en een featuring van John Legend wat me ook meestal erg blij stemt. In Stereo luister ik ook graag (lekker hard).

Is dat trouwens Chester Bennington op Red to Black, lijkt er wel op maar staat niet bij gastartiesten.

4* met kans op een halfje verhoging.

avatar van MAS
4,0
MAS
Lekker album! Ben altijd al een beetje Linkin Park fan geweest maar kwam er deze week pas achter dat dit bestond. Ik kende Where'd you go natuurlijk wel maar wist niet dat het van hem was. Ik vind dat trouwens een prima nummer vind ook al is het een beetje poppy.

avatar van MAS
4,0
MAS
Echt een topalbum! Hoe vaker ik hier naar luister hoe beter ik het ga vinden!

avatar van Shelter
4,0
de teksten zijn echt goed, het is jammer dat sommige mensen niet objectief kunnen kijken naar de teksten en Mike Shinoda puur zien als die kerel van Linkin Park en wellicht daardoor niet kan rappen.

avatar van MAS
4,0
MAS
Inderdaad maar zijn teksten zijn hier zeker goed. Echt een album waar je vrolijk van wordt hoewel de onderwerpen dat niet altijd zijn. Een 4 tot nu toe maar dit kan misschien nog hoger worden.

avatar van fabblwaps
4,0
Niet alleen de teksten zijn goed, alles klopt gewoon. Het enige minpuntje op deze CD is dat zijn flow op Kenji niet helemaal zuiver is, maar met zo'n tekst kan ik 'm dat makkelijk vergeven.

Verder zit er wat mij betreft gewoon een steekje los bij mensen die dit luisteren en niet merken dat hij veel meer is dan "die rapper van LP".

avatar van MAS
4,0
MAS
Een steekje los is overdreven maar hij heeft met dit album wel bewezen dat er meer in hem zit ja.

avatar van fabblwaps
4,0
Dat is inderdaad wat overdreven maar ik snap niet dat mensen iets van zijn solo werk kunnen luisteren zonder te merken dat het anders (beter imo) is dan zijn bijdrage bij LP.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.