MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Wall of Voodoo - Dark Continent (1981)

mijn stem
3,78 (27)
27 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: I.R.S.

  1. Red Light (3:07)
  2. Two Minutes Till Lunch (2:17)
  3. Animal Day (3:46)
  4. Full of Tension (2:13)
  5. Me and My Dad (3:21)
  6. Back in Flesh (3:41)
  7. Tse Tse Fly (3:57)
  8. Call Box (1-2-3) (3:11)
  9. This Way Out (3:53)
  10. Good Times (2:29)
  11. Crack the Bell (3:31)
totale tijdsduur: 35:26
zoeken in:
avatar van jellorum
Opnieuw ’n Wall of Voodoo plaat, nu wist ik al waar me aan te verwachten.
Niet de meest makkelijk in het gehoor liggende muziek en de toch wat speciale stem van Stan Ridgway.
Red Light vind ik meteen in roos, speciaal liedje dit, met wat ik noem het paard-van-sinterklaas-geluid. En zo gaat het maar door, allemaal eigenzinnige nummers die toch één gevoel achterlaten bij mij.

Je dwaalt al dagen rond in een verdorde woestijn zonder enig teken van leven rondom je ,enkele aasgieren cirkelen rond op zoek naar een lekker kadavertje, je bent dorstig op zoek naar verlossing, dan zie je plots een saloon in de verte. Een soort van oud, surrealistisch krot. Zien jullie het? Wel dit is een plaat die daar zou kunnen opliggen.
Zo ervaar ik deze plaat, favorieten zijn er niet echt, alhoewel de eerste helft misschien net dat tikkeltje beter is, maar wat is beter of slecht bij een dergelijke mooie plaat.

Toch een slag beter dan Call of The West….

avatar van freddze
Haha, het paard-van-sinterklaas-geluid. Mooi gezegd

Maar, wow, wat is dit goed en geestig zeg!
Dit zou weleens een heel hoge score kunnen gaan krijgen van mij..

avatar
Telamon
Mooie donkere sinistere venijnige plaat waarbij je niet stil kunt blijven zitten. Ik moet bij dit soort muziek denken aan films als Trainspotting, of als ideale soundtrackmuziek voor een verfilming van De Moeder Van David S oid. Drugs, ellende, verval.

Back in Flesh viel me direct op, doet me qua muziek ook aan The Cure denken. Prima plaat!

avatar
4,5
De stem van Ridgeway is geweldig op deze plaat! Zijn
stem geeft de muziek een lichtvoetiger tintje.
Geweldige teksten met humor ook!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:22 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:22 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.