MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

O.C. - Word... Life (1994)

mijn stem
4,03 (129)
129 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Wild Pitch

  1. Creative Control (1:44)
  2. Word... Life (4:53)
  3. O-Zone (4:04)
  4. Born 2 Live (4:46)
  5. Time's Up (3:29)
  6. Point O Viewz (4:14)
  7. Constables (4:04)
  8. Ga Head (4:16)
  9. No Main Topic (3:42)

    met Prince Po

  10. Let It Slide (4:23)
  11. Ma Dukes (3:58)
  12. Story (3:03)
  13. Outtro (Sabotage) (2:51)
  14. Born 2 Live [Remix] (3:45)
  15. Time's Up [Remix] * (3:33)
  16. Ozone [Demo Version] * (4:05)
  17. Snakes * (3:27)
  18. Word...Life [Remix] * (4:56)
toon 4 bonustracks
totale tijdsduur: 53:12 (1:09:13)
zoeken in:
avatar van Verbston
4,5
Harco schreef:

Maar er wordt gedaan alsof het het achtste wereldwonder is.


Ja en jullie doen net alsof het de dagelijkse gang van zaken is. t is t allebei niet.

Social_Mask schreef:

het is geen unicum (Zwart Licht - Onderschat Niks/Overschat Niks)


Ok hij noemt t in drie zinnen ja, maar wees nou eerlijk het nummer van O.C. zit veel beter in elkaar. zowiezo vind ik dat NL hiphop niet te vergelijken is met engelstalige.

maxinator schreef:

Blijkbaar is het voor jou en O.C. duidelijk zo dat je als man beter bent dan vrouw. Natuurlijk is het altijd verschrikkelijk als je vrouw vreemdgaat, maar ik vind niet dat het erger wordt omdat het een vrouw is waar ze mee zit te flikkeflooien.


De ene sekse is per definitie niet beter dan de andere. Maar als je wordt ingewisseld voor een gozer dan denk je toch ook, issie beter dan ik? en nou niet gaan zeggen met zn allen dat dat niet zo is. Nu is de gozer in t verhaal een vrouw, dus vraag je je ook af of die beter is. Mannen en vrouwen verschillen, dus maakt t vreemdgaan met de een of de ander ook anders. En jij vind t niet erger wanneer het een vrouw betreft waarvoor je vriendin jou aan de kant zet, maar dat kan je pas vinden wanneer dat gebeurd is. Denk maar eens aan de eerste reacties van je vrienden als die horen dat je voor een chick aan de kant bent gezet (of nee jij hebt natuurlijk weer hele empathische vrienden)

Genoeg geplaagd. ik ga er natuurlijk weer veel te diep op in. Ik hoop dat mensen snappen waar ik op doel.
De strekking van mijn 1e bericht is dat ik het een fuckin vet nummer vind en vroeg me af of de tekst bij iedereen was doorgedrongen omdat het origineel is. Maar jullie reageren heel koeltjes net alsof jullie wel vaker voor een chick aan de kant worden gezet nou ik niet

Pz!

PS: ik ben geen gangster, ik ben een wigger

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.